Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

To jest niepokalane poczęcie...On mnie tak namiętnie całował że straciłam przytomność i nie panowałam nad sobą.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już Ci pisze o co chodzi z ta kolezanka :o Nie przypuszczałam, ze laski w tym wieku potrafia byc tak głupie :o:o:o A ty dziecko do gina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D ja?? Nieeeee dębica...:)...:) Właśnie dostałam okres...:) Już nie jestem....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W skrocie Ci napisze........ Myslałamze ze żartuje ale jak mi sie rozbeczała tak uwierzyłam, ze mówi serio :D:D:D:D:D:D Nie mam z nia juz kontaktu :o Kolezanka - Iwona jestem chyba w ciaży? Ja - Robiłas test? Kolezanka - Nie... Ja - To zrób! Albo idz do gina :o Kolezanka - Czuje , ze jestem... Ale nie wiem jak mogło do tego dojsc? Powiedziała, ze nie spali ze soba. Wiec odpowiadam juz wkurwiona w jaki sposób to sie mogło stac? Nie spali ze soba nawet jej nie dotknał , nie doszło do wytrysku . Tak mówiła....... A ta mi odpowiedziala - Ale lezał na mnie....... Uwierzysz ? Miała 19 lat jak mi o tym mówiła:o Mówiła powaznie:o Naprawde jaj sobie nie robie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MNo cośty...:0 To napewno jest w ciąży!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Na Bang.. Boże ...I z takiej bezmyślności beda dzieci...:P A pewnie dodatkowo bocian latał w okolicy...:P A tak swoją droga to koleś nie panował nad sobą i to fest....:) A to co napisałaś mnie nie śmieszy...... Ona jest chyba nienormalna...Ps...Popłakałam się ze śmiechu na początku..... Jak bobrze że mam okres ........A leżałam koło swojego pięknego...Musze jeszcze zrobic test.....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kopara mi opadła :o Jej facet tez chyba cos pod czupryna ma nie tak :) powiedzial, ze lubi miec tłuste włosy bo sie lepiej mu wtedy układaja :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwusia moje słonko ja spylam...:( Ale jutro czekam na wiadomości....:) Sciskam Cię mocno....:* 🌼 dla Ciebie.....:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko a kiedy poznalas swoje sloneczko i jak do tegodoszlo?:) pozdrawiam dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izoldo to niesamowite - zalozylas top a po miesiacu juz bylas zakochana:) napisz czy tego kogos dopiero co poznalas, czy juz znalas od dawna ale dopiero teraz sobie to uswadomilas) w pracy go poznalas ?? czy zle czytam opowiedz troszke o tym:) i pokaz raz jeszcze jak razem wygladacie bo te linki nie zialja co kiedys wstawilas:( pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm jak to było...Znałam juz sporo czasu...:0 A jak sobie uświadomiłam to to teraz niepotrafiła bym żyć bez tego człowieka...:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izoldo zartowałam :) no przeciesz wiesz , ze wiecej w moich słowach zartu niz prawdy :D :classic_cool: Idziesz do tej pracy jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide a dzisiaj moje Słoneczko ma urodziny.......:) W sensie ide....:( A Moje słoneczko ma Urodziny....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izolda :)🖐️ Zdaje Ci relacje z wczoraj :) Było miło i sympatycznie... Ciagle musiałam nawijac bo to bardzo niesmiały chłopaczek :) Ale wcale mi to nie przeszkadzało :) Lubie dużo mówic :classic_cool::classic_cool::classic_cool: I bardzo zabawnie :) Szczególnie jak wracalismy z powrotem. Poslizgnełam sie i wywinełam takiego orła, ze nogi owineły mi sie koło szyji :D:D:D Niesmiali chłopcy sa tacy kochani :) Szczególnie jak sie rumienia :) Buziaczki 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SKarbie nawet nie wiesz jak się Ciesze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izoldo musze chłopa obadac najpierw potem zobaczymy :classic_cool: Jestem juz na nk :classic_cool: Mozesz mi odblokowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×