Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

Ja Tobie skarbie mówie z Tym gościem coś jest nie tak...Może to jakaś podwójna osobowość??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na, to wyglada :D To takie żałosne :o Juz Ci pisałam raz, ze mi zal tej osoby :o Ale opowiadaj jak Ci minął dzionek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie juz jestes zmeczona tym wszystkim :( Wiesz ja tez jestem ciekawa..... Jak bym miala takiego chłopa to bym go chyba....no niewiem.... Nie wytrzymałabym jakby mi mówił wiecznie co mam robic i jak postepowac :o Pytasz a wiesz:):):) Do spotkania napewno dojdzie :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety... Tak jest z częścią facetów...:) I nic na to nie poradzisz....Ja mam swoje słoneczko więc faceci inni mogą sobie być jacy chcą...Ale to skrajna beszczelność tak wyrolować człowieka...... A na spotkanie czekam z niecierpliwością.......:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to juz nie wazne :) Mam nadzieje, ze on tez wkancu przejrzy na oczy kim tak naprawde jest:o :) Wiesz cos Ci napisze :) Musze sie pochwalic ale na gg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
France...:0 Wiesz co zrobic...Przyjdź jutro i powiec...Jaki błyska na stanowisku dawno takiego nie widziałam.....Jak Pani ładnie wygląda i takie ta./////Pomyśli że zwarjowałaś i się odczepi....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jej powiedziałam, ze ma włosy jak ojszczana słoma :o Kierownik to nie raz nas uspokajał :o Auuuuuuuuuuuuuuu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×