Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

magnolia ale ja nie wiem co by ci tu o tym topiku napisac:D załozyla go izolda22 a dlaczego? tytuł tematu sam wskazuje:) ja tu dlugo tez nie goszcze takze nie za bardzo wiem jak ci ten topik opisac:D:D:D na topiku sa same nowe osoby tylko iwa i izolda sie utrzymaly.reszta ze tak powiem bandy gdzies wybyla:p:Dja mam na imie krzysiek:)a lat tez nie zdradze bo ty mi tez nie chcesz:p:D zaczepialem iwe :Dlubialem ja denerwowac ale nie dlatego bo jej nie lubialem ale tak dla jaj:D:D:D:Doboje sobie dogryzalismy tak dla zartow:Di tak sie tu znalazłem:D starszy facet jak sam nick mówi jest stary:D:D:D:D:D zartuje:Don tak tylko uwaza.ma 48 lat:) tez jest nowy :Dizolda ma 22 jak w nicku:D ma chlopaka i napewno lubi bardzo magnolie:D najlepiej jak ci sami o sobie cos napisza :D jestem tu za krotko🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnolia🌻🖐️ Bardzo wczesnie rozwijasz swe płatki:D Tak pózno poszłam spać, że jestem nie przytomna:o *Ktosik* Hejka!🖐️)) Nie dajesz za wygraną:D Wróciłam z koscioła i nadal czuje każdą perfume na sobie:o Nasz kosciół jest jak komora gazowa :o Każda sie tak naperfumuje jakby na dyskoteke szła:o I sie nie dziwie,ze ciagle ktos mdleje:o Tfu...:p Polujcie na starego bo jest po randce;) Trzeba nowe newsy od niego wyciagnąć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosik...:) Ale opis jestem zszokowana...:) A Iwa znowu popiła...:S No to ładnie... Tylko ja taka apstynentka....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia witaj serduszko...:* Widze że my mamy jakieś powiązania chyba...:0 W tej samej minusie...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izolda🖐️:) Nooo, trzeba było opic tysiąclecie pomawiacza:D Piernikowi juz tyle wybiło:D Za nie długo bedziemy swietować moje:D Mamy nową koleżanke na topiku ale boi sie, ze ja z chwastami powyrywasz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja??? Przecież ja jestem ostoją spokoju...:) A nowa osoba na topiku naszym to sama radość nowe tematy do rozmów i wogóle....:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc myszy🖐️:D Izolda abstynentka a pewnie w domu produkcja bimbru idzie pełna para:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA nie piję bo mój facet jest abstynentem to nie będe się wychylała...:) A potrafie potrafie.....:) Myszy??? hm...:D Iwcia ja mam drugą...:( I to i tak mnie na sibir wysyłają na inna linie...:S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwa ale z tym kosciolem to racja. Dlatego teraz gdy zrobilo sie cieplo bede stal na polu:p Znajac zycie rozsypiesz teraz trutke na szczury po kafe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie dało by rady...Uwież mi....Ale facet to facet...Niech nie pije bo ktoś musi mnie pilnować...Już raz miałam taki przykry incydent gdyby nie przyjaciółka to........Ktoś kto chciałby skożystał...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izolda wy dziewczyny powinnyscie sie pilnowac na kazdym kroku! moja kolezanke przelecial najlepszy jej kumpel:o wystarczylo troche alkocholu i koniec imprezy:olaska nie miala sil by sie bronic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boszzzzzzzzzzzzzzz
ALKOHOL! przez samo h,jak mozna nie znac tak znanego w Polsce słowa;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosik tak też własnie robie ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::classic_cool:🖐️ Izolda skoda, skoda😭 Ale po twojej pracy napewno tu bede:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poszłam na impreze i coś mi dosypali do piwa...Wypiłam dwa łyki po kilku minutach straciłam przytomność. Zdążyłam tylko pójść do toalety gdzie była przyjaciółka i powiedzieć że coś jest nie tak...Obudziłam się rano w domu.Nic nie pamiętałam.....Allle dużo mnie to nauczyło.....Najgorsze że ktoś zainwestował w tabletki i nie skorzystał......(to było z perspektywy tego co to dorzucił...:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktośu żeby była jasność ja WCALE NIE WYPOMINAM TOBIE TEGO ŻE MIAŁEŚ MI WYSŁAĆ FOTKĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izolda szczescie w nieszczesciu:( i co kurwa ty bledow nie popelniasz 😠polon istka od siedmiu bolesci sie znalazla😠jak mnie wkurwiaja takie matoły na kafe!!! iwa otrulas mnie,,,,,,,padam..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kTOSIU JA MAM DYZORTOGRAFIĘ...:p ZAWSZE NA KARTKÓWKACH MIAŁAM 1...ALE trzeba korzystać z dobrodziejstw... przez jaki program wchodzisz do netu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazla sie co Boże nie umie napisac:D:D:D:D:D Izolda ja wam wysle jak nabiore odwagi:o:D Iwa moje wnetrznosci zaraz beda latały po kafe:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×