Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

no więc. :). mam już ok. 2 tyg. od zasiania. ostatnio mieliśmy dużo słoneczka więc szybko się rozwinęłam:D a chcesz wiedzieć jak wyglądam?? jeśli tak o moje zdjęcie z poprzedniego sezonu jest w mojej stopce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwa- nie chcę być natrętem!!! wy sobie tu piszecie ładnie pięknie a tu ja wyrosłam tak nagle... ciekawe czy autorka nie wyrwie mnie razem z chwastami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja musze sie szykowac na kawe:D magnolia wiec jestes bardzo mlodziutka z tego co piszesz:) Ale predzej czy pozniej zlamie wasza tajemnice:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwaaa - kocham Cię..... bardzo
Iwaaa .... I love you :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obierz, obierz zrobimy sobie sok \_/> :) Miałam isc potem zrezygnowałam ale wpadła kumpela i namówiła mnie:) Ale nie siedziałam za długo:o Bo nadal mi jakoś tak nie dobrze:o:o Martynka jestes? Czy już walisz w poduche💤:) Ciekawe jak tam nasz stary dziad:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie tez wali:D:D:D:D:D:D ukruci mi glowe za to:D:D:D:D iwa moze zdradzisz jednak ile ma lat ten kwiatek:classic_cool: poki jej nie ma a potem szybko damy post na smietnik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ukruci ale co innego:classic_cool:🖐️ Ale tys ciekawski :p A co podoba Ci sie magnolia? Idz do sklepu i sobie kup:p:D Ta jeszcze nie zakwitła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...pomawiacz.... :)🖐️ Zarabisty jest ten mały:) Jak na swój wiek niezle wymiata:D Kliknij na mój a potem na swój nick:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×