Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

Gość damiano000op.pl
hmmm też jakoś nie moge znaleść dziewczyny, a nie jestem wybredny. są jeszcze jakieś normalnie? 20 latki ? mam 21 może macie ochotę pogadać e-mail: damiano000@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damiano000op.pl
sorka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnolio, co tak nagle? też masz jakąś karną pracę zadaną? :P ja na razie skupiam się na swoich, każdą z nich przerabiam na zaletę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam żadnej karnej pracy;) ale nie mogę popaść w samozachwyt.. i chce znac swoje wady i ciągle sobie je przypominać;) ps. dzisiaj zrobiłam sobie pasemka:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie widze :)....moze poza upierdliwoscia :)....ale poznawanie jest wliczone w twoj wiek :) i jest jeszcze cos ...od wczoraj mam niezykle dobry humor :)..wiec wiecej wad nie widze :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasemka jasny blond, na moim"normalnym" blondzie wyglądają fajnie:) i nie mam ich wszędzie. zrobiłam to tak bardziej desingersko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
białe piórko.. to mi przypomina moją ukochaną książkę.. tam gdzie spadają anioły..:D to jest podejrzane... masz zbyt dużo z nią wspólnego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinatko.. ładniej:) proszę bardzo... możesz mnie rozpoznać..:) bo jak Ty rozpoznasz mnie, to ja Ciebie też:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kablu a nie znudziło Ci się to pomaganie?? i nawet ludzie nie mogą Ci się odwdzięczyc, bo imienia nie zostawiasz... palicie papierosy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnolia-->mi się zdarza od czasu do czasu za co dostaję regularne opieprze od Tomashka :D ostatnio już chyba miesiąc nie paliłam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sie nie moze znudzic :).....przechodzsz obok kogos ...mowisz dzien dobry, ktos odpowiada :) i nawet nie wie ze jestes sprawca jego usmiechu .......to nie moze sie znudzic nie chce by ktos sie odwdzieczal :) ...to dlatego nie pozostawiam zadnych sladow............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×