Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość superNina

www.YourStyle.pl - co sadzicie ?

Polecane posty

Gość superNina

jak w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warsza
syf nad syfy. jakies smieciowe rzeczy produkowane w Chinach. Dzis jak juz cos robic w necie to sensownie z markowymi produkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja211
nie przesadzaj warsza... uwazam ze ciekawa oferta tego sklepu, zreszta sama kupuje podobne ubrania. ale kazdy ma swoj gust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliaINOW
ja też uważam, że sklep jest bardzo ok i ma dobry asortyment, sama zamówiłam już 3-4 rzeczy z tego sklepu i nie narzekam :) co środę są nowe rzeczy więc zawsze coś nowego może się spodobać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ramoneska28
Powiem Wam tak... zależy kto czego szuka, jeśli markowych ciuchów = znanych (nie koniecznie dobrych jakościowo) to nie ma co w tym sklepie szukać, jeśli szukasz jednak ciuchów, które są w seriach limitowanych od mało znanych producentów (np. Fionella, Redial, - produkowane we Francji z siedzibą w Paryżu) to śmiało polecam - dlaczego? Bo odkąd pamiętam, to ten sklep istnieje w sieci chyba już około 5-6 lat - szczerze jeszcze nie kupowałam nigdy u nich, ale widzę że powstaje wiele małych sklepów on-line i tylko próbują naśladować. Jest kilka sklepów on-line które znam w necie, tj. yourstyle, nikoletta, areyoufashion, i zdecydowanie są one zaufane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×