Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna 174

czy facetom podobają się wysokie dziewczyny?

Polecane posty

hehe nie jestem na pewno:P hehe ja za duzo kobiet w swoim zyciu ni emialem:P no i na bank nie jestem Twoim ex:P hehe ja kocham pnad wszystko wysokie kobiety:) niskie sa oczywiscie tez b ladne,ale ja wybieram zawsze te wysokie:) takei mam juz zboeczenie:) a obecnie sama czy tez z jakism koilosem sie zwiazlas??:D moze Cie kiedys spotkam n aswoej drodze:P mam nadzieje,ze masz juz 18 lat??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Pascala
Zdziwilbys sie jak dawno temu te 18 lat skonczylam. Sama jestem ale narazie nie szukam bo mi po ostatnim 190 cm kolosiku nie przeszlo jeszcze. Czyli od razu skreslasz te nizsze? hmmm...a jakby jednak jakas nizsza kobietka Cie zauroczyla to tez bys ja skreslil mimo, ze mogla by byc to mila relacja , ktora mialaby szanse przerodzic sie w glebsze uczucie? Wiesz, ze milosc nie wybiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze i bym sie zdziwilk:D ja skonczylem 5 lat temu:D jednak kolos:D ja tez szukam kolosek:D Przewaznei jak szukam cos dla siebie to patrze na wysokie kobiety:) niskei tez jak pislame wczesniej sa ladne,ale naprawde,jak widze wysoka i normalna,nie musi byc ladna,bo wysoikei i ladne to moj ideal,ale mala nawet jak jest super to nie dorowna u mnie tez wiekszej:) wiem,ze milosc nie wybiera i wiem,ze moze mi sie wszystko przytrafic.. najczesciej jest tak,ze jak sie chce wysoka i loadna to si eotrzymuja odwrotnosc,a i bylbym zapomnial o rozumie od

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Pascala
jestes w takim wieku, w ktorym trudno o rozumna rownolatke. Smiem tak twierdzic bo moja baczne obserwacje i znajomosci to potwierdzaja. A mlodsze jeszcze gorzej pod kopulka maja. oj to mi duzo dawniej te 18 lat stuknelo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Pascala
ide zlozyc swoje 173 cm do wyrka. trzymaj sie Pascalku ...do milego popisania moze na jakims innym topiku ... dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a faceci niby w tym wieku to co?? sa jzu ulozeni do konca zycia??:D nie wiem czy bym sobie juz teraz poradzil w zyciu,al emoglbym sprobowac na wlasna reke ,w sumie robie to:) kurde juz mi uciekasz:p no wiesz co:p heh tak wiec pisze tutaj,na innym temacie o wysokich koibietach i jestem tez na jednym co dziuewczyna oisze,ze jest ladna i nie ma faceta:P hehe ma tylko 159 cm:p heeh kurde to ja Mloda dupa jestem:P hehe ale starsze dziewczyny sa bardzo fajne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Podobno w poziomie wszystko się dopasuje, ale sam mając nie za wiele wzrostu (176), zauważyłem, że ani wysokim laskom, ani kolesiom poza seksem w takich relacjach nie za przyjemnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Pascal => Mało kto żyje w próżni społecznej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisi181
---> Pascal ''gdzie sie podzialy te duze czyt wysokie" odp. korzystają z życia! a co do kompleksów to ja ich nigdy nie miałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm w prozni spolecznej powiadasz;]ale czemu tak o mnie akurat sadzisz?? bo chyba nie do konca zrozumialem sens tej wypowiedzi,a mozre za malo kumaty jestem:P hehe a specjalnie przeszukalem google i niestety nie moge wyczaic o co Ci do konca chodzi;] sisi:P to cieszy mnie to,ze "wysokie" korzystaja z zycia,bo co to by bylpo zycie bez nich:P ja tez nigdy ni emialem kompleksow z powodu wzrostu,a troche mam:D cvzasami czuje sie nawet prze to lepszy:D hehe Pozdarwiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronikkaa
ja mam 1,72 ;) mój chłopak ma 1,84 i nie narzekam ze znalezieniem milosci xD . mam dopiero 15lat . Kazdy mnie postarza xD przez wzrost dają mi 17 , 18 latek ;D . Kiedyś się modliłam zeby nie rosnać a teraz to jest dla mnie bez znaczenia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronikkaa
Czasami nawet wkładam buty , na obcasie , szpilce, koturnie ;) . i nie wnikam że jestem w butach jeszcze wyzsza hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ljlj
Wysokie dziewczyny sa najladniejsze :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paszportka polsatu
Ja mam 159cm i jestem szczupła, chłopak z którym się spotykam ma 193cm i jest dobrze zbudowany, mój wzrost mu nie przeszkadza. Myślę, czy mam 159 czy bym miała 179 to i tak by się spotykał. To tylko wzrost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwwwwwqe
hehe do przedmówczyni :) ja mam 177 a moj facet 175 :) wisi mi ta różnica poniważ bardzo się kochamy (już 5 lat):) wiem że czasem przeszkadza mu moj wzrost ale wynagradza mu to wszystko zazdrość kolegów :) tak mi kiedyś powiedział. zawsze miałam klopot ze wzrostem że niby za wysoka itp itd. póki w galerii nie zaczepiła mnie przedstawicielka modelingu :) od razu moje nastawienie się zmienilo :) dziewczyny jak myślicie dlaczego niskie kobietki noszą obcasy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam 177cm wzrostu i jest mi z tym bardzo dobrze! Aczkolwiek co do wzrostu facetów również prowadzę "ostrą selekcję" - niestety, mało kto daje radę... :P Wolę jednak wysoookich facetów i zdania nie zmienię! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia-20
Krakówianka, widze ze reprezentacja wysokich z krakowa jest porządna :classic_cool::) ja tez pozdrawiam inne wielkie sama mam 179,problem z facetem wyzszym owszem ale jak sie dobrze poszuka to bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lm link
he ja tez mam 179 cm. zawsze mialam kompleksy na tym punkcie. ale mojostatni facet mial 206cm i przy nim nauczylam sie kochac swoj wzrost:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejny przypadek
a ja mam 175 i jest mi z tym dobrze :) owszem jak bylam malolata to troche cierpialam zwlaszcza ze czesto spotykalam naprawde super wartosciowych facetow ale niestety ok 170-175 prawda jest taka ze populacja ludzka idzie w gore i o ile 10 lat temu spotkac faceta 190cm bylo trudno tak teraz jest ich bardzo wielu w zwiazku z czym wyleczylam sie z kompleksow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fggfgrg45
żyrafy mutanty powyżej 172 cm. wieszać bombki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xeniiii31
a ja uwielbiam moją wysoką zonę, ma 178 cm, każdy facet się za nią ogląda, a raczej patrzy na jej nogi,na początku to mi przeszkadzało, a teraz to mi sie nawet podoba:D wysoka nie znaczy zawsze zgrabna, są babki wysokie i grubokościste które wyglądają jak wielkie babsztyle, ale są również wysokie , i drobne nie myslic z chudymi i wysuszonymi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fggfgrg45
Patrzą się patrzą. Jak na żyrafę w zoo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diesnatalis
ja mam ok 174cm a moj chłopak ma 195 xD Duuuża różnica..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fggfgrg45
Podobają się niskie, kobiece kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×