Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dlaczego tak jest

dlaczego faceci wolą niskie?????

Polecane posty

wy ludzie sobie najpierw przeczytajcie ile ma karzełek....takie tumany tu siedza i drrą morde ze swoimi madrosciami ze szok:o paranoje tez sie leczy wiecie o tym? nie tylko niskorosłosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci boja sie wysokich
kobiet mimo, ze w głebi ich one fascynuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankietka ...
he he ... Widzę, że kogoś ubodło ... Chyba nie ma potrzeby pytania dlaczego? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gall anonim..
to jest kurcze prawda kobiety wysokie są strasznie podniecające własnie brak odwagi ja mam 180 cm i nie moge pozwolic na wysoka :o :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pieprzycie . I niskie I wysokie mogą być sexy, co ma do tego wzrost???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gall anonim..
taka 172-174 by była optymalna ale ja zalozy obcas 12 cm :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no na taką
170 - 175 cm to chyba moglbys obie pozwolic? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysoki kocha malutkie
Nie rozumiem czemu niektórzy tu uważają ze dziewczyna jest ALBO atrakcyjna ALBO niska. Ludzie litości... Moja kobietka ma 157 cm wzrostu i cieżko było ją zdobyć bo zawsze otoczona wianuszkiem przystojnych facetów.A ja mam 185 cm i jest wspaniale kiedy mogę taka kruszynke otulic czułoscia i widziec jak czuje sie przy mnie bezpieczna. I wg mnie nie ma reguły. Dziewczyna może byc piękna i seksowna mając 170, 180 ale 150 takze. Np Jeniffer Love Hewitt mmm :) Małe jest piękne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ankietka:classic_cool: jestem niska mam ponizej 160 cm wzrostu i zadnen lekarz nigdy mi nie powiedzial ze powinnam to leczyc ty zapewne o medycynie wiesz całe gowno( zreszta o wiekszosci spraw) ale swoje 5 groszymusialas wtracic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obcas
12 cm?! masakra! to chyba tylko do lozka a nie na chodzenie po miescie.:P zreszta wysokim nie są potrzebne tak wielkie obcasy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gall anonim..
takie wielkie helgi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo wysokie nie moga byc
za grube. o ile niska i gruba wyglada jak kulka to wysoka i gruba jest po prostu wielka. za to wysoka i szczupla wyglada lepiej niz niska i szczupła. no i tak to sie wyrównuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiom , co to już ich choroba zwana \" lustrzycą\" dopadla, też dziekuje;P modliszka lepsza lustrzyca niz antyerekcjolica:P patyczakowatosc raczej mi nie grozi przy wadze 88 kg:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gall anonim..
170 - 175 cm to chyba moglbys obie pozwolic? tak ;) 12 obcas jest ok. ja takie lubie ;) moga być takie obcasy jak na pierwszej stronie fotki chyba maja 10-12 cm do łóżka tez ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdolllllle
jeden lubi wysokie jeden niskie i juz. jakies glupie problemy macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankietka ...
pain au chocolat - uwielbiam takie dysputy wysokich lotów .. :D Zapewne niewiele wiem o medycynie .. mimo, że ... nieważne ... Fakt, że lekarz Tobie nie powiedział ... Co to ma do rzeczy? Właśnie niedawno nastąpiło poruszenie w tej kwestii .. i mamy kampanię "Rosnę zdrowo" - między innymi promuje ją Ilona Felicjańska ... ale równolegle ruszyły inne akcje .. bardzo podobne .. Ale jak mniemam po ogromnej klasie i inteligencji ... Wszystko wiesz lepiej ... Zatem i to ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankietka ...
I bez względu jakimi wybitnymi tekstami się poszczycicie .. zdradzając swój poziom .... i bez względu jak ostro będziecie zaprzeczać ... jest udowodnione, że długie nogi robią przeogromne wrażenie.... a chyba nie muszę dodawać, że przy niskich, takowe przecież nie występują ...? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ankietka
Ale przecież kampania "rosnę zdrowo" nie jest po to aby w Polsce byli sami wysocy ludzie. Skierowana jest do dzieci aby odżywiać się zdrowo co prowadzi do PRAWIDŁOWEGO wzrostu. Tylko że genetyka ma to do siebie że nie każdy będzie miał 170 cm a ktoś z 150 nie musi być chory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ankietka
Szczegolnie robią wrażenie jak twarz niewyjściowa :)Prymitywne sprowadzać wszystko do wzrostu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankietka ...
do ankietka - owszem ... ja nigdzie nie pisałam, że tylko po to, aby byli wysocy ... Ale chodzi o to, że jest sporo zaburzeń, które często są powodem tego, że ludzie są niscy ... I nie chodzi tylko o zdrowe odżywianie ... Przecież odżywianie zdrowe nie mierzy się wzrostem ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankietka ...
do ankietka - nie za bardzo rozmieniasz się na drobne? chcesz powiedzieć, że przy wzroście karła "niewyjściowa twarz" się sprawdza? :P A tylko z długimi nogami się nie komponuje? :P Pewnie i racja ... hehe bo ją bardziej widać ... prawda? Jak już mieć to wszystko "niewyjściowe" - w tym wzrost .. przynajmniej można się ukryć w tłumie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankietka ...
pain au chocolat - jakże konstruktywne argumenty ... faktycznie powalające! Owszem gratuluję! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale debilna rozmowa
może kolor oczu i kształt kciuka jeszcze będziecie leczyć? cieszcie się że macie 2 nogi, 2 ręce i zdrowo żyjecie, a nie wymyślajcie problemy z dupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ankietka apeluje urruchum swoje komorki mozgowe błagam:D~!!!!!! czy ty potrafisz odroznic karła od osoby niskiej:D? naprawde nie musisz sie osmieszac bardziej juz wydurnilas sie z ta kapmania mylac w ogole jej przeslanie a teraz pokazujesz ze nie potrafisz odroznic karla od osoby niksiej ciekawe co bedzie nastepne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ankieta ja nie daje zadnych arumentow, bo nie uwazam tgo za dyskusje jak mozna prowadzic rozmowe z kis kto nie ma podstawowej wiedzy no chyba ze na temat wplywu dlugosci nog na wzwody meskich czlonkow;) w tym pewnie jestes specjalista nie watpie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×