Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -si膮tek.

Polecane posty

Go艣膰 globus
馃尰 Lekkoatletyka - ogl膮dam transmisje prawie wszystkie , bardzo lubi臋. Dzisiaj z agrest贸wk膮 w szklaneczce!!!!!! - ale b臋dzie mi艂o.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 globus
KOZA bardzo si臋 zmartwi艂am , widzia艂am w internecie , 偶e kto艣 Ci臋 porwa艂. Podr贸偶ujesz w osobowym samochodzie , na tylnym siedzeniu 馃槶

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 globus
Nie jest tak do ko艅ca,偶e dzisiaj nie tkn臋艂am palcem - by艂 by za ma艂y zlew:), ale nie wysilam si臋:) i do tego taka oto perspektywa na jutro - znajomi zmienili samoch贸d, zaprosili nas na wycieczk臋 i to gdzie:)???? do Golubia Dobrzynia. Teraz kiedy powsta艂o tyle hoteli SPA , Zamek w Golubiu to prze偶ytek. Sta艂 si臋 dost臋pny dla wszystkich!!!!! - zobacz臋 jak b臋dzie smakowa膰 kawa?????? W艂osy ju偶 umyte , jestem ca艂a w skowronkach :):) LIVIO czuj臋 unosz膮ce si臋 zapachy z Twojej kuchni. Ju偶 dosy膰 tych da艅 przygotowa艂a艣 - odpocznij. LONIU wyobra偶am sobie jakie zrobi艂a艣 zakupy. Lod贸wka za ma艂a !!!!!! A je艣li je藕dzisz ju偶 swoim autkiem , to dopiero jeste艣 radosna!!!!! KOZA Je艣li si臋 odezwa艂a艣 , znak,偶e nie wywie藕li Ci臋 z naszego terenu. Odczu艂am ulg臋.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 globus
MI艁A DZIEWCZYNO Z KANADY Powy偶sza piosenka jest dla Ciebie. Poprzez Twoje wpisy odbieram Ci臋 jako osob臋 bardzo ciep艂膮 i wra偶liw膮 . Nie raz my艣la艂am , czy jeszcze nas czytasz???? Odnosz臋 wra偶enie,偶e praca jest dla Ciebie prawdziw膮 pasj膮. Zapami臋ta艂am r贸wnie偶 histori臋 /ogromnie mnie wzruszy艂a/ jak膮 opisa艂a艣. Poniewa偶 we mnie jest r贸wnie偶 du偶o nostalgii i wirtualnych powrot贸w w strony rodzinne , pozwoli艂am sobie przes艂a膰 Ci piosenk臋 A.Cierniewskiego o podobnym tytule. Jest to dla mnie balsam na ukojenie.Z t膮 piosenk膮 przesy艂am serdeczne pozdrowienia i u艣miechy. 馃尰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Hejka - ju偶 nie 艣pi臋. Zaczynam moje 偶ycie jeszcze w ciemno艣ciach,na jawie ale wirtualnie. Tak si臋 zastanawiam w realu , a nad czym?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam :) O wczorajszym dniu lepiej abym szybko zapomniala :O Wieczorem - nie wiem gdzie, nie wiem jak chyba z艂ama艂am palucha u nogi na szcz臋艣cie lewej. Boli jak cholera. Nie mog臋 tupta膰. Autko nadal u mechaniora, a mnie szlak ju偶 trafia:O W mojej "dzielnicy" nie da si臋 normalnie funkcjonowa膰 bez tych czterech k贸艂ek. By艂am um贸wiona na 19 wczoraj, ale nie dojecha艂 facet z kt贸rym mia艂am jecha膰 po odbi贸r ZAPOMNIA艁 !!! Ot i tak to jest. Jak b臋dzie dzisiaj - nie wiem. Nock臋 mia艂am totalnie przechlapan膮 GLobus - wyjechany, Livia - zamy艣lona, Dora - co porabiasz? Mimo wszystko - mi艂ego dnia.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Wieczorkiem Zlecia艂 ten dzie艅, no i dobrze :O Nie czuj臋 si臋 najlepiej, a to za spraw膮 nerw贸w. Autko odebra艂am - ale..... nie jestem zadowolona:( Jak zawsze - obiecanki cacanki jak stawiasz, a potem koszmar :O Nie b臋d臋 Was zanudza膰. Obejrza艂am w TV reporta偶 o stadninie koni z Pr膮dzewa i tym co w艂a艣ciciel nazywa opiek膮 nad nimi. Szlak mnie trafi艂 jak s艂ucha艂am wypowiedzi imbecyla Ka-ma膰 nie ma miary ani kary na takie "postacie ludzkie" !!! Wszak nie nazw臋 go cz艂owiekiem. Bo cz艂owiek ma sumienie i serce. Tyle, 偶e jak to u nas. Pogadaj膮, pogadaj膮 i posz艂oooooooooo w zapomnienie. Za chwilk臋 kolejn膮 akcj臋 "postaci" pokarz膮 i nowa sensacja b臋dzie!!! Jeden dzad zabija艂 pieski i smalec z nich robi艂, drugi strzela, trzeci wi膮偶e drutem do drzewa i zostawia w lesie, a jeszcze inny wywala z samochodu i szpula !!!! Czy w nas jest jeszcze CO艢 z cz艂owieka ?????? Czy tylko - KASA jest miernikiem warto艣ci wszelkich ????? Dlaczego - dlaczego tak si臋 dzieje !!!! Najbardziej okrutnym ssakiem na Kuli Ziemskiej jest cz艂owiek. A mia艂o to s艂owo brzmie膰 DUMNIE............... Spadam... Dobranoc.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 globus
Dziewczyny do艣膰 "szale艅stw" w moim wydaniu. Osiadam na swoich pieleszach. Jedno jest dla mnie pewne - kawa tylko w klubie i w Waszym towarzystwie jest dla mnie smaczna!!!!!! Z przyjemno艣ci膮 przeczytam korespondencj臋. Wtedy napisz臋 wi臋cej. Pozdrawiam i mi艂ej niedzieli 偶ycz臋.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dziewczyny ja tak kr贸ciutko z wizyt膮 w klubie.Przedemn膮 jeszcze poranny spacerek.Moja panienka cierpliwie czeka.Pij臋 kawk臋 i do mi艂ego klikania.Wpadn臋 p贸偶niej.Pa,pa

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
OOOOOOOOO! Kawa czeka ju偶 zrobiona. Globusik - my艣la艂am,偶e Ty tam jeszcze bierzesz udzia艂 w jakiej艣膰 szermierce konnej. witajcie. U mnie CISZA NOCNA. Co prawda, by艂y ju偶 n e r w y,s膮 przecie偶 u nas dodatkowo 2 psy. Jak to zrobi膰 - co by zadowoli膰 -艣pi膮ce dzieci,wyr臋czy膰 je w wyprowadzeniu porannym stada - po cichu,no i wytrzyma膰 w tym wszystkim histeri臋 MM. Zapewniam Was - ma艂y dom wariat贸w. P艂aka膰 mi si臋 chce ze 艣miechu. Loniu - co do koni - liczy膮 si臋 dotacje z Unii na te konie - im wi臋ksze stado - tym wi臋cej forsy. A Ty naiwna o jakichs ludzkich uczuciach nadajesz. Dla mnie to tylko ta tragedia,偶e tak p贸偶no na ich los kto艣 zareagowa艂. Naszym spo艂ecze艅stwem nadal kieruje STRACH. Co do Twojego palucha - masz go w gipsie?Mo偶esz si臋 porusza膰? Przesy艂am Ci poczt膮 go艂臋bi膮 - na obiad "ptaszki".

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dzisiaj na porann膮 rozgrzewk臋 przygotowa艂am - bardzo na czasie,bo to sezon - KRWAW膭 MERY. nie b臋d臋 ukrywa艂a - bardzo lubi臋 ten nap贸j. Obrot贸w za du偶o toto nie ma - jakie艣 30. Ot - tak dla spokojno艣ci nerw贸w. Cz臋stujcie si臋.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Wsta艂am o 9:00 :D jak na niedzielny poranek przysta艂o :D Czynno艣ci toaletne czyli ranne pranie zaj臋艂o mi sporo czasu, a w tym r贸wnie偶 zaliczylam kawk臋 :D Teraz luzik :D :D ;) Krwawa Mery - zalicz臋 z niej tylko pomidorow膮 ciecz :D Bardzo lubi臋 - kiedy艣 w Gda艅sku na Jarmarku Dominika wychla艂am tego soku chyba ze dwa litry :D Pyszota !!! Tylko musi by膰 zimny i ostry. Dorcia - co porabiasz ? S艂o艅ca dzisiaj b臋dzie du偶o - wiec wygrzewajmy kosteczki przed zim膮 :D Buziole i pozdrowienia. Globus - co zwiedzi艂a艣? Daj opis.... :D A na PTASZKI - Livio zaraz przylec臋 :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Jeszcze raz zagl膮dam,偶eby si臋 spotka膰 z Wami.Ziemniaki si臋 gotuj膮 na lkuski 艣l膮skie,kt贸re uwielbiam a ja spokojnie pogadam sobie z Wami.Co u Andzi i Anulki.Zaczynam si臋 martwi膰.Bardzo d艂ugo si臋 nie odzywaj膮. Loniu,co z Twoim paluchem?By艂a艣 u lekarza?Ja ju偶 kilka miesi臋cy mam k艂opoty z palcem /tym przy paluchu/.Jest spuchni臋ty i mnie boli.U lekarza oczywi艣cie nie by艂am.Dla mnie wizyta w przychodni to chyba kara za grzechy.Po wakacjach si臋 wybior臋.Takie zrobi艂am sobie letnie postanowienie. Nie trafi臋 ludzi kt贸rzy 偶le podchodz膮 do zwierz膮t.To nie s膮 ludzie,to jakie艣 potwory. Loniu,najwa偶niejsze 偶e autko na chodzie. Globusiku teraz odpoczywaj w domu.Koniec wyjazd贸w,rozjazd贸w itp. Prosz臋 wi臋cej zagl膮da膰 do nas i odpoczywa膰,odpoczywa膰 po letnich szale艅srwach.Wida膰 ju偶 jesie艅.Do mnie jeszcze chyba we wtorek przyjedzie siostrzyczka.Wyskoczymy na kilka dni i te偶 koniec wakacji. Livio,u Ciebie chata pe艂na.Wtakim przypadku zawsze si臋 艣miej臋,偶e tylko spok贸j mnie uratuje. Trzymaj si臋 i naciesz si臋 dzie膰mi na zapas. lIVIO.pocz臋stuj mnie tymi Twoimi procentami,艣pi膮ca jestem to mo偶e by mn膮 wstrz膮sn臋艂a Twoja krwawa mery.I tak dla spokojno艣ci ja te偶 bardzo ch臋tnie. Trzymajcie si臋,samych szcz臋艣liwo艣ci i wspania艂ej niedzieli.Pa,pa

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ale mi smaczne kluseczki wysz艂y.Pojad艂am sobie tak,偶e nie mam na nic si艂y.Pychotka.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Dorcia od kiedy ty na czarno
:classic_cool::classic_cool:

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Moje kochane jak t臋skni臋 za
WAMI.馃尰鉂わ笍馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 karminadla
witam.馃尰 D艂ugo nie bywa艂em tutaj.Gdzie jest anulaczarna:O:(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 globus
馃尰 dla ca艂ej grupy Kumpelek! Koniec szale艅stw wakacyjnych. Nie id臋 do szko艂y, a nie lubi臋 bardzo nie lubi臋 tego okresu. Pe艂no jesiennych kwiat贸w , astry i chryzantemy kwitn膮 na pot臋g臋. D艂ugie wieczory przed nami. Musz臋 przygotowa膰 jaki "front rob贸t" na te czasy. Bambosze, mam bryle te偶 - brak bujanego fotela - poradz臋 sobie, b臋d臋 si臋 kiwa膰 na krze艣le , przecie偶 to prawie to samo:):) LONIU bardzo Cie rozumi臋 co czujesz po odebraniu samochodu. Za ka偶dym razem prze偶ywam to samo, kiedy MM jest wkurzony takimi remontami.On si臋 denerwuje poniewa偶 czuje jak samoch贸d je藕dzi, ja przy nim, 偶e zap艂acone a nie zrobione jak nale偶y. Co do wczorajszego dnia, troch臋 zapomnia艂am o bie偶膮cych sprawach. Spodziewa艂am si臋 tam wi臋cej zwiedzaj膮cych.Zamczysko du偶e, pr贸buje si臋 go odrestaurowywa膰.Turniej贸w rycerskich nie by艂o i dobrze.Nie lubi臋 ogl膮da膰 tego typu walk. W oddali pas艂y si臋 pi臋kne konie , pewnie w艂asno艣膰 bractwa rycerskiego. Te konie by艂y pi臋kne i tym nawi膮zuj臋 do problemu, kt贸ry poruszy艂a艣. Widzia艂am tylko wycinki tego programu. Trudno by艂o mi uwierzy膰, 偶e dzieje si臋 to naprawd臋 . LONIU czy jeste艣 w stanie poj膮膰 ,偶e w sklepikach przyszpitalnych jeden pomidor kosztuje z艂ot贸wk臋. Mija si臋 z celem ocena powy偶szych fakt贸w. W cz艂owieku zanika cz艂owiecze艅stwo!!!!!! LIVIO po obiedzie zasiad艂am z kaw膮 i jako "przystawka" s艂u偶y mi Krwawa Mery. Nie powiem smakuje i humor si臋 poprawia:):):) DORCIA oj Dorcia co ty dziewczyno wyprawiasz z chorym palcem. Nie odk艂adaj wizyty u lekarza.Kiedy b臋dziesz musia艂a za艂o偶y膰 pe艂ne buty b臋dzie problem. Wierz臋 Ci ,偶e nie lubisz odwiedza膰 lekarzy, ale jak trzeba to "trza":):) Na d艂ugo nie wypuszczaj si臋 znowu na wakacje. Na pocz膮tku nast臋pnego miesi膮ca robimy narad臋 w klubie:) Kto艣 musi przewodniczy膰 , aby wybra膰 przewodnictwo musi by膰 wi臋kszo艣膰;) Dzisiaj mam jeszcze luz, szkoda,偶e na jutro nie da si臋 go przed艂u偶y膰:))))) KARMINADLA Baaardzo przykro ale ANULKI jeszcze z nami nie ma. Nie zniech臋caj si臋 b膮d藕 cierpliwy.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
DZIEWCZYNY - WYJECHALI. Jaka艣 pustka w chacie z k膮t贸w powy艂azi艂a. No i znowu szara codzienno艣膰. Droga Globus - kapcie na zim臋 masz,bryle masz,no to jeszcze poczt膮 go艂臋bi膮,wys艂AM Ci,szyde艂ko,druty i stare swetrey do prucia. Jako艣 mam wra偶enie,偶e jesie艅 tak szybko nie nadejdzie,nadal upa艂 i susza - u mnie. Zrobimy zebranie i b臋dziemy zajmowa艂y si臋 w klubie rob贸tkami r臋cznymi. co tam kt贸ra potrafi. Ja umiem no偶yczkami ci膮膰 papier na skrawki. Mo臋 robi膰 za niszczark臋. Nara

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Czas na podsumowanie dzisiejszego dnia :D Jako艣 tak lubi臋 :D si臋 z Wami dzieli膰 tym co mnie spotka艂o :D Paluch ? ;) Wsadzi艂am dziada w usztywnione opakowanie, zawin臋艂am i tuptam. O dziwo przesta艂 bole膰, a na noc wspomagam si臋 przeciwb贸lem :D Powiem tak - mnie wszystko boli , wi臋c ten towarzysz "B贸l" sta艂 si臋 jaki艣 mniej widoczny i odczuwalny. Za艂atwi艂am go autosugesti膮 !!!! Tylko co jaki艣 czas wrzasn臋 sobie - a艂aaaaa :D I dalej w tango roboczo-pracowe :D My艣l臋 偶e, poradz臋 sobie bez ortopedy i tych wszystkich medycznych dodatk贸w. DORA - napisz jak robisz kluski 艣l膮skie. Ino te szare. Kiedy艣 pr贸bowa艂am, to wysz艂y tak twarde, 偶e beton mog艂y rozbija膰 :D Kiedy艣 , b臋d膮c w Klinice Kardiochirurgicznej w Katowicach jad艂am takie. Tam razem ze mn膮 le偶a艂o du偶o g贸rnik贸w , a ich 偶ony pichci艂y i przynosi艂y do szpitala. Ja by艂am bardzo m艂oda i chyba lubiana , bo panowie opiekowali si臋 mn膮 :D Dbali jak o c贸rk臋. Do dzi艣 z 艂ezk膮 w oku ich wspominam, cho膰 kilku ju偶 odesz艂o. Dodam tylko, 偶e by艂am sama i tylko ich pomoc pozwoli艂a mi przetrwa膰 ten bardzo ci臋偶ki okres w 偶yciu. Pami臋tam, uczy艂am si臋 nawet : goda膰 po ichnemu, i do dzi艣 lubi臋 艣l膮sk膮 gadk臋 czyli fanzolenie :D ja na obiad zrobi艂am sobie kark贸weczk臋 w sosiku + ziemniaczki + sur贸wka z bia艂ej kapusty. A 偶e zosta艂o mi sporo ziemniaczk贸w ugotowanych ( troszk臋 mia艂am w lod贸wce ) to waln臋艂am kopytka :D No i nasz艂o mnie na ciacho :D To upiek艂am sobie babeczk臋 piaskow膮. Globusiku - chyba mamy podobne nastawienie :D co do odpoczywania. Odpoczywam, ale ju偶 planuj臋 co b臋d臋 robi艂a nast臋pnego dnia :D Nuda mnie m臋czy, lubi臋 odpoczywa膰 jak co艣 zrobi臋 i ciesz臋 si臋 z wykonanej roboty. A tak si臋 sk艂ada, 偶e jest do wyboru do koloru tego co na moje 艂apki czeka :D Livia si臋 go艣ci. I jak nic dogadza :D synowi i jego 偶onie :D A mo偶e grila odpali艂a艣, co Livio ? By艂y kie艂baski ? przyznaj si臋 :D Kochane kumpele - dobranoc. Do jutra :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Do Loni 25 przepis na szare
kluski sl膮skie:classic_cool: Szare kluski Drukuj Wy艣lij Dodaj do ulubionych (musisz si臋 zalogowa膰) Dodaj do ulubionych Dodajesz przepis do swoich ulubionych. Mo偶esz opatrzy膰 go w艂asnym komentarzem: Nie zapisuj * kluski i pierogi * kuchnia polska autor: Krystyna Frydman z Katowic J贸zefowca * Czas: powy偶ej 60 minut * Poziom trudno艣ci: 艣rednie * Koszty: tanie * Dla ilu os贸b: od 3 do 4 * wegetaria艅skie, niskot艂uszczowe 艢rednia ocena potrawy 3 g艂osy Szare kluski - sk艂adniki * 1.5 kg ziemniak贸w * s贸l Szare kluski - spos贸b przygotowania Ugotowa膰 kilogram ziemniak贸w. Pozosta艂e p贸艂 kilograma zetrze膰 na tarce. Starte, surowe ziemniaki wla膰 do lnianego woreczka i bardzo mocno odcisn膮膰. Odci艣ni臋t膮 wod臋 pozostawi膰 na chwil臋, w celu osadzenia si臋 na dnie naczynia krochmalu, po czym wod臋 wyla膰, a krochmal doda膰 do odci艣ni臋tych ziemniak贸w. Ugotowane ziemniaki odcedzi膰 i przecisn膮膰 przez prask臋. Gor膮ce jeszcze po艂膮czy膰 z surowymi i krochmalem, dobrze wyrobi膰 na jednolit膮 mas臋 i uformowa膰 kluski. Gotowa膰, a偶 zmi臋kn膮. Uwaga: gdyby ciasto by艂o za rzadkie i kluski nie chcia艂y si臋 klei膰, mo偶na wsypa膰 oko艂o jednej 艂y偶ki m膮ki ziemniaczanej.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 globus
Puk puk lekko pukam do drzwi. Kto mo偶e niech podnosi g艂ow臋 z podusi. U mnie dzie艅 zapowiada si臋 leniowaty:) ju偶 wiem potrzebne Livi zio艂a i kawa. Narobi艂y艣cie mi apetytu na kluski 艣l膮skie. LONIU ja gotuj臋 w taki oto spos贸b . Ugotowane ziemniaki przepuszczam przez maszynk臋 do mielenia.Nast臋pnie wk艂adam do miski lekko ugniatam.No偶em dziel臋 je na cztery cz臋艣ci.Jedn膮 cz臋艣膰 wyjmuj臋, ale nie wyrzucam , na to miejsce wsypuj臋 m膮k臋. Wszystkie ziemniaki zagniatam z m膮k膮. I gotowe, formuj臋 kulki w 艣rodku robi臋 do艂eczek i do wody. Nigdy nie s膮 twarde, ta ilo艣膰 m膮ki to w艂a艣nie proporcja. Nie s膮 to kluski szare.Takich nie znam. LIVIO znowu pustka w domu i tak ju偶 b臋dzie. DORCIA za Twoim przyk艂adem b臋d臋 robi膰 kluski:) Dzie艅 s艂oneczny, chyba poderw臋 si臋 do 偶ycia. :):):)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Moje Panie! Dzisiaj dzie艅 prosz臋 zacz膮膰 kulturalnie od ma艂ego drineczka HIP HOP AND SPRINT !!!!!!!!!!!!!!!!???????????? Skladniki: 720 ml piwa 180 ml ginu 240 ml lemoniady 180 ml rumu 180 ml w贸dki Szklo: du偶y dzbanek (lub kufel na piwo). No tak - do kluch nie bardzo pasuje - tutaj bardziej ten pierwszy sladnik si臋 nadaje. Mi艂ego dnia.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 globus
LIVIO dzi臋ki taki nap贸j to "mniodzik"!!!!! KOZA Ty to masz szcz臋艣cie - Wyspy Szcz臋艣liwo艣ci powiadasz, czy znalaz艂o by si臋 jeszcze jedno "mniejsce":) Mo偶e tez kogo艣 poznam;) je艣li chodzi o Ciebie to super Men!!!!!! A robota czeka:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 globus
Nowy tydzie艅 zacz臋艂am pracowicie. Oczywi艣cie "syzyfowe prace" nie ko艅cz膮 si臋. Uporz膮dkowa艂am balkon. Wiecie,偶e pelargonie ju偶 przekwit艂y. Nie wiele si臋 zastanawia艂am , wyrzuci艂am "atrapy" kwiat贸w ze skrzynek. Pozosta艂y niezawodne iglaki, kt贸re uros艂y i na wiosn臋 pewnie b臋d臋 zmienia膰 na mniejsze. Lubi臋 iglaki w skrzynkach, zim膮 posypane 艣niegiem wygl膮daj膮 bardzo romantycznie. Tylko na moment wspomn臋 o oknach. Mycie ju偶 za mn膮. Na dobra spraw臋 , powinnam zaczyna膰 od nowa, poniewa偶 pada艂 deszcz i wcze艣niej umyte ju偶 s膮 brudne:):) Ale co to , to nie - m贸wi臋 do艣膰. Dziewczyny mi艂ego wieczoru.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×