Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

Witajcie :) Mam dzień lenia :D Szwędam się od rana i nic nie robię. To nawet miłe :D No, nie tak całkiem - wyprałam Bąbla. Przez cały jeden dzień będzie prawdziwie bielutki, bo następnego to już skarpetki są prawie czarne. Pogoda u mnie jest "kocykowa" a ja skwapliwie to wykorzystuję. Pozdrawiam i 👄 przesyłam. Ciekawe co Wy porabiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Za mną również chodzi leń. On wcale nie jest taki zły:) LONIU Ty wyprałaś Bąbla, a my wyczesaliśmy kota. To też nie lada zadanie.Mnie przypada trzymanie za ogon:) Już po wszystkim, zbliża się mecz w siatkówkę, będzie wesoło. LIVIO Ty pewnie na spacerze ze Swoim pieskiem. Ciekawe co dzisiaj wypatrzy na tych polach babci "szklane oko". Ja mam zapowiedziana wizytę .Moja "B" się znalazła:) więc pogadamy. Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonia odpoczywa pod kocykiem - ogladasz pewnie telewizję. globusik - zajeta pogaduchami, A ja jestem pod wrażeniem CZARNYCH DZIUR. Właśnie skończyl się ciekawy program. Jaka w tym ogromie jest nasza rola? kim właściwie jesteśmy?Czym są nasze problemy? Lepiej się nie zastanawiać i cieszyć się takim dniem jak dzisiejszy. Pogoda wspaniała jak dla mnie.Słonecznie,spokojnie, nawet JA wzięłam się dzisiaj za robotę. Upiekłam też placek z gruszkami i dynią . niezła mieszanka - wyszedł mi tylko za słodki. Na spacerze byłam z moją małą 11 letnią koleżanką. No i jak myślicie - jaki jest temat naszej rozmowy? CHŁOPAKI. Nie ma lekko,te same problemy od dzieciństwa do starości. Przyjemnego wieczoru.nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dobrej nocy Dziewczyny. Byłam na spacerze z wnukiem mojej "B". Ma 2,5 roku mówi bardzo ładnie. Wiecie gdzie musieliśmy iść - na rurę - to znaczy na rurkę z kremem. Zjedliśmy rurę i przyszłam do domu. LIVIO ciasto słodkie bardzo lubię. Mam nadzieję,że rano do kawy przyniesiesz:) LONIU czas już wychodzić z pod koca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cichutko aby Was nie obudzić przygotowuję kawiarnię na otwarcie. Jako że dziś niedziela musi być świątecznie. Więc przybywajcie. Wszystko przygotowane - uf zdążyłam. Do miłego zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Globusie za świąteczny wystrój KLUBU. Dostawiam moje wczorajsze ciasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :) Pogoda ma na mnie ogromny wpływ. Nadal jestem przymulona. Globusiku - 👄 za przygotowanie kawy i odświętny wystrój klubiku. Ja dostawiam bukiet kolorowych, pachnących astrów. Teraz zajadam placek gruszkowo-dyniowy Livii. Pychota :) Planów nie mam , tylko obiadek do zrobienia - będzie okazja więcej popisać i odpowiedzieć na maile :) Dobrego dnia i do potem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ach ten leń , jaki to fantastyczny "człowiek", jest przy mnie już drugi dzień:):):) Po obiedzie kawa i pod kocyk, do meczu w siatkę. Później już nie będzie warunków aby drzemać:):) Więc nara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zaczęli :D Jejku idą jak burza !!!!!! Jest 8 do 6 w pierwszym secie - oby tak dalej !!! Przeciwnik bardzo groźny, nie ma co ukrywać. Już nerwy mam na maxa podkręcone. Globusiku - tysz oglądasz? Bo Twój MM - to na sto procent :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hura :D Nasi mają już dwa sety !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! No to teraz będą nerwy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loniu- może w moim telewizorze meczu nie było? MM zdenerwował się Twoim wpisem. Przega[iłem mecz który będzie o 19 3o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio - ja oglądalam na TV 4 o godz. 14:40 . Nasi grali z Bułgarią. A teraz jest mecz finalowy, POLSKA - FRANCJA . OGLĄDAM i jestem cała w nerwach !!!! Tak bym chciała aby wygrali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę się położyć, bo z nerwów cała się trzepię :D Ka-mać NASI mają mieć ZŁOTO i już !!!!! Do jutra. Buziole :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Wczoraj siatka zdominowała wszystko.MAMY Złoty Medal!!!! Kawa dla wszystkich , dzisiaj jest wyjatkowo smaczna. Cusik fiksuje mi klawiatura. To na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEST ZŁOTO!!!!! Pomyślcie,na wczorajszym meczu byłyśmy wszystkie razem. dzisiaj z rana to może byc tylko szampan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie porankiem :) Chłopaki podnieśli mi wczoraj adrenalinę na maxa :D Ale jak usłyszałam Mazurek Dąbrowskiego - to łezka mi się w oku zakręciła. A oni byli tacy dumni i wspaniali, no i zazdrościł im cały świat :D :D 100 lat chłopaki dla każdego z Was ! Jesteście WIELCY !!!!!!! Dzisiaj jadę do matuli, a jutro od niej do wracza i po wizycie do chatki. Mam do załatwienia jeszcze kilka spraw - np: zaplacenie mandatu :D :D , pierwszego w moim życiu. Pogoda mi sprzyja - świeci kochane słoneczko, znaczy się będzie dobrze. Bardzo jestem ciekawa jak wypadnie moje Echo serca - oby dobrze. W horoskopie napisane mam , że mogę nogi połamać - no to muszę uważać :D :D bo to by była masakra Pozdrawiam i do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i tez chyle czola naszym Chlopakom__ Siatkarzom, mamy zloto :D oby takich medali bylo wiecej. Co do pilki noznej nie mamy szczescia ale moze po zmianie trenera bedzie lepiej, czego Im z calego serducha zycze . Weekend minal spokojnie, sobota byla piekna ale w niedziele sie rozpadalo i tak bylo do konca dnia. Slyszalam, ze nastepny weekend ma byc sloneczny i niech tak zostanie do konca wrzesnia to mozna jeszcze robic wypady :D Dzisiaj mam lenia popralam tylko i robie obiadek : Rybka smazona, ziemniaczki i surowka z kiszonej kapusty. Jutro wybieram sie do manikurzystki i penikurzystki :D a co ..... trzeba o siebie zadbac :D Loniu trzymam kciuki za Ciebie i MUSI byc dobrze 👄 Globusiku a gdzie lezy dla mnie kluczyk do naszej kawiarenki, bo jeszcze go nie znalazlam :D 👄 Livio👄 czy szampan juz wypity........ czy spoznieni goscie tez dostana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj.... zadna nie miala ochoty na moj obiadek :-( OK...... pozamiatane :D a mnie nadal ogarnia ten "kochany" len ale jutro czeka mnie co ? Globusiku napewno odgadniesz...... nasza umilowana robota :D Czy zasnelyscie po Livii szampanku? :D Popoludniowa kawka albo herbatka czekaja na Was :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczor- czekam na przyjazd Córci. Nie muszę Wam pisać,co czuję. Coś Anula wydaje mi się,że zostałyśmy same nagospodarstwie. U globusa awaria języka od komputera - czyli klawiatury, Lonia wyjechała. nic to. Klub czynny. Mój MM postanowił dzisiaj rzucić palenie. Nie zapalił od rana ani jednego. OOOMAAATKO - co to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio kochana oj wspolczuje Ci kochana, bo MM jak rzucil palenie to zaczal mnie tepic ale ja nie uleglam :D Zycze Ci wiele radasnych chwil z Corcia i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NA DOBRANOC...... Serdeczne słowa tak wiele znaczą Serdeczne słowa tak wiele tłumaczą Tych pięknych słów używa niewielu A więc za te wszystkie wspaniałe słowa Dziękuję Ci przyjacielu Życzliwą przyjaźń oddaję Tobie, masz przyjaciela w mojej osobie. Daję drobinkę wielkiej radości, by na Twej buzi uśmiech zagościł Niech życie Twoje bajką się stanie, niech będą same pogodne dni, a promyk słońca niech Cię prowadzi, tam gdzie otwarte do szczęścia drzwi. SPOKOJNEJ NOCY,CUDOWNYCH SNÓW .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to niespodzianka, myslalam, ze ja kawke Wam przygotuje, wchodzac do klubuku poczulam juz piekny aromat kawk i do tego jeszcze pyszny serniczek, dzieki Jolcia. ❤️ Kochana wiem jak cierpisz, znam ten bol. Jestem juz po dwoch operacjach na kregoslup. Jest to ciezka decyzja pojsc pod noze bo nigdy nie wiemy jakie beda tego skutki ale uwierz mi, ze teraz czuje sie lepiej. A byly takie dni przed operaja , ze chodzilam jak moja psinka na czterech" lapkach" . Jolu tabletki usmierzaja tylko bol i to pewnie na krotko powiedz Twojemu lekarzowi, ze ma Ci dac zastrzyki maja lepsze dzialanie. Kochane moje zapowiada sie ladny dzionek wiec wybywam z domku jak wroce to sie ponownie zamelduje. 👄 dla Wszystkich i zycze milego dzionka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! A u mnie dzień zaczyna się wizytą Córki w ZUS-ie. Właśnie z MM pojechali. wpadłam więc aby się przywitać i kawę zaliczyc. dzisiaj jedzie z powrotem,tam gdzie ma pracę. wizyta więc krótka. Co za życie........ Jola trzymaj się, chory kręgosłup to paskudztwo. Anula - miłego spaceru. A Lonia dzisiaj na kontroli lekarskiej - chyba dobrze pamiętam. Globus -napraw klawiaturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dziewczyny witajcie.Znowu mnie wyłączyło z wizyt w klubie. Nawet nie poczytałam listów. Awaria kompa to pikuś, MM kwęka znowu. Później wpadnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Oj jak dawno mnie tu nie było. Jęzor komputera naprawiony na szczęście! Okno na świat znowu otwarte. JOLCIA wielkie dzięki za kawę i serniczek. Nie zważając na ból bardzo rano przytargałaś wszystko do klubu. Wyjątkowo to smakuje. Staram się być dla Ciebie "gorsetem" ortopedycznym aby Cię wspomagać przy chodzeniu. Operacje mam za sobą więc rozumię Cię doskonale. Rób wszystko co możliwe i ubiegaj się dalej o rentę. Twój charakter pracy jeszcze /3 zmiany/ pogarsza sytuację. Nie miej wyrzutów ,że się skarżysz, Jolu , a kto tego nie robi? Choć w ten sposób trzeba sobie pomagać. Zawsze na Ciebie czekamy❤️ ANULKA moja Ty jak mogłam zapomnieć podać hasło gdzie na czerwonej wstążeczce wisi klucz dla Ciebie. Otóż musisz powiedzieć zaklęcie - sezamie otwórz się - i sprawa załatwiona.Klucz zabłyśnie we wskazanym miejscu.:) Więc błąd naprawiłam. Anulka wizyta w zakładzie kosmetycznym to relaks. Jutro będziesz się czuła superosko;) LIVCIA co też Ty napisałaś;) TM rzuca palenie? Jeśli mu się to uda , chwała dla niego. Oj Ty chyba nie będziesz miała lekko. Ja przechodziłam to. MM nie pali już baaaardzo długo. Teraz mnie goni jak może. Ponieważ go rozumię jeśli jesteśmy razem palę tylko w kuchni;). Najbardziej mnie wkurza, jeśli policzy ile wypaliłam w danym dniu:) Czy możesz wyobrazić Sobie takiego " potwora":) Ale wspomagaj męża , będzie się lepiej czuł. Ja trzymam kciuki za powodzenie. LONIU długa trasa przed Tobą. Wspomagam Cię myślami, oby wszystko było ok. Pozdrawiam wszyściuchne Koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Teraz muszę przefiltrować swoją wątrobę;) od wczoraj produkuje za dużo żółci:):) Oczywiście powodem jest MM. Wiem,że jest starym dzieckiem i trzeba prowadzić go za rękę, gorsze,że ją ciągle wyrywa i uważa ,że nie popełnia błędów. Znowu narzeka , tym razem na korzonki. W niedzielę cały dzień i do późnego wieczora przesiedział przy telewizorze przy szeroko otwartym balkonie.Wieczorem jest już chłodno, nie pomyślał żeby chociaż coś cieplejszego ubrać. Rano zaczęło się stękanie:) no i wiecie co wina leży po mojej stronie bo nie zamknęłam balkonu :):):) OOOOO Matko jak może wątroba normalnie pracować:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku 👄 bez naszej kawiarenki nie ma dnia, dobrze, ze juz jestes . Nie wyobrazam sobie jakby nam zamkneli na "amen " te nasze okienka, pewnie byloby nam ciezko. Ale poki co technika idzie ciagle do przodu i choc sie nie widzimy to zdazylysmy sie juz troche poznac a i wierze w to, ze kiedys nastapi taki dzien gdzie spotakamy sie wszystkie. A jakie jest Dziewczyny Wasze zdanie? Paznokietki mam zrobione u rak i nog. Dostalam zaproszenie od mojej Corci i nie bylo wymowki zeby nie pojsc. U rak robilam juz kilka razy u kosmetyczki ale u nog po raz pierwszy.:D Globusiku nasi Panowie sa czasami bardziej marudni niz male dzieci ale na to rady juz nie ma, szkoda tylko, ze nie mozna trzech szybkich na pupcie strzelic i bylaby cisza :D Ale to wszystko wina tego "bezstresowego wychowywania" :D :D :D Livio jak tam M czy nadal nie pali? Co do palenia to chyba teraz pali wiecej kobiet anizeli mezszczyzn........ widze to w swoim gronie. Ale ja tam zawsze mowie, ze " wedzone mieso dluzej trzyma" :D Loniu czekamy na Ciebie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
___§ __§§§ __§§§§§§ __§§§§§§§§§§ _§§§§_§§§§§§§§ §§§§§§_§§§§§§§§§ §§§§§§_§§§§§§_§§§ §§§§§§§§_§§§_§§§§ _§§§§§§§§§_§§_§§ ___§§§§§§§§$ ..................$ ....................$ ☆.★ Listku maleńki niesiony wiatrem, moich myśli i uczuć posłańcu. Nieś ludziom radość w czasie niełatwym. Zawiruj z wiatrem w szalonym tańcu. Uśmiech przyjaźni rozsiej wokoło. Swymi barwami nieś ukojenie. Muśnięciem w sercu spokój wywołaj. W radość zamieniaj ból i cierpienie. Wietrze listkowi bądź przewodnikiem i nieś go wszędzie, gdzie są pragnienia. Niech miłość wzbudza swoim dotykiem i spełnia wszystkie ludzkie marzenia. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Dzięki za kciuki :) Widać pomogły, bo wszystko poszło fajnie :D Jestem, wróciłam szczęśliwie do chatynki. Kurka-wodna, wszędzie dobrze a we własnym azylu najlepiej. Przy okazji odwiedziłam mamę i wczoraj wieczorkiem gadaniu nie bylo końca. Jak na razie trzyma się dobrze i dziarska z niej kobitaka :D Daj Boże oby jak najdłużej. Moje Echo serca i dobre i niedobre. Cieszę się bo frakcja wyrzutowa serca poprawiła się z 27 na 32, ale za to lewa komora znacznie się powiększyła choć i tak już przekraczała dopuszczalną nornę. Jak zawsze otrzymałam stertę recept - zaś pójdę z torbami żebrać, jak ten arsenał wykupię :D A tam - cicho być ! :D :D jak mawiał Smoleń - co ma być będzie :) Problemy na trasie - rozkopy, remonty, wyboje i zwężenie i hu wie co jeszcze. Oczy trzeba mieć dookoła łepetyny. Istne wariactwo !!! Na bazarku kupiłam piękny kalafior i takiż brokuł - mam wyżerkę na kilka dni. Miast ziemniaków - będę wciągać warzywa, tym bardziej że tanizna teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×