Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

Gość globus
Witam i pozdrawiam jeszcze w starym roku. Dni poświąteczne jakieś szare.Poniedziałek spędziłam z koleżanką B, wczoraj zaatakowałam lekarza rodzinnego. Atak się udał, czy pomogą leki ???? oto jest pytanie. Może z przejedzenia znowu ciśnienie poszło w górę. Jak to dobrze kiedy mogę zacząć dzień od spaceru do klubu. Koza grzeje kawa również przygotowana - to dla Was Koleżanki- ja muszę na razie z niej zrezygnować:( Zaplanowałam na dzisiaj uporządkowanie mieszkania . Pozdrowienia dla wszystkich ANULA👄LONIA👄DALIDA👄LIVIA👄DORA👄 LUBARKA👄TILZA👄 DUCH CAFE👄 Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
DALIDA dzięki za przepis na cały rok. Nie jestem dobrą ciastkarą , piekę raczej rzadko:) czy uda mi się wykorzystać Twój przepis???? Jeżeli będę umiała go wykorzystać " ciasto powinno być bez zakalca" :):):) bardzo bym chciała. Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie! Po każde nocy nastaje dzień, po każdej burzy-słońce. Do dobrych ludzi uśmiechaj się, dla bliżnich miej serce gorące! To dla nas życzenia poświąteczne. Trzymajcie się dziewczyny i chłopaki też.Pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie poświątecznie. Tyle mądrości i ciepła przekazałyście w swoich wpisach. Trudno ostatnio dostac się na to forum,czy też tak macie? MIJA ROK......... A u mnie dzisiaj mija 30 lat jak odszedł mój 4 letni synuś. Jak ja PAMIĘTAM te dni,gdzieś coś nadal dusi za gardło, już nic nie wiem........ Podobno z tego piekła,pójdziemy do NIEBA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko :) Nadal czuję się OKROPNIE ! Do wiwatu daje mi moja piękna wątroba :( Mój obwód w pasie powiększył się dwukrotnie, chodzenie sprawia mi ból - leżenie też. To chyba wpływ nowych leków. Na domiar złego nie mam za grosz apetytu i zmuszam się do zjedzenia czegokolwiek. Ot, samo życie. Leczysz jedno - rozwalasz drugie. MASAKRA !!! Jak tu witać Nowy rok? Nie wiem jak u Was - bo u mnie mróz oszronił wszystko. Jest - 10 stopni. Pięknie świeci słoneczko - poszłabym sobie w plener - no, ale nie dam rady. Mam tyle zaległości w pisaniu - proszę wybaczcie mi. Jak tylko poczuję się troszkę lepiej - odpiszę na wszystkie maile. Obiecuję. Trzymajcie się cieplutko. Livio - mam podobną sytuację. Mój tata odszedł tez w tych dniach. A wraz z jego odejściem rodzina rozpadła się. Ech, ..... Masz rację - choć ja nie wiem czy trafię do raju i czy on istnieje. Piekło jest tutaj - TAM tylko nicość !!! Buziaki dla WSZYSTKICH i kochane ZDROWIA - ZDROWIA - ZDROWIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złote linki Oto Twoje usta Dostałeś swoje usta. Wyślij ten link swoim znajomym, zobaczymy ile buziaków będziesz w stanie rozdać. ( Ranking całuśnych ) Twoje usta: http://zlotelinki.pl/całus/137137.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane koleżanki ,widze że nastroje raczej smutne,rozumiem,tez 2 lata temu odszedł mój tato.Ale postnowiłam sie skupic na kochanej mamie, żeby jej było troche lżej, bo tato był kochany,ale ona jest ze mna wiec cała swoj miłosc przekazuje teraz jej.Jej jest troche łatwiej a mnie radośniej, że ona to widzi. Drogie Panie - idzie dużymi krokami Nowy Rokkkkkkkkkkkkkkkk więc,nowe siły , nowe postanowienia noi duuuuuuuuuuuuużo uśmiechu,o kurcze mam nadzieje , że mi też sie uda. Loniu masz >>>>>>>>>>@>>>>>>>>>>>> Do do potemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Przed ostatni wieczór w tym roku. Za oknem tak jak u Loni wszystko oszronione - bajkowo. Mieszkanie uporządkowałam , w tym czasie choć odciążyłam mózg od wspomnień❤️. Tak już jest,że wraz z końcem roku ogarnia mnie nostalgia. Czekam na przydział szczęścia w Nowym Roku. Pozdrawiam mocno👄 Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku bedzie , zobaczysz ,dużo szcześcia Kasy Kulczyka, Fury Rydzyka, Mocy Pudziana, Chaty Beckhama, Humoru od rana, Cholesterolu w normie, świętowania Nowego Roku w dobrej formie, życzy wszystkim s.dalida

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAK POLEPSZYC ŻYCIE SEKSUALNE
Chcesz wiedziec jak osiągnąć lepszy orgazm? Jak wydłużyć stosunek? wejdź na www.intymnosc.pl/aff/7733 i dowiedź się więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://tajga123b.republika.pl/images/nowy%20rok2.jpg http://www.sp6-piersciec.pl/aktualnosci_foto/97.jpg http://uczenzklasa.gazeta.pl/gfx/userfiles/3890/Image/Nowy_Rok_1.jpg http://blog.wiara.pl/benia/files/2007/12/1771_nowy-rok.jpg Och drogie kolezanki u mnie dzis wesoło i dlatego mam tyle optymizmu i radosci. Mamy nowy rok dzisiaj bo jutro moj MM idzie do pracy. Ale jest fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje Kochane jestem i mysle o Was ale czas nie pozwala mi zagladac do kompka :-( mam nadzieje, ze po nowym roku bedzie juz luzniej, spiesze Wam zlozyc zyczenie i do.... nastepnego roku :D Dla Was moje Drogie i dla naszego "Rodzynka"👄❤️ Niech petardy zabłysną wysoko na niebie, niech Nowy Rok szczęściem spłynie na Ciebie. a los nigdy nie zostawi Cię w potrzebie. Najlepsze życzenia noworoczne przesyła Wam anulaczarnula. I zyczę Wam zabawy do białego rana, najlepszych piosenek, pysznego szampana! Choć nie jestem z Wami w noworoczną noc, pamiętajcie też o mnie przez następny rok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
macham do Was i życzę razem z MM w NOWYM ROKU 2010 ZDROWIA I PRZYDZIAŁU SZCZĘŚCIA WG POTRZEB DLA KAŻDEJ Z WAS. DUCHU CAFE dla Ciebie też. Miłego i dobrego dnia hej. Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Nie mogę wypić z wami kawy . Klub przygotowany kawa, herbata i Szampan . Oczywiście szampanki teżYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i czas pożegnać STARY ROK. Za oknem piękne widoki.Jak z mojego dzieciństwa,jakaś zakleta cisza w bieli. Właściwie to jaki to był rok? Bardzo dużo się działo - a niby nic. Spędziłyśmy go wspólnie: Lonia❤️ Globus❤️ Anula❤️ Jola❤️ Dora❤️ Dalida❤️ Lubarka❤️ Duszek❤️ KO- niec? Koza❤️ Patronka❤️ Pomarańcze❤️ Więcej nie pamiętam -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdecznie witam jeszcze w Starym Roku Dora:) Lonia:) Globus:) Anula:) Jola:) Dora:) Lubarka:) Duszek:) Livia:) Tilza:) Koza:) Patronka:) Pomarańcze:) Niech na co dzień, nie od święta, gęba będzie uśmiechnięta. Niech też zdrowie tęgie będzie i kasiory niech przybędzie. Niechaj łaski płyną z nieba, tyle ile będzie trzeba. Do Siego Roku 2010!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy się stoi, czy się leży Nowy Roczek do Nas bieży :D Kochane Kumpele ! Niech Wam się wszystkim darzy, tylko szczęśliwe dni niech będą Waszym udziałem w tym Nowym Roku. Wraz z nim niech NADZIEJA na lepsze zagości na zawsze ! Tego i wszystkiego czego pragniecie życzę Wam z całego serca. Do siego roku !!!! Piję z Wam toast za powodzenie i pomyślność dla nas wszystkich. Buziaki i do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyni,Panie i Panowie!! Życzę Wam wielu sukcesów,mądrych decyzji,satysfakcji, spokoju,zdrowia i pomyślności w całym 2010roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×