Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

***DOBRY WIECZÓR!!*** ***W PIERWSZYM DNIU*** ***NOWEGO ROKU*** (.•´`*. Szczęśliwego *.*´¨) Nowego 2010 Roku!! .•´,•*´¨)¸.•*¨) ¸.•´¸.•*´¨) (¸.•´ (¸.•` * ¸.•´¸.•*´¨)> ......\~~~~~/.......\~~~~~/ .......\~~~~/.........\~~~~/ ........\~~~/..........\~~~/ .........\~~/............\~~/ ..........\~/.............\~/ ...........||...............|| ...........||...............|| ...........||...............|| ......./****\........../ ****\. *”~~”*°•._~”*°••°*”~_.•*”~~”*°•. Gdy Nowy Rok w życie wkracza to srebrna gwiazda blask swój roztacza Niech świeci sobie na gwieździstym niebie i wszystkie życzenia spełnia dla Was kochane koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello - melduję się w Nowym Roku. Zima trzyma - jest jak bylo - i to jest dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dziewczyny Dziękuję za poezję. Z każdego wiersza wybieram coś co mnie powala na kolana❤️ LIVIUO witaj! DALIDA "szampańskoje" też mi smakuje:) Dzień minął mi na pogaduszkach z moją "B". Już prawie dwa dni za nami i Nowy Rok stanie się Starym Rokiem:) no cóż samo życie. Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam Was miłe Panie w mroźny poranek Trzeba dbać o naszą Kozę , nadchodzi atak zimy, ciepełko potrzebne. Widać rozżarzone węgielki jest dobrze. Kochane przez wszystkich Święta przypomina nasza oświetlona choinka z zawieszonym przez Livię aniołkiem❤️. Kawa ze śmietanką, herbata z cytryną i świąteczne pierniczki dla chętnych przygotowane - czym chata bogata.....:) Życzę miłego dnia. Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo! Halo! - to ja Wasza livia. Jakoś w tym roku brak powera. chyba jeszcze jestem w szoku po Nowym Roku. Mój MM okupuje kompa,korzystam z okazji,jak z niego złazi. Zima jeeeest,na powrót.U nas śnieżno i mrożno. W nowy Rok gościłam Wielkich Gości - St z Synem(jej). Nie widziałam go 10 lat.Czas minął na wesoło. A potem dni poooleciały. Trzymajcie się cieplo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedziele , snieg dalej sypie , od wtorku zapowiadaja u nas -25 St. Brrr..... ale w naszej kawiarence cieplo i kawka juz czeka :D . Powiem Wam, ze czekam juz na Wiosne :D ....Najlepszym pamiętnikiem jest serce. .... Ono zapamięta tych którzy, są godni pamięci...... ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ «»By nasza przyjaźń przetrwała wszystko «»Byśmy zawsze byli blisko «»By w trudnych chwilach była «»niezwyciężona «»a w dniach radości w swej sile «»zdwojona «»Tego życzę właśnie Wam i sobie, «»byśmy tę przyjaźń pielęgnowali w «♥»sobie «»Byśmy ją czuli w słowach i gestach «»i żeby istnieć nie chciała «»przestać. Milego dzionka do zachodu slonka calej naszej ferajnie zycze. :D 🖐️ Glos na Wiktorka oddalam i zycze wygranej ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Wolne i rozleniwiające dni prawie za nami. Pewnie wrócimy do rzeczywistości , dawnych zasad , nawyków itd. Nie lubię m-ca stycznia. Zawsze jest za długi:):). Zbiegają się wszelkiego rodzaju opłaty i rozliczenia , co powoduje opróżnienie portfela:) Za oknem biało i sypie śnieg, - 5 , taka zima to przyjemność. Podobno ma być baaaaaaardzo zimno:) już jutro. Nic to, nie zrezygnuję z porannego spaceru gdzie jest cichutko, ciepło i przytulnie - w naszej kawiarence🌻. Tylko w tym miejscu , oderwana o codzienności mogę prowadzić medytacje. LIVIO witaj ANULKA Pozostałe koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ja również zagłosuję, pokój jest piękny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://zdjecia.nurka.pl/images/dl6.glitter-graphics.net-pub-2623-2623356fodkdto1ss.gif Tez zagłosowałam na pokoik. Witam bardzo cieplutko wszystkie panie. Unas tez mrozno i biało. Jakos tez mi brak pałera,chyba znowu wraca mi przeziębienie, dlatego brak checi do zycia Ale co tam poniższy rysunek oddaje to co myśle http://zdjecia.nurka.pl/images/media4.mojageneracja.pl-oiyeyweuiy-mediumkmpzdn604a5b255b8e89477884.jpg Buziaczki i cieplutko sie trzymajcie, do juterka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robie przesiadkę.Zwolnił się na chwilę komp.więc ja do niego,ale za mną już CZAII SIĘ CIEŃ. więc tylko pozdrowienia - spokojnego wieczorka i nocki.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam Nie możliwe ale prawdziwe, świętowanie za nami:( DALIDA życzę zdrowia, pewnie musisz posiedzieć w domowym ciepełku i wygrzać przeziębienie. LIVIO masz rację,że z doskoku nie wiele można napisać. M wypoczęty i buszuje w sieci:) ANULKA👄LONIA👄DORA👄TILZA👄 Do zobaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbigniew______
Mam ważne pytanie, a nikt nie udziela mi odpowiedzi.Czy może mnie ktoś namierzyć po moim IP, gdy mam czarny nick?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jeżeli coś kochasz, puść to wolno .Jeżeli wróci -jest twoje .Jeżeli nie -nigdy twoje nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://zdjecia.nurka.pl/images/zapodaj.net-images-7b8db3e9e860.gif Witam cieplutko w ten mrozny poranek i na goraca kawusie zpraszam. Proszy drobny snieżek i troche wieje. Probuje dodzwonic sie do lekrza ale to nie łatwa sprawa. Do siego łzy zostawię w starym obawy i troski do Nowego wkroczę w nastroju radosnym i niech tak już będzie bo nie znoszę złego chcę poznawać mądrych nie takich co bredzą sąsiad mógłby bratem być dla mnie w Sylwestra kumplem od toastów i spokojnie mieszkać z grzejników ma ciepło mile się rozchodzić nie walenie w żebra gdy buszują "młodzi" pragnę by ten Nowy przyniósł spokój szczęście co będzie na pewno tego nie wiem jeszcze Kochani do potem ,do wieczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& &&&&&&&&&&&&&&&&&&& *D*Z*I*E*Ń *D*O*B*R*Y* Czasami życie tak daje w kość, że budzi w nas tylko żal i złość. Nie dajmy się ponieść emocjom tym, szukajmy dobrego nawet w tym złym! Życie nasze to jeden ciąg zdarzeń, budujmy go więc wedle naszych marzeń. ........................... Na niebie i w sercu słońca, a na twarzy uśmiechu bez końca. >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> SERDECZNIE POZDRAWIAM***** *****PROMYK SŁOŃCA ZOSTAWIAM;)) ***BUZIACZKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
DALIDA dzięki za kawę, już mogę pić:) Często życie daje nam kość, to prawda. Dzielny ten, kto potrafi pokonać tę kość! KOZA - bardzo głęboka myśl. Wnioskuję,że to recepta na życie.Jeżeli coś kochasz puść wolno - nic na się i po głowach innych.Piękny byłby świat🌻 Media podają,że młoda ciężarna kobieta odeszła z powodu grypy A1H1. Szpital do którego była przyjęta nie miał warunków na leczenie. Inne trzy odmówiły przyjęcia! Jeżeli szpital nie ma warunków leczenia grypy, więc co to za szpital i po co on istnieje. Następne odmawiają przyjęcia. Strasznie jestem obciążona. Co na to ludzie,którzy mogli by uratować dwa życia? Czy są obojętni? Czy w innych krajach takie zachowanie miało by miejsce?:( Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku znieczulica i obojetnosc otacza nas na codzien, Wlasnie przeczytałam o młodocianych mordercach, bo chcieli zobaczyc jak umiera człowiek - zgroza. Ludzie coraz bardziej dziczeja,brak norm moralnych i robcie co chcecie dzieci drogie i mamy wyniki. Oczywiscie nie mozna generalizowac,ale ogolnie słychac coraz bardziej niepokojące wiadomosci. Szkoła tam dopiero sie dzieje,wśród bradzo młodych ludzi- 2 klasa tam tez potrafia sie dziac brutalne spraway.Rafcio nieraz opowiada jak dzieci brutalnie załatwiaja swoje sprawy. Niestety jak to mowi wnuk,czasem nie wytrzymuje i musi komus dołożyc bo jest taki złośliwy, że jak nie dostanie to sie nie odczepi. A co bedzie dalej - strach pomyślec. No coz,chyba zaczyna ludzi przerastac pogon za dobrem materialnym i zwyczajnie sie pogubili i zatracili. Chyba coraz częściej będziemy słyszec o takich przykrych sprawach. Smutne to - niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie moje- moda idąca z WOLNEJ EUROPY,powoli robi swoje. Podobno szwedzi obecnie bardzo żałują wprowadzenia ileś tam lat temu,bezstresowego wychowania. szkoda,że świat jest tak "urządzony" - za jakimś dobrem,bo w końcu jest lepiej niż kiedyś - musi iść głupota. W końcu kieeedyś - każda z nas miałaby "normalnie" koleżanki,pogadała z sąsiadką,czy pogadała z mlodymi ludżmi. No tak - za to mamy internet i wirtualną przyjażń. Zupełnie nie podjęłabym się opieki nad dzieckiem,bałabym się w obecnych czasach wszystkiego. Załosne,ale prawdziwe. Wystarczyło aby miliony urzędasów miało pracę i wymyśla się dla nich coraz głupsze zajęcia. A takim z pewnością jest zainteresowanie rodziną i włażenie z buciorami do jej problemów, W rezultacie - małżeństwo - przereklamowane,za to wskazane małżeństwa dla kochających....inaczej.A we wd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och Livio zupełnie sie z toba zgadzam. Kiedyś dostawałam manto , bo byłam niezłym rozrabiakiem noi prosze wcale nie mam o to do moich rodzicow pretensji,wyrosłam na wcale ale to wcale niezła osobe - nie chwaląc sie.I takich jak ja było wiecej i nikt nie mowił , ze robi sie przez to komus krzywde, mowie tu nie o znecaniu sie nad dzieckiem tylko ukaraniem go za głupote.A to dwie duze rożnice. Ojciec nigdy nie bił ręką tylko rózgą,a to sie długo pamietało i na długo odchodziła chec na głupoty. Kiedys sąsiedzi to prawie jak rodzina a dziś niestety ,każdy w swoim gnieżdzie siedzi i nijak nie wie co dalej, choc napewno chciałby,żeby było inaczej.No ale trzeba zacząc od siebie, zrobic ten pierwszy krok no a potem to będzie lepiej i z górki. Zawsze mowie jak ty dasz to dazą i tobie. Noi nie koniecznie chodzi o mterialne rzeczy chodzi raczej o zwykła życzliwośc i zainteresowanie. Ale sie rozpisałam, jeszcze troche a zrobie prace doktorancką.Ha HA U nas - 7 i pada śnieg,drobny co prawda ale pada dosc mocno. Noi wieje mocny wiatr.Jednym słowem zimno.Nawet Sonia wiała do domu. Narazie miłe panienki http://zdjecia.nurka.pl/images/i35.tinypic.com-2aeyqop.jpg-i35.tinypic.com-2aeyqop.jpg TO NA DOBRANOC - CHYBA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
🌻:) Kwiatkiem pukam do drzwi każdej z was. Czas na śniadanie i kawę. Czy zauważyłyście,że troszkę widniej jest rano? Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdecznie witam z mroznego poranka - 4. Zapraszam rowniez na ciasteczko do kawy kolezanki. Zaraz wyruszam do sklepu, bo odwiedzi mnie corcia z dziecmi - fajnie. Potem jeszcze zajrze. Milutkiego i fajnego dni zycze i usmiechniętego :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa gotowa - nalewam sobie kubełek. Zima trzyma. Dalida - a któzby pamiętał rodzicom kuksańce. U mnie bicia nie było (no czasami),ale to wszystko polegało na tym,że RODZICE MIELI U NAS WIELKI AUTORYTET. A Ojciec - to był ktoooś. Obecnie dzieciaki są zupełnie zagubione.Właściciwe to nie wiedzą po co na ten świat przyszły. Bezstresowe -(czytaj idiotyczne) wychowanie,wtrącanie się "służb"do rodziny,doprowadziły rodziców do strachu przed dziećmi. Dzieci sądzą,że mają kierować rodzicami i zupełnie sobie z tym nie radzą.Głupieją zupełnie. Zamiast normalnej zależnośi - powstaje dziwadło,najprędzej niechęci i nienawiści. Zresztą chyba sami to dostrzegacie. Ja na przykładzie tego co w telewizorze i na bliżniakach - wnukach mojej siostry.Były u mnie kiedyś krótko....ufff..żegnałam ich z wielką ulgą i radością,że nic sobie nie zrobili i żnikają z mojego życia. Podziwiam nauczycieli - jak oni sobie radzą kiedy takie cuuś,jak wnuki mojej siory,trafią do szkoły? a niech tam.......to już nie mój problem. A co u Lonii? może ktoś coś wie?Ostatnio narzekała na wątrobę? Lonia - trzymaj się. to tyle z rańca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DROGIE KOLEŻANKI. DOSTAJECIE ODE MNIE ZADANIE.UŁÓŻCIE SENSOWNE ZDANIE Z LITER PODANEGO PRZEZE MNIE SŁOWA. ..........WÓDKA............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🌻🖐️ o tak troche dzien sie wydluzyl za oknem bialo pruszy drobny snieg i lekko mrozi ptaszeta nakarmione od lat sikorki sie stoluja bardzo lubia slonecznik kosy zas uwielbiaja jablka a golebie osiedlowe czekaja na pszeniczke tato je dokarmia swietowanie juz sie skonczylo koledowanie bylo zaraz 2 stycznia teraz normalka wyprzatanie lodowki bo jeszcze cos zostalo po swietach stawiam herbatke owocowa aroniowa lub malinowa co kto lubi i piernik swiateczny dorzucam SZCZESCIA POMYSLNOSCI ZDROWOTNOSCI I PRZYPLYWU GOTOWKI W NOWYM 2010 ROKU🌻🌻🌻 a moze wdoweczka ma byc? pozdrawiam cieplutko spod bialej LYSICY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×