Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

juz po ciszy 🖐️wam troche zachrypiona jestem miodzik wloski wylizuje a dla was herbatki owocowe stawiam i kruche ciasteczka na przegryzke milego dnia pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goscia mojego pozegnalam i spiesze do Was :D LONIU 👄 wolamy Ciebie ! Tilzo wypije Twoja herbatke bo kawki mam juz dzis dosc. Zycze Ci zdrowka 👄 Livio czy zakupy sie udalay?, powiem Ci szczerze, ze wole zawsze sama pochodzic po sklepach bo wtedy nie mam" balastu ":D ktory stoi za plecami i nie slysze tego slowa:..... " szybko". Ale tez i lubie chodzic z moim Zieciem bo On to poprostu lubi :D Ma moja Corcia dobrze. Mysle, ze niewielu mezszczyzn robi z przyjemnoscia zakupy. Globusiku i niech tylko takie dni beda :D Rozmawialam z Wnusiem przez telefon i mowil, ze w miescie bialo a u mnie na wsi jeszcze nic, choc mysle, ze napewno posypie i u nas a jak slyszalam zapowaida sie tega zima takze moje Kochane ubierac sie cieplo i wspolnie bedziemy czekac na piekna pore roku WIOSNE. Czas tak szybko ucieka i ani sie obejrzymy jak JA przywitamy. Poki co jestesmy w nastrojach swiatecznych wiec ........ http://www.youtube.com/watch?v=Lbo1nOcRyKY&feature=related❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Wam. TILZA baardzo chętnie napiję się herbatki. Właśnie idę po zakupy z MM - oj to będzie:):):) Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość testerka3
Uwolnij Mikołaja - Zgarnij Laptopa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jeżeli odpowiesz na 2 proste pytania możesz otrzymać najnowszej generacji laptopa. Wystarczy się zarejestrować i uwolnić Św. Mikołaja http://uwolnijmikolaja.pl/konkurs/5201 Kilka super laptopów czeka !!! Rejestracja trwa 15 sekund:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Wróciłam z zakupów i żyję , ale co to za życie:):):):):) Muszę odpocząć. Do jutra hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pukam i pukam a tu drzwi zamknięte i nikt nie otwiera , może jutro będzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie drogie koezanki. U nas mrozno ok -4 stop. i troche wieje. nie bylo mnie bo troche jestem zabiegana,ale zawsze choc przez chwile musiałam zajrzec co słychac w naszym kąciku. Napewno skorzystam z przepisu na cisteczka choc tak naprawde mało pieke, bo mój piecyk co nieco szwankuje. Jestem troche przeziebiona,ale pewnie rozejdzie sie po kosciach. Tez chetnie skorzystam z kilogramów szczęścia i sama tez je rozdam jesli tylko sie pojawi. A TERAZ Pan Mikołaj http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a2850532641549ba.html Sonia juz nie kaszle i zaczyn wprowdzac swoje porzadki, prubuje kto kogo przetrzyma,Wiec musze byc konsekwentna,bo che robic co jej sie zywnie podoba noi musze na d tym zapanowac. Szczęśliwych, kojących, wartych pamięci, przeżytych w zgodzie ze światem i z sobą samym, pełnych życia i miłości Świąt Bożego Narodzenia oraz niesamowitego, niezapomnianego, niepowtarzalnego Sylwestra!!! * Świąt białych, pachnących choinką, skrzypiących śniegiem pod butami, spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze, pełnych niespodziewanych prezentów. Świąt dających radość i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był jeszcze lepszy niż ten, co właśnie mija NO ,TEGO I WSZYSTKIEO CZEGO JESZCZE NIE NAPISALI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Napadało śniegu i - 8 st. Rześki poranek. Jestem już w drodze do kawiarenki prowadzi mnie głos - Wśród nocnej ciszy............ Dorzucę węgielek do kozy , zaparzę kawę i herbatę , przy oświetlonej choince zaczekam na Was❤️. LUBARKA klucz do klubu jest w magicznym kufrze - tam stoi po prawej stronie .Zawsze możesz wejść Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja też już w klubie - Jak zwykle z rana - piję kawusie. Wczorajsze zakupy - można uznać za udane - szczególnie jak policzy suię wydane pieniądze.... uf...... Po południu powalczyłam z rybami. Zamrożone i oczyszczone czekają na święta. Tak sobie myślę - czy na święta nie wystarczyłaby tylko choinka? No..tak dobrze nie ma. A u mnie jak na razie śniegu niet ! No i dobrze,mogloby tak zostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w mrozny dzionek🖐️ Wczoraj wieczorem nie moglam wejsc do naszej kawiareki :-( nie wiem kto tak mocno trzymal drzwi :D ale dobrze, ze juz dzis Globusik z kawka czeka ❤️ dzieki. Mam nadzieje, ze kawka postawi mnie na nogi bo boli mnie glowa . Bole glowy miewam rzadko ale jak juz przyjdzie to jest straszny bol. Pamietam jak Moj Tatus zawsze mowil " madra glowa boli cale zycie" :D Oj dobrze, ze moje nie jest taka madra :D Dalido zycze zdrowka i nie daj sie przeziebieniu ❤️ i dzieki za pieknego Mikolaja i zyczenia. Ciesze sie, ze Sonia juz rozrabia :D tnz., ze idzie wszystko ku dobremu. Lubarko❤️ Livio👄 u mnie sniegu tez jeszcze nie ma . Dla Wszystkich milego dzionka zycze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO wydaje się,że najważniejsza robota /wyczyszczone ryby/ już za Tobą. Wyobraź Sobie,że mój przydział szczęścia na dzisiaj bardzo się skurczył. Muszę radzić sobie ze złymi wieściami. Moja kochana Iwonka pożegnała Swoją Mamę na zawsze:(❤️ ANULKA przyznaję nawet bólem głowy mnie rozbawiłaś. Mam nadzieję, że już po bólu❤️ DALIDA ucieszyłam się,że Sonia zdrowieje i daje znać o sobie - chce rządzić by zdominować domowników. TILZA szybciutko wracaj do zdrowia, dziel się z nami herbatkami. DUCH CAFE DORA LUBARKA wiesz gdzie klucz i nie zaglądasz do klubu? LONIU jest za cicho!!! Pozdrawiam Was z całych sił❤️ Do zobaczenia. LONIA jest za cicho!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Nie wiem czy ten wpis dojdzie. Napisałam liścik i nie doszedł. Korek jak na poczcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasz klubik nie znika Duchu. Zapracowane jesteśmy i trochę do tego w śnie zimowym( przynajmniej ja). Muszę Wam powiedzieć,że wypróbowałam dzisiaj przepis Anuli. Anulka - moich ciastek ugryżć się nie da. Nie wiem co schrzaniłam,ale schrzaniłam - A MOŻE NIE? Mój MM teraz tak się śmieje z tych cisteczek,a ja zwalam winę na Ciebie. No cóz, polecam się do klubu ,pomaczamy w herbatce i zjemy. U mnie niestety - popadało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
No to miła niespodzianka. Wczorajsza poczta z opóźnieniem ale doszła. Witam bardzo ciepło , za oknem -12 st. brrr , Pusio tylko nos wysadził na balkon:):) Nie boję się mrozu. Idę na spotkanie , koniecznie dorzucić trzeba węgielek do Kozy. Kawa i herbata z prądem, koniecznie trzeba taką wypić przed wyjściem:):) LIVIO ciasteczka pochrupiemy , mamy mocne zęby. Zabierz je do kawiarenki. Więc do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje Milusinskie🖐️ Ubralam sie cieplutko bo u mnie tez -11st. i bialo a ja biegiem na goraca kwake do klubiku :D Globusiku👄glowa juz mnie nie boli ..... a nie mowilam , ze moja madra nie jest:D bo zapomnialam dopisac, ze te ciasteczka po upieczeniu robia sie twarde ale mam nadzieje Livio, ze mi wybaczysz. W klubiku znikna szybko bo ja je bardzo lubie. Zycze Wam milego dzionka i ubierac sie cieplutko bo zawitala pani Zima brrr. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Żyje więc jestem z wami:):) Szykuje się duży mróz już jest - 12 st. Śniegu również troszkę leży. Wybrałam się dzisiaj po zakupy /już taka końcówka/ będę powoli gotować bigos. Bardzo lubię to dnie. Oczywiście po ugotowaniu będzie degustacja:) ANULKA moja głowa też nie jest najmądrzejsza :) i zaczęła mnie boleć.Nie wiem czy obejdzie się bez tabletki. LIVIO czekamy na ciacha:) Pozostałe dziewczyny widać jesteście zapracowane, mało Was w kawiarence . Jest to normalne, w okresie przedświątecznym spada na nas dużo obowiązków. ALE DAMY RADĘ:) Dla wszystkich❤️ Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mpje miłe - dzisiaj zapracowana byłam i zaniedbałam poranne spotkanie. Dzisiaj miałam witać Synową i Syna - mieli przyjechac wieczorkiem,zadzwonili,że będą jutro. No nic to - żarełko przygotowane. Anula - ciastka smaczne i powoli znikają,to,że są twarde - uchroniło je przed szybkim zniknięciem. Dzisiaj chyba jeszcze upiekę placek - planuję "skubańca". Zakupy zakończone,tak jak Globus - pichcenie to już przyjemność - to to lubię. No to na tyle. U mnie mrozik ,śnieg sobie też leży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Zlosliwosc rzeczy martwych, napisalam tyle i wcielo Moje Kochane u mnie mrozno -14 st. i bialo ale sluchalam prognoze pogody , ze od srody ma byc zmiana czyli Swieta nie beda takie mrozne, zobaczymy. Livio ciesze sie, ze ciacha smakuja 👄 Jutro mam jak zwykle znowu Gosci na obiedzie ale od poniedzialku wchodze do mojego "krolestwa" czyli do kuchni :D i zaczyna sie pichcenie tez to lubie. Jak same wiecie jak co roku zawsze za duzo sie tego wszystkiego narobi ale za to po swietach bedzie troche spokoju z gotowaniem . :D Nasze Panie pewnie bardzo zajete ale czekamy chociaz na pomachanie 🖐️ Co z nasza Lonia ? ❤️ moze pojechala do dzieci? Zycze milej nocki a rano przed wyjsciem z domku cieplo sie ubrac 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z samego bardzo mroznego rańca.U nas -11 C i wieje wiatr,nic tylko siedziec w domu, a zwłaszcza o tej porze. Ale nie wszyscy moga sobie leniuchowac i sie grzac w domu, np,mój MM juz od rana w drodze razem z synem,Jada do Warszawy,bo syn ma walke w niedziele w Grodzisku Mazowieckim,Podobno ma byc transmisja na TVP info Warszwa - wieczorem ,nie ma w programie TV wiec nie wiem o której,jesli wogole bedzie trnsmisja na zywo. Ja do przygotowań podchodze sokojnie, bo bedziemy tylko my wiec nie wysilam sie za bardzo.Bedzie prawie jak zwykle. Moje dzieci rozjeżdżdają sie po Polsce, meza dzieci tez juz maja jakies blizej nie dokońca sprecyzowane plany. Mnie coraz bardziej pobolewa gardło i chyba czeka mnie wizyta u lekarza, a do tego suchy drażnicy kaszel. Nauczyłm Sonie na moje polecenie dawac głos - śmieszne. A pozatym dzis wraca z wojaży córka i Rafcio sie cieszy. Wczoraj nie mogłam dostac sie do kawiarenki - jakas blokada czy cós? Zaraz wstane, zapraszam na kawke i piernika. To narazie - pa Radości i szczęścia we wszystkich kolorach, Tego,by jutro było lepsze od wczoraj, zdrowia i pogody na każde wezwanie oraz żeby pszyszło, co oczekiwane. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4dc59f8099e16f60.html Kochani życze Wam -wasza kolezanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam Was bardzo ciepło❤️ Chyba myślę coraz bardziej o świątecznych smakołykach , rano wstałam głodna:) Szybkie śniadanie i spacer do kawiarenki - tak dla zdrowia. Niosę jemiołę, będzie zawieszona przy choince. Wszystko musi być zgodnie z tradycją. Dziewczyny kupujcie jemiołę " bez jemioły rok goły:):) Jeszcze wpadnę , do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najserdeczniejsze życzenia: Cudownych Świąt Bożego Narodzenia Rodzinnego ciepła i wielkiej radości, Pod żywą choinką zaś dużo prezentów, A w Waszych pięknych duszach wiele sentymentów. Świąt dających radość i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był jeszcze lepszy niż ten, co właśnie mija. Dalej mrozi -13C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kochane u nas - 19 stopni mrozu brrrrrrrrrr nawet Sonia szybko robi co swoje i wieje do domu. Teraz chrapie w ciepłym pokoju.Autentycznie chrapie jak chłop po ciężkiej pracy. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/08f73cab50f2adf1.html NOI, FAJNY WIERSZ DO TEGO ZDJECIA. Psi Mikołaj, Psi Aniołek Nieśli darów pełen worek, A w tym worku pełno paczek dla pieseczków i sobaczek. W pierwszej paczce czekolada, Pies porzadny jej nie jada. W drugiej kożuch, też zbyteczny. W dalszych również dziwne dary, trzy skarpetki nie do pary, but z obcasem, lustro w kwiatki, jakieś rozciągnięte gatki. Pies Mikołaj, Pies Aniołek, Co dać komu nie wiedziały, ale bardzo dać coś chciały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zerknęłam na swój termometr -16 , a to I pięterko wysłałam sms do Loni nie odpowiada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×