Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

Gość globus
NOWY 2010 ROK!!!!!!!! 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 dla wszystkich słyszycie fajerwerki :):):) kotek się boi :) Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOSIEGO ROKU 2010 MOJA SONIECZKA TEZ BARDZO SIE BOI ALE JUZ PRZESTALI STRZELAC WIEC MOZE ZAPOMNI,I WYJDZIE NA DWOR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafeteria wysyła co chce,przyzn zjcie sie, KTÓRA JEST TRZWŻWA? bo ja trocbhę.........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Więc mamy pierwszy dzień Nowego Roku. Pierwszy spacer do naszej kawiarenki, pierwsza kawa itd. Dorzucam węgielek do KOZY , musi być ciepło w klubie i naszych sercach👄 Dookoła cisza , wszyscy śpią. Stary Rok przeleciał mi jak halny. Nie inaczej będzie z jego następcą:(. Tak wiele jeszcze mam marzeń .Marzenia są bezpieczniejsze niż plany. Nawet jeżeli się nie spełnią nie ma tyle gruzu co po niezrealizowanych planach. Poza tym marzenia to coś bardzo miłego i uspakajającego. KOCHANE KOLEZANKI LONIU niech już pierwsze dni przyniosą Ci poprawę samopoczucia, a wszystkie siły witalne jakie masz w sobie noszą Cię jak najdłużej ❤️ DALIDA bądź zdrowa i energiczna jak do tej pory.Dla Soni przesyłam kosteczkę❤️ LIVIO wszystkie zegary niech Ci odmierzają szczęśliwe chwile. Życzę zdrowia dla Córki i pozostałych bliskich.Oczywiście dla Pedro też lepszego zdrowia❤️ DORCIA życzę Ci zdrowia , mniej obowiązków:) i uśmiechów przez cały rok❤️ LUBARKA oczywiście życzę zdrowia i mało "smutasów":) ❤️ ANULKO życzę Ci najważniejszego - zdrowia - mniej gości:):):) i sił witalnych tak duuuużo❤️ TILZA bądź zdrowa byś miała siłę na pieczenie owsianych ciasteczek❤️ DUCHU CAFE oczywiście bądź zdrów jak ryba❤️ :):):):):):):) hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MŁODE DAMY, MARZENKO Z KANADY❤️ przesyłam Wam wszystkim najlepszego na cały Rok. Niech nigdy nie opuści Was mądrość życiowa. Życzę Wam miłości i ciepła rodzinnego. Żeby Wasze plany życiowe mogły się realizować i niech dają Wam dużo satysfakcji❤️ Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no witam moje drogie panie w nowym 2010 ROCZKU jeszcze w powijakach ,ale juz nie dlugo sie rozpedzi. Mam nadzieje,ze głowki rano nie beda bolały,bo mnie troche jeszcze cmi,ale zapraszam wrazie czego na kawke. Sonieczka strasznie to przeszla,jeszcze dzis rano ledwo wyciągnęłam j na dwor,po wszystkim rwał do domu ,ze ledwo j utrzymałam. Poniewczasie dowiedziałam sie ze jest cos dla piesków na uspokojenie,na przyszłośc to zastosuje. Moje panie ZYCZE ZROWKA,POMYSLNOSCI I SPEŁNIENIA WSZYSTKICH MARZEN. 2010 MAM NADZIEJE ZE DLA MNIE OKAZE SIE POMYSLNY - OBY to narazie i do potem zajrze znowu. http://www2.pic-upload.de/15.09.09/qnf3626zuy98.gif Zapraszam na kawke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej DALIDA My na dyżurze, pozostałe koleżanki odsypiają szaleństwa nocy sylwestrowej:) Kawa smaczna , dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A juz myslałam ze tylko ja bede dzis obecna - pozdrawiam Globusiku Duchu Sonia caly czs spi u mnie na tapczanie,jeszcze sie boi-biedaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pragnę złożyć żarliwe życzenia:szczęścia, dobrego zdrowia, powodzenia, oby troski życia zaginęły w mroku, podczas nadchodzącego Nowego Roku 2010! 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LUBARKA dziękuję za życzenia , oczywiście Tobie też wszystkiego dobrego. DALIDA mój Pusio wczoraj w końcu znalazł kącik pod łózkiem i tak spał do rana. Dzisiaj cały dzień jest na czuwaniu, jeżeli coś stuknie ucieka pod łózko. Trzymaj się👄 Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie w Nowym Roku 👄 Sylwester minal bardzo sympatycznie, kameralnie w gronie przyjaciol. Do domu wracalismy bardzo wolniutko bo sypal snieg i bylo slisko. Ale dzieki P.Bogu dotarlismy.U mnie zima na calego i 1 dzien nowego roczku juz za nami, jutro drugi itd...... i MOJE DROGIE ani sie nie obejrzymy jak i ten roczek nam przeleci oby w zdrowiu i milosci czego Wam i Waszym Rodzinkom zycze z calego❤️ Pozdrawiam i zycze milej nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokąd dojdziemy w tymże Nowym Roku, na skraj przepaści, czy na swoje szczyty, czy nam podetną podpory istnienia, czy też wzbogacą o różne zaszczyty. Ile radości, nadziei i wiary, zechcą pomnożyć nam nasze godziny, ile uśmiechów przyjaznych ujrzymy, i ile szczęścia dotrze do rodziny. Nowy, jak każdy, będzie niewiadomy, każdemu pewno trochę nieco inny, jednym stołeczny, albo wojewódzki, dla reszty raczej: pospolity, gminny. Lecz dobrze będzie, gdy każdy odnajdzie, "swój Rok" dla siebie w dostatek obfity, ciepło wśród bliskich, bez głodu i chłodu, i kęsek życia jakiś smakowity... 👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczkkkkkka
Witamy! Bardzo prosimy o oddanie głosu na wirtualny pokój naszej córeczki Nikoli. Prosimy wejdź na poniższy link i zagłosuj! To zajmie Ci tylko 7 sekund, a dla nas Twój głos jest bardzo ważny! http://www.akademiatroskliwejmamy.pl/konkurs/pokoj/10098 Dziękujemy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam gorąco👄 Witaj ANULKA - dokąd dojdziemy w tymże Nowym Roku??? jak zawsze niewiadoma. Będę się starać by wejść na szczyt❤️ i znowu pytanie - czy wystarczy mi sił? To mam zapisane w gwiazdach. Siedzę przy kawie , czekam na Was śpiochy:) Więc do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://zdjecia.nurka.pl/images/zapodaj.net-images-4bfe495c91ea.gif Tez serdecznie witam wszystkich ZASPANYCH i moze zasypnych. w nocy u nas delikatnie poprószyło i jest -1. Nowy Rok - nowe zadania i nowe cele?amoze nie ,tylko nam sie zdaje ze nowe,ale chyba sa te same i mozemy miec nadzieje na lepsze. No coż,chciałoby sie, Soni juz przeszło,juz sie nie boi. MM spi po pracy a ja sie zwyczjnie nudze - lubie takie lenistwo od czasu do czasu. Sylwester spedziłam samotnie i tylko 2godz przed połnocą u sasiadki z góry,wypiłysmy szampana ,obejrzałyśmy sztuczne ognie nad miastem i okolicy noi potem lulu. MM spał zmęczony życiem:(.....) (.....) (.....) (,,,) II II II ____% Ech,nie zawsze bywa szampańsko. Chmurzy sie chyba bedzie padac To narazie do potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️👄 Kawka...... Globusiku 👄 dzieki. Razem damy rade wejsc na sam szczyt :D U mnie sniegu pelno MM z rana odsnieza a ja Mu spiewam taka piosenke napewno ja pamietacie " Wstawaj Zenek snieg na dworze juz Ci spanie nie pomoze " :D Ale robi to chetnie bo i tak lubi wczesnie wstawac. Zycze Wam milutkiego dnia i do..... wieczorka bo dzis przychodzi cala moja rodzinka na obiadek wiec anulaczarnula .... do garow :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wśród licznych dróg człowieczych jedna jest tylko prawdziwa Lecz kto nam pokaże te drogę? Kto powie jak się nazywa? Nie będzie to łatwa wędrówka Nie będzie usłana różami Dojdziemy do celu na pewno gdy Przyjaźń będzie szla z nami❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://zapodaj.net/images/1fd5cdfe8ac0.jpg Dzieki Anulo i tez witam to swietny wiersz to ja tez z wierszykiem Nowy Rok Nowy Rok nas nie zaskoczyl wiedzielismy ze nie zboczy i choc lat nam dopisuje do nas to juz nie pasuje. Wciaz aktywnosc nas rozpiera nuda?,nigdy nie doskwiera mlodosc w sercach ciagle mamy jeszcze zwawo sie ruszamy i choc czasem w kosciach strzyka z tego wciaz nic nie wynika. Wiec przestanmy liczyc lata bo to czasu wielka strata. Niech sie szampan rzeka leje za pomyslnosc, za nadzieje i za dobry Nowy 2010 Rok. Szczesliwego Nowego 2010 Rok Co prawda nie mój ,ale co tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×