Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

Gość globus
LAURA 🌻 Właśnie miałam takie same problemy. Pisałam i szło w eter. Dlatego tak kombinowałam. Nagle wszystko się znalazło:):) Pozdrawiam Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam dzisiaj dobry dzień. Zrobiłam zasmażkę, wytrzepałam wycieraczkę, pozamiatałam w sieni, wrzuciłam kapcie muzealne do pralki na 60°C i zeszłam po gramofon do piwnicy i teraz sobie siedza w bujaku i słucham Majki Jerzowskiej z czarnej płyty. Normalnie sielanka! Tylko jeszcze by się przydało, żeby nam prąd wyłączyli, to by było jak za starych czasów.. romantycznie przy świecach i przy lampce swojskiego winiaka (57 obrotów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
KOZA:) co to by było......gdyby Ciebie nie było:):) Mało,że grzejesz ludzkie serca , to wprowadzasz boski nastrój. Zasmażka zrobiona, wycieraczka wytrzepana:):):) i cóż więcej trzeba? KOZA Ty to masz przeczucia i wiesz co w danej chwili zrobić. A teraz piszę z powagą:) Gramofon z wielką tubą przygrywał mi w młodości. On mnie bawił,a ja tego nie doceniłam .......... gdzie jesteś gramofonie????? Gdy bym mogła cię odnaleźć❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam cieplutko slonecznie dzis czestuje slodkosciami owocami kawusia po wiedensku i likierkiem czekoladowym milego dzionka drogie panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Nie mogę się "wyprowadzić" z klubu. To wszystko przez ciebie Koza:) DUCHU TILZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...╲\ | /╱..... DZIEŃ    -----(●‿● )---- DOBRY   ......╱/ | \╲...... W Naszej wesołej Klasie wesoło płynie czas, od rana uśmiechnięty chodzi każdy z nas. Gdy tylko oczka otwieramy zaraz tutaj się spotykamy. Jesteśmy jak wielka rodzina bo jeden drugiemu doradza a nawet uszczęśliwia. I tak może ostatnia myśl w głowę uwiera abyśmy byli wsparciem dla swojego. Przyjaciela. PRZYJAŹŃ JEST PIĘKNA, ║ PIĘKNIEJSZA OD SŁOŃCA, ║ LECZ TYLKO WTEDY, ║ GDY WYTRWA DO KOŃCA! -----_██_ -------(•.•)\\|/... ------(`\'• `)o) -----(`_•_`)|... MIŁEGO DNIA *** 21:02:2010***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura41
Próbuję po raz trzeci.Jakieś popaprane kody niwelują moje próby nawiązania kontaktu z dziewczynami siedzącymi w cafe i pijącymi kawę a może i drinki....?Nie będę się rozpisywać,bo już napisałam tomy i gdzieś się to podzialo.Próbuję.Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skąd te problemy u mnie wszystko ok. Pozdrawim i buziaczki zostawiam. O matko - cierpliwosci kochane ,moze to tylko chwilowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Witajcie mi w niedziele wieczorkiem. dzień fajny - słoneczny,ale z zimnym wiatrem. właściwie to b.dobrze,że śniegi topia się wolno i woda powoli wsiąka do ziemi. a dzisiaj to miałam rozmowę z moim lokatorem. Szłam sobie w pola z moją bestią, spotkałam go przy bramce. Odzywam sie do niego,że ta zima droga jak cholera - szczególnie r-ki za gaz. Uśmiechnął się szeroooko i odpowiada. "Co sie martwisz - niedługo już wiosna,a przez lato pieniądze ode mnie zbierzesz na kupkę i znowu na zimę będzie" Ot - tylko ryczeć ze śmiechu. Koza polej tego winiaka (57 obrotów),bo co będzie z przyszłą zimą,jak te poieniądze darowane od niego - przepuszczę? np w Pewexsie?. No widzicie - każdy ma swój problem w życiu, a Twojego tajemniczego wpisu Duchu - nikaki nie rozumiem.Rozwiń go. globus - mój gramofon też tkwi w przeszłości. A może to razem przy nim tańczyłyśmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*☆ DOBRY * ☆ …. .•*☆ WIECZÓR .•*¯¯*•.☆ ☆ ….( ……. .•*,•*¯*×...) ….*•.¸_¸.•* ..*•.¸_¸.•*☆ Na Przyjaźń każdy zasługuje. Ona tak pięknie życie maluje. Czasem jest duża, czasem malutka, a najlepiej gdy jest ciepła i wierniutka... .Przyjaźń pokorna, ...{`--..-.'_,} ...a jednak piękna, .{;..\,__...-'/} ...nie karze winnych, .{..'-`.._;..-'; ...żyje dla innych. ....`'--.._..-' ...Daje - nie bierze, ........,--\...,-"-.dlatego w nią ........,--\...,-"-. wierzę. ........`-..\(..'.....Tyle w nas ........`-..\(..'dobrego, ..............\.;ile pozostawimy `.........`-..\(..'..\(..'po sobie ............,""\...w.Sercach............ ...........'..\(.._innych ludzi _¶¶____(¯`v´¯)¶¶¶ __¶¶¶__(¯`(●)´¯)¶¶(¯`v´¯)___¶ __¶¶¶¶¶¶(_.^._)¶¶(¯`(●)´¯)__¶¶ _¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶___¶¶¶(_.^._)__¶¶¶ _¶¶¶¶_¶¶¶¶¶¶¶¶_¶¶¶¶___¶¶¶¶¶¶ ___¶¶¶¶¶¶¶(¯`v´¯)¶¶¶(¯`v´¯)¶¶¶¶ _______¶(¯`(❤)´¯)¶(¯`(❀)´¯)¶¶ ___(¯`v´¯)(_.^._)¶_¶(_.^._)¶¶ __(¯`(❀)´¯)¶¶¶¶¶¶(¯`

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach śpij kochanie, tarantula łazi Ci po ścianie A ja wezmę gruby kij, tarantulę prosto w ryj, a Ty sobie dalej słodko śpij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Wam Wstałam z takim nastawieniem do życia , że szybko przyleciałam do klubu Na 13 tą mam wizytę u lekarza. To mało ważne, rąbnę sobie winka na początek dnia , do tego kawa . Winka i kawy wystarczy dla wszystkich więc zapraszam. Jeśli będę do 13tej w stanie "nieważkości" pewnie nie pójdę do doktora:):):):) LAURA u mnie już kafeteria działa:):) Wesołego dnia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam slonecznie kwitnace hiacynty na stoliku stawiam niech kwiaty oczy ciesza a zapach nozdrza neci jogurcik owocowy prosze i miche salatki owocowej milego dzionka zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.Przyjemnego dnia🌻❤️🌻 chyba juz czas na mnie wybrać się do krainy wiecznych łowów.))))))))))))) Wysoka temperatura 40 stopni i zadnych innych objawów.:O:(:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co teraz robię ? A no siedza na stołku przed automatem i obserwuja jak się to pranie w środku pierze – to jest dopiero szpektakl! Tam i spowrotem! Ten, co pralka wymyślił to musiał mieć łepetynę na karku! A najlepiej jak wiruje! Można kręćka dostać! Lucyper - a może Ty w tej pralce? To by wiele tłumaczyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witm i ja cie kręce- jak tu dzisiaj od samego rana wesolutko,ja rownież zapraszam na kielioszeczek wermutu,a co tam - tez na cos od zycia sie nalezy. Wiosna drogie kolezanki, idzie na calego , przynajmniej u nas +5,wroble i inne ptactwo ,zaangazowane w zaloty ze az milo. Mam dobry nastroj,jest mi wesoło i tego tez wam zycze. Jak tam maseczki i fryzjerzy,a rowery gotowe,bo juz niedługo heja w droge. Chociaz dzis rano byłam lekko wkurzona na moje dzieci ale mi przeszlo,wiec jest dobrze jak jest. MM hipochondryk u lekarza,oczywiscie zaraz sie zjawi niebotycznie wykończony - bo nie spał a jest z pracy po 24 godz. Ja jak skowronek,byłam juz z babcią na spacerku - pierwszy raz odkąd spadł śnieg,cieszyła sie bardzo, ze mogła isc na spacerek.I fajnie. Wczoraj wnuk mnie wpienił, bo przez niego nie mogłam dłużej pospac, bo on nieborczek głodny i mnie budzi, myślałam ,ze go zjem ,dostał kare i długo będzie pamiętał żeby mnie nie budzic jak śpie.A rzadko moge pospc. do 9. Ogólnie drogie Panie jest dobrze - życze tego samego wszystkim. Livio mam nadzieje,że u Ciebie też sie w końcu wyklaruje. Dziewczyny pozdrawiam i do potem. Acha - jutro przychodzi stolarz,bedzie robił meble do kuchni - nareszcie.:):):):):):):):):) A jak sie robi bużki z wywalonym jęzorkiem.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dotarłam do lekarza.Recepta w ręku i w aptece znowu stan "nieważkości":):) bo pusta "sakwa":):):) TILZA spadłaś mi z nieba z jogurtami.Ponieważ mam antybiotyk muszę pić jogurty. Kwitnący hiacynt też sieje zapachem w mieszkaniu. No cóż idzie wiosna:):) dzięki Ci. KOZA jutro będę robić to co Ty dzisiaj....znaczy się .......prać. Była kiedyś taka reklama proszku Pollena ..... ojciec prać?????? LIVIO gdzie się dziewasz????? w ogrodzie pracować przecież za wcześnie:):):):) To dla Ciebie❤️ LUCYPER OOOOMatko , a skąd żeś się tu znalazł.:):):) Tylko proszę nie mieszaj jutro mojego prania , jak u Kozy. W domu mam dwóch Lucyperów:):):):):):) to dość!!!! DALIDA u mnie też wyczuwa się wiosnę. Temperatura dodatnia, nawet świeci słońce. A Ty dalej remontujesz:) pomyśl jak będzie superosko po remoncie:) A język pokazuje się tak: : P , :- P, : p , : - p bez spacji:P Podaję Ci adres....http://forum.o2.pl/emotikony.php. Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry Po wczorajszych szaleństwach mam lenia. Mam nadzieję,że się rozkręcę. Nic to ....zapraszam na kawę > > i będzie ok. Miłego i spokojnego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Globus za kawkę - dosiadam się,cś nie chce mi się zbytnio rozmawiać,więc pomilcz ze mną. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO zgoda będę milczeć, potrzebne mi to. Ponieważ pogoda jest pochmurna i deszczowa moje kości przypominają mi gdzie moje miejsce:( Jednak zaraziłaś mnie wczoraj by popatrzeć na cud techniki........ znaczy się ........ pralkę zabrałam się do pracy. Tylko Lucypera nie było:) ale wszystko zostało wyprane. Ponieważ wykonałam zaplanowaną robotę , w spokoju siadam obok Ciebie ❤️ i milczę ..... bardzo rozumię Twoje milczenie! Pozdrawiam wszystkie koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdeczności dla wszystkich koleżanek i nie tylko. Chętnie tez bym pomilczła,ale jeszcze od wczoraj mnie niesie złośc i wściekłośc .Livio wiem co czułaś w tych szpitalach itd. Wczoraj wnuka rozbolał ząb, a że dwa gabinety dentystyczne mam pod bokiem wiec wnuka pod"pache " i heja.Myślałam sobie,zapłace więc nie będzie problemu - i tu pomyłka - wyobrażcie sobie ,żaden gabinet go nie przyjął, bo nie zarejestrował sie wcześniej- o matko kompletny debilizm- bo niby skąd miałam wiedzie, że go bedzie bolał ząb. Zrobiłam awanture jak sie patrzy i przekłełam ich -żeby was zeby bolały do końca życia- no i tu mały problem, bo ja w zasadzie umiem powstrzymc nerwy na wodzy , ale niestety ta głupota mnie wyprowadziła z nerw ,co w moim przypadku jest nie do pomyślenia.TAK MYŚLAŁAM DO WCZORAJ I TU OMYŁKA.NO PROSZE CZŁOWIEK SAM SIEBIE NIE ZNA DO KOŃCA. MM pojechał z nim dzis do innej, zatruła i nie było problemu - o Boże. Jeszcze teraz, jak o tym myśle to mnie trafia. Mam tylko nadzieje,że po zatruciu nie bedzie go bolał za mocno, bo w przeciwnym razie jutro powtórna wizyta. A pozatym ,jestem" radosna jak skowronek" i kochane albo do potem ,albo do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
O to jednak byłeś Lucyperku. Ogon Ci przytrzasnęłam:) ponieważ nie wszystko jeszcze wyprane:);) w moim przypadku hipochondria musi mieć wyższą temperaturę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
DALIDA nigdy do końca siebie nie poznamy, a to dlatego,że w momentach bezradności nie jest możliwe zapanowanie nad uczuciami jakie nami targają. Ktoś cierpi , a nie możemy mu pomóc. Ci co mogą odmawiają tego. Nigdy nie zrozumię dlaczego tak jest:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Serdeczności dla wszystkich na cały dzień. Muszę odwiedzić klub z rana. Sprawdzę co dzieje się z Kozą. Nie może zabraknąć w niej węgielka bo wygaśnie ogień, a jeszcze nie może nas nie ogrzewać:) Wiosna podobno się zbliża, do tego by było ciepło jeszcze daleko. A jeżeli pogaduszki z Kozą to kawa też potrzebna. DUCHU to Ty wzbudziłeś moją czujność.Masz rację,że Koza coraz bardziej zaczyna "brykać" ale to dobry znak:) Uwaga , uwaga LIVIO przypomniałaś mi o "Pewexie" dzisiaj mam plana odwiedzić go:) Miłego dnia i do zobaczenia. DALIDA czy TY chodzisz do "Pewexu" po zakupy:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was. Ostatnio jak wybrałam się do miasta - podjęłam decyzję,że za moją decyzję i odwagę ruszenia się z domu,na mojej trasie ma być Pewex. W nagrodę dla siebie. Tyle,że nie było mi po drodze,za to na mojej trasie był blisko cmentarz i poszłam odwiedzić Synka. A teraz to już w głowie tylko to,co niedługo C.i mnie czeka. Jakie spakować ciuchy?W jakiej kurtce jechać? Czy nie zrobi się gwałtownie cieplo,a ja będę męczyła się w zimowej ciężkiej odzieży? Siły coraz mniejsze.Chyba wybiorę się na letnio. wolę marznąć niż gorąco.Ufffff Odsuwam od siebie myśli,po co tam jedziemy. Tak Dalida... miałaś problem z zębem wnusia,zrobiłaś awanturę. Ja musiałam nauczyć się pokory,myśmy z Anina zostały grzecznie i z uśmiechami wywalone a teraz czeka nas powtórka z rozrywki, Pielęgniarki strajkują. Kiedyś to one były pielegniarkami,teraz to już one wszystkie po studiach - ie od brudnej roboty,praktycznie panie,do pomocy chorym są salowe lub rodzina. Tego dowiedziałam się od nich w szpitalach. Zarabiają ok 4000 zl m-cznie, należy im się,za te wymuszone na nich studia.Wszyscy na tym bardzo zyskaliśmy.A one chcą więcej. Hej Stare Baby - a może my weśmy się za naukę? Zdobędę tytuł mgr i będę iała podstawy do protestu,o wyższą emeryture!!!! A u mnie dzisiaj zimno - spadł znowu śnieg,temp k.O,ale zimny wiatrzysko dmucha. Choinka......a może wziąść ciepłe ciuchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×