Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

Livio , kochanie nie powiem że rozumiem co czujesz,bo byłoby to kłamstwo- jakos dzieki bogu - przepraszam Livio- nikt nie choruje u mnie poważnie..Więc nie wiem jak bym sie czuła gdyby chodziło o moje dziecko,pewnie tak samo bym reagowła. Więc nie powiem trzymaj sie dzielnie,bo to wiesz,-moge tylko byc myślami z Toba i duchem Cię wspierac.I modlic sie ,aby wszystko dobrze się skończyło. Moge tylko powiedziec o sobie jak przechodziłam koszmar zwiazany z noga,ale to noga, a choroba twojej córki to zupełnie inna historia. "Blask Nadziei" Dotknij aksamitne pragnienia Nie bój się wierzyć w nie Bo one czekają na moment spełnienia LIVIO- nie poddawaj się... Kiedy nadejdzie chwila zwątpienia A w oczach pojawią się łzy Pamiętaj, że z Tobą jest nadzieja Która spełni Twoje sny... Jej płomień zawsze płonąć chce Choć łzy chcą zgasić ją Ona nie podda się I wyciągnie ciepłą dłoń... Blask Nadziei chcę rozpalić Właśnie w Twoim sercu Byś zawsze chciał marzyć I byś szedł ku szczęściu... Choroba nie niszczy wszystkiego Ona nie jest w stanie zniszczyć miłości A nadzieja to coś pięknego Chcę dać Ci chwile radości... Wiem co znaczy płakać Ale rozpaliłam już jej ognisko Chcę iść do jej światła Bo nadzieja zawsze jest blisko... Więc kiedy Ci będzie smutno i źle To pamiętaj o Iskierce Nadziei Pamiętaj, że zawsze masz mnie Pomogę Ci na nowo uwierzyć... A wtedy pokonasz chorobę I Strach i łzy Bo na Twojej drodze Staną piękne dni... ______(█)(█)______(█)(█) ____(█)____(█)__(█)____(█) ___(█)_______(█)________(█) __ (█)______CIEPLUTKO___ (█) ___(█)_____POZDRAWIAM__(█) ____(█)__ ____CAŁUSKA__(█) _____(█)____ZOSTAWIAM(█) _______(█)___________(█) _________(█)______ (█) ___________(█)___ (█) _____________(█)(█) ______________(█)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i pozdrawiam i tule przygnębionych no Loniu jak Cie nie ma to nie ma a jak jestes , to nikogo nie pominiesz :) a dla duszka i innych palących , cos na temat palenia (plisss bez obrazy:)) , bo sama czasem zakurze Zguba papierosowa Zguba papierosów zbiera dziś krwawe żniwo Tysiące z paczek stosów spalane przez ogniwo Ludzkość się dusi, umiera Papieros zwycięża, ogrywa do zera Niszczy wszystko, w organizmie szok Pozostał ci już tylko z mostu skok Ten z pozoru mały wróg W sile niszczącej więcej niż sam byś mógł Czy dostrzegasz innych wśród papierosowych smug? To my- niepalący, jeszcze życia chcący Boś ty swoje zdrowie już zniszczył doszczętnie I choć rozmawiamy o tym niechętnie Rzuć palenie człowiecza istoto Bo w dzisiejszym świecie palić- jest głupotą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam Was pierwszy raz w dniu dzisiejszym Mam dobry dzień, udało się "zaatakować" lekarza.Diagnoza bez zmian - leki i nie narzekać. LIVIO DALIDA napisała Ci piękny wiersz❤️. Możesz być pewna,że każdego dnia i o każdej godzinie będę wierzyć,że wrócisz uspokojona i ze słońcem w plecaku. Będę przesyłać Wam /Tobie i Córce/ pozytywne myśli. Dla pozostałych przesyłam pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
PORĄBANIEC najbardziej podoba mi się MODEL HINDUSKI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Coś mi nie wyszło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO na drogę dla Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
˜˜”*°•._˜”*°••°*”˜_.•*”˜˜”*°•. ***** ☆ DOBRY WIECZÓR ★ ***** •°*”˜.•°*”˜.•°* ”˜ ˜”*°•.˜”*°•. ________۩۩۩ ______۩۩۩۩ ____۩۩۩۩۩ ___۩۩۩۩۩ __۩۩۩۩۩۩ _۩۩۩۩ ۩۩۩ _۩۩۩۩۩۩۩ _۩۩۩۩۩(●)۩۩ _۩۩۩۩__۩۩۩۩۩۩۩۩ _۩ ۩۩۩۩۩۩۩۩۩۩۩ __۩۩۩۩۩۩۩۩۩۩_ ___۩۩۩۩_ ۩۩۩۩۩۩♥♥_______۩۩۩ ____۩۩۩۩۩_______۩_____۩۩۩ ______۩۩۩۩۩۩__ ۩۩۩۩۩۩۩۩ __________۩۩۩۩۩۩۩۩۩۩ ______________۩۩۩ ჱܓSłonce Się Za Chmurki Chowa,☆ ◊ Coraz Bardziej Ciąży Głowa,★ ჱܓJuż Powieki Opadają.♥ ◊ Do Snu Ciebie Zapraszają,ღ ჱܓDo Podusi Przytul Się,♡ ◊ Zaśnij Długim,Mocnym Snem.☆ (¯`v´¯) Miłych,Spokojnych.★ (¯`(●)¯) słodkich I kolorowych.♡(_.^._) snów.♥ Kochani dobry wieczor ,jestem skonana, remonty mnie wykańczaja,a potrwa to do środy podobno,-oby wcześniej.Livio,pamietam. Wszystkich serdecznie żegnam,i do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Mówię Wam dzień dobry! Miłego dnia życzę. Ponieważ jutro idziemy do kina, mam dużo do zrobienia dzisiaj. Zaplanowałam cały dzień. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
˜˜”*°•._˜”*°••°*”˜_.•*”˜˜”*°•. ****** DZIEŃ DOBRY! *** .........((_,»*¯*«*»*¯*«,_)) ((_,»*¯*«*»*¯*«,_))** »* ¯*«,_)) ((_,»*¯*«*»*¯*«,_)) Już wróbelki małe wstały i mi szeptem przypomniały, bym buziaki Wam posłała i się z Wamiprzywitała. Ja więc głośno krzyczę CZEŚĆ __________)))) _________(((((( _______(((((((((( ¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ Witam z ranka,słonko świeci jest-1 a przedemna znowu remont,majster właśnie przyszedł i zaraz robotaaaaaa. Wiec narazie i do potem :) :) :( __¶¶¶ξξξξξξξξξξξξξξ___¶¶ ___¶¶ξξξξξξξξξξξξξ___¶¶ ____¶¶ξξξξξξξξξξξ__¶¶ _____¶¶ξξξξξξξξξ_¶¶ ______¶¶ξξξξξξ¶¶ _______¶¶ξξξξ ____¶¶€¶¶€¶¶€¶¶€¶¶ Kawusia działa jak łyk szampana, miłe słówko poprawia zdrówko, więc nie żałuję Wam tych dobroci, niech ten dzionek miło Was zaskoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgos 1
Już po pracy ...jeszcze jedna nocka buuu.Wszystkim babciom zazdroszczę wnuków...Wolałabym chyba je bawić a nie tyrać po nocach ze swoimi potami .Dzieci mi mówia ,że jeszcze muszę czekać hi hi. POZDRAWIAM WSZYSTKICH "GLOBUSIKÓW" I NIE TYLKO:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgos uwierz ze jak sie pojawia,to radosc ale i dojdziesz do wniosku ,ze tez ci sie cos od zycia nalezy. Ja wnukami a mam i 11 zajmuje sie bardzzzzzzzzzzzzzzzzooooooooo sporadycznie. Fizycznie nie jest to możliwe,a faworyzowac nie mam zamiaru niczyje dzieci ,wiec zajmuje sie bardzo rzadko. Może gdybym miala dowje lub troje a tak........... Jestem wypompowana i wykonczona a jeszcze przynajmniej trzy dni - mam nadzieje. Wiec kochane narazie i do jutra. POZDRAWIAM WSZYSTKIE KOCHANE KLUBOWICZKI DUCHU CIEBIE TEZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać. ….*•.¸_¸.•* ..*•.¸_¸.•* ….*•.¸_¸.•* ..*•.¸_¸.•* //////\\\\((♥,»*¯*«♥ »*¯*«,♥)) ((♥,»*¯*♥*¯*«,♥)) ((♥,»*¯*♥*¯*«, ♥)) *”˜˜”*°•._˜”*°••°*”˜_.•*”˜˜”*°•. ****** ♥ DOBREJ... NOCY ♥ ****** •°*”˜.•°*”˜.•°* ”˜_˜”*°•.˜”*°•.˜ ............((♥,»*¯*«♥ »*¯*«,♥)) _________×♥×♥×♥×♥× ______×♥×_________×♥× ____×♥×______))______×♥× ___×♥×_______((________×♥× __×♥×________()_________×♥× _×♥×________(,,,)_________×♥× _×♥×_______,(,|,"\,_______×♥× __×♥×___________×♥× ___×♥×______×♥× _____×♥×__×♥× ___♥♥♥♥♥♥♥♥______♥♥♥♥♥♥♥♥ _♥$$$$$$$$$$$♥♥♥$$$$$$$$$$$♥ ♥$$$$$$$$$$$$$$$♥ ♥$$$$$$$$$$$*MIŁYCH*$$$$$$$$$♥ ♥$$$$$$$$$$$$$$$$♥ _♥$$$$$$$$$*SNÓW**$$$$$$$$♥ ___♥$$$$$$$$>KAZDEJ>$$$$♥ ______♥$$$$$$$$$♥ ________♥$$$$$$$$$$$♥ ___________♥$$*$$♥ _____________♥$♥ ______________♥ ten wierszyk niech Ci się nie zgubi, bo napisał go ktoś, kto Was bardzo lubi!!! Livio Loniu Globusiku Tilzo Lubarko Dora Anulaczarnula Małgos Duchu Boże ,czy kogoś nie wymieniłam?to przepraszam - ale jestem skonana Wszystkich pozdrawiam :):):):):):):) A Koza? no sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
•´¸.•*´¨) (¸.•´ (¸.•` (`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´) `•.¸(*)DZIEŃ DOBRY (*) (¸.••*'¯*•. ...*•-•* ..) .... .•*¯¯*•. ….( ……. .•*,•*¯*×...)***….*•.¸_ *(¸.•*´¨¨¨¨`*•.¸ _____█____________█ ____███__________████ ___█████______███████ __██●●●●██__ ██●●●●███ _ ███████ ███████████ ██'.*.'*.'* ███*.'*.'*.'*.'●´¯)██ █*.'*.' ██*.'*.'*.'*.'*.'●´¯)███ █*.'* ██*.'*.'*.'*████████ _█* ' █*.'*.'*.'███*█*█ __████*.██*█████████ \_/_████*███*●*●´¯)████ (O) ███*███*.'*.'*.'*●´¯)███ _██ █*███*.'*.'*.'*.'●´¯)███ __██ ████*.'*.'*.●´¯)███ ___██ ███████████_____(¯)██ ██████ _____||___███ _____||______ ███ _____||__________██ ____ ||____________ █ _____(¯)_____________ █ ____███_●____ ●_███ __██████______██████ _█████████__█████_██ ████████████████_B_█ ████████████████_U_█ ██████ MIŁEGO ████_Z_█ _███████████████_I_█ __█████ DNIA ████_A_█ ____██████████_ K_█ __C___████████_I_▌ __M_____ ██████ __O_______████ __K_________█ ^********************** Krówka, piesek i baranek, pingwin i hipopotamek. Myszki liski oraz bobry - wszyscy mówią Ci dzień dobry.''#MILEJ SOBOTY u NS -4 A PRZEDEMNA ZNOWU ROBOTAAAAAAAAAAA -jak zbiore sily to wpadne na kawe i ciasteczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A CO TU TAK CICHO.CZYŻBY SEN ZIMOWY -:¦:-_________◊________-:¦:-_ (¯♥♥¯) ¯¯-:¦:-¯¯¯¯-:¦:-¯¯(¯♥♥¯) • «´¨`• DZIEŃ DOBRY!!! •´¨`» • _-:¦:-_________◊________-:¦:-_ (¯♥♥¯) ¯¯-:¦:-¯¯¯¯-:¦:-¯¯(¯♥♥¯) Jak dobrze mieć tylu przyjaciół, Codziennie w "okienku" ich witać Te piękne, prześliczne wierszyki Z radością i śmiechem je czytać. Przesyłam, każdemu z osobna Moc życzeń, uśmiechu, radości - Bo widzę te serca otwarte, Życzliwe i pełne czułości... •)´❤..✿... (.•´. PIĘKNEGO ✿ `*.*´¨)..SŁONECZNEGO ✿¸.•´¸.•*´¨).DNIA (¸.•´ (¸.•`❤ .ŻYCZĘ ✿. (`*•. ✿ POZDRAWIAM CIEPLUTKO ¸.•*... DALIDA ... ✿ ................ •)´❤..✿... POOOOOBBBBDDDDKKKKAAAAAAAAAA:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Pozwoliłam sobie na poleżenie w łóżku. Witajcie Kumpele. MAŁGOŚ ja walczyłam ze swoim potem we własnym domu:) Na koniec poświęciłam trochę czasu sobie.Zrobiłam porządek z włosami:) DALIDA co znaczy remont - wiem - teraz czujesz zmęczenie, ale myśl o efekcie końcowym. Da Ci to ogromne zadowolenie. Ponieważ idziemy do kina na "AVATARA" już na godz. 12 tą teraz pisanie zakończę. Do wieczora hej. Pozdrowienia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avatara obejrzałam wna kompie,troche z przerwami ale obejrzałam. Miłego ogladnia i mocnych wrażeń. SPIOCHY BUDZIC SIE KAWA CZEKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Martwa cisza w klubie. Witam ponownie. Film obejrzałam z przyjemnością. Szłam z nastawieniem na "nie", a tu miłe zaskoczenie. Oprócz efektów -D3- głęboka treść. Dzień za nami.Pogadałam z rodziną i koleżankami przez telefon i skype. Nie zmęczyłam się dzisiejszym dniem:) Gorzej bo wracają silne mrozy:( Oby przetrwać luty i WIOSNA:). Dobrej nocy dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Zapowiada się słoneczny dzień:) Witam bardzo miło. Troszkę zaniedbałyśmy naszą KOZUNIĘ - a tu znowu zima atakuje. Dosypałam węgielek już ciepło. Kawa gotowa. Dzisiaj razem z M pogawędziliśmy w klubie. Lubię poranne rozmowy. Nawet Pusio do nas dołącza. Ostatnio upodobał sobie moje kapcie, wydziedziczył mnie i na nich śpi. PORĄBANIEC dobrze,że zmieniasz "garnitury" szybko ich nie zniszczysz:) Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgos1
Dziś niedzielka.jedziemy na plac na zakupy ...a potem odpoczynek.Jutro pierwsza zmiana."Dalida" czekam i myślę ,że będę kochać wnuki...no i znów będę czuć sie potrzebna bo teraz to....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Piękne niedzielne popołudnie -dużo słońca. Po obiedzie gorąca herbata , ale również w klubie, tu smakuje mi najbardziej. Na moim osiedlu pojawili się fałszywi "kominiarze". Dzwonek do drzwi - otwieram i widzę mężczyznę z kartką w ręku i głupim uśmiechem na twarzy: Kominiarz tradycyjnie przynosi kalendarz z życzeniami na Nowy Rok , wysila się. Odpowiadam,że to stary numer , prawdziwi kominiarze nie żebrzą a pracują. Do tego dla mnie to już stary rok. Ale cóż w obawie przed obelgami zamykam drzwi przed nosem. Chciało by się wypić piwo, zapalić papierosa , a na to potrzebna jest kasa. Ile trzeba mieć tupetu by zdrowy młody mężczyzna starał się wcisnąć kit i wyłgać choć niewielki grosz łażąc i liczyć ,że uda się kogoś naciągnąć. Generalnie nie otwieram , a jednak nie zawsze mam intuicję i rozpędem staje w otwartych drzwiach:( MAŁGOŚ jesteś , jesteś potrzebna. Wszyscy bliscy Cię potrzebują. A jak bardzo to może nawet o tym nie wiedzą:) DALIDA kiedy będziemy pić szampana na zakończenie remontu:) LONIU musisz do wpaść do kluby , szykuje się szampan:) LIVIO martwa cisza z Twojej strony, ale to uzasadnione. Wierzę i wiem,że niedługo wrócisz z córką do własnego domu❤️ Następną wiązkę sił posyłam w Wasze ręce❤️ ANULKA witam Cię i pozdrawiam:) DORA czas na odpoczynek i kawę, zapraszamy:) LUBARKA DUCHU Dziewczyny zbliżają się "Walentynki" musimy przygotować część artystyczną z tej okazji:):) Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie uwierzycvie,siedz w holu szpitala i jest tu komp.moe uda mi siprzesa wieci. jutro sirozstrzygnie - operacja od razu,czy powrt i czejkanie na wezwanie. znalazam sobie lokum ok 2 km std za 30 zeta.Nie dorogo i schludnie i jest swoboda. nikto si nie plata. Siedz w szpitalu [po ok 5 godz. nie narzucam sie,jestem pod reka. C.spokojna i ja tez, szpital to juz nie to,ale chirurgia - to jet to.Nadal wysokie loty,a o to chodzi. Be do was wpadac˙ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio- jestem tam razem z Toba _____________ ¶¶¶¶¶ ___________ ¶¶¶___¶¶¶ ______¶¶¶¶¶__¶¶___¶¶__¶¶¶¶¶ _____¶¶__¶¶¶__¶¶_¶¶__¶¶¶__¶¶ ______¶¶¶¶¶__ ¶¶¶¶¶¶__¶¶¶¶¶ ____________¶¶____¶¶ ______¶¶¶¶¶__ ¶¶¶¶¶¶__¶¶¶¶¶ _____¶¶__¶¶¶__¶¶_¶¶__¶¶¶__¶¶ ______¶¶¶¶¶__¶¶___¶¶__¶¶¶¶¶ ___________ ¶¶¶___¶¶¶ _____________ ¶¶¶¶ Zobaczysz wszystko sie dobrze skończy- boze przeciez o tym wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziewczyny szampn bedzie a remont skończy sie chyba w czwartek. No ale jeszcze zabudowa kuchni,ale to pozniejszy termin. Walentynki- pewnie trzeba cos zorganizowac. Jakieś fajne pomysły, bo ja dziś wolno myśle. Narazie pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO to niespodzianka❤️ Wszystko będzie dobrze, TAK BYĆ MUSI❤️ DALIDA już widać koniec roboty , zaczynaj się cieszyć:) Dobrego dnia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drogie C.po badaniach,jest decyzja - operacja na poczatku przyszlego tygodnia. Nastroj C.dobry,moj - trudno powidziec. Dziwczyny - wszystko leci na swiecie - jakby nic sie nie dzialo.Zima trwa. Najdziwniejsze, po 15 latach poznal mnie tutaj jeden z lekarzy.wiec sa powody do wzruszenia. pozdrawiam,bdziemy na bieco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam serdecznie. LIVIO ogromnie się cieszę ,że masz dostęp do kompa. Wieści też spokojne. Brawa dla Córki i Ciebie za siłę walki. Wiem,że DACIE RADĘ. Dalida pięknie napisała,że przecież WIESZ Livio - będzie wszystko dobrze❤️. Dziewczyny obejrzałam zdjęcia przesłane prze Lubarkę. Choć nie jestem wolna, to grubasa z pod choinki bym porwała:):):) podoba mi się jego futro. Miała bym dwa , oczywiście z tego jednego. Grubasa puściła bym wolnym:):) Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
OOO nie Duchu!!!! Ty się nie wykręcaj swoim świętem. Urodzinowego Szampana wypada z nami wypić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×