Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

Gość globus
Witaj LIVIA Czekasz prawie na walizkach:( i myśli obijają Ci się po głowie. Odpychaj je od siebie na ile jest to możliwe. Zaoszczędź choć troszkę sił na wyjazd, który Cię czeka. LIVIO dzisiaj słyszałam prognozę pogody.Od 5 marca podobno wracają mrozy i śnieg. Dlatego chyba nie powinnaś nastawiać się na lekką odzież. Ale wszystko zależy jaki będzie wyznaczony termin? Pielęgniarki protestują!! mam mieszane uczucia co do tego. Grożą , że odejdą od łóżek pacjentów. Zacznę od tego,że nawet jeżeli nie strajkują i tak ich nie ma przy pacjentach:(:( Kilka dni temu mogłam się o tym przekonać:( LIVIO już zaniechajmy studia:):) na nic by się zdały:):) usłyszały byśmy , że nasze miejsce jest ++++++:( Wyobraź sobie,że pogoda u mnie fatalna. Co prawda 0 st. ale pada śnieg. Nie poszłam do "Pewexu" , a tak się nastawiałam:) Może dobrze, rozrywka jeszcze przede mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ,kochane klubowiczki:):):):):):) Globusiku do Pewexu tez czasem zaglądam,ale zimą troche mniej ,częściej latem,wychodze z założenia że te nowe po dóch panich tez sa takie jak te z Pewexu więc po co przepłacac.! Livio awantura na wniewiele sie zdała,ale co tam ulżyło mi:):):) Dzisiaj za to byłam z mama w szpitalu na badaniach,cos tam wynależli na płucch i okazało sie ze to nic grożnego i że ma tą cyste od bardzo dawna i żde nie jest grozna - wiec wróciłismy do domu , myślała ze zostanie w szpitalu noi moja biedniutka kochana ,maleńka mama ,była co nieco przerażona i jak usłyszała diagnoze to się biedna popłakała z radości. A musicie wiedzie,ze wszelakie wyniki ma jak wyczynowiec sportowy,mówie jej ze ma nie wymyslac tylko brac sie za bary z zyciem. Noi moje spostrzeżenia jeśli chodzi o panie siostry pielegnirki na izbie przyjęc- bylo i 5 -! I tak naprawde to chyba tylko one wiedziały po co. Wizyta w odłegłym szpitalu zabrała na ponad 6 godz. - o matko :(:):(:) Kochane jesli chodzi o nauke to mam zamir uczyc sie j.niemieckiego,noi zobaczymy czy mi wyjdzie mój plan. LIVIO MIMO wszystko wez coś ciepłego, lepiej miec co zdjąc niz nie miec co założyc.. GLOBUSIKU NA ZŁOSC INNYM MOZE JEDNAK WEZMY SIE DO NAUKI i nie pozwólmy sie zepchnc na +++++++:(:( Unas tez brzydka pogoda,pada deszcz ze śniegiem i wieje wiatr brrrrrrrrr:(:( A Pewex zostawmy sobie jak sie zrobi cieplej:):):):):) Jestem wykończona ,wiec musze teraz sobie troche poleżec :):) tym bardzie ze jestem sama,bo MM jest w pracy a Rafi u wujka. To narazie pa i miłego reszty dnia Pozdrawiam wszystkich klubowiczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam dodac ,ze dzis nasza Sonia zdała celująco egzamin. Została sama przez 6 godz i nic nie na rozrabiała i jestem z niej" dumna" Pa kochane NAUCZYCIEL - ADAM MAŁYSZ ! Do Małysza rzekł Schmidt: Adam, Ja do twoich nóżek padam. Uniżenie chylę czoła, Jam przy tobie jest pierdoła! Hołd mój Adam przyjąć racz, Ja wysiadam a ty skacz Do lamusa na ten sezon Chowam, zatem kombinezon, Bo dostane jeszcze łupnia Od koleżki twego Skupnia (albo może od Skupienia?) Żegnaj Adam do widzenia. Małysz na to rzekł w ripoście: Czy nie będzie Martin prościej Zamiast z aren całkiem znikać Do mnie przyjdź na czeladnika? Potrenujesz sezon, dwa I osiągniesz to, co ja. Niesplamionym słowem ręczę! Co ci szkodzi spróbuj Niemcze. Europie chyba wstyd Kiedy prosi taki Schmitt. Unia prężna i bogata W łaskach byle kandydata? Puenta parafraza taka: Przyszła koza do ... Polaka. ..CIEPLUTKO..`•.¸(¨`•. •´¨) ...POZDRAWIAM....×`•.¸.•´× (¨`•.• ......BUZIAKA....(¨`•.•´¨). ×`• ....ZOSTAWIAM.. ×`•.¸.•´×*´¨) ___####___#### .`-.´.+` ´° _##____#_#____##`,+.*.*´ #_______#________# `+.*` #___UŚMIECH______# `,+** _#______DLA_____# `,+.*`,+.* __#__CIEBIE____# `,+.*`,°*`’ ° _____#_______# `,+.*`,+.*`,+. _______#___# `,+.*`*’ _________#

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZOLOMUC KAKI
_21 czy jest na forum ktoś na kogo był rzucony urok?? Chciałabym pogadać...i opowiedzieć co mi się przytrafia 11:43 [zgłoś do usunięcia] wystraszona_21 ja może powiem jak to wygląda...pierwszy raz ktoś mnie ociotował (nazwa ludowa) gdy byłam mała...mój dziadek jest krawcem więc w domu zawsze kręciło się dużo obcych ludzi i jakaś z klientek tak się mną zachwycała że taka ładna że grzeczna i wieczorem się zaczęło...najpierw wyciągałam ręce do mojej mamy a gdy mnie wzięła zaczęłam ją drapać bić i krzyczeć ( znam to tylko z opowieści bo byłam za mała żeby pamiętać) trwało to kilka dni i dopiero sąsiadka dzisiaj 90 letnia kobieta poradziła mojej mamie czarcie żebro powiedziała dokładnie jak to przygotować i rodzice mnie wykąpali...i się przestraszyli w wodzie z tymi ziołam zaczeły pływać takie fachoły jakby ktoś włosów naciął albo taki zbity kurz...po 3 myciach przeszło mi...i prawie 20 lat było dobrze aż do teraz od pół roku nic mi się nie układało i pomyślałam o tym że może znowu ktoś mi źle życzy i wczoraj się wykąpałam w tym zielu i znowu takie fachoły pierwszy raz coś takiego widziałam...straszne nie wiem dlaczego to akurat mnie spotyka czemu jestem podatna na wpływy innych ludzi... i nie wiem kto mi aż tak źle życzy podobno po takiej kąpieli powinna się pojawić w najbliższych dniach ta osoba...ciekawe [zgłoś do usunięcia]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam DALIDA, LIWIA i pozostałe koleżanki👄 Dotychczas w klubie było bardzo fer. Ostatnie wpisy mnie zdziwiły!!!!!! DALIDA jesteś szczęśliwa bo masz MAMĘ. Z serca życzę Ci byś mogła się cieszyć jak najdłużej❤️ Wszyscy , którzy są przy Tobie nie zastąpią tej JEDNEJ JEDYNEJ🌻. LIVIO znowu taka mgła , że Cię nie widzę , ale czuję ❤️ pewnie spacerujesz z pieskiem????? Ja dzisiejszy dzień miałam zaplanowany na spokojne siedzenie w domu. I nagle wszystko się rozwaliło:) idę po zakupy i to z moim Cieniem, ale to będzie marudzenie:):):) DALIDA jestem za ....... na naukę nigdy nie jest za późno.... zmieniam zdanie:):) Ja tu gadu gadu , kawa już gotowa , więc pijemy! Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dziewczyny to dla ADAMA MAŁYSZA ❤️❤️❤️❤️❤️👄👄👄🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macham do Was poprzez mgłę. Dziwnie tak jakoś na dworze,zanglona zima. "Wlazło" mi coś w plecy,jak zwykle staram się nie zwracać uwagi - powinno minąć - a tu w perspektywie wyjazd i torby. Stanowczo to ostatnio domunuje w moim zyciu. Powinnam gdzieś w aptece poszukać to "Czarcie żebro",może cus by się odmieniło? Miłego jużżżżż czwartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ducha*****
Duchu nie możesz TU podać nazwy tego leku - JUŻ m wszystko JEDNO ???????? Siedzę z rwą kulszową - i WYJĘ😭😭😭 - chyba to nie tajemnica ????? Proszę🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ducha*****
usiłuje posłać prośbę na skrzynkę na podany adres - ale pisze , że nie jest prawidłowy :(:( , mieszkam w Niemczech:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O nagim narciarzu
Podczas libacji, którą zorganizowało sobie kilku młodzieńców, jeden z nich wpadł na pomysł, który miał urozmaicić zabawę. Chłopcy postanowili się rozebrać, włożyć buty narciarskie, dopiąć do nich narty i... nago zjechać po schodach klatki! Wszyscy byli zdecydowani, ale tylko jeden rzeczywiście dotrzymał słowa i chwiejnie posunął w dół po schodach. Pech chciał, że w tym samym czasie sąsiadka otworzyła drzwi i wychodząc na klatkę została przez żartownisia potrącona, a upadając straciła przytomność. Przerażeni chłopcy zadzwonili po karetkę pogotowia, oddalając się jednak z miejsca wydarzenia w obawie przed konsekwencjami. Na drugi dzień, kiedy jednak doszli do siebie i obudziło się w nich sumienie, zaczęło ich dręczyć pytanie, co z sąsiadką i postanowili obdzwonić pobliskie szpitale. Bez efektu. Sąsiadka zniknęła, jak kamfora i dopiero odnalezienie załogi wspomnianej karetki przyniosło następującą odpowiedź: „...kobieta nie odniosła poważniejszych obrażeń fizycznych, ale odwieźliśmy ją do szpitala psychiatrycznego, gdyż upierała się, że widziała nagiego narciarza...”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Chyba to nie mój klubik:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no rzeczywiście
Duch, Sexy sex,Lucyper,Perdela z Olomouc, pomarańcz Zolomuc Kaki, i ten , pożal się boże dowcip, to wszystko jest w wykonaniu jednej i tej samej osoby.Głupa rżnie, jak nie przymierzając chłopczyk z podstawówki.Żałosne! Tym bardziej, że tu przebywają osoby dojrzałe, a on chyba jeszcze pryszczami obsypany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piątek. Dobrze, że nie trzynastego :D Słoneczko przebija się przez zachmurzone niebo. Może dzień okaże się fajny. Nie było mnie kilka dni, a kilka byłam chora. Widać przeziębienie nikogo nie omija, a już myślałam że mi się uda :D Jeszcze dwa dni i Luty będzie przeszłością. Ja się z tego cieszę i to bardzo :D Zwyczajowo pozdrawiam Was i dobrego dnia życzę. Do potem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ja pierdziu
czyżby ? hihihihihihihihihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem. Widzę i czytam jakieś durne wpisy w klubiku !!!! BARDZO PROSZĘ - załóżcie sobie własny TEMAT na kaffe i piszcie tam do woli co tylko chcecie i o czy chcecie. Jestem zdegustowana - nie osądzam, jednak PROSZĘ uszanujcie nasz klubik. Przykro mi Duchu - gdyż zdaje się, iż to wszystko z powodu ścigania ciebie. Nie znam i znać nie chcę powodów - jednak powinieneś założyć coś własnego. Tak będzie najlepiej. My - będę wyrazicielem piszących tutaj chcemy mieć spokój. Jestem przekonana, że uszanujesz Naszą decyzję. A teraz z innej beczki :D Dzionek był piękny i po raz pierwszy poczułam zbliżającą się WIOSNĘ !!! A jak u Was? Nadto narobiłam pierogów i naturalnie obżarłam się nimi okropniście :D :D Mimo wszystko z nadzieją, że jutro się wpiszecie mówię Wam wszystkim - CUDNYCH WIOSENNYCH SNÓW. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj LONIU!. Fajnie,że jesteś. Na przywitanie kawa i 👄. Jak do tej pory ja ustrzegłam się od przeziębienia. Za to mój Cień nosem pociąga dość często. U mnie śniegu bardzo dużo stopniało.Jednak jeszcze jest dużo do stopnienia:) Bardzo potrzebna:):) wiosna!! Na poranny rozruch pozdrawiam Ciebie i Bąbla🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Dzisiaj jadę do Poznania - jutro C.ma być na oddziale przed 15 oo. Te dwa tygodnie przerwy,zrobiły ze mnie psychicznego wraka,może ktoś nadal testuje naszą wytrzymałość? Zastanawiam się,czy nie zestresuję C.Czy dam radę? Pieprzona nerwica - może i tym razem ustąpi przed większym strachem,nie o siebie.Prochy coraz mniej pomagają....... ..........co ma być,to będzie........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Po wypitej kawie jestem ponownie. DROGA LIVIO to co najtrudniejsze jest przed Tobą. Ponieważ operacja jest nieunikniona niech do niej dojdzie. BĘDZIE WSZYSTKO JAK BYĆ POWINNO- DOBRZE ❤️ Jestem z TOBĄ i CÓRKĄ. LONIU wzywamy dziewczyny do porannego apelu:):):) zgoda????? Koniecznie trzeba się wziąć za dyscyplinę:):):);) DALIDA a gdzieś TY???????? :):) daj znak:) Pewnie będę musiała coś zrobić do jedzenia, znowu praca syzyfowa:(:( Do następnego razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Miały być całusy , a poszedł sam globus:):) Więc ponawiam je 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM I TRZYMAM MOCNO KCIUKI ZA CIEBIE LIVIO I TWOJA C . ****DZIEŃ DOBRY**** Doceń to, co masz, więc przede wszystkim czas, dany tylko raz. I życie...największy skarb, najcenniejszy dar, pokaż, że jesteś go wart... Patrz na ludzi sercem, a zobaczysz o wiele,wiele więcej. Nie bój się błądzić, nie próbuj pochopnie sądzić, walcz o to co kochasz... byle śmiało, do szczęścia potrzeba tak mało... ♥ MIŁEGO DNIA ♥ lIVIO DACIE RADE - jestem pewna. LONIU - błagam nie objadaj sie tak ,idzie wiosna:):)i nie zwracaj uwagi na te wpisy, ktoś sie lubi bawic albo bardzo teskni za Duchem ha ha :):) 🌼 🌼 U nas tez śnieg topnieje w oczach jest w tej chwili +3 i świeci słońce. Wybiorę sie dziś z babcia na spacer , już sie cieszy.:) 👄 ❤️:classic_cool:;) :D - testuje śmieszne rzeczy GLOBUSIKU - jestem juz po kawce i wizycie u babci,a potem jeszcze do sklepiku na zakupy. Coś nam LUBARKA znikła z klubu - hallllllllllllllllo,KOZA też rzadko zaglada, TILZA pewnie dalej objada sie słodkościami,LAURA zajrzała i poszła DORA też nas zaniedbuje,ANULOCZARNULO - też pozdrawiamy DUCHU - nie rozrabiaj http://www.dajcalusa.pl/40609 BUZIAK DlA Wszystkich MIŁEJ SOBOTY I NIEDZIELI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny kofane :D Wszędzie topi się Zima, z czego bardzo się cieszę. Ale nie cieszę się z wyglądu Bąbla po przechadzkach na podwórzu !!!! Wraca utrampany, cały w błocie. W chałupie wszędzie brudne łapki. Przez roztopy mam pełno bagienek i rozlewisk. Nic to, kilka dni wytrzymam , a potem już z górki :D Livio - trzymaj się kochana i ładuj w siebie i w C tylko pozytywy. Musi być dobrze - innej opcji NIE MA. Napadło mnie wczoraj na czytanie książki, ano że durna jestem do rańca skończyłam. Teraz w głowie czuję zawroty i jakaś słabizna mnie dopadła.Pewnikiem z nie wyspania :D Czy Wy też tak macie ? Globus - teraz już OK , ale wcześniej mogłam kulfona wyżymać :D Jak z kranu tak mi z niego leciało. Ciężko było oddychać. Posadziłam parę cebulek krokusa z nadzieją na to , że zakwitnie na Wielkanoc. A i kupiłam - po latach poszukiwań formę do pieczenia Baranka. Dla wszystkich upiekę po jednym w prezencie zajączkowym :D Dalida - jak tam twoja kuchnia. Już masz nową zabudowę ? Daj znać, co byśmy mogły opić, aby się nie rozeschły :D Wszystkie pozdrawiam i dobrego dnia życzę. Do potem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura41
Jestem,jestem i czytam Was jak najlepszą powieść.Nie wiem kiedy dotrę do str.180 ,bo od tej czytam na bieżąco.Aktualnie jestem na stronie 88.Słucham piosenek ,czytam wiersze i dlatego to trwa tak długo.Na razie jestem na kolorowo.Wrócę tu jeszcze.Pozdrawiam wiosennie,jakkolwiek u mnie pada i jest szaruga. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane powiedzcie co to znaczy - krety strasznie wietrza swoje chaty - czy to oznacza zimno czy raczej bedzie ciepełko. Loniu kuchnia narazie jest w fazie pomiarów a do końca to jeszczeeeeeeeeeeee daleka droga. Bo pan stolarz jest dosc powolny ale dokładny -więc mu wybaczamy i cierpliwie czekamy. Mam nadzieje ze do świat sie wyrobi :):):):) Wiec kochane opijanie to dosc odległa sprawa. Czy ktos podejmie temat - spotknie się gdzies na srodku drogi w Polsce. Ale by była fajna sprwa. Bo musicie wiedziec kochane że w marcu 13 w Szczecinie jest zlot Krystyn i zamierzam na nim byc:):):):) Podobno ma byc zaj..........e Sońka w tej chwili nie daje mi spokoju - chce sie bawic.Szaleje jak jakis czort. Pa dzieweczki - a mam jakis dobry humor. Livio - mysle o was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Po prawie wiosennym dniu zasiadam ma rozmowę z Wami. Klubik dla mnie to jak narkotyk❤️ po takiej rozmowie jestem odrodzona:) Dziewczyny o naszą Kozę to ja już zadbam;) dość skakania po Górach Szczęśliwości!! Jeszcze zimno i grożą mrozami , więc potrzebne jest ciepełko. Dorzucam węgielek , musimy czuć lekki żar w naszych sercach🌻 DALIDA fajnie, że prawie w każdym liściku zamieszczasz wiersz. Wiersze to kwintesencja mądrości. Choć troszkę przypominasz mi ANULKĘ. No właśnie ANULKA gdzieś Ty się nam podziała:( DORA czy stawiasz tarota:):):) ????? bardzo bym chciała usłyszeć lepsze wieści:( rodzinne❤️ Wiem,że grasz w remika:) więc może potrafisz przepowiadać dobrą przyszłość:):):) LONIU moja droga wystarczyło,że przeczytałam list MM. I dzisiaj robiłam pierogi z twarogiem:):):) Trudno się oprzeć apetytowi:):) pojadłam też "troszku":) LAURA czytaj , czytaj i przybywaj do nas 👄 Po zimie klubik odnowimy, wysprzątamy , miejsc Ci u nas dosyć więc czekamy TILZA mam apetyt na ciacha:) LIVIO ja przed komputerem , a Ty być może w podróży. Jedź i wracajcie obie z Córką , uspokojone, wyciszone i z wiarą,że już nie powróci podobny problem❤️ LUBARKO mówię Ci Miłego wieczoru dla wszystkich. Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
OOOOO Matko !!!!! Dalida ta roześmiana buzia , którą spotkałam w drzwiach to właśnie TY???????? TAK podejmuję temat naszego spotkania w realu. Termin i inne sprawy uzgodnimy. Jeżeli zaakceptujecie moje miasto jestem gotowa. Byle by dopisało zdrowie! Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i pozdrawiam wszystkich Czytam i staram sie być z Wami na bieżąco, ale weny do pisania jakos brak, może z wiosenka natchnienie przyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×