Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

GLOBUSiK Ni mi się nie chcialo ale chwyciłam za mopa -posprzątałam - wpadnę też do Ciebie z odkurzaczem.Zrobię dobry uczynek :) Dzięki za liścik wzruszyłam się. W końcu dostałam kasę od M.Dałam z tego na studniówkę, zrobiłam zakupy w mięsnym i zrobiłam sobie małą radość -lało więc weszłam do herbaciarni na ciepły sernik z lodem.Pyszne!Pierwszy raz siediałam sama przy stoliku - a co tam!! LIViO- jesteś doświadczoną kobietą i mądrą życiowo.A każdy ma tyle lat na ile się czuje.Cha , cha ... w zależności od dnia.:) KLARO - czemu jesteś dzisiaj taka cicha ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dziś Was budzę śpiochy! :D kawka \_/>, ziółka (_)> podane. Za oknem leje, pomału noc ustępuje miejsca dniu...... w sumie lubię taką pogodę ale jak jestem w domu albo chętnie z Wami pospacerowałabym po ogrodzie Livi.🌻 Ach Maria, czasami w domu mam utrudniony dostęp do komputera bo jak mojemu mężowi "odwala" ( zazdrośnik jeden!).... wiesz z uporem maniaka twierdzi, że muszę mieć "kochanka internetowego" i z nim piszę ... śmiech na sali :D ale to jest wkurzające- więc wolę nie drażnić lwa:P wchodząc do neta! Takie tam bzdury!!!! Glou- z ty jednym skrzydłem Anioła, to chyba napisała Koza??? Ale to jest piękne- piękne trzymać się razem- rozumieć. Livio- z tą cykutą daj już spokój, szkoda naszych nerwów.... jak widzę to tylko Glou swojemu mężowi by jej nie podała :P, :D JOLA- pozdrawiam 🌻 Miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Wam:) MARYLKO! BRAWO,BRAWO,BRAWO! Zaczynasz dostrzegać i wierzyć,że życie można brać inaczej. Ja bardzo lubię posiedzieć w kawiarni sama. Masz dobre serce, pomogłaś mi z porządkami:) KLARO! Jestem ostatnio taka zakręcona głowa zrobiła się mała i chyba pomyliłam Kozę z Livią. Chwytam się za kawę , ale pycha.... dziękuję. Wiesz mój M ma przydomek Cień , ponieważ lubi usiąść mi za plecami i gadać trzy po trzy w czasie kiedy ja piszę do Was.Ot chłopy:D LIVIO! Jako czarownica potrafiłaś mi przesłać trochę deszczu.....leje przez cały czas:D Ale co tam damy radę wszystkie razem przepędzimy co złe. Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale... Glou- przecież każdy musi mięć jakąś prywatność- a to wcale nie znaczy, że robimy Coś przeciw naszym mężom! To ja też chyba zacznę mojego nazywać CIENIEM :P. Wiesz... na początku gdy się tu do Was "wpraszałam' pisałam, że w moim życiu małżeńskim był taki incydent 3 lata temu, kiedy mój mąż złożył w geście bezsilności pozew o rozwód.....😭. Teraz jest w zasadzie dobrze ( ja nie wyobrażam sobie życia z kimś innym- jak to Livia napisała z OBCYM CHŁOPEM:P) ale mąż jest "czujny" aż to jest nadwrażliwość.... no cóż, muszę się z tym pogodzić i... najlepiej nie wchodzić w drogę! Swoją drogą ja go nie kontroluję co on robi na necie ! Maria- Glou mam rację- BRAWO! nie możesz siedzieć w domu- tam jesteś tylko Ty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej , a ja szukam kąta, jakiejs chaty, gdzie nogi nie postawił żaden chłop!!! FACECI - TO JESWT DOPIERO GATUNEK !! Mój potwornie WIELKI CIEŃ - pojechał właśnie do lekarza domowego. Tam nie powie połowy tego,co ja widzę BĘDZIE GIEROJEM !! Ale mamy różne doświadczenia z tym "Stworzeniem Bożym" Nooo, nie wszystkie,nie wszystkie Globusiku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!Liwio!pozamiataj swoją miotłą te chmury!:) Od rana leje!A slonko gdzie? Każdy facet jest gieroj jak ma iść do lekarza -M. tez taki był , gdyby nie mój ośli upór Dziś wąchałby kwiatki od spodu.Statystyki mówią , że samotni faceci żyją 7 lat krócej bo zapominają o lekach , jedzą byle jak i byle gdzie! M. miał wczoraj przy kurtce każdy guzik inny,Smiesznie to wyglądało. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inny guzik, no tak, bo Ciebie Mario nie ma aby mu przyszyć a kochanka ma dwie lewe ręce:P. Kiedyś mu w końcu zacznie to przeskadzać ale może być za późno.... dla niego!!! A jeśli chodzi o mojego męża to ewenement- on "lubi" lekarzy i uwielbia wręcz chodzić do apteki.... leki bierze z wielką dokładnością. To taki domorosły lekarz- kiedy mnie coś "jest' to zawsze konsultuję się z nim :D... minął się z powołaniem,,,:P Przynajmniej to mam z głowy i nie muszę go pędzić do lekarzy! Buziaczki 👄... papierki "czekają"!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Mówę - serce z kamienia - szukam obojętności - szukam OTUCH...ble,,ble.. Wreszcie przed "domową" - co ieco się otworzył. Wreszcie ją OLŚNIŁO - chciała wezwać natychmiast karetkę. Nie ma we mnie ani obojętności,ani serca z kamienia - trzęsę się cała. SZpital - ale nie dzisiaj, nie szukaj ciuchów, nie pomagaj, sam wszystko przygotuję!! Tylko się położę,odpocznę, co mi tam pomogą... jutro.jutro.. pojedziemy............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio- DZIŚ I TO NATYCHMIAST DO SZPITALA!!!!! Co to za domowa- nie powinna go wypuścić z gabinetu, wezwać pogotowie albo wziąć za chachoł i przytrzymać. ! Powiedz temu swojemu mężowi- postrasz, że JUTRO, to może już nie szpital ale całkiem inna intytucja będzie mu potrzebna! Działaj Kochana 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŁOJ BABY BABY! KOBIETA TO STWORZENIE BOŻE MIAŁA STAĆ W OBORZE CHŁOP ZE WZGLĘDU NA KSZTAŁT JEJ D...Y WZIĄŁ JĄ DO CHAŁUPY !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
cześć Wam LIVIO! KLARA ma rację , już nie ustępuj M powinien znaleźć się w szpitalu. Miotasz się tyle dni , sama nie dasz rady pomóc mimo najszczerszych chęci. Wezwij karetkę i nie słuchaj sprzeciwu. JOLA! Dzięki , Tobie też miłego dnia. Bal wszystkich świętych , tak balują,że posypie śniegiem od tupania w chmurki:) KOZA! Ha ha ha ha ha .....:D jak zawsze. MARYLKO! OOO MATKO ale mnie ubawiłaś , trzeba było zapytać ...czy sam postanowił o różnych guzikach ...... a może ma bielmo na oczach.....pewnie tak , bo nie widzi co się dzieje wokół niego:) Boże widzisz i nie grzmisz!!!! KLER! To fakt TM jest czujny:) mówię Ci straci cierpliwość jak posiedzi za Twoimi plecami:D i będzie czekał w kolejce na kompa:D ja co chwile słyszę ....no już? no już mogę:) aż się wkurzy i pójdzie ale nie na długo. Dobrze,że masz w nim domowego lekarza. U mnie jest odwrotnie. Muszę pilnować czy wziął leki i do tego się mądrzy...ooo pani doktór / ór bardzo akcentuje/ się odezwała. Jak byśmy nie stanęły , to cztery zawsze zostanie z tyłu. Wczoraj "leniowałam" dzisiaj "syzyfowałam" znaczy się sprzątałam:D i dzień za mną. Wypite kawy pomagały bardzo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam,czytam i jestem z Wami.B.współczuję Livii.Trzymaj się.Pa dla wszystkich.Mój poprzedni pseu.ktoś mi skradł i jestem pod nowym.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
CZEŚĆ CLAUDIO! Dzięki za pozdrowienia , ale nie zrozumiałam , czy u nas pisałaś pod innym pseudonimem??? Pozdrowienia dla Ciebie też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Globusik! Nie pamiętasz mnie-to jasne.Ale od kogo miałaś drabinę.No i cyferka coś chyba mówi.Pozdrawiam nowe dziewczyny.Moze tym razem przerwa nie będzie tak długa.!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Matko! Jak ciemno i ponuro na dworze a ja wykipiłam sobie dodatkowa lekcje jazdy- raz oblałam chcę jeszcze poćwiczyć i zdawać prawko jeszcze raz. Jak wyglądam przez okno to się zastanawiam czy potrafię poruszać się jak kret! Dobrze,że mieszkacie daleko to Was nie rozjadę...Cha cha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio - nie dyskutuj z uparciuchem! Wzywaj pogotowie i już! Musisz postawić go przed faktem dokonanym - jak co to polecenie p.doktor! Zwalisz winę na nią .Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glou- ta "czujność" nie dziwię się ( święta nie jestem) ja pewnie też taka byłabym ale.... trochę prywatności trzeba mieć ( tym bardziej, że ja teraz NIE WINNA!!) Ciekawe co Livia wskórała - jesteśmy z nią- prawda? Czarownice!- użyjmy swoich czarów! :D :classic_cool: Laski- no "rozpoznajcie" Waszą CLAUDIĘ! ciekawa jestem- będzie nowa/stara Wasza koleżanka! Maria- prawo jazdy.... według mnie to podstawa! Ja muszę dojeżdżać nim TYLKO do pracy a poza tym...... mąż mnie wkurzy..... jadę sobie na sprawienie "małej radości" np. kupienie perfum :P Livia, ODZYWAJ SIĘ i nie odpuszczaj mężowi! Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry koleżanki. LIVIO! Obudziłam się i myślę , jak minęła noc u Ciebie?? Jeżeli będzie to możliwe wpadnij na kawę. MARYLKO zapraszam na spacerek i kawę, a może razem z Kają.... czeka na nią duuuuża kość:D KLER! Ponieważ wychodzisz rano do pracy przygotowałam Ci szklankę ciepłego mleka:D tylko nie mów,że nie lubisz:D aaa jeszcze jedno mała kanapka zmieściła się w torebce...smacznego. CLAUDIO:D Chyba wiem KTO TY JESTEŚ:D .....drabinę kiedy byłam w potrzebie dostałam od LAURY......po niej właśnie wylazłam z dołka:) Jeżeli to BINGO proszę potwierdź . Miłego dnia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Kochane 👄 i stawim mocną kawkę \_/> i gorące ziółka(_)>! Glou- lubię mleczko, lubię- dziękuję Ci, nawet nie wiesz jak bardzo. Co do kanapeczki- zjadłby się ale muszę wyeliminować chleb bo 3kg jest mnie za dużo:D SPÓDNICZKI prawdę mówią :P Livia- mam nadzieję, że noc była spokojna ale dziś użyj swoich czarów tak aby mąż się znalazł w szpitalu.... przesyłam Ci swoje wszystkie pozytywne myśli. Mario-prawda, że chętnie przespacerowałybyśmy się z naszymi piesami po ogrodzie Livi zapraszając Glou? :) Jola, Koza, Claudia/Laura i inne dobre CZAROWNICE 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piję kawę i jestem chętna na spacer-Kaja zawsze. Buziaki dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcecie się pośmiać??? Ja myślałam, że z fotela spadnę:D, Mario może do kawy, to tylko 3 stronki. Wejdźcie na forum- temat " Relacja z mojego pierwszego obiadu dla teściów" forum- Gotowanie, dom ,ogród. Ma babka fantazję.... to jest lepsze od tematu o puelku i jastrzębiu... Miłej zabawy ja do..... PRACY! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
:) Jestem gotowa na spacer z piesami , tym bardziej,że w ogrodzie LIVI. LIVIO! Jesteśmy przy Tobie, pokonuj wszystkie ....NIE ....z powodzeniem. KLER! To Ty jak mój Cień, nie jadasz chleba! Czy dietetyczny ...3 zboża... tyż odstawiłaś? W zamian jutro dostaniesz jabłko..... nie adamowe;) MARYLKO! Zbieramy się na spacer:) CLAUDIA! Mam nadzieję,że wpadniesz dzisiaj i upewnisz mnie ,że TY to TY:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,niedawno wstałam .I JA to JA.Tyle ,że zmieniłam sukienkę z popmarańczowej na czarną,w której mi zupełnie nie jest do twarzy.A niestety ciuchy to mój m.in.konik.Ktoś mi rąbnął nick i musiałam zmienić ,stąd ta Zgaduj Zgadula.Witam jeszcze raz i pozdrawiam te dziewczyny-szczęściary,które jeszcze pracują i te ,które już odpoczywają.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Claudia . Ja tu jestem nowa, chyba od miesiąca. Bałam się tych Wiedźm :P czy mnie przyjmą do siebie i najpierw też byłam pomarańczowa. Były jednak łaskawe i okazały się całkiem miłymi Czarownicami :D Cieszę się, że je mam 👄. Ty śpiochu, mocna kawa dla Ciebie \_/>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Klara !!! Ja przybyłam do topiku jak jeszcze było więcej dziewczyn,ale te najbardziej wierne tj.Livia i Globus a teraz czasem Jola przetrwały i piszą nadal.Ja najpierw przeczytałam wszystko od 1-szej strony i stwierdziłam,ze to prawdziwa szkoła życia i też się przez moment włączyłam.Pozdrawiam wszystkie panie z bardzo ponurej i zimnej części RP.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
CLAUDIO:D LAURO:D BAAAArdzo serdecznie Cie witam. Cieszę się ,że moja starusieńka pamięć:D mnie nie zawiodła. Od Ciebie dostałam drabinę, czytałaś naszą "powieść życia" od początku i kochasz moje miasto:) Aż się wzruszyłam, bardzo dawno Cię nie było u nas. Nic to może dane nam będzie razem przeżyć nadchodzące Święta. A więc BINGO!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Wszystkie Kochane Koleżanki! Tak naprawdę to jestem taką radosną bohaterką ale tylko przed Wami. Cuuuś posmutniałam:( Tak właśnie ze mną jest, szczerze mówiąc nie wiem dlaczego ale ciągnie mnie do dołka.......może wiatr zawiał mocniej i to jest powód:( Jestem zła sama na siebie , trochę ze sobą rozmawiam:) Spokojnego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glou- bo to już tak jest, człowiek jak jest smutny zamyka się jest sam. Jesteśmy w realnym życiu bardzo ostrożne, skrywamy uczucia bo boimy się być zranione. Też nie uchodzę za wylewną ale... gdyby ktoś zobaczył mnie od "wewnątrz" zupełnie inna radosna dzieczyna i to taka, która ma 20 lat a nie 50 :P Cieszę się, że masz Claudię z drabiną :D i że się z tego powodu cieszysz! Tak dziś cały dzień myślę o Livi- co tam biedaczka przeżywa z mężem? A jak jej się udało skłonić go do wyjazdu do szpitala, to jaka diagnoza? Livio- jesteśmy z Tobą i każda z nas się pod tym podpisuje ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarownice- tak mnie jakoś naszło... :) Na początku Livia (chyba) mnie zapytała... matka chrzestna moja :D z jakiej części kraju jestem, powiedziałam, że z Wielkopolski... Wy się znacie dłużej więc pewnie wiecie... a może i mnie powiecie, nie bądźcie takie:( Livia Glou Maria Claudia ( tak przeczytałam, że blisko wschodniej granicy ale troszeczkę konkretniej?) Jola- to z Zabrza :P Koza- to obywatel świata i pewnie nie powie :D Buziaki dla Was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaro :) jestem z woj.pomorskiego .Czytałam ,,Obiad dla teściów ; - no nie powiem specyficzne poczucie humoru ma ta pani , chyba zmyśliła to wszystko . Dziewczyny upiekłam jabłecznik z budyniem waniliowym .Pachnie cała kuchnia , syn mnie chwali ; jakie zapachy !Zapraszam za pół godzinki na herbatkę , kawkę i ciasto no i babskie pogaduszki . Livio ! Kobietko odezwij się bo się denerwujemy ,myślimy o Tobie !:) Globusik masz doła - napisz do mnie , już dzisiaj swoje żale wypłakałam.może coś pomogę , przesyłam trochę siły !:D Moja wnusia zrobiła dziś 3 chwiejne kroki - minka poważna zaciśnięte 4 ząbki, ale pociesznie wyglądała.Tego M. nie widzi - kiedyś będzie żałował . W sobotę zapraszam na Andrzejki - macie ochotę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×