Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

Gość globus
MARYLKO Masz małą radość ...mała śpi:) Ja też mam radość , sprzątnęłam mieszkanie , czuję świeżość dobrze będzie mi się spało:) Dzisiaj 13ty , jestem przesądna , ale minął spokojnie. LIVIO co u Ciebie , jak M się czuje? KLARO Nie częstowałaś się plackami:) co z Tobą? Hej Wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
........................KĄCIK OSZCZĘDNOŚCI...................... - JAK NAJMNIEJ UZYWAJ ZLEWU W KUCHNI.mYJ NACZYNIA W MISCE. ..w zlewie co najwyżej je płucz,ale też i os zczędnie z wodą. .. zlew na dłużej starczy, .. nie włączaj termy .. Swieczka spala gaz. ..do mycia naczyń podgrzewaj wodę w garnku. .. świeczkę w termie włączaj..jak jest konieczność - np kąpiel raz na m-c. ..po kapieli nie wylewaj wody z wanny -przyda się do splukiwania sedesu.. .. kubek na to masz pod ręką. .. zrezygnuj z kablówki - .. podstawowe programy tv za 6 zł w zupełności wystarczą... .. zakręć ogrzewanie....temperatura 17 st wystarczy - są swetry. ..poza tym,ściany od sąsoadów grzeją.. .. spłuczkę uruchamiać raz na dobę. Do listy dopisałam radę Livii. Proszę o propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cześć Oglądamy siatkówkę, jak dotąd dziewczyny wygrywają. KOZA dobre rady, zaczynam wprowadzać oszczędności w domu. Pomyśl jeszcze jak zaoszczędzić wodę przy goleniu M:) LIVIO to co wkleiłaś jest piękne. Wczesny niedzielny poranek, pewnie jeszcze śpicie. Krzątam się cichutko żeby Was nie zbudzić. Marylka odsypia wieczorne zabawy z wnukami, Klara rodzinne spotkanie , a Ty Livio na pewno intensywnie myślisz co dalej? Na to pytanie odpowie życie:( Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
http://www.jacquielawson.com/preview.asp?cont=1&hdn=0&pv=3111921&path=83562 **********DZIEŃ DOBRY********* ------(())(())--------(())(()) ---(())----------(())----------(()) (())--- Niech-----------Dzisiaj---(()) (())--Słoneczko i Dużo Radości-(()) -(())------na Twoim Profilu-----(()) --(())---z Humorem Zagości---(()) ----(())----------(())----------(()) ------(())---Życzę Miłego---(()) ---------(())-Cudownego-(()) -------------(())--Dnia--(()) -----------------(())-(()) --------------------(())

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczęta ! Zosia wcina biszkopty- chwila spokoju . Kocham moje wnuki ale cieszę się ,że dziś wracają rodzice.Fajna jest kApiel dzieci, zabawy,spacerki ale męczace wstawanie w nocy No i kręgoslup nie wytrzymuje. Ale jest wesolo. M. się odezwal ; czy mała chora ? Syn mu powiedział,że płakała w nocy .Wyrzynaą się jej zęby - to marudzi.Byłam opanowana przez telefon to wiecie co zrobił .Za parę godzin znowu dwoni ,że stoi pod domem i ma jedzenie dla psa czy może wejść- ,, dasz palec -chce całą rękę ;Ucałował wnuki ,zamienil słowo z synem i wypadł.Trwało to 5 mn.W międzyczasie miał 2 sms- panj go ścigała? Moze w koncu sie nauczy zapowiadac wizyty? Miłego dnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO to dla Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liva21
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara!!!!
Witam Was Laski :D ale odezwę się po 18-tej! Jestem z WAMI i muszę przeczytać co "nabazgrowałyście"!!! 👄 Glou- NIE WYBACZĘ SOBIE TYCH PLACKÓW! :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara!!!!
co TO????- zrobiłam się POMARAŃCZKA????? Buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Globusiku! Zdjecie śliczne . Oddał właśnie dzieci.Ogarnęłam chałupkę , piesa zadowolona , że w domu spokój - była zazdrosna i całe 3 dni pałętała mi się pod nogami . Klaro ! Czyżbyś farbowała się na rudo? Skąd ta pomarańczka? Idę do Lazienki siebie ogarnąć. Do wieczora -pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dziewczyny! Dzień słoneczny i wiosenny. Mój organizm chyba oczekuje czegoś innego bo czuje się fatalnie. Moja wena poszła z ogarami w las:) jeżeli moja czacha "dymi" jestem nie dożycia , a tak jest dzisiaj. MARYLKO piesa i Ty spać będziecie ja przysłowiowe kamienie:) KLARA a widzisz kto późno przychodzi sam sobie szkodzi:) LIVIO Gdzie się zapodziałaś ...cuś pusto tu przez:D Ciebie:0 Miłego wieczoru heeeej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyta dziennikarz przechodnia: - Co pan dostał na święta? - Urodziło mi się dziecko. - To musi być pan szczęśliwy - Nie zupełnie... - A dlaczego? - Bo żona złożyła się na prezent z sąsiadem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laski wieczorkiem . Ja już chcę do pracy, dosyć wolnego! Te dwa ostatnie dni ach... dobrze, że już się skończyły:D Wczoraj, po rannej mszy zawitała teściowa, po południu imieniny szwagierki- wróciliśmy wieczorem. Teściowa teraz pojechała do domu a po drodze jeszcze zrobi z moim mężem zakupy w markecie ( te takie ciężkie) Ale dużo mi pomogła- kiedyś ścinałyśmy się a teraz.... "bywam" i to bardzo często "najlepszą synową"!!! :D Livia- facetom-- trudno przetłumaczyć cokolwiek, tylko spokój może nas uratować! Wszak wszem i wobec wiadomo, że oni nie mają półkuli artystycznej! :P Glou- ty duszo artystyczna- wena się pojawi :D , zdjęcie śliczne! Wiesz ja nie mam doświadczenia z wnukami bo.... ich jeszcze nie mam ...ale to prawda, że maleństwa bywają rozkoszne , dopóki nie nauczą się mówić i "pyskować"! :P Mario- widzę, że zajmowanie się wnukami przyniosło Ci dużo radości- uczę się tego teraz od Was, jak być dobrą babcią :D Podziwiam Cię też za spokój, z jakim znosisz swoją sytuację! Nie stać mnie byłoby na to! W tym wypadku mąż byłby dla mnie wrogiem numer JEDEN i to bez wybaczenia! A co do sms-ów kochanki- mam iście szatański pomysł... Laseczki- powiedzcie- co Wy na to???? Niech Maria zafunduje jej niezłą jazdę.... niech dzwoni do męża w nocy i mówi, że chyba, ktoś chodzi koło domu a ona się boi i prosi męża o pomoc ( oczywiście jak syna w domu nie będzie!!!) Przyjedzie, sprawdzi (jak jest taki "dobry :P), pojedzie do siebie... a tu znowu telefon Marii, że coś się dzieje!!! :P Ciekawe jak długo tamta baba będzie tę jego dobroć tolerować :P Wiem....jędza- czarownica ze mnie... no i dobrze!!! :D Ach Mario... ta pomarańczka... to mój nick na pomarańczowo a kolor moich włosów podobny do Glou ale bez brązu- blond z popielem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam do Was i.... chyba mi wcięlo! Napiszę jutro Chyba, że jeszcze dziś moje pisanie się cudownie POJAWI!! A teściowa tyła wczoraj na porannej mszy :D i u nas niespodziewanie się zjawiła!!!:P Pa dobrej nocy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Każdego ranka budzi mnie radio, dzisiaj zrobiła to ta piosenka. Może smutna ale piękna. Witam się z Wami serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
❤️❤️❤️❤️❤️ serduszka poszybowały za Tobą👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dziewczyny muszę wrócić do życia. Jeżeli w środku tygodnia jest święto dni mi się przestawiają. Dzisiaj już połowa listopada , niech mija szybko bo go nie lubię. KLARO Wszystko przed Tobą, zapamiętaj to co Ci napiszę...otóż dobrą babcią ...... my się rodzimy. Do tego doświadczenie życiowe powoduje ,że nigdy nie zabraknie nam miłości i cierpliwości dla wnuków. Mój starszy 13 stycznia ma Studniówkę. Co do M Marylki , jestem pewna,że chłopina będzie stał na straży jej domu kiedy dostanie "powiastkę" z sądu. MARYLKO Czy zregenerowałaś siły??? nacieszyłaś się maluszkami?? Jeżeli tak zabieraj Kaję i do klubu przybywaj. LIVIO Ciebie chyba widziałam jak idziesz.Coś w torbie targałaś ...może zioła???? Ja zamawiam nalewkę z piołunu:) Za jakiś czas wrócę chętnie się napiję. Więc do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka z Wami smakuje wyśmienicie \_/>. Witam i pozdrawiam🌻 Glou, myślę, że to prawda co napisałaś.... bo przecież jak rodziłyśmy pierwszy raz, też instynktownie stawałyśmy się mamami. "Powiastaka" z sądu dla męża Marii:P... tak chyba postawi go do pionu, tylko żeby nasza Marysia nie miała "miękkiego" serca :O Facet musi DOROSNĄĆ .... nie można kilku srok trzymać za ogon. Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach miałam to napisać już wcześniej.... kiedyś jak Was "poczytywałam"... Livia napisała o swoim jesiennym koszyku. Ściągnęłam i ja też sobie zrobiłam jesienny bukiet w stalowym wazonie z kwiatów różnej maści i wysokości( chyba i trochę z zielska) zebranych w plenerze na spacerze z pieskiem i z :P mężem! Nigdy nie myślałam aby to spryskać lakierem do włosów aby się "trzymały" i nie opadały, nie kruszyły! A teraz mam codziennie ( jak na ten bukiet patrzę) moją małą radość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TY I JA JA I TY z tegi tanga............. w głowie mi łazi. witajcie - Klaro - ten buloet tp Globusa. A u mnie cały dom przystrojony..korzeniami..kamieniami..suszonymi zielskami.. a w koszach mam z 10 kg orzechów - nie wiem co z nimi zrobić. Mój kasztan PLAJTA w tym roku miał jeden kwiat - a drzewo ma juz 12 lat - zakwitł po raz pierwszy wosną. niedługo wiosna - zapewne będzie miał już ich więcej. Listopad Globus - śmignie - jak wszystko, już za mic i trochę ŚWIĘTA. Dzisiaj zaparzyłam do klubu herbatkę z pokrzyw,które wiosną ususzyłam, globus - napij się jej,smaczniejsza nić piołun!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Klaro ! Smiałam się czytając o tym budzeniu w nocy .Moze to zrobię jak kiedys będę w domu sama na noc...cha,cha.A może złożę mu niespodziewaną wizytę tak jak on mi wpadał do domu .Pomarzyć można , nie ? Limo masz jakiś sposób , żeby ,,wyczarować fajnego faceta? Poszłabym na kawę czuję sie ostatnio tylko mamą i babcią a nie kobietą ! Globusik nie smuć się , niedługo listopad się skończy , też go nie lubię. W domu spokój , piesa najedzona znowu śpi .Wybieram się na pocztę zapłacić rachunki - szara rzeczywistość . Z okazji wyborów samorządowych mogliby ogłosić miesiąc bez opłat1 Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z poczty - zaglądam na drugą kawę a w klubiku pustki .Poczekam , samej kawa nie smakuje.Na razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja pierwsza przyłączam się do popołudniowej kawy:D Tak, przydałby się choć jeden miesiąc aby nie płacić rachunków- zawsze mam wybuchy gorąca na przemian z dreszczami jak robię przelewy! Mario czy nie lepiej płacić pzrez internet?-zaoszczędzasz prowizję... A co do facetów... kawy...tak- poperam Twoje pozytywne myślenie :D Jak wyczarować faceta? Najlepiej go OCZAROWAĆ :P Widzę, ze mimo trosk potrafisz być osobą pogodną a to już pierwszy krok do "oczarowania" kogoś (faceta!!!) do tego uśmiechaj się często, bądź rozmowana ( nie kokietka:D).... sami Cię znajdą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ja dosiadam się wieczorem. Jak na staruchę przystało łapczywie wypijam herbatkę z pokrzyw. Livio dziękuję. Na noc jak znalazł, doskonała przemiana materii i rano wstanę radosna:) Powiadasz :D,że nie masz co zrobić z orzechami! proszę każdego dnia przerzuć do mnie choć po kilkanaście. Pozbędziesz się kłopotu , a MM Cię ozłoci:) i Pusio nie pogardzi ponieważ orzechem lubi się bawić. KLARO Ja w tym roku dostałam od koleżanki piękne gałązki sosny. Ułożyłam w koszu, właśnie polakierowałam i na jesień ozdobiłam liśćmi klonu. W grudniu kupię sztuczny śnieg , gałązki ośnieżę i będzie zimowy stroik. Przed świętami założę lampki i do kuchni gotowa choinka. Można ośnieżyć styropianem ale dużo przy tym roboty. MARYLKO! Grunt to humor. Jak my wszystkie zbierzemy w jeden pęczek:) pomysły dotyczące TM , to dopiero będzie humor:D No i w takim artystycznym nastroju spędzajmy wieczór. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO Proszę pisz więcej o .....dzikim ogrodzie....... kasztan PLAJTA, zupełnie o nim zapomniałam, a mam do niego tyle sentymentu❤️ A co z paprociami???? proszę okryj je na zimę żeby nie zmarzły. A co z naszymi MIOTŁAMI.....czy zakonserwowane...... OOOOO MATKO masz z nami tyle roboty!! Jak potrzeba jestem gotowa do pomocy. Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×