Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

Ja tylko na chwilę- Mario, to mieszkasz blisko mnie :) Andrzejki- nawet o tym zapomniałam- BĘDĘ z pewnością. Na ciasto nie mogę się skusić bo przecież muszę stracić te ohydne 3kg... ale kusisz , kusisz... Livia- do jasnej anielki- napisz nam coś! Jesteśmy z Tobą!❤️ do jutra CZAROWNICE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja!! Jestem.. jestem ..JESTEŚMY ! Tak nie myli was oko - NIE PRZYJĘLI MOJEGO mm DO SZPITALA. Postawił na swoim - zresztą co mi tam.. nie zgodził się wczoraj. pojechaliśmy rano ok.11 - wróciliśmy o 19 oo. Ludzie -nie mam słów, skierowali go do pogotowia szpitalnego na izbę przyjęć! Potem badania krwi.......czekanie na lekarzy. .. ponowne badanie krwi.. w końcu decyzja - do domu! siedziałam jak ta głupia w poczekalni tyle godzin. Lekarze nie zauważyli potrzeby hospitalizacji. Piekiełko w domu c.d. wyjaśniła się tylko chyba jedna sprawa - ma przekroczony potas w organiżie,potas w nadmiarze to trucizna - wszelkie objawy pasują. No i co dalej? Skierowanie do nefrologa na badanie nerek! Zapowiedziałam mu,że jak zdrowy - bo mam potwierdzone przez dohtoruff - to w domu ma się zachowywać!!! Zobaczymy,co będzie dalej? ZAGADKI SAME SIĘ ZGADUJĄ. Dziękuję za troskę w Waszych wpisach Klarcia - ja z Gorzowa Wlkp. Dziewczyny - koło szpitala znalazłam Pewex - ze dwie godziny w nim spędziłam,a ładny sweterek kupiłam sobie w szpitalnym sklepiku, no i poza tym w szpitalnej aptece dostałam olej lniany - nie ma tego złego coby.......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio! W końcu wiedzą co jest Twojemu M.Postawili diagnozę to w końcu wyleczą. Sweterek noś na zdrowie-zasłużyłaś! Klarcia jak blisko to moZe kiedyś się spotkamy nie tylko wirtualnie ? Pa laski młode duchem - to nasze dzieci się starzeją !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie hej. U mnie pocukrzyło śniegiem. Zrobiło się widniej i jestem raźniejsza. Przede mną wyjście po zakupy. Chyba dobrze wiatr wywieje moje głupie myśli. Z tego co piszecie to wszystkie mieszkamy niedaleko siebie. MARYLKA woj. pomorskie, KLARA wielkopolskie, moje to kujawsko-pomorskie LIVIO twoje to chyba zachodniopomorskie ale dokładnie nie wiem. Dla czarownic takie odległości to mały pikuś:) robimy zlot. Więc do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na powitanie przesyłam Wam :) no i kawka. Livia- tak przypuszczałam, że Ty gdzieś blisko mnie mieszkasz, bo jak czytałam Twoje wpisy z 2008 roku o Świętach, choince, która dawniej pachniała a nie tak, jak teraz- użyłaś słowa "Gwiazdor". A taki "PAN" :D przychodzi w Święta w Wigilię tylko w NASZYCH stronach. Mam trochę rodziny w Gorzowie ze strony męża- ja jestem z Poznania (teraz- bo przyszłam tu za mężem!) Co do Twojego męża- wiadomo, co mu jest i musi się leczyć. Wiem o co Ci chodzi.... aby nie marudził jak mówi, że jest zdrowy! Nie ma jednak tak łatwo.... przecież to już tak jest, że facet jak ma katar to już przecież "umiera":P. Maria- kto wie, kto wie, życie przynosi nam tyle niespodzianek, że może się tak zdarzyć, że się spotkamy w realu :) a może nawet wszystkie w jakimś miejscu zrobimy SABAT :D. Glou- dzięki dziś za jabłuszko :) chleba 3 zboża też w tej chwili nie jem- muszę zjechać z tych 3 kg. Wstawaj już bo nowy dzionek.... nastrój zrobisz sobie tak gdzieś koło 16-tej gdy będzie już szaro, zapalisz lamkę.... a może coś napiszesz, może wena Cię odwiedzi? Cludia pewnie jeszcze w głębokim śnie- takiemu to dobrze a ja chcę rano o 5.30 zamordować budzik :P Jola - to my razem w pracy :) więc spokoju i... przyjemności Koza 👄 Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glou- a jednak wstałaś Gorzów to Lubuskie- kiedyś było wielkopolskie i.... zabrali nam :P A Twoje kujawsko- pomorskie no to rzeczywiście pikuś, PAN PIKUŚ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry , prószy śnieg , wieje wiatr- trzeba poszukać czapki a tak nie lubię jej nosić.Stawiam ciasto do kawki! Pojawily się wrony na osiedlu.To już zima. życzę wszystim miłego dnia.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cześć Wam!Pozbierałam się i piszę .Klara!!! jestem z miasta:Bajmu,Budki Suflera,Urszuli,Grześkowiaka,łazuki,Szczepanika i poważniej KUL-u,Majdanka,makaronu Lubella,wódki żołądkowej gorzkiej Polmosu a co za tym idzie P-kota.To już na pewno wiesz.U mnie 0 stopni i wieje.Samochody białe.Pozdrawiam jednak b.gorąco wszystkie osóbki,te starsze i młodsze,te smutne i chociaż trochę weselsze.Pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej po południu! KLER! Spotkałyśmy się w drzwiach , tak szybko chciałam wyjść po zakupy,że Cię nie zauważyłam:) Wstałam rano i doszłam do wniosku,że lenistwo mi nie sprzyja , głowa rozleniwiona:) i dlatego kłębią się głupie myśli.Tak było wczoraj:) A przecież ...smutek jest wstrętny , ale co smutne może być piękne.... wierzba płacząca dla mnie jest zawsze smutna i za razem piękna❤️ Okazuje się, że Ty , Marylka mieszkamy blisko siebie.Moje miasto to Toruń...nie myśl proszę,że mieszkają w nim tylko stare pierniki"D"D Potwierdzeniem tego będzie ewentualne spotkanie w realu. Ale ja jako Baba Jaga wcześniej nie chcę planować aby nie zapeszyć. LIVIO! Myślę,że po wczorajszym intensywnym dniu łapiesz oddech w domu . Lekarze postawili diagnozę TM , teraz sam powinien się uspokoić i dalej leczyć. Tobie życzę powodzenia we wspomaganiu Go. MARYLKO! Ach co za pychota.....ciasto Twojej roboty.Nie mogę do stolika dopuścić Mojego JAMOCHŁONA ...pochłonie wszystko , jest taki łakomy:) Piszę zupełnie szczerze,że bardzo rzadko coś piekę w domu właśnie z powyższych powodów:) CLAUDIA! Moje miejsce urodzenia to dawne woj.lubelskie. Samego miasta nie znam , byłam chyba tylko raz ale już dawno. Mimo wszystko bardzo go lubię , za wspaniałe zespoły ...Budka Suflera i Bajm. U mnie śniegu na razie mało, ponieważ jest wiatr i temp. w granicach 0 dlatego jest zimno.Za długo nie mogłam pochodzić po sklepach. Spokojnego wieczoru życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dziewczyny tyle do Was napisałam i wcięło.Zaczekam może dojdzie z opóźnieniem. Jeżeli nie napisze ponownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
No znalazł się listonosz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Nakarmiłam swoje stado:) na noc i mam czas wolny. Gdzież ja mogę iść o tej godzinie jak nie do klubu. A w klubiku pustawo. Rozumię , trochę zawiało:) lepiej posiedzieć w domu. Więc do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
WIERSZ " Co rzec można o śniegu." H. Szayerowa. O śniegu można dużo: że pada, że prószy, że kurzy. że nim miecie, że śnieg wali, że się kłębi, że kotłuje się, wiruje... i ziębi! O śniegu można rozmaicie: śnieg skrzypi, śnieg skrzy się, śnieg sypie i spowija świat w senną baśniowość O śniegu można - to i owo! Ale co by się o śniegu nie rzekło, zawsze będzie brzmiało bardzo ciepło, Ale jakim kto nie spojrzy na śnieg okiem, zawsze będzie pod śniegu urokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś u mnie w pracy koło 13-tej padł cały system operacyjny i internet- informatyk daleko na szkoleniu. Mam nadzieję, że jutro będzie ok! Ale gdybym jutro się nie odzywała to będziecie wiedziały dlaczego. Jak wrócę do domu przylecę do Was na swojej miotle :P Glou- siły mnie opuściły, byłam znów jak w amoku.... jak napisałaś Toruń- całe moje życie POJAWIA się w nieoczekiwanych chwilach. Tu mieszka moja pierwsza, wielka, miłość..... Wiesz czas, czas, wszystko WYGŁADZA i to, co było kiedyś, to dziś już nie to ale... jednak Toruń to dla mnie Marek! Podobno pierwszą miłość pamięta się całe życie...podobno! Claudia- wiem, wiem- Lublin a muszę Ci powiedzieć, że też jesteśmy bliskimi Czarownicami bo... ja pochodzę z najcudowniejszego miejsca na ziemi- z gór Świętokrzyskich. W Poznaniu mieszkam już więcej lat niż tam ale tam się urodziłam. Livia- być może masz jakieś kłopoty ale lepiej się WYGADAĆ! 👄 Marii- to jesteśmy umówione na Andrzejki... tylko już nie piecz ciasta, przynajmniej mnie nie częstuj!!! :( Może wszystkie zrobimy sobie odlewy z wosku????? Zobaczymy, co pokaże wróżba! Buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach- mam do Was prośbę- poczarujcie trochę- dziś rano, ciemno, zimno a ja musiałam "skrobać" szyby w samochodzie. No.... oczywiście żart! Ale jak lubię zimę bardzo to w tych momentach jej nie cierpię!! Dobrej nocki - pa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusik :) Dzięki za piękny wiersz i kotki.Miałam dziś nalot wnuków.Trochę je pilnowałam , na to przyjechal M.Zadzwonił czy może odebrać pocztę? Załapał się na ciasto - stało na stole ., niestety!!!1Na wszystko wrócił syn ze szkoły . uradowany udaną maturą z angielskiego.Tata - syn dalej nie gadają !Miał M.przypomnienie atmosfery rodzinnej , szybko się zwinął .Czuł się wykluczony z rozmowy. Z tego wszystkiego rozbolała mnie głowa . Poszłam potem zapalić znicz mojemu Tacie - dwa lata temu byliśmy jeszcze na jego urodzinach- wszystko było w porządku z moją rodziną.Jak szybko biegnie czas! Claudio lubię ,,Budkę Suflera ;Niemena, Smoky , 2=1 , teraz słucham muzyki ,która nagrał mi syn na Andrzejki.Ma 18 lat - Shakira , Wyszkoni .Piasek , Lars, Bajm... Mam nadzieje , że w sobotę bedziecie się dobrze bawić.Nowe życie na śniadanie wprost do łóżka- słowa piosenki. Pomarzyć dobra rzecz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Laski :) No niestety, dziś miałam zamarznięte szyby w samochodzie ale poradziłam sobie szybko odmrażaczem :P Cóż to uroki zimy niezbyt lubiane. Maria ja Andrzejki spędzam w domu, mąż wraca poźno wieczorem z pracy . Będę myślała o Was.❤️ Livia- nie chce Ci się gadać? Czasami to nie jest najlepszy sposób! Jesteśmy z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Miłego spokojnego dnia dla wszystkich:) KLER! Ach te komputery..... rzecz wspaniała , jak zawiodą targa nami złość , a zawodzą wtedy kiedy nie powinny:D Pierwszą miłość pamięta się zawsze, tym samym zapamietałaś Toruń. W moich czasach kawiarenką dla zakochanych była " Pod Fartuszkiem" jeszcze jest i czeka na gości ze wspomnieniami❤️ LIVIO! Zdaję sobie sprawę ...pewnie masz kłopoty:( dobre są nawet chwile wyciszenia , siadaj przed kompa przywołuj wspomnienia te dobre. Dawno temu pięknie pisałaś.Zapamiętałam historię kufra ze strychu. ❤️ MARYLKO! Ciasto siało piękny zapach, nos M wyczuł :) a poczta była pretekstem aby przyjść do domu:) Jego NOWA PANI chętnie by zjadła , ale upieczone przez NIEGO:) Samo życie. CLAUDIO! Wstawaj szkoda dnia:) A ja mam zaplanowaną robotę w kuchni...jakieś żarło:) od pisania oderwał mnie telefon , zadzwonił SYN❤️ dzień zaczął się radośnie. Andrzejki chyba spędzę z Wami. Moja "B" organizatorka imprez będzie świętować imieniny swego brata. Nic to z Wami będzie OK. 👄 dla Was hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glou- ja w życiu w Toruniu nie byłam:D nie wiem, czy to śmieszne, czy żałosne :P Od 2 lat mamy z mężem zaproszenie od jego kuzyna z "drzewa genealogicznego" i jakoś zawsze brak czasu.... Ale jak kiedyś w końcu znajdę się w Toruniu to zajrzę do kawiarenki "Pod Fartuszkiem" :D Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam;) Jak zwykle ostatnia wpadam do klubiku! Swieci słoneczko , szron na dworze. Mni z pierwszą miłością kojarzą sie spacery nad Wisłą .Ale może spotka mnie jeszcze druga miłośc.Tę kawiarenkę w Toruniu chętnie bym odwiedziła ! Dziewczyny ! Miłego dnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wstałam już,wstałam.I witam wszystkie dziewczyny wielkim SLONCEM ,ktore u mnie wali w okna.Jest + 1.Zaraz sie zbiorę i idziemy z m. na zakupy,coby zapełnić lodówę.Klara!!! W Swiętokrzyskim to ja ostatnio byłam,tyle,ze nie w górach.Ale w Sanatorium w Busku.Bylo bosko.A poza tym by lam kiedyś w jaskini RAJ i sluzbowo w Kielcach i to wszystko.Zyczę wszystkim słonecznego dnia-takiego jak u mnie.Pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Claudia- jesteś obłędna z tą porą wstawania z łóżka!!!! U mnie pełne zachmurzenie od czasu do czasu popada drobny śnieżek. Zobacz jaka ta Polska mała :D Glou- prześlę Tobie na maila coś śmiesznego- dziś dostałam od kolegi w pracy:D Pewnie masz maile do dziewczyn, to prześlij im. Od czasu do czasu przecież można się pośmiać nawet do łez ;) Livia .... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glou- no niestety- nie udało mi się dostałam komunikat z Mailer-Daemon, że NIESTETY. Pewnie masz inny mail!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam u fryzjera.Poprawiłam sobie humor! Piosenek posłucham jak zjem obiad . ,,Czym sie różni choroba sieroca od choroby sirocej ? ,, Przy pierwszej my się kiwamy - przy drugiej nas kiwają ! Słyszałam to w radiu.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLaro! Dołożyłabym do tego zestawu Dirty Dancing - Time of my .. no i może coś Druppiego, włosie przeboje tez są fajne - tylko nie mam partnera na Andrzejki! Nic to i tak poszaleję , lubię taniec! Zapraszam jutro na sałatkę jarzynową - nie będę już kusić ciastem :) Ważę 49 kg - zjem sama!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Przeczytałam listy. KLER! Nie wyobrażam sobie byś była w Toruniu i nie odwiedziła nas.Już dziś zapraszam Cię razem z Twoim Mężem. Jeżeli masz coś do przekazania pisz do mnie meila , ja chętnie prześlę dalej. MARYLKO! Tak trzymaj ...fryzurka i uśmiech na twarzy. Niech no tylko zakwitną jabłonie:) we wspomnianej kawiarni na pewno wypijemy kawę. CLAUDIO! Również Busko znam z pobytów sanatoryjnych , a położenie Kielc jest piękne. Te widoki zatrzymałam w swoim kadrze....widzę je. LIVIO! Pozdrawiam Cię. Na zakończenie zapraszam na obiad. Kotlety mielone drobiowe z dodatkiem świeżego boczku , są smaczne potwierdziła to moja "B". Rozstałyśmy się ze łzami w oczach. Wnuk jej brata siedmioletni chłopczyk w tym roku rozpoczął 1 klasę. Za nim to nastąpiło całe wakacje leżał w Centrum Zdrowia Dziecka. Chory poważnie. Stan się pogorszył , znowu pojechał do Centrum:( Do zobaczenia Dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Również muszę poprawić sobie humor. Wybieram łazienkę ...moje SPA:D:D przeważnie mi pomaga. Ob tak było dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×