Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

Samotnie we dwoje... Tzn jeszcze nie teraz bo zona w pracy. Ale jak wróci to..... Będzie samotnie we dwoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwole sobie nie zgodzić się z Tobą. Mam zupełnie przeciwne zdanie. Ale kazdy ma prawo do własnych poglądów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ruszam bo juz mam jej powyżej dziurek w nosie. Ale pooglądałem i się posmiałem z glupot opowiadanych przez tego facecika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na peweno jestesz jeste głupisz.. a tutaj duskujsz nie ma z kim idiotao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech Nowy 2013 rok będzie dla Was nieprzerwanym pasmem radosci i zadowolenia. Przepełniony zdrowiem ,szczęściem i miłością. Życzę Wam pogody ducha,pomyślnosci i ludzkiej życzliwości, dni pełnych słońca i radości oraz wszystkiego co najmilsze. Dosiego Roku Klaro,Saro Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku. Szczęścia co radość daje Miłość co niesie pokój Zdrowia co rodzi wytrwałość Wiary co nadzieje prowadzi dni wypełnionych do końca Nowych wschodów słońca i więcej takich rzeczy niech Nowy Rok Wam użyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech Nowy 2013 rok będzie dla Was nieprzerwanym pasmem radosci i zadowolenia. Przepełniony zdrowiem ,szczęściem i miłością. Życzę Wam pogody ducha,pomyślnosci i ludzkiej życzliwości, dni pełnych słońca i radości oraz wszystkiego co najmilsze. Dosiego Roku Klaro,Saro Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku. Szczęścia co radość daje Miłość co niesie pokój Zdrowia co rodzi wytrwałość Wiary co nadzieje prowadzi dni wypełnionych do końca Nowych wschodów słońca i więcej takich rzeczy niech Nowy Rok Wam użyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaro,Saro - wracajcie!!
proszę,bardzo Was lubiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przegoncie tego szarego
szczura z waszego tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybciu,jesteś bardzo wartościową i wrażliwą kobietą!!! Wielki szacunek !!! Nie jestem z tego topiku,ale.....zaglądam. Często podglądam Ciebie i Twoje wspaniałe przepisy,z których bardzo często korzystam.Dziękuję:-) Twoje wiersze ❤️ Cieszę się,że są jeszcze takie osoby,jak Ty!!! Na moim topiku spotkałam przecudowne osobowości!!!Kobiety,z którymi warto żyć w przyjaźni!! X Niektórym paniom to się nie podoba i za wszelką cenę chcą nas skłócić:-( Nie damy się,tak jak Wy obroniłyście się!!!My też damy radę!! X Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!! Tobie i Twoim koleżankom z Ławeczki. Pozdrawiam serdecznie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaaaaaaaaaaa.
123-strażaku, lejący wodę- kłamco-kiedyś język ci kołkiem stanie. Śmieszna jesteś i żalosna. Nie chciałaś być na żadnym topiku pod koniec roku 2012 a teraz taka aktywność? Masz coś z głową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaaaaaaaaaa.
2.01.2013] 21:03 [zgłoś do usunięcia] jedendwatrzy123 Ty pomarańcza?? Sama sobie zamów wizytę u specjalistów!!! Po mimo wszystko zabawna jesteś szkoda ,że mi ta orzechówka się skończyła Pewnikiem byś się załapała .Śpij spokojnie,nie jesteś taka zła,nie steraj się !!! Odpuść proszę!!,a jeśli nie To wszystko na mnie!!! Jak nie wytrzymam ,to ci powiem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańcza,daj spokój!!!! !!!!Nie waż mi się wpisywać na naszym topiku!! Nie życzę najgorszemu wrogowi tego,co się wydarzyło!!!!! X Zamilcz !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Przemilcz!!! daj żyć innym!!! Proszę o pokorę i ciszę!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim tu piszącym życzę w Nowym Roku : przyjażni, pogody ducha, Livii spokoju i miłego tu dla niej miejsca i Jedynce żeby radość i dobry nastroj jej nie opuszczały . Dziękuję Ci Rybcia za życzenia i dobre słowo o nas, również życze Ci żeby ten rok 2013 przyniósł Ci radość i spełnienie marzeń. Rybcia, wybacz ale nie wracam tam gdzie nie ma zgody, szacunek względem siebie jest wartością a niestety ale tak często zapominaną. Cieszę się Livio ze tutaj jesteś, wszystkiego najlepszego dla Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
livia ❤️ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Livio 👄 :) 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukam, szukam a tu tez bryndza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem człowiekiem, który czasami chce porozmawiać z drugim człowiekiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez lubię porozmawiać, szczególnie ożyciu i jego komicznych stronach . Gadaj Gościu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swędzi mnie język do gadania :D dobrze,że to gadanie jest pisane - nie muszę gardła zdzierać - a ostatnio mam powody,bo je oszczędzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×