Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

Witam , pozdrawiam i życzenia świąteczne zostawiam, dla wszystkich Wesołych Świat Wielkanocnych, pokoju ducha, wiary w Boga i w Ludzi. Umiejętności dostrzegania piękna tego świata i oczywiście wiary w Siebie i swoje możliwości. http://alekartki.pl/kartki/7/2165.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LAURA, LUBARKA Przesyłam dla Was najlepsze życzenia na Święta. Wszystkim miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam Dzień znacznie chłodniejszy i pochmurny:( WIELKI PIĄTEK dla mnie to dzień spowolnienia i zadumy. Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OFFFFFFf Dotarłam 31 do domu. Taka sytuacja jak u mnie,uzmysławia,jak ważny jest własny kąt. Roboty sporo..ale co tamW święta jesteśmy SAMI Z C. a więc całkjowity luz. globus - czytam,że wyjezdżasz do dezieci?Pewnie jakieś niedawne zaproszenie? Mój komp.ostatnio zajęty przez rodzinę - a ja i tak nie mam kiedy przy nim siedzieć, korzystając więc z okazji,że jstem w Klubiku SKŁADAM wAM WSZYSTKIM SPOKOJNYCH I RADOSNYCH ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY. Waszapamiętająca o Was Livia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzenia radosnych świąt wielkanocnych, wypełnionych nadzieją budzącej się do życia wiosny i wiarą w sens życia,pogody w sercu i radości płynącej z faktu Zmartwychwstania Pańskiego oraz smacznego święconego w gronie najbliższych osób dla wszystkich przemiłych Pań! Wesołych świąt!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lIVIO WITAJ KOCHANA!Cieszę się że jesteście już w domu.Wszystkiego dobrego.Pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIECH WAM JAJKA I BARANY SPEŁNIA WSZYSTKIE WASZE PLANY - WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO OKAZJI ŚWIĄT I SMACZNEGO JAJKA POZDRAWIAM SERDECZNIE WSZYSTKIE KLUBOWICZKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stetryczaly Introwertyk
Wspaniałe Kobietki gdzie jest ten program Nurek.Można prosić s.dalido o linka.Będzie gdzieś ten hazok:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wsolych swiat zycze u mnie slonko ale zimno moze swieta beda cieplejsze pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjęcia.nurka.pl -prosze bardzo - trzeba szukac na stronach - chyba druga lub trzecia -powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najserdeczniejsze życzenia zdrowych, radosnych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy, smacznego jajka, mokrego dyngusa, a także odpoczynku w rodzinnym gronie. Niech każdy z nas wykorzysta ten czas jak najlepiej.POZDRAWIAM ...*&&&*....Malutki baranek ..*&()()&*....ma złote różki *&()()()&*...pilnuje pisanek ..*&()()&&*... na trawce ...*&&&&&*....z rzeżuszki, .......()...i gdy nikt nie widzi ........][... chorągiewką buja ........][...i cicho beczy ........][...Wesołego Alleluja. ........][ ........][ ________________ () _____________() _____________( _________________() _______________( __e$$$$e_____() _$$$$$$$__ _$$$$$$$$() _$$$$$$$$$_ _ ____ _______ _________ ___________ ..\\///\\//..\/..\\//..\\/// \\\\////....\\\////....\\\\\/////....\\\//// __________________ .._..,._ _______________.__.'.._) _______________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jestem już z Wami. Szczęśliwie dotarliśmy do domu. Dzisiaj tylko serdeczne powitanie wszystkich👄, od jutra przystępuje do solidnej pracy w klubie. LIVIO WITAJ W DOMU Do jutra hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Rano chyba zaspałam i nie odwiedziłam klubu. Jednak jak powiedziałam tak zrobiłam, klub "Pewex" pachnie wiosną. Stolik jak czarodziej czeka:).Świąteczne kurczaki przeniosłam na farmę , ale są pod ochroną i mają zapewnioną emeryturę:) Święta minęły , kalorie pozostały. Trochę dzisiaj straciłam, przy porządkowaniu pawlaczy. Było co wynieść na śmieci:) od razu powiększyło się mieszkanie:) Życzę dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam. Moje koleżanki nie odwiedziły wysprzątanego klubiku. Będę płakać😭 czy to tylko leniuszek Was opanował czy niechęć:)?????? Trudno kawę piję sama > Zostawiam termos pełny dla chętnych. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jestem twardą zawodniczką. Próbuję dalej utrzymać kontakt w klubie. Zima minęła , mnie chwycił katar. Inaczej mówiąc jestem "smarkata". Zaaplikuję sobie polopirynę i do łóżka. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
****DZIEŃ DOBRY**** Doceń to, co masz, więc przede wszystkim czas, dany tylko raz. I życie...największy skarb, najcenniejszy dar, pokaż, że jesteś go wart... Patrz na ludzi sercem, a zobaczysz o wiele,wiele więcej. Nie bój się błądzić, nie próbuj pochopnie sądzić, walcz o to co kochasz... byle śmiało, do szczęścia potrzeba tak mało... MIŁEGO DNIA POZDRAWIAM I BUZIACZKI ZOSTAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po świętach wszystkie Panie! Globusiku,faktycznie pusto po świętach w klubiku.Zresztą nie tylko,u mnie w sklepie też pustynia.Nie widać klientów,pusto,pusto. Jesteśmy rozleniwieni świętami/chyba/. Mnie znowu łapie grypa,wraca i mnie trzyma.Nie wyleczyłam się do końca i ponoszę tego konsekwencję. W sobotę wyjeżdżamy i muszę być zdrowa.Mam nadzieję że mnie puści i będę jakoś funkcjonować. Globusiku trzymaj się i wylecz się do końca.Przyjemnego leżenia w łóżeczku.Pozdrawiam,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kurować sie trzeba dziewczyny ,a może inne tez chore? Pozdrawiam i życze zdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
WITAJ DORCIA Myślę,że dam radę i nie rozłożę się na dobre w łóżku. Tobie życzę zdrowia na wyjazd. Wyobraź Sobie DORA,że od ostatniej podróży do Szczecina, na drodze są ogromne zmiany.Moim zdaniem na korzyść. Przede wszystkim objazd Twojego miasta. Piękne zjazdy na Stargard Wschód,Centrum i Zachód. Szczerze mówiąc żałowałam,że nie mogliśmy jechać przez główną ulicę:) ale i tak przesyłałam Ci pozdrowienia i machałam ręką:) Myślę,że to czułaś. Pozdrawiam Cię serdecznie. Mam taką propozycję dla Ciebie. Nawet jeżeli klubik będzie się chylił ku upadkowi , podam Ci mój adres i od czasu do czasu będziemy mogły pisać do siebie. Na pewno będzie okazja byśmy mogły spojrzeć sobie w oczy i się uściskać w realu. Przecież wirtualnie znamy się dosyć długo. Jednak niczego nie narzucam. Napisz co o tym myślisz? Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
WITAJ LUBARKA Pozdrawiam Cię🌻 i dobrego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie po długim niebycie w klubiku. Ktos tu straszy upadłością klubiku - o matko tylko nie to Jestem nareszcie , nie było mnie, bo byłam niespodzianie u corki, przez kilka dni - w Niemczech. Ale juz wróciłam i bede tu CODZIENNIE.🌼. Było fajnie - tylko jak zwykle dla mnie za długo, o parę dni,jednak co w domu to w domu. Ale widze ,że inni też nie byli obecni w swoich pieleszach , noi dobrze. Mam teraz więcej czasu - corka wróciła,więc mam luzy - wnuk i sprawy z nim związane załatwia mama. Jeszcze sie nie pozbierałam i nie wiem za co mam najpierw sie złapac,ale po kolei do wszystkiego dojdę. Globusiku:) Doro:) Livio:) Tilzo:) Loniu:) Anulo:) Lauro:) Lubarko:) Duchu :) Czy kogoś nie wymieniłam - sorki jeśli tak:) Przybywajcie i nie myślcie o zamykaniu klubu - byłoby smutno. Narazie - musze po zakupy dla babci i dla siebie. A wyjechałam niespodziewanie wiec nie zdążyłam sie pożegnac:) A porzadków prawie wogole nie zrobiłam ,bo nie zdążyłam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
NOOOOOOOOOO DALIDA dzięki za szeroki uśmiech. To dla Ciebie:D Zgadzam się z Tobą. Dobrze wszędzie ale najlepiej w domu. Ja mam poświąteczne odwiedziny koleżanek. Już były dwie, a teraz czekam na sąsiadkę ........opiekunkę kocura...... zaprosiłam ją na placka i herbatkę. Nazbierało się tematów do pisania. Po woli zacznę wyrzucać z siebie, muszę opróżnić głowę. Też jestem zdania ,że kubik nie może zamilknąć. Bo gdzie bardziej smakuje kawa? niż w klubie:) Do zobaczenia heeeej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam cieplutko slonko mam humorek lepszy spacerek juz byl to teraz moze kawusia i slodkie? sernik jablecznik owoce winko na zdrowie prosze🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×