Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

Gość globus
Mówię wszystkim dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,pora wstać.Kawa gorąca czeka na Was.W klubiku ciepło mimo że na dworze zimno.Proszę się częstować,relaksować się po nocy Wstałam dzisiaj z ciężką głową,chyba to wina pogody.Wczoraj było zimno,mokro.Patrzę przez okno i wydaje się że dzisiaj pogoda dopisze.Oby w końcu przyszła do nas prawdziwa wiosna.U mnie rozgardiasz w domu,pocieszam się że potem będzie ładnie.Mnie cały dzień nie ma w domu to nie muszę siedzieć w tym bałaganie. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Częste zmiany w kafeterii , to kłopot z wysyłką listów. Próbuję się przywitać ze wszystkimi🌻 może się uda. Życzę spokojnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj DORCIA. Na pewno będzie ładnie i milutko po remoncie. Kawa super , posiedzę troszkę w klubiku.Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Wszystkie meldujemy się kolejno. Podpisałam listę obecności i nalewam sobie,co tam ugotowałyście. A wczoraj zabrałam się za jedno z moich okien.Czy też macie tak pod górkę jak ja? Sciągam zasłony,firanę (bolszą),żaluzje - myję okno, piorę wszystko kolejno w wannie,myję żaluzję po każdym szczebelku oddzielnie. A potem to wszystko z powrotem wieszam. Dnia jednego mi nie starczyłoPewnie przez to,że on coraz krótszy. zresztą z wieszaniem czekam,kiedy wyschnie pranie - no i czuję się w miarę pewnie - bez zawrotów głowy. Jestem staroświecka - nie potrafię zrezygnować z tych szmat a mój MM tym bardziej. Kiedyś - kiedyś .......robota paliła mi się w rękach,w ciągu dnia i kilka okien zaliczałam. Pożaliłam się. A teraz do roboty Livio. Cierpliwością i pracą ludziska się bogacą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Przybiegłam na koniec dnia. LIVIO moje okna również czekają i uśmiechają się znacząco. Udaję,że nie widzę. Często eksperymentuję z zasłonami.Raz są , z czasem je zdejmuję. Generalnie wolę okna z zasłonami. A żaluzje też czekają na kąpiel. Ponieważ mam tyle spraw rodzinnych w dniu dzisiejszym:(:( które zajmują mnie bez reszty:( :( syzyfowe prace nie kleiły się. Ciut za dużo jak na jeden dzień. Muszę dać radę:( Tylko wspomnę,że udała się wspomniana wyprawa do sklepu ogrodniczego.Oczywiście rzodkiewki były kupione. Moje drogie pozdrawiam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień się kończy , a nowa strona zaczyna🌻 niech będą na niej same dobre wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor kochane.Co wieczór czytam wszystko ,tylko pisanie mi nie wychodzi - niemoc i już:) U mnie tyra i bajzel jak sto piędziesiąt. Nie mam siły choc córka pomaga,kręgosłup do bani a konca nie widac,podobno do soboty -zobaczymy:( Teraz panu stolrzowi zostaly same drobiazgi do wykończeni a to jest najgorsza robota - jak twierdzi. A na dodatek maszynka gazowa zainstalowana nie odpala na dwoch palnikach- zgroza trzeba wezwac serwisanta - noi kasa z kieszeni. A tych wydatków jeszcze nie koniec:( Mam już nadzieje ze nrazie z remontami koniec- chociaz jak stolarz wieszał szafke na scianie łączącej pokój, w trakcie wiercenia dziury wywalił kawałek tynku - trzeba zakleic:) - NO . POZDRAWIAM WSZYSTKICH SERDECZNIE - DO POTEM MOZE JUTRO ,BO MA WOLNE ,MUSI PRZYGOTOWAC ROZNE DROBNE ELEMENTY:) DOBRANOC:):)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj DALIDA! Jeszcze troszkę czasu i będzie po wszystkim.Trzymaj się. Idę do lekarza pk. Na samą myśl mam dość. Trzymajcie się wszystkie i do zobaczenia później. Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj LIVIO ... pytasz mnie ..... odpowiadam że " nie warto tak pod gorę, tak pod prąd" ........ myślę co mam zrobić by tak nie było?:( Wróciłam do domu i padłam jak ustrzelona kawka. Jedno co dobre, to dopadłam lekarza i na długi wykeend mam leki. Jak nie wiele trzeba by się pocieszyć. Miłego popołudnia i wieczoru. Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Poranek słoneczny,temperatura wysoka a chłodno. Od rana strzegę skrzynki na balkonie. Para pięknych gołąbków planuje założyć gniazdko. Ptaki są piękne ale nie mogę im pozwolić na takie plany. Bardzo brudzą .Maja dużo innych miejsc , na pewno coś znajdą. Kawa pachnie i zachęca mnie do stolika. Słyszę też rozmowę M z kotem, chodzi o czesanie. Któryś jest niezadowolony...pewnie kot. A ja mam dużego "plana" na dzisiaj, ale o tym później:) Pozdrowienia na cały dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczęła się WIELKA MAJÓWKA. 1 MAJA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! uF.. .. ile wspomnień można przywołać.Dobrze,że minęło. Swięto Pracy uczczę pracą - Pewnie wypoczywacie - Miłego wypoczynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny w ten piękny,słoneczny dzień. Niestety ja nie wypoczywam tylko zaraz biorę się do sprzątania.Bajzel mam straszny po tym malowaniu.Nie wyszło ładnie.Fuszerka.Malarz zwala na budowlanców,twierdzi,że nic nie może zrobić żeby było dokładniej.Będzie poprawiał jak w czerwcu będzie malował dalej. Dalido nie denerwuj się remontem,zrobisz i będziesz miała ślicznie.Tylko spokój Cię uratuje.W poniedziałek jadę po Mamę.Gdzieś około środy wracamy.Trzymajcie się moje miłe Panie,życzę fajnych dni.Może jeszcze przed wyjazdem wpadnę do Was w odwiedziny.Pa,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie Moje Kochane Dziewczyny:) Wczoraj zabrakło nam internetu. Była awaria w sieci.Uczucie okropne. Czułam się jak bym była zamknięta w klatce. Na szczęście późnym wieczorem było już OK. Zgodnie z prognozą ochłodziło się. Siedzę w domu.Mamy zaległą wizytę znajomych. Mają dzisiaj nas odwiedzić.Trochę pogadamy. Wokół cisza.Wczoraj natomiast był szał w sklepach i wszędzie. Wyjazdy, wyjazdy i wyjazdy na majówkę:) Życzę wszystkim powodzenia. DORCIA tak to jest z fachowcami. Zawsze winny jest ktoś inny:) Jednak jak by to nie było,jest świeżo , czysto i miło. Po sprzątnięciu nie będzie Cię drażnić małe niedociągnięcie. Trzymaj się , hej. DALIDA biedaczko:):) daj znać jak żyjesz? Mam wrażenie,że już KOŃCÓWA zmagań z wyzwaniem jakie stało przed Tobą. Trzymaj się , hej. LIVIO ja tyż święto pracy uczczę pracą. Zresztą "syzyfowe prace" jakoś mnie kochają. Święto czy nie , zawsze mam co robić. Miłego dnia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Przyjaźń jest wierzba płacząca Miłość jest kwiatem róży Kwiat róży wichry roztrąca A wierzba oprze się burzy Przyjaźń i miłość to dwie siostry bliźniacze Jeśli miłość Cie zaboli to przyjaźń z pewnością z Tobą nad tym zapłacze. Pozdrawiam jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cierpienia młodego Wertera
Jak sie mata baby:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Pusto dzisiaj w naszym klubie,widać że odpoczywacie.Ja czuwam,zaglądam na stronkę.Kawa na Was czeka.Smacznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry w maju U mnie pogoda nie zdecydowana,wieczorem popadał deszczyk, taki malutki. Przede mną dzień odpoczynku , ale w domku. DORCIA szczęśliwej podróży jaka jest przed Tobą.Wracaj szczęśliwie. LIVIO dobijaj do klubiku. DALIDA Ty też machnij palcem. LONIU Pozdrawiam mocno i mocno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
DORCIA buziaki dla Ciebie .Zasiadam do kawy.Dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Oj KOZA ha ha Ty jesteś rozrywkowa:) też się uśmiałam. Kawa bardzo mi smakowała , mam jeszcze w zanadrzu drugą, ale dopiero po obiedzie. Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
WITAM SERDECZNIE Mała chwilka, nic takiego, A radości wiele. Jedno słowo,jeden uśmiech, I już jest weselej. Gdy do tego dodać kwiatek Upojnie pachnący, To świat staje się piękniejszy, Milszy,kochający... ___________ _______ ________ _____ ____ _*.'*.'*.'*. __*.'*.'*.'*.'*' ____*.'*.'*.'*. _____ ___ ______ ____$_____ ___$$_____ $$_ ___$$$__________ $$ __$$__$$$_______$$ __$$_____$$____ $$____$ __$$______$$_ $$_____$$ ___$$_____$$ $$____$$$$ _____$$$_$$ $$____$$$$$$ ________$$ $$___$$$__ $$$ ________$$ $$__$$$____$$$ ________$$ $$_$$$_____ $$$ ________$$$ $ $$_______$$$ _________$$$ $$_______$$$ __________$$$$$______$$$ ____________$$$$__$$$$ _______________$$$ _________________$$$$$ **** ********** POZDRAWIAM... ŻYCZĘ MIŁEGO DNIA..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×