Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

Hej - dalej zima ostro trzyma. Mamy chyba już wszyscy jej dosyć. Duchu - mój MM nie pali już 5 m-cy - nie wiem jak to zrobił,ale wytrwał. A ja kopcę. Poniedziałek - znowu,jak to szybko leeeci. Miłego tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kumpele :) No i się załatwiłam :( W gardle drapie, a i oddech mam jakiś płytki i duszący. Dobrze, że nie mam gila :D Na dokładkę jestem odcięta od świata - już dwa pługi zawróciły, bo nie dają rady przebić się przez zawaloną śniegiem drogę. Pocieszeniem fakt, że jako chomiczek mam zapas żarełka - to chyba przetrwam. Duchu - mocno przymierzam się do rzucenia w cholerę tego obrzydliwego nałogu !!! Napisz proszę jak to zrobiłeś,czy wspomagałeś się jakimiś specyfikami ? Ja dużo słyszałam na temat Tabex -u , mam zamiar go kupić. Ponoć jest bardzo skuteczny. Pozdrawiam i uciekam z tego zimnego pokoju. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Wam. LONIU wczoraj zawieja i zaspy na drogach ograniczyły nasz pobyt u znajomych. Nie chciało się opuszczać towarzystwa, było wesoło, zapomniałam o demonach, ale lęk,że utkniemy w śniegu przeważył. Mimo,że to droga główna na Gdańsk tworzyły się zaspy. Więc grzecznie o 20 już byliśmy w domu. LIVIO dalej się "kumplujemy" też palę. Dla TM uznanie. Duchu to chwała Tobie. Jesteś na dobrej drodze. Znasz już, co to nie palić! Trzymam kciuki. LONIU jeżeli przestaniesz palić, a mój Cień się dowie , ot będzie miał atrybut w ręku, że można przestać :) Jednak bardzo Ci tego życzę. Na dobrą sprawę nigdy nie próbowałam nie palenia.W moim przypadku ta czynność sprawia mi cholernie dużo przyjemności. Jednak nawyk ten coraz bardziej trzepie po kieszeni. Papierosy są bardzo drogie, a od lutego jeszcze czeka ich podwyżka. No i ZDROWIE , to na pierwszym miejscu. Ja nie piję alkoholu prawie wcale, ale przy kawie rozmowa i bez papierosa???? Wiem, nic mnie nie usprawiedliwia, czas zapomnieć o tym złym nałogu i podejść do sprawy poważnie. Mam na przemyślenie kilka dni. DALIDA Ty jesteś chyba wolna od tego nałogu?🌻 ANULKA pozdrawiam🌻 DORCIA zapraszam na chwilkę oddechu🌻 Mój kot bardzo o mnie dba:) wrzeszczy i zagania mnie na łóżka:) on wie co dobre:) , ale ja nie mam czasu. Miłego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i pozdrawiam wszystkich raczej nie palę i mam baardzo mało wokół osób palących. Piszę "raczej", bo jak przebywam wśród palących , a czasami tak się zdarzy, to nie odmówię i zapalę(ponoć mniej szkodzi :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poniżej - humor z zeszytu szkolnego. Kmicic krzyczał "Gorze" i rzeczywiście było mu gorzej." Proszę o rozwinięcie tematu - achoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
((******DOBRY WIECZOR******)) ((_,»*¯**¯*«,_)) ((_,»*¯**¯*«,_)) .¨,,;;;;;,,¨----------- __.....__ ,;;:::::::;;,-------- .-"¨¨¨¨¨¨¨"-. ,;;::' , ':::;,------ .'¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ '. ;;::. /( ¨::;;----/ ¨ ¨ ¨ _..._ ¨ ¨ ¨ \ ;;:: |. \ .::;;---;¨¨¨ ..;// - \\;..¨¨¨; ';;::.\-/.::;;'—|¨¨¨///// \\\\\¨¨.| ¨';:::'-,:::;'----;¨¨.|//// \\\\\|.¨¨; ¨¨'';|.|;''------\¨¨|/ __ ¨ __ \|¨¨/ ¨¨¨.'-,-----------'. )\¨. ¨,¨` ¨/( .' ¨¨¨.|.|-----------///'.__=__.'\\\ ¨¨¨.'-,-,_ ----_.-"`/`\__ __/`\`"-._ ¨ ¨ _, ¨¨¨.|.|-| \'-.___.-` /¨ ._.... _. ¨\ `-.___.- ********** `•.¸.•´*********** We śnie wszystko jest ciekawsze. We śnie wierzysz, że na zawsze . Tak szczęśliwie i tak dobrze może być. We śnie mogą wszyscy wrócić. We śnie możesz się nie smucić. We śnie możesz jeszcze piękniej żyć. ***KOLOROWYCH SNOW*** .........((_,»*¯*« »*¯*«,_)) ((_,»*¯**¯*«,_)) ((_,»*¯**¯*«,_)) ((******DOBRANOC******)) ((_,»*¯**¯*«,_)) ((_,»*¯**¯*«,_)) Aby życie nie bolało - trzeba je szanować. Żeby do nas wciąż się śmiało - urazów nie chować. Trzeba zawsze mieć nadzieję, - że po trudnej chwili, Szczęście do nas się uśmiechnie - ludzie będą mili. Bo jesteśmy na tej ziemi, chwilkę bardzo krótką, więc starajmy się, by ona była dla nas - barwną nutką... Fajnie by było. Ja nie pale ,nigdy tego nie robiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOZA rozwijam temat ...nie wiem, czy pani pamięta, że Anna Karenina poszła do klasztoru, bo nie chciała wyjść za Wołodyjowskiego. a wtedy Kmicic chwycił swój róg bawoli, cętkowany, kręty i powiedział 'ogary poszły w las'. ciemno się zrobiło w piwnicznej izbie, gdy Boryna zataczając się wpadł w objęcia pani Dulskiej, która wzięła go za Zbyszka z Bogdańca (a to był Maciej Chełmicki). Chwyciwszy za głowę Rzeckiego, zrobił taką awanturę o Basię, że pan Tadeusz krzycząc 'quo vadis?' wpadł do Jeziora Bodeńskiego. na szczęście Jagienka, która była tam za chlebem, zapaliła Latarnika przy pomocy ogniem i mieczem, i odjechała wozem Drzymały, który należał do Faraona. taka była historia żółtej ciżemki." Noi moze "gorzec"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Wam.:):) dla wszystkich na cały dzień. KOZA właśnie mnie dzisiaj gorzej :):) z myśleniem. Poranny rozruch potrwa dłużej. Zima uparta i trzyma dalej. Liczę na pomoc szatana w filiżance. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"We śnie wszystko jest ciekawsze" Dalida - nie zawsze. Mam uporczywie powracające sny- brrrrr,najczęściej moja stara praca i ciągle tam sprzątam brudy i piorę - Zupełnie syzyfowa robota i to natrętnie wracająca. Wstaję straszliwie zmęczona. Globus - sięgam po szatana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieta jest jak nagła na pustyni burza, Co swą kobiecością odurza, kapłanka ognia, służebnica wierna, z jednej strony czysta, z drugiej taka zmienna. Delikatna jak róży aksamitny płatek, lecz gdy trzeba kolcem serce okaleczy. Łagodna jak owca, cicha jak bławatek, pięknością przeraża, a dotykiem leczy. Nie ma na świecie, drugiego stworzenia, Co w tak szybkim tempie, zdanie swoje zmienia. Nie ma na świecie, osób tak kochanych, jak kobiety.. Słowem w piękność ubieranych http://3.bp.blogspot.com/_lddFFu6s4yQ/SbLsJEn-bJI/AAAAAAAAQG0/WNAIUKoK1Fo/s400/kobiety1...gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witojcie z samego rańca. To mnie Kozie,przyszło dzisiaj rozpalić naszą klubową kozę, już w koło rozchodzi się miłe ciepełko i aromat kawy. Chętnym przypalam papieroska,zrobionego domowym sposobem. Spijcie sobie jeszcze,snem sprawiedliwego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
KOZUNIA dzięki za ciepełko i kawę. Jestem obolała i bez werwy do życia. Mróz - 10 i ani myśli odpuścić!! Tylko kawa i samozaparcie może mnie ruszyć. Pozdrawiam wszystkie koleżanki i ciepłego dnia życzę. Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdecznie witam.U nas świeci piekne słońce ale mrozi -5 Kawka owszem ale i herbatka tez niczego sobie. Serdecznie pozdrawim bardzo mocno pracujace klubowiczki,zajrzyjcie czasem. Narazie i do potem bo musze wyjsc. Duchu masz ......@........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam serdecznie. U mnie pochmurno, mróz i pada drobny śnieżek. Ja stanęłam przed kolejnym wyzwaniem MM.ZNOWU dieta odchudzająca. OOOO Matko. Wiadomo jak człowiek głodny to zły:) I ma to trwać aż 12 dni. Jak przeżyję:) to znaczy,że będę żyć:):) Tak naprawdę to wyzwanie bardzo potrzebne. Najgorsze jest to,że po diecie szybko się o niej zapomina i takie masło maślane. Przez jakiś czas nie będą znikać ciasteczka. Wiecie,że one znikają i nie ma tego , kto je wyjada:):):) Po dzisiejszych syzyfowych pracach , postanowiłam - robić nic - , to przecież też zajęcie:) Przybywajcie Dziewczyny do kawiarenki, Kozunia daje ciepło, napojów jest wystarczająco, można po obserwować świat i pędzących ludzi . Dokąd????? Miłego dnia i do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i pozdrawiam od dziś pije tylko wino :D:D:D:D od razu widać prawda!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooooo Lubarka - ale fajnie,tyle,że nocuj dzisiaj w Klubie,wracać do domciu,w taką pogodę - raczej niebezpiecznie. globus - wypoczęłaś?to zapraszam do siebie,rozruszana jesteś,pomożesz przy tych "syfach-syzyfach" Skąd tego chaosu ciągle się bierze. Dalida - a dzisiaj u mnie,po raz pierwszy w tym roku było słoneczko. A zimno jak diabli,szybko ze spacerku z psem wracałam,zresztą on też. bobrej zimowej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO lUBARKO tylko nie przesadzaj z tym winem,a jeśli chodzi o wode to az tak bardzo sie nie przejmuj,tym co czytasz...........amoże to nie do konca prawda,hahahahaha Zimno - 9,wieje silny wiatr, Sonia wieje do domu szybciej niz persing. No a ja mało zebów przy okazji nie trace, bo ślisko - niestety. W domku spokój i cisza,MM z wnukiem oglądają mecz piłki ręcznej, a ja siedze i pisze lub bawie sie w obrobke zdjec. Ogólnie nudy,bo zimno i niechce mi sie wychodzic z domu ani do nikogo jeżdzic,poczekam na odwilz. Miłej nocy i do jutrahttp://alekartki.pl/kartki/47/3/d/3288.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co mi tam moi kochani, tutaj mogę pić do woli hehehehe byleby nie być zasrańcem dalido :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i dzien dobry - 9 u nas ale nie wieje,wiem bo byłam z Sonia juz na spacerku. Lubarko tylko bez przesady ale winko jest dobre,wczoraj np.piliśmy grzańca,dobry.Było wesoło. Wiadomosci ze świata niestety złe ,zwłaszcza Haiti,chaos i desperacja,straszne,dziewczyny klikjcie w pajacyka w poniższych linkach jest nie tylko pajacyk , to fajna rzecz,że i tak można komuś pomóc . http://www.dobreuczynki.com.pl/klikaniem.php Są takie chwile, kiedyś czyjaś pomocna dłoń jest niezbędna; czyjaś obecność jest ratunkiem, wybawieniem, otuchą, pocieszeniem. Jak dobrze, że jest ktoś, do kogo możesz zwrócić się o pomoc. Jak dobrze, że ty jesteś, by komuś przyjść z pomocą, po prostu przy nim być, gdy tego potrzebuje. Jak dobrze, że jesteś. No coż taka mała refleksja. Klubowiczki trzymajcie sie cieplutko,mimo mroziku coraz wiekszego. Loniu mam nadzieje, ze cie znowu nie zasypało.Bo bedziesz sie znowu nudzic.I ubieraj sie cieplutko. Duchu trzymaj sie i wytrwaj . Noi zyczenia dla wszystkich babc Dzień babci Kochana Babciu,gdy się zbudziłam, I oczu moich powieki uchyliłam, Promyczek miłości w serduszku zawzięcie, Wspominał mi cięgle o Twoim święcie. Życzę Ci Babciu zdrowia dobrego, Gdyż skarbu lepszego nie znam od tego. Miłość ma również wielkie znaczenie, Tej jednak doznasz na pewno ode mnie. Bądź zatem zdrowa i bardzo szczęśliwa, A naszej miłości niech w sercach przybywa. Kochać Cię będę i kochać nie przestanę, Bo wiem że od Ciebie to samo dostanę http://www.youtube.com/watch?v=uXcQ7lBYoxc Mam nadzieje ze wyjdzie ta piosenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam wszystkie Koleżanki👄 Zasiadam do stolika i do Was. Mówicie o winie , więc i ja się napiję a co tam w końcu to mój dzień - Dzień Babci❤️ WSZYSTKIM BABCIOM tym które już są babciami i tym przyszłym życzę zdrowia i uśmiechu na twarzy❤️ Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dziewczyny okazuje się , że babci wina - nie nada:) Popróbowałam, zatańczyłam , bo przy takiej muzyce same nogi tańczą i zapomniałam o Bożym Świecie. Szybko minął nastrój:):) jak zwaliłam doniczkę z kwiatkiem:( No cóż babcia nie do tańca , a do różańca. A ja nagle o tym zapomniałam. Ale co tam , dobrze i przez chwilę się zapomnieć:) Mój M drugi dzień się odchudza. Na razie specjalnie nie marudzi. Trzymajcie kciuki by mu się powiodło. Za mnie tez by z nim wytrzymać:) Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku swietnie ze tanczysz,ja osoniscie bardzo lubie tance. Jesli tylko słysze fajna muzyke .to az nogi same niosą. Tańczmy sobie i już, to że babcie nie znaczy ze nie moga tańczyc. Byłam w szkole na akademi z okazji Dnia Babci.Wnuk mnie zaprosił.Dzieci tańczyły,śpiewały,grały na instrumentach i wogóle było wesoło. Dostałam prezent -własnorecznie zrobiony przez wnuka ,słonecznik - z gipsu i pomalowany.Ladny. Jeszce rok i juz nie beda wiecej dzieci robic takich wystepów,bo wnuczek z czwartej klasy mówi ,ze juz sie nie bawia w takie cyrki. Dobrze że chociaż złożył zyczenia.HA HA Zimno - 8 i znowu dmucha przenikliwy witerek. Globusiku trzymam za was kciuki. Reszta kochanych klubowiczek zapraszam na jakas wyżerke , my sie nie odchudzamy i jakies winko , w koncu dzien babci raz w roku. Mam nadzieje ze wyszlo http://www.mmwarszawa.pl/rep/newsph/3906/13866.3.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Już jestem z Wami , witajcie. Pierwsza wiadomość jaką usłyszałam w radiu - koło Bełchatowa zatrzęsła się ziemia. Lepiej będzie jak nie będę o tym myśleć:( Minus 10 , taki mróz nie powstrzymał mnie by nie zajrzeć do klubu. Na rozgrzewkę proponuję - Grzańca- nie szkodzi, że rano:):) i kawę , więc zapraszam. Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie 👄 Pierwszy list poszedł w eter. Nie wiem co zrobiłam nie tak! Życzę miłego dnia. Zapraszam na kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×