Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

Dzień dobry .Dzieki Kler za kawę .Piję szybko - nie nastawiłam budzika i teraz "biegam" .:) Na razie pa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio- świetne, świetne :D.... masz rację, w zupełności- to spisek :P Najbardziej podobał mi się ten fragment.... chyba kobiet to w szczególnści dotyczy!!! :D:D,:D "...Niedawno spotkałam znajomą, która znacznie bardziej niż ja postarzała się, gdyż w ogóle nie poznała mnie Ja przecież sama nadal mogę swoje odbicie rozpoznać w lustrze W każdym razie i lustra to już nie te co były kiedyś..." Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdeczności dla was wszystkich 🌼 Super LIVIO - ten spisek ja też zauważyłam - ha ha Kochane troche jestem zalatana - ale co dzień czytam was jak nie mam kiedy odpisać. Teraz też szybciutko , bo niedługo do pracy a jeszcze mam troche zadań do wykonania - ufff Wszystkie Panie serdecznie pozdrawiam. U mnie taka błoga cisza i spokój ,ze aż nie wierze - może te leki co bierze działaja - oby mu pomogły. Globusiku ta CHATKA "BOŻE OCZKO " - super - chyba każda z nas powinna taką chatke miec i mieć tą samotnie dla siebie - tylko.Alo dla super przyjaciół.🌼🌼 Do narazie kochane i do jutra ANULKO - DLA CIEBIE TEN KWIATEK🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam bardzo serdecznie po południu. Jestem po ..syzyfowych pracach, zadowolona z siebie:) prasowanie też mam za sobą, ANULKO:) po skończeniu powiedziałam chyba już nigdy więcej:) Klara mnie sprowokowała i odświeżyłam pamięć oglądając zdjęcia👄 zaczęłam od Twojego❤️...starannie dobrane kolory ubioru,szyk i uroda. LIVIO! W tym spisku ja uczestniczę , wszystko mi się wydłuża oprócz linii życia;) Za każdym razem kiedy oglądam zdjęcia dostrzegam Twoje ładne regularne rysy twarzy. Tylko z taką twarzą można pozwolić sobie na fryzurkę ...jeżyka. jest super❤️ MERY! Dostałaś serduszko od Syna , jesteś jego kochaną Mamą ...Walentynką Czuje ,że odskok od codzienności pomoże mu odbudować wszystko co nie pozwalało pozytywnie myśleć. Zdjęcie .... filigranowa zgrabna postać z której bije ciepło, nienagannie ubrana, ładną twarz ozdabiają super kolczyki i duże oczy + młodość❤️ DALIDA! Jesteś jak ..Latający Holender....:) ciesze się,że stałaś się zupełnie inna kobietą , pełną życia. Nie trudno spostrzec to na zdjęciu, do tego włosy bląd , młodość i uroda. Pielęgnuj to co otrzymałaś od losu❤️ KLER! Obrażać się nie mam za co, jedno wiem,że wystawiłaś mi cenzurkę chyba na wyrost. Tobie również Bozia nie pożałowała wzrostu i urody. Zatrzymaj to wszystko❤️ No i tym sposobem odwiedziłam Was wszystkie nie tylko w Klubie-Chatce ale również w domu, mam nadzieję,że byłam chcianym gościem. Dla wszystkich Koleżanek przesyłam pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusik !Wygląda na to ,że masz wszystkich zdjęcia ! Założyłaś album kafeterii :) Patrzysz na nas przez różowe okulary . To miłe , dziekuję .L Livio - to naprawdę spisek . Wydłużyły mi się ręce - coraz bardziej odsuwam kartkę jak czytam:D Dalido - my cały czas czarujemy , żeby u Ciebie był spokój najlepiej na zawsze. Anulko dla Ciebie . Dopiero wróciłam do domu - byłam farbować włosy .Brakuje mi czasu . Dobrej nocy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mówię Wam DOBRANOC , 👄 Glou- Marii ma rację...szczęściara z Ciebie, chyba wszystkie nas, jako jedyna ,"widziałaś" :D A może kiedyś zrobimy mały SABAT, jak to CZAROWNICE i się poznamy???? Najlepiej :D, :D, :D poznanie w........ Poznaniu!!!! Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koszmar wyrwał mnie z koszmarnego snu! Otworzyłam oko na świat i poleciałam do naszej Chatki. Wzięłam już uspakajacza...będzie dobrze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki! Stawiam kawę i ziółka dla Livii . Też żle spałam , teraz " pustki" w głowie :O Życzę miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livia- "sen mara- Bóg wiara" a do tego jeszcze przyjazne gębule w Bożym Oku :D popijaj ziółka zaparzone przez Marii na uspokojenie. Marii- dzięki za kawkę i miłego dnia 👄 Glou-dziękuję za wczorajszą bardzo późno wieczorną "ucztę" fotogeaficzną 🌻 Dalida- na wszystko musimy patrzeć z optymizmem wtedy los staje się przychylny. 🌻 Anula- zawsze trzeba mieć nadzieję i wiarę, która jest dopełnieniem 🌻. Dora, Claudia, Jola- zglądajcie do Bożego Oka. 👄 Kózko- ty zawsze wpadasz znienacka- no to wpadaj :P, 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam Kumpele. MARYLKO! Oj jak bardzo potrzebne mi są ziółka...piję łapczywie. Dziękuję. Mój album to piękna rzecz. Zdjęcia ułożone i zabezpieczone jeśli będzie to możliwe będę go powiększać, to przecież historia naszej Chatki. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://24.media.tumblr.com/tumblr_le2yoijEop1qei4vno1_500.gif Dobry wieczorek - jestem kochane , fajnie że trzymacie za mnie kciuki - jest dobrze ale czasem czuje sie jak ten na powyższym obrazku.Ale czarujcie dalej - dzieki. Piosenka super - tez ją lubie bo jest smieszna i prawdziwa. Kochana Klaro , optymizmu to mi nie brakuje - bo inaczej juz dawno sobie bym zmieniła na inny model - ale cierpliwości mam coraz mniej. Globusiku dzieki za dobre słowo - kobietko kochana. Siedze teraz sama, bo M z wnukiem poszli na trening a ja czytam i pisze- fajny luz- do pracy dopiero w sobote - noi dobrze.Chwila oddechu. Nie wiem , ogarnął mnie jakis dziwny spokój - może bedzie dobrze. Oby to dla Was wszystkich 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedna ta nasza chatka - jakieś trzaski słychać w krokwiach. Klarcia - tak wywijasz,ładny kolor twojego des......Globusik - ooooooo stłukłaś wazon - no,nic to,nic to - szkło na szczęście. Marii - ostrożnie na tym stole,NIE SPADNIJ! Dalida - zaraz rozplączemy ci nózki.Anula - ten szpagat wyszedł Ci doskonale,już,już pomagamy Ci wstać. KOZA!! a ty co wyprawiasz ,cała podłoga mokra od mleka,myślisz,że kto posprząta - no tak - ja Livia......Klaudia - nie stój w drzwiach - do pomocy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalida - dzieki,że wkleiłaś nasze chatkowe zwierzątko - co non je?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żywi sie miłością, tęsknotą,nadzieją , oczekiwaniem a najważniejszy posiłek to pzyjażń. Mam nadzieje , że pokarmu mu nie zabraknie - ha ha - życze miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no super piosenki i tak tańczyc to ja też potrafie - możecie wierzyć albo nie.A kaczuchy to dopiero taniec - hi hi hi Wesoło u nas i dobrze.Niech się życie wesoło kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ale ...Chatka...ożyła Dziewczyny jesteście kochane. Rano piłam ziółka bo było mi byle jak:( Marylka postawiła mnie na nogi, dzień przemyślałam :( tylko nie wiem po jakiego diabła. I czas odwiedzić Chatkę , a tu tyle rozrywek . LIVIO jesteś kochana. Oczywiście pośpiewałam ...że facet to świnia... żebyś Ty widziała minę mojego Cienia, tak krzyknął.......CO?? OOOOOO:D no i dalej hulaj dusza piekła nie ma:) ja nie wiedziałam , że z nas takie laski:D nic to, że rozbiłam wazon ...potańczyłam i oto chodziło:) DALIDO! Dziewczyno nawet nie wiesz ile dodajesz mi radości, że piszesz,że nastąpiła cisza w domu.Nie obawiaj się i miej nadzieję ,że tak już będzie❤️ MARYLKO! Napisz co dzisiaj opowiadałaś maluszkom:) i jeśli można prosić to przygotuj ziółka również jutro👄 KLER! Ty się gotuj;) na sobotę przecież karnawał trwa. LIVIA jest SUPER WODZIREJEM I KAPELMISTRZEM. w sobotę bal czarownic i przebierańców. LIVIO poprowadzisz??? prosimy. Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dla chatkowego zwierzątka przyniosłam tacę z tym co lubi jeść, zdrowie uśmiech przyjaźń miłość wiara nadzieja szacunek zrozumienie oczekiwanie na dobre jutro ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO , No No...LIMO.. nie wiedziałam ,że umiem parzyć takie ziółka :D I zemu sama też nie wypilam zamiast kawy! Skąd wiedziałaś , że mi się zdarzyło tańczyć na stole? Pierwszy raz rok temu ! Dziś w chatce był następny raz.:D Ubawiłam się dzięki - muzyka świetna , karaoke i tańce też. Jeszcze pół roku temu chodziłam na areobik wodny na basenie. Polecam wam laski na kłopoty z kręgosłupem - super. Na razie 🌻za dobrą zabawę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koza - wiadomo,na imię ma Koza, a jak nazwiewiemy nasze zwierzątko? Ogłaszam konkurs na jego imię! Ja proponuję - EMIL - jakos tak od jakiegoś czasu, to imię chodzi mi po glowie. Fajnew też dla psa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z maluszkami lepiłam wałki do ciasta z plasteliny , no nie mówiłam ...że to dla facetów:D Piosenkę facet to świnia - zawsze śpiewałam - mój nie! Ale teraz w zaistniałych okolicznościach - zmieniłam zdanie! Może zaśpiewam mu jak wyjdziemy z sądu :D Taka mała dygresja od tematu.. Sorry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Zgoda LIVIO ... niech będzie EMIL , kózka natomiast EMILKA:) DALIDA takiej Baby Jagi Laski to jeszcze nie widziałam:) Hej Wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO! Ja Ci pomogę zaśpiewać , będę jako chórek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też śpiewam.Co nieco fałszuję ale Was spieram jak mogę! Wałek z plasteliny - też dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski.... ja tu z normalnym "rozkładem dnia" a WY....mnie nie tylko rozpraszacie ale... zbijacie z pantałyku! Livia- ja Cię nie poznaję! Ale widzę, ze Dziewczyny bawią się przednie...a więc "trwaj chwilo trwaj"! Aja robię frytki... dla mojego synka! Pa 👄 jesteście.... i cóż mam powiedzieć???? FANTASTYCZNE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×