Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

serengeti

Świece zapachowe, kadzidełka itp.

Polecane posty

Gość kitaaaks
Przecież producenci świec robią badania i używaja tylko sprawdzonych, przetestowanych składników. W przypadku świec z naturalnymi aromatami (jak np. zapachowe korony) tym bardziej nie można mówic o szkodliwości, można natomiast o przyjemności wąchania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosdlamnie
witam serdecznie.sama jestem maniaczka swiec zapachowych :) przypadkiem tu trafilam i serdecznie zapraszam wszystkich do mojego sklepu www.cosdlamnie.pl gdzie wlasnie mam zamiar stworzyc miejsce pelne zapachow. tych najlepszych. roznych, przeroznych, nie tylko swiec. tak od siebie moge dodac, ze faktycznie Parks bije na glowy nawet swiece Diptyque (ktora dostalam w prezencie i mialam okazje przetestowac-zapach powalajacy oczywiscie) natomiastParks swietnie sie wypala, nie mowiac o walorach zapachowych. faktycznie zawarte naturalne olejki eteryczne powoduja, ze gdy popalimy taka swiece przez najlepiej 2-3 godz to ten zapach sie utrzymuje w pomieszczeniu, bo wlasnie ulotnily sie naturalne olejki. pozdrawiam wszystkich zapachomaniakow!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wolę kadzidełka
własnie wanilia i cynamon, zapach roznosi sie po całym domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Straciatellan
Miałam kiedys Parksa green tea i sama świeca kosztowała mnie ok 80 zł... Korona ma także fantastyczną zielona herbatę na bazie naturalnych esencji zapachowych, która kosztuje...25 zł. Dla mnie wybór jest prosty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja uwielbiam i polecam olejki eteryczne. odradzam kadzidełka, czytalam ze są rakotwórcze =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosdlamnie
to prawda. zielona herbata brzmi tak niepozornie, a bardzo mnie zaskoczyla. pachnie intensywnie i bardzo swiezo i pozytywnie, jesli mozna tak to ujac. faktycznie cena parksa bez porownania wyzsza. tylko jesli mowa o koronie i cenie 25zl to rozumiem, ze o wlasnie o uzupelnieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luna_luna
Ja powiem tylko tyle ze nie znałam wcześniej świec Korony ale moja mama dostała swiece w prezencie na 30lecie pracy . I poprostu jej zabrałam z domu bo zapach był taki piekny ze nie mogłam sie oprzeć. Sama teraz zamowiłam dla siebie i nawet udało mi sie kupic tak że załapałam sie na promocje walentynkowa i otrzymam refill gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola Kaaaaa
Kupiłam świece korona i nie jestem z nich zadowolona, żałuje że tyle kasy wydałam (kupiłam kilka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze ktoś mnie juz ubiegł, ale napiszę;) Jeśli lubicie zapach kawy, to polecam świecę z jej ziarnami:;) Bardzo mocno i pięknie pachnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosdlamnie
a to ciekawe, ze nie jestes zadowolona z tych swiec. przyznam sie, ze nie mialam ich jeszcze i nic wiecej jak tylko tyle, ze sa bardzo efektowne nie moge napisac. a dlaczego nie jestes zadowolona z tych swiec? to chyba pierwsza negatywna opinia na temat tych swiec z jaka sie spotkalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmm więc to tak
świeczki brise są fajne,i te z rossmana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola Kaaaaa
Do "cośdlamnie" Jeśli chodzi o mnie to lubię intensywny zapach. Jeśli już zapalam świecę to chcę ją czuć ( zwłaszcza,że one palą się 25do 40 godzin) więc to średnio 1 świeca na tydzień. Na koronie się zawiodłam bo one są za delikatne. Np. Vanilia z niemieckiego Rossmana mniejsza,tańsza a intensywniejsza. Mam duży salon i zapalając 2 duże świece prawie nic nie czułam. Brise też zapalam po 2 sztuki ale one są intensywne. Ustawiona w dwóch różnych miejscach dają piękny efekt zapachowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosdlamnie
dziekuje za odp. wanilia z parksa uwazam jest piekna (najladniejsza jaka do tej pory mialam okazje wachac) i powinna spelniac oczekwania wiekszosci waniliomaniakow. ja skonczylam dzis wypalac deodorujaca, oczyszczajaca powietrze wlasnie z tej firmy i musze przyznac, ze spelnila swoje zadanie.(nie oszukujmy sie- jakies posiedzenie w toalecie czy smazenie plackow, a aromat swiecy nie miesza sie z zapachem tylko go niweluje) ponadto chce zamiescic zdjecie jak pieknie sie wypalila(knot na dnie szkla zdradza tylko chyba, ze byl tam wosk i byla tam swieca). pomijajac etykiete oczywiscie. zadnego obskrobywania ani innych wariacji podczas wypalania. st eval nie jest moze tak intensywny jak parks ale jesli chodzi wlasnie o wypalanie sie, nie odstepuje. w drodze do mnie reed diffusers czyli patyczki zapachowe, kotre zaczynaja u nas byc znane, modne i lubiane. jak juz przetestuje jakis zapach na pewno dam znac. nie maja tego ciepla, ktore daje swiatlo swiecy.to prawda. dla odmiany jednak mysle, ze pomysl tez fajny. produkt rowniez z naturalnymi olejkami przede wszystkim, a i oko tez ucieszy. rozpisalam sie strasznie ale coz...mysle, ze temat przyjemny, potrzebny i warto sie wymieniac uwagami. pozdrawiam i zycze milego weekendu (koniecznie przy swieczce ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola Kaaaaa
Słyszałam też o Yankeee candles, chcę je wypróbować jako następne.... Z tym, że już dużo ostrożniej finansowo ;-) Zamówię 1 góra 2 sztuki, na próbę :-) Teraz pozapalałam swoje nabytki z Korony :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasikonik678
JA tez zaliczam sie do grona szcześliwych posiadaczy swiec Korony.Zaszalałam i kupiłam 2 sztuki na walentynki ,otrzymałam przy tym refill gratis. Czekam na 14 stego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abażurrr
Yankeee candles pachną za mocno i szybko się spalają, wolę świeczki korony, ich zielona herbata jest bezkonkurencyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noname04
Bezkonkurencyjne to moga być jedynie świece zapachowe Dyptique :) Polecam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noname04
*Diptyque - wybaczcie literówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PUORSUITTE
Dyptique- nie są złe, jednak moim zdaniem lepsza jest Korona. U nich za świece z naturalnymi olejkami aromatycznymi pŁace 25 zł, poza tym żadna firma nie ma odpowiednika zapachu Angel T. Muglera a korona i owszem- mój ukochany Black Angel XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilianka777
A co to za swiece Diptyque??? Przyznam ze nie słyszałam o nich. Natomiast o Koronie i owszem.Tu magi dodają zdecydowanie krysztalki Korony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosdlamnie
"Z wielką dbałością wyselekcjonowane esencje, prosty biało czarny design, eleganckie litery i stylowe rysunki etykiet, autorstwa Desmond Knox-Leet i Yves Coueslant to niewątpliwy znak rozpoznawczy produktów Diptyque. Inspiracją były podróże po Bliskim Wschodzie, krajach śródziemnomorskich i sama natura, pożądanie, żeby odnaleźć i odtworzyć atmosferę miejsca, które urzekło czyni Diptyque wyjątkowym" tak o swiecach diptyque pisze neoperfumeria galilu, ktora ma je w swojej ofercie. ja bylam w posiadaniu dwoch swiec: chyba cyprys i jasmin. zapachy obledne i faktycznie bardzo dlugo sie utrzymywaly po paleniu swiec. jak juz jednak wspominalam wczesnie wypalanie sie, pozostawia wiele do zyczenia. czyli na sciankach szkla pozostaje bardzo duzo wosku. jak za taka cene-uwazam nie powinno to miec miejsca. a korony jeszcze nie mialam i nie wiem kiedy sie skusze poniewaz na razie testuje wlasne produkty :) i chyba nigdy nie bede miala dosc. nie ma to jak pieknie aromaty unoszace sie w naszym otoczeniu :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapaszqa
cosdlamnie- jak chcesz wypróbować Korone to najprostszy sposób- wypełnic ankiete na ich stronie, ja dostałam próbki zapachów- zielona herbata i black pepper są po prostu obłędne...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosdlamnie
tak widzialam tam taka ankiete i chyba musze wkoncu ja wypelnic!! na pewno dam znac o wlasnych odczuciach. przypuszczam, ze nie powinnam byc nie zadowolona patrzac na Wasze opinie. czekam na swoje shearer candles. podobno tez niesamowite. tez dam znac jak juz bede wiedziala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola Kaaaaa
Dotarła do mnie paczuszka z pachnidłami Yankee Candle :-) Dziewczyny jak dla mnie bomba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulibulicup
A jakie zapachy z Yankee? Dla mnie ich cynamon byl zbyt duszący... Zastanawiam się natomiast nad zamówieniem kilku swiec ,,gourmet vanilla " korony- to po prostu najpiekniejsza wanilia jaka wąchałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola Kaaaaa
Z yankee miałam dużo min: clean cotton (naprawdę świeże pranie!), Dune Grass (lekko bananowy z zieloną nutką), Sweet pea, lilac blossoms...nie wszystkie pamiętam niestety... Może coś z nazwami pokręciłam więc przepraszam . Woski są też świetne ! Bardziej intensywne niż świeczki. Do Corony trochę się zraziłam, bo niektóre zapachy kupione (wiadomo przez internet) okazały się niezbyt ładne. Fajny był jeden zapach podobny do Angela. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mERION
Mariola Kaaaaa- Yankee sa jak dla mnie totalnie przereklamowane. Nie pachną wcale jakoś nadzwyczajnie, a cenę mają powalającą. Natomiast Korona- jest dużo tańsza i zawiera naturalne olejki, wiadomo, że wszystkie zapachy nie będa Ci sie podobały, bo każdy ma inny gust, może powinnaś wczesniej wziąć udział w ankiecie na ich stronie. Ja dostałam za to próbki i juz wiem które aromaty sa dla mnie, które nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablamusi
ahg;fiwsdg i mialo byc pieknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoly romek z zadupia c.d.2
Witam gadzetomaniaków :) :) :) Mam dla was link do stronki, gdzie za wypelnianie ankiet mozna za punkty zdobyć rózne nagrody. Od doladowań do telefonu az po bony o wartosc 200 złotych Trzeba sie tylko zarejestrowac i czekać na ankiety , za nic się nie placi. Strona jest za darmo. Absolutnie. Wiec zapraszam wszystkich do zabawy http://www.askgfk.pl/index.php?id=32&L=pl&L=pl&srcid=88&a=33240&b=0&fwf_pimp=e4eef45581b66f84 http://www.askgfk.pl/index.php?id=32&L=pl&L=pl&srcid=88&a=33240&b=0&fwf_pimp=e4eef45581b66f84 http://www.askgfk.pl/index.php?id=32&L=pl&L=pl&srcid=88&a=33240&b=0&fwf_pimp=e4eef45581b66f84 WYPELNIAJ ANKIETY, ZA NIE DOSTANIESZ PUNKTY A ZA PUNKTY NAGRODY. ZAREJESTRUJ SIE I ODWIEDŹ SKLEPIK. ZAPRASZAM CHĘTNYCH! Pozdrawiam i zycze wam udanego dnia :) Witam gadzetomaniaków :) :) :) Mam dla was link do stronki, gdzie za wypelnianie ankiet mozna za punkty zdobyć rózne nagrody. Od doladowań do telefonu az po bony o wartosc 200 złotych Trzeba sie tylko zarejestrowac i czekać na ankiety , za nic się nie placi. Strona jest za darmo. Absolutnie. Wiec zapraszam wszystkich do zabawy http://www.askgfk.pl/index.php?id=32&L=pl&L=pl&srcid=88&a=33240&b=0&fwf_pimp=e4eef45581b66f84 http://www.askgfk.pl/index.php?id=32&L=pl&L=pl&srcid=88&a=33240&b=0&fwf_pimp=e4eef45581b66f84 http://www.askgfk.pl/index.php?id=32&L=pl&L=pl&srcid=88&a=33240&b=0&fwf_pimp=e4eef45581b66f84 WYPELNIAJ ANKIETY, ZA NIE DOSTANIESZ PUNKTY A ZA PUNKTY NAGRODY. ZAREJESTRUJ SIE I ODWIEDŹ SKLEPIK. ZAPRASZAM CHĘTNYCH! Pozdrawiam i zycze wam udanego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×