Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

serengeti

Świece zapachowe, kadzidełka itp.

Polecane posty

dziewczyny zgodnie z radą aaga15 zrobiłam zakupy w www.e-kalia.pl i muszę jej przyznać rację :) jako, że mój TŻ pali papierosy postanowiłam się pozbyć tego smrodu i udało się! http://www.e-kalia.pl/swiece/zapachowe-w-szkle/swieca-w-szkle---anti-tabacco.html - mój numer 1 :) no i jeszcze coś dla mnie - olejki zapachowe, które dodaje do kąpieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie znosze swieczek
z[pachowych, oswiezaczy powietrza, dla mnie to chemia. Kiedys dostalam i wyrzucilam, bo za nic tego nie zapalę Owszem, naturalne zapachy z naturalnych zrodeł - swierk, pomarancze, gożdziki itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariko
Ja kupuję przez allegro bo jest najtaniej.Firma KASTOMZNICZE ma duży wybór zapachów w najlepszej cenie, biorę sobie od nich od razu pojemniki i knoty do Tea Light i robię własne kompozycję , którą polecam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuję w drogeriach takie słoiczki, do których wsadzasz patyki i zapach olejku się roznosi. Albo warto kupić kominek zapachowy, tylko trzeba się uzbroić w naturalne olejki, bo te sztuczne drapią w gardło jak się je spala :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostaznio nie mam szczescia do swieczek :-( kiedys kupowalam w tkmaxie we wrocku, fakt ze placilam 30-50 zl ale ladnie pachnialy. A swieczki to moja slabosc :-P do koloru do wyboru. Choc ostatnio szukam takiej jak kupilamkiedys: w rzedzie kakby 8 swieczek w jednej i mozna je bylo zapalac co 2 i nie moge takieh dostac :-( ostatnio o dziwo pavhnaca swieczke kupilam w biedronce i podobmo jakiesladnie pachnace sa w ikei ale jakie to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MANIFKA
A ja polecam świece ze sklepu swieczkiozdobne na allegro. Wypróbowałam kilka świec, naprawdę ładnie pachną i są w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonkaaaaaaa
Zawsze byłam jakoś sceptycznie nastawiona do zapachowych świec, ponieważ nigdy nie pachniały. Myślałam sobie, że bez sensu przepłacać, a efektów brak. Ale trafiłam kiedyś na podgrzewacze zapachowe firmy Admit i prawdę mówiąc zmieniłam zdanie. Jestem zadowolona, bo czuję zapach a nie palącą się parafinę. Jeśli chodzi o ten sklep to polecam też tarty zapachowe do kominków i olejki - gdyby nie były szkodliwe to pewnie bym je zjadła haha. Zazwyczaj kupuję na http://www.hurtowniaswiec.pl/ . Wcześniej kupowałam na allegro, ale zauważyłam, że w sklepie internetowym jest trochę taniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marenka2
ja się zakochałam totalnie w świecach Kringle Candle :) można je kupić tylko na http://zapachdomu.pl - są genialne, świetnie i długo pachną no i mają naprawdę niecodzienne zapachy. mój ulubiony to Ciasteczko Kringle ale teraz zastanawiam się nad jakimś typowo świątecznym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marenka2 a znasz może Pumpkin Latte Kringle Candle? ja zastanawiam się nad tym zapachem tylko nie wiem, czy nie będzie za bardzo kawowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nektarynka to ja
Pumpkin Latte to była pierwsza Kringle Candle jaką zamówiłam! Według mnie jest cudowna :) Kawa jest tak fajnie lekko wyczuwalna, bardziej czuć wanilię, a w połączeniu z dynią wychodzi bardzo fajny zapach :) ja się teraz zastanawiam nad tym zapachem http://zapachdomu.pl/Coloured-Small-Tumbler-Creme-Brulee-p507126.php uwielbiam jeść Creme Brulee, także ten zapach jest bardzo kuszący dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burniczka
kringle <3 zapachdomu.pl/wyniki-wyszukiwania.php?z=Piwonia -> moja ulubiona seria...ale szukam czegos na zime:) polecacie coś oprocz dyniowej latte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Markianka
Jeśli chodzi o zimowe zapachy Kringle Candle to bardzo fajny jest Niebieski Świerk :) super zapach, w domu pachnie tak jakby się miało świeże gałązki świerku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysia kisia
Kringle corn szczerze mówiąc jeszcze nie próbowałam, ale z takich hallowinowych zapachów to polecam kocioł czarownic. Jeden z lepszych zapachów Kringle Candle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabaskas
Kringle ma świetne promocje na takie jesienne, dyniowe jak ja to mowie zapachy:) Szczerze mowiac, az czuje sie klimat tego niestety nieobecnego swieta. Sprawdzcie sobie na stronie producenta ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rószanka
nie no ja uwielbiam np. Kringle Candle... zwariowałam są drogie, ale jednak za jakosc sie placi:) Troszke trwalsze moim zdaniem od Yanklee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo lubię yankee candle. Pięknie pachną te świece i bardzo długo się palą, Zastanawiam się nad kupnem wosków i kominka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szejmonmi
no, fajne są, ale kringle rzeczywiscie troszke trwalsze. gdzie kupujecie? stacjonarnie czy przez neta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głest
dyniowa z Kringle Candle. BO-S-KA!!!! <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jomntetnka
A jakie zapachy polecacie z kringle candle? Chętnie wypróbuje nowe świeczki, bo o kringle candle jeszcze nie słyszałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klompka
A jakie zapachy lubisz? Słodkie? Owocowe? Kwiatowe? Ja uwielbiam te ostatnie, więc Róża z Nantucket to mój ulubiony zapach z Kringle Candle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jomntetnka
W sumie to bardziej owocowe by mi podpadły :) znasz jakieś fajne Kringle Candle o zapachu owoców? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taniczna
ojejku! Jagoda <3 z kringle ja lubie takie ciastkowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klompka
jak lubisz ciastkowe to pewnie do gustu przypadnie Ci Ciasteczko Kringle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość folsme
boze ciastko Kringle candle to jest jakies niebo:) swietne. dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smoczycaaaa
no! a hot chocolate? cudowne! dobry pomysl na prezent dla kazdego. przywoluje same dobre wspomnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×