Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

serengeti

Świece zapachowe, kadzidełka itp.

Polecane posty

Gość agpromyk
a jakie świece możecie polecić? szukam takich, które będą pachniały podczas palenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosdlamnie
ja z pelna odpowiedzialnoscia polecam swiece angielskiej firmy Parks. pisalam juz o tym wczesnie. sa wykonane z sojowego wosku, bawelnianych knotow, naturalnych olejkow eterycznych. sa na tyle naaromatyzowane, ze nawet kiedy swiece juz zgasisz to zapach jeszscze sie unosi w powietrzu. wypala sie co do ostatniego grama wosku. nie kopca. skoro sa wykonane z naturalnych surowcow, przyjaznych naturze, nie podtruwaja nas. oblednie natomiast pachna swiece shearer candles ze szkocji (madonna zamawiala je na swoj slub, ktory tam brala). jesli chodzi o korone. dostalam probeczki ale czy jestem nimi zachwycona? chyba nie. zapachy ladne owszem. ale wcale tak nie pachna gdy sie je wypala. pozdrawiam oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agpromyk
a ja ostatnio odnalazłam sklep ze świecami, www.aromaart.pl mają zajefajne świece! kupiłam taką w szkle o zapachu wiciokrzewiu (skusiła mnie bo kompletnie nie wiedziałam jak może coś takiego pachnieć) no i jestem zachwycona. Goraco polecam... Sherer też sa faktycznie fajne - ale troszke drogie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariadne
Ja też bardzo lubię klimat, jaki tworzą palące się świeczki:) Kiedyś nawet sama je robiłam:) Udało mi sie stworzyć aż jedną zapachową;) Pachniała bzem, w parafinę wtopiona była leśna kora, więc logika kompozycji została zachowana;) Kadzidełka również bardzo lubię, ale nie mam zbyt częstych sposobności, aby je zapalić, gdyż na małej powierzchni aromat przekształca się w drazniącą, gęstą woń, co odbieram nie tylko ja,a le też całe otoczenia, współlokatorzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosdlamnie
kadzidelka rowniez nie sa stworzone dla mnie. i to prawda, ze w mieszkaniu o przecietnym metrazu robia sie nie do zniesienia. co dzien przechodze obok mieszkanka gdzie kopca sie chyba na okraglo wlasnie kadzidelka. odstrasza ;) tak swieca- to jest to. kocham, uwielbiam, ubustwiam swiece. no i wlasnie zapachowe. i faktycznie warto odkryc te roznice pomiedzy marketowa swieca (ktora tylko pachnie w sklepie jak stoi) a swieca na bazie naturalnych skladnikow. pachnie rowniez kiedy palimy. pachnie pozniej w mieszkaniu. i nie truje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem maniaczką świeczek zapachowych. Kupuję głównie ze względu na zapach, ale też staram się wybierać takie, które będą spełniały rolę dekoracji. Bardzo fajne świeczki, kolorowe i ładnie pachnące znalazłam na beta.myin.pl - znakomity sklep, maja dużo fajnych mebelków, ale też wiele elementów dekoracyjnych. Jak zobaczyłam ofertę świeczek, to po prostu się w nich zakochałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość furtka123
Witam, Ja gorąco polecam wszystkim miłośniczkom świec zapachowych, świece firmy WoodWick i Circle E. Elegancja wykonania + bardzo intensywne zapachy. Dostępne na www.amazingcandles.pl Naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam kiedy w domu roztacza się przyjemny zapach. Dlatego też często zapalam w nim świece zapachowe. Dzięki temu można stworzyć w mieszkanku cudowny klimat. Niedawno trafiłam na zapachdomu.pl jest tam bardzo duży wybór przeróżnych zapachów, a co najważniejsze ich aromat jest długotrwały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizabet_131
Polecam sklep www.green-art.abc24.pl mają duży wybór świec zapachowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizabet_131
polecam świece zapachowe firmy Admit. Dostępne w sklepie www.green-art.abc24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasandra71
A ja ostatnio, szukając prezentu dla mamy trafiłam na fantastyczne świece w sklepie "sztuka glamour". Są wykonane z naturalnego wosku pszczelego, mają przepiękne kształty i mają naturalne olejki zapachowe. Nie dymią się, pięknie pachną i długo się palą. Właśnie zamówiłam kolejną partię, na prezent dla mojego "Walentego". Będzie kolacyjka, nastrojowa muzyczka... Zapowiada się milutko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minia3456
A ja ostatnio, szukając prezentu dla mamy trafiłam na fantastyczne świece w sklepie "sztuka glamour". Są wykonane z naturalnego wosku pszczelego, mają przepiękne kształty i mają naturalne olejki zapachowe. Nie dymią się, pięknie pachną i długo się palą. Właśnie zamówiłam kolejną partię, na prezent dla mojego "Walentego". Będzie kolacyjka, nastrojowa muzyczka... Zapowiada się milutko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minia3456
A ja ostatnio, szukając prezentu dla mamy trafiłam na fantastyczne świece w sklepie "sztuka glamour". Są wykonane z naturalnego wosku pszczelego, mają przepiękne kształty i mają naturalne olejki zapachowe. Nie dymią się, pięknie pachną i długo się palą. Właśnie zamówiłam kolejną partię, na prezent dla mojego "Walentego". Będzie kolacyjka, nastrojowa muzyczka... Zapowiada się milutko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minia3456
A ja ostatnio, szukając prezentu dla mamy trafiłam na fantastyczne świece w sklepie "sztuka glamour". Są wykonane z naturalnego wosku pszczelego, mają przepiękne kształty i mają naturalne olejki zapachowe. Nie dymią się, pięknie pachną i długo się palą. Właśnie zamówiłam kolejną partię, na prezent dla mojego "Walentego". Będzie kolacyjka, nastrojowa muzyczka... Zapowiada się milutko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika78
Gość dasymmm
Powiem Wam uwielbiam jak mi pachnie w domu... :) oczywiście zapachy pojawiają sie w zależności od mojego humoru... Ze sprawdzonych przeze mnie plecam chyba najbardziej: http://monic.aromagroup.pl/135--kadzidla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu kocham swiece zapachowe firmy L'Occitane, moj ulubiony zapach to The Vert, Zielona Herbata. Jeszcze sezonowe z Yankee Candles mi sie podobaja - cytrynowa, waniliowa, jesienny bukiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam http://www.e-kalia.pl/ mają duży wybór świec. W szczególności polecam świece rustykalne ponieważ sama je wypróbowałam, prześlicznie pachną :) mają też fajne olejki zapachowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakupohoholiczka
kadzidełka są świetne, uwielbiam ich zapach :) niemniej, słyszałam, że są rownie szkodliwe jak papierochy, wiecie coś na ten temat? w umiarze pewnie nie zaszkodzą, jak wszystko, ale warto dowiedzieć się coś więcej na ten temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana_
Chciałabym kupić świece z wosku pszczelego ( konkretnie podgrzewacze ) ale jakoś nigdzie nie mogę na nie natrafić. Nie uważam żeby to był na tyle deficytowy towar żeby go zamawiać z interetu, może któraś ma pomysł gdzie w tzw. realu szukać takich podgrzewaczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekskluzywna
ja uwielbiam świece zapachowe, ostatnio trafiłam na świece o zapachu perfum, meega zaskoczenie ale pachną ślicznie! Polecam damskie zapachy PREQURSOR, męskie są trochę za mocne jak dla mnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię ale mój mąż nei bardzo lubi takich rzeczy, dlatego mało co kiedy zapalam takie rzeczy w domu. On twierdzi że śmierdzi w domu wtedy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pin3sk4
Ja staram sie nie kupować tych najtańszych jak ze wszystkim nie wiadomo co tam jest. Uwielbiam kwiatowe zapachy jak każda kobieta. Jak pracowałam w anglii to znajoma poleciła mi zapachy Wax Lyrical RHS, można je dostać w polsce w sklepie http://www.paradisi.pl/pol_m_Produkty_Swiece-zapachowe-468.html nie sa tanie ale zapachy są boskie jak bym byla w swoim ogródku w lato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliana_2013
OO tak ja również uwielbiam świece zapachowe. A ostatnio kupiłam sobie zapachowy dyfuzor. Też świetna rzecz. Ciekawych zapraszam tu http://zapachluxusu.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZapachLuxusu_pl
Polecamy świece zapachowe wykonane z oleju palmowego. Posiadamy w swojej ofercie takie zapachy, jak bursztyn, drzewko figowe, ryż. Nasze świeczki wyróżnia również design z pewnością pasujący do nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacji mieszkań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×