Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Martin23

straszne nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuudy!!!!!!!!!!

Polecane posty

chce jaks dziewczyna pogadac? moze na gg? Siedze w pracy i nudze sie potwornie. Nie szukam przyjzni, pies tez mi nie zdechł, chce tylko pogadac chyba ze macie ochote na cos innego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jebac twe skarbce. Pokuty nie chce. Przepije owe 50 zlociszów by zabic nude i moj wisielczy nastrój;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba troszke zaniedbalem topic. znalezli mi zajecie w pracy ale ja bym wolal jakis inny sposob na nude;) moze macie jakies sposoby? wiem ze najlepszym sosobem jest kobieta obok z ktora nie mozna sie nudzic. Sa jakies znudzone niewiasty:P brum: rozmawiac mozna o wszystkim jesli tylko ma sie odpowiednia do tego osobe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NAwet Ci, którzy sie nudza nie wszyscy tak robią :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja sie nudze ale w takim razie poki co estem wyjatkiem. A królowej nie przystoji turlac dropsa;) chyba dawno nikt nie sczochral bobra;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio mój Cardinał niedomaga :o Do czochrania królewskiego bobra kolejka książąt się ustawia ;) Ale tyś niegodny :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sa tacy, którzy nie wiedzą co znaczy turlac dropsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czym zasłużyłem na taki brak łaski;P zagubili sie w kolejce chyba Ci owi ksiażeta gdyz bobr wyglodnialy;) chyba ze cardinale nie niedomaga lecz ksiazeta egzaminuje i sil braknie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uupupupupup
juhu a skad jestes gdzie pracuejsz bo aj tez sie nuudze w pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z wawy i pracuje za biurkiem. Ciezki dzien mam dzisiaj a prawie nic mi sie nie chce a przynajmniej zwiazanego z praca;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×