Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monika_xxx

kobiety czy macie ochote czasami wylizac cipke?

Polecane posty

Gość gwiazda 29
spika, ile Ty masz lat, chce porównać czy takie mysli przychodza z wiekiem czy jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spika
wow no to juz wogole bedziesz miala problem ze znalezieniem takiej chyba ze mieszkasz poza granicami polski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spika
gwiazda a 29 przy twoim nicku to twoj wiek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda 29
tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spika
to odejmij rok ;) i to bede ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liva33
Nie mieszkam w Pl ale czesto takie widuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda 29
czyli to naturalne, ja bym chciała opalona brunetke, długie ciemne włosy, czyli podobna do mnie tylko z duzym biustem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vulkola
powiedzcie jakas krotka fantazjr plis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spika
Liva to nie jest chyba tak zle jak mogloby byc :D gwaizda ja nie wiem jak mialaby wygladac ta kobieta nie mam zadnego typu na pewno nie moglaby byc mlodą taką 20-25 o nie takie są jeszcze glupie a moja musialaby byc inteligentna buahahaha po co mi to do minetki to nie wiem ale to misialaby miec z wygladau nie mam pojecia - czarnej chyba bym nie chciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda 29
wiek raczej 30-35, najlepiej żeby tez chciała tak dla zobaczenia jak to jest, generalnie to niekoniecznie czarna aby fajna była i chetna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ogolona
oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda 29
no to podstawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja lubie busz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spika
i ogolona, podstawa - innej nie przyjmuje do swiadomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lezzie
hehehehehe spika! wiek nie ma znaczenia- chodzi o dowiadczenie i to bardziej zyciowe nizeli 'zwiazkowe'... ja mam 24 lata i od 3 mieszkam w Lnd i dostaje najlepsza szkole zycia :-) jesli chodzi o szukanie 'typu' to polecam www.innastrona.pl jest nas zaskakujaco sporo :-) poza tym skad wniosek, ze jesli spotkacie sie z dziewczyna to do czegos musi dojsc? drogie Panie! zadna z Was z nie przespalaby sie z facetem 'nie w moim typie' (cokolwiek ten okresla), wiec dlaczego robic to z dziewczyna...? TO jest nienormalne ;-) troche wiecej luzu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytakno hjk
a wiecie ze ja mam podobne fantazje, i tez kiedys pieściłam się przed lustrem podniecające kurcze skąd to sie bierze... ale podoba mi się to tak na nia patrzyłam i chciałam ją liznąć:) mmm marzy mi się coś takiego zeby wycałowac tam jakąs kobiete i zeby ona wycałował mnie ciekawe jak to jest ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spika
rany jaki busz jak facetowi loda robilam i mi sie jakis klak zaplątał w ustach to mnie na wymioty bralo a piczka musi byc gladka jak lustro bez wloska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cfgvfvgfg
a angelina jolie by mogla byc do tego..ona to lubi i jest bi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda 29
żeby mój mąz to poczytał to by mi dał, hahah, by mi wybił z głowy te fantazje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spika
lezzie jak tylko i wylącznie na takie cos ide ze spotykam się z nią raz na pieszczoty i sajonara 0 kontaktów,mlodej nie chce bo mnie fizycznie by taka nie przyciągala wole kobiete lizac niz KOBIETKE a 24 lata to kobietka i tu nie chodzi o doswiadczenia a tylko i wylącznie o to ze cialo 20-25latki mi sie nie podoba za dziecinne + czesto charaktery niewyrobione wiec to juz definitywnie skresla mlodsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytakno hjk
ale jak znależć podobnie myślaca osobe??? i jak się z tym ujawnić ?? to troche krepujące. Powiem wam ze miałam taka ciekawą sytuacje w tym roku pojechałam nad morze do pracy mieszkałam z 3 dziewczynami jedna z nich była bi nei kryła się z tym dawała mi wyraźne sygnały żałuje ze nie spróbowałam ... az mi się ciepło robi jak pomyśle o mokrej wygolonej czyściutkiej ,,,mm :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spika
rany angelina bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee jaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhh fujjjjjjjjjjjjjjj nigdy w zyciu oblesna baba chuda jak szkapa wytatulowana i te usta jak balony fujjjjj odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda 29
i to są super okazje, które nie prędko mogą się powtórzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spika
do pytanko ... no wlasnie nad tym problemem sie zastanawiamy tu jakis juz czas jak taką znalesc? :D:D jak chlop baby szuka albo na odwrót to nie ma w tym nic krepujacego nawet jesli tylko dla sexu a tu jednak ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytakno hjk
właśnie jak ja załuuuuuuuuuuuuuje! eh może za rok tez pojadę wiecie co myślałam może by iśc do jakiegoś klubu gdzie przychodzą les i tam poszukać. co myslicie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spika
nigdy w zyciu bym nie weszla do takiego klubu mieszkam w niewielkiej miejscowosci i mam odpowiedzialną pracę, jakby mnie ktos tam zobaczyl moglabym sie wyprowadzac z miasta :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytakno hjk
jak tu kurka blaszka taka znaleźć, widzę ze troche nas jest:-) ciesze sie ale ja to bym tak chciała zeby ta 2 kobieta potrafiła się mną hmmmm.... tak troche zająć a póżniej to już chyba by się potoczyło ....mniam;-) spiki a Ty masz faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda 29
spika i ja mam ten sam problem, to musi byc po cichu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytakno hjk
a tak przez internet to chyba troche strach .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda 29
przez net to małe szanse,że znajdziesz kogos blisko miejsca zamieszkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×