Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monika_xxx

kobiety czy macie ochote czasami wylizac cipke?

Polecane posty

Gość lezzie
Spika... gdy sie kiedys z jakas laska spotkasz to przeciez do lozka od razu nie pojdziecie... do takich pieszczot musi byc jakas chemia wiec nie wiem, czy znajdziesz taka totalna one-nite stand... zreszta, ja mam na cala sprawe inna perspektywe i sama sobie czegos takiego nie wyobrazam jednak jestem pewna, ze gdyby wykazac sie cierpliwoscia to na pewno znalazlaby sie jakas chetna Pani do wspolnych experymentow..., chociazby z forum! :-) swoja droga, nie spodziewalam sie, ze tak duzo polskich Kobiet ma takie pragnienia... :-) bardzo mile zaskoczenie :-) pozdrawiam Ladies!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytakno hjk
mam troche podobne zdanie do przedmówczyni, to nie mogło by być tak od razu, dobrze byłoby się troche poznać, cała ta sytuacja byłaby troche krepujaca nieznana, ciężko było by się rozluźnić... oddać podnieceniu, i przede wszystkim taka kobieta musiała by mi się podobać:) hmmmm nie wiem ale może byłabym nawet skłonna spotkac się z kims przez internet o podobnych fantazjach, ewentuualnie mogłybyśmy się poprostu sobie nie spodobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytakno hjk
a co do miejsca zamieszkania wystarczy się "zgadać" a może tak poprostu bez zadnych zobowiazań konsekwencji powiemy w jakim woj mieszkamy może poźńej miasto dla odważnych... ja jestem z woj KUJ-POM. ktoś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spika
lezzie ja nie chce sie spotykac z kobietą chce raz i tylko raz zeby mi wylizala piczke a ja jej nie interesują mnie spotkania "a moze cos wyjdzie" nie nie nie!!! a przez net jakos tez nie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda 29
a musi ci sie ktos podobac ,żeby ci wylizała, to samo w sobie jest podniecające ja mam na mysli cos więcej wiec musi mi sie podobać, lizanie się , ssanie sutków, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda 29
to było do pytanko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spika
pytanko :D odwazna jestes ja nie powiem miasta a woj. ponlocno wschodnia polska wiecej nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda 29
spika ja też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spika
gwiazda co ty tez ? tez nie mozesz czy podobny region ?:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda 29
no region ten sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spika
wiecie co sobie wlasnie pomyslalam ze najszybciej to bylo by z jakąs dziwką to zrobic :D ale jak sobie pomysle ze ją macają 1000000 fiutow i piczek i ona robi to za kase to mi sie juz odechcialo takiej :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spika
:D no to my juz z gwiazdą sie dobralysmy :D:D:D blisko i wiemy o co chodzi - sorry zarcik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytakno hjk
bo myśle spełnić tę fantazje :-) nie wiem czy tu pewnie nie bo się boicie :P choc rozumiem te które maja meza rodzine może dzieci.... ja mam faceta i chyba jakby to zobaczył to hehehe:P:P:P urwał by mi głowe:P ale może jeszcze jedne wakacje nad morzem :P :):)hmmm a tak jako ciekawoste powiem ze tak dziewczyna miała 28 lat mała na imie Natali i była z Białorusi Fajna była może wtedy jeszcze nie byłam pewna ze tego chce... spika to już wszystko wiemy;P mi przedewszystkim dziewczyna musi się poodobac musi mi się z nia dobrze rozmawiać zeby nie było niepotrzebnych spięć podczas ....:) i raz chciałabym poprostu zobaczyc jak to jest :) nie mowie o jakiejs dlugiej znajomości przed poprostu musiałbym się dobrze czuc przy tej kobiecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda 29
myśle tak samo jak ty, fajnie by było żeby ta druga tez to robiła pierwszy raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda 29
spika a miasto na jaka literę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spika
nie no ja sie juz gubie bo zaczelam myslec jak to urealnic az mi sie piczka zmoczyla jak tu z wami o tym pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spika
nie no ja sie juz gubie bo zaczelam myslec jak to urealnic az mi sie piczka zmoczyla jak tu z wami o tym pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spika
do tego stopnia sie gubie ze 2 razy post mi wlecial :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda 29
to tak jak u mnie, troche sie podnieciłam, ide zaraz do męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spika
gwiazda tego to juz napewano nie napisze bo to bedzie oczywiste i jasne jak slonce jak chcesz to podaj pierwszą litere a ja jaoks dam ci znac czy to samo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda 29
ł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spika
gwiazda tobie to dobrze a ja znow wyląduje z moją zabawką :( i glową pelną mysli jak tu znalesc chetną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda 29
ale chyba masz faceta, czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spika
podjedz jakies 120km na polnocny - zachod i bedziesz u mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda 29
potem sie zorientuje na mapce, ale chciałabys ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spika
no wlasnie od jakiegos czasu sama jestem i to dodatkowo mnie drazni bo ogolnie mam potrzebę sexu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spika
hehe chce i sie boje znasz to ? nie mam zaufania do ludzi tym bardziej z neta jak mowilam pracuje gdzie pracuje i nie chialabym tego zmieniac a spotykam bardzo duzo ludzi wiec jakby sie okazalo kiedys ze ktos mnie widzial albo cos slyszal to leze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajacynka3
a co sie stanie jak podacie sobie miasta? zidentyfikuje was kazdy na tym forum czy jak?:D takie stare a takie glupie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajacynka3
spika to jedz do gwiazdy, rany co za problem, wyslijcie se foty na maila i go ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no bleeeeeeeee
dajta spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×