Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monika_xxx

kobiety czy macie ochote czasami wylizac cipke?

Polecane posty

Gość pajacynka3
ale pomarzyć lubię, nie powiem :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda 29
rozumiem i szanuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spika
:D:D:D jestescie straszne gwiada masz chlopa i chcesz sie lizac z obcą kobietą uwazając ze jedorazowe spotkanie to zadna zdrada - TO JEST ZDRADA BO JAK CI KTOS PCHA PLACE W PICZE I LIZE CI JĄ TO ZNACZY ZE SIE Z KIMS PIEPRZYSZ a to zdrada pajacynka - moj wygląd nie ma nic wspolnego z tym ze nie chce tego robic z kims z neta, jak nie potraficz czytac tekstu ze zrozumieniem to nie powinnas zabierac glosu w dyskusji mam prace z ktorej sie utrzymuje i splacam kredyt, wiec taka przygoda, gdyby jakos wyszla na jaw moglaby mi troszeczke zaszkodzic. poza tym jestescie strasznymi plotkarami jak 99% kobiet co widac po waszych pierwszych postach odkąd zrezygnowalam z dalszej rozmowy z wami. wiec jaką mialabym pewnosc ze takie spotkanie z panią z ?? łomzy ??mi nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda 29
napewno by nie zaszkodziło, no to trudno jak nie chcesz, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda 29
odwaznych lasek brak ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szlaczek_1997
tak ja chce sobie wylizać sama ale nie daje rdy :( pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ravenia-1979
Wy i Wasze fantazje... :o Jestem biseksualna. Od 16 roku życia jestem świadoma swej orientacji, a nie "zerwałam się nagle z drzewa" i zaczęłam zastanawiać się nad tym, czy nie lubię czasem kobiet. Nie podążam też za modą, nie potrzebuję próbować wszystkiego, czego nie próbowałam i nie mam faceta. Gdybym miała - nie zdradziłabym go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz juz mezatka
a ja kiedys wylizalam cipke kolezance po pijaku :) fajnie sie bawilysmy ii podobalo mi sie, szczerze kobietki sa niezle w te klocki bo lepiej znaja sie na tym co lubi druga laska......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tez lizałam cipke mojej kolezance po pijaku... bylo bosko i z checia zrobiłabym jeszcze raz to:) wcale sie nie dziwie ze faceci tak lubia nasze szparki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swenn
czyli pijak ją wcześniej używał a póżniej ty :O ochyda :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpaniała
ja lize swojej kolezance co dzienie i jest fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie kazda laska jest homo- no kurde trzymaja sie za rece całuja obejmuja do tego chce lizac sobie cipki :( to na uj my wam jestesmy potrzebni? dla kasy? poprawienia bytu? paranoja jakas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimmmmm
oj spika i gwiazda spotkajcie sie i sprobujcie jak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarosław Kaczyński pl
to forum ocieka wręcz sekzem,jest to amoralne,żądam moralności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od kiedy to lizanie cipy i wkladanie palcow to krwa seks to nie jest seks tylko wstepna igraszka gra wstepna dlatego twierdze ze kobiety nie moga ze soba upraiac seksu tylko sie bawic w gre wstepna bo czym niby maja sie poruchac co innego geje to si zgodze ze moga aczkolwiek jak to sobie teraz wyobrazilem to mnie sie niedonrze zrobilo :-S fuuj wiec lesbijki nie moga uprawiac seksu tylko bawic sie w igraszki no chyba ze se chuja doczepia ale to nie to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karororororolinka
Ja też o tym myślę i to bardzo często ;) Jestem ciekawa jak to jest lizac taką cipkę :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igram
i nie dogadały się dziewczyny:(( to jak się dogadacie z facetami?:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nemeziz
zdarzyło się gdy byłam jeszcze małolatą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawiacie i nie przechodzicie do konkretów. Ja mam ochotę co raz cześciej i jestem odważna, więc się spotkam jeżeli tylko kobieta będzie mi odpowiadać fizycznie(i nie bedzie żadnych facetów na miejscu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temperamentna
No własnie tak to jest z kobietami, takie odwazne a przychodzi co do czego to kazda umywa rece. Dziewczyny trzeba realizowac swoje fantazje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech kobiety ;) Nie tylko perfekcyjnie udają orgazmy, by we własnym gronie użalać się nad jego brakiem :P Mało tego, gotowe są nawet na odrobinę szczerości i kiedy myślisz że będzie o strzeleniu sobie z paltza, ta opowiada jak cudownie wylizała ją koleżanka :O :O :O :P :P Momentalnie opada. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyluzowany
Ech kobiety Nie tylko perfekcyjnie udają orgazmy, by we własnym gronie użalać się nad jego brakiem Mało tego, gotowe są nawet na odrobinę szczerości i kiedy myślisz że będzie o strzeleniu sobie z paltza, ta opowiada jak cudownie wylizała ją koleżanka Momentalnie opada. Zgadzam się całkowicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze powiedziawszy nie mam nic przeciwko jak kobieta robi minetkę kobiecie. Nawet mnie to kręci!! Kilka lat wstecz jedna z moich koleżanki wkręciły mnie w coś takiego!! Zaprosiła do siebie by sprawdzić moją reakcję. Bardzo mnie to zaskoczyło a jednocześnie podnieciło. Na początku nie wiedziałem co mam zrobić czy wyjść czy dołaczyć się. Jednak nie potrafiłem się oprzeć taiem widokowi i uległem. W końcu po to mnie zaprosiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolnkkka
tez mam ochote na kobietke lub dziewczyne wylizać jej do czysta..uwielbiam to,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moja żona też tak ma
Ze ma ochotę na lizanko muszelki tylko brak kandydatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtzuztrtzuztr
ja rowniez mam ochote na minetke, nie brzydze sie drugiej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×