Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monika_xxx

kobiety czy macie ochote czasami wylizac cipke?

Polecane posty

Gość gość
Mnie kobiety nie pociagaja wcale. Jestem w 100% hetero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorąca15
Mam dopiero 15 lat,ale marze o tym,aby wylizać jakiejś dziewczynie lub kobiecie ogoloną cipke...mmmm....moja fantazja O.o :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mam taka fantazje,ale pewnie nie odwazylabym sie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam straszna ochote , wylizac kobiecie ci**e,marze o tym a najbardziej uwielbiam lesbijskie filmy.Sama jestem kobieta i mam meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 15 lat i jestem chętna wylizać,bez zobowiązań :-) Lekko puszysta,kuj-pom Któraś chętna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xgość
tez mm ochotę bardzo mam 30 lat - zależy mi na dyskrecji, woj. mazowieckie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z jakiego miasta ? Miał by niedaleko :) Uwielbiam lizać no a na koniec jeśli chcesz to pieszczę moim dużym ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xgość
Warszawa ale bardziej miałam na myśli- kobieta-kobiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Weronika, nasza wirtualna kochanka - prolog " poszukajcie sobie o lizaniu c**ek przez kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam ochote aby ktos mi wylizal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdaaalleennna
Hej dziewczyny. Jestem mężatką ale rownież mam taka ochote. Wielka. Mysle o tym bardzo często, nigdy nie spróbowałam, ale fantazjuje o tym. Ojej. Chciałbym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak śliczna i czeka to czemu nie, nie potrafię się powstrzymać. Jetem meżatką i jestem hetero a jednak. Może nie do końca jestem hetero ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizaczka
podpisuję się rękami, nogami, językiem i ustami :) nieustannie myśle o lizaniu cipki, już samo pisanie o tym mnie podnieca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bozzz dziewczyny, ale mam ochote... tez chcialabym sprobowac jakiejs cipki, poczuc jaka jest mieciutka, mokra i gotowa na moj jezyk. marze tez o dotykaniu piersi, sutkow.. najpierw delikatnie draznic je jezyczkiem, potem lekko ssac i przegryzac... mmmm to musi byc po prostu cudowne. zajelabym sie kobiecym cialem tak, ze zapomnialabym jak sie nazywam boje sie, ze nigdy nie zrealizuje tego marzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze ktoras chcialaby popisac maile o swoich fantazjach lesbijskich, to ja chetnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam takie fantazje, chociaż jeszcze bardziej mnie kręci myśl o tym bym została pierwsza wylizana i wypieszczona przez kobietke. Wyobrażam sobie jak ssie moje sutki i delikatnie głaszcze ręką cipkę a potem schodzi w dół i zaczyna lizać i ssać mi c**eczke...robi mi się od razu mokro od tych myśli. Lubię się masturbowac przy lesbijskich p****lach, kręcą mnie zwłaszcza te z kilkoma dziewczynami. Jakbym miała okazję to chialabym tego doświadczyć, mmmmmm. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym nie mogla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci lubia lizac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubie byc lizana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 40l chętnie poznam dziewczynę z kuj-pom. która chciałaby wyjść na miasto ,a potem wspólnie położyć się do łóżka z butelką szampana i popiescic się milutko :-) jeśli jakąś ma ochotę z przyszła koleżanka się poznać to zapraszam 6anna9@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 53 lata, byłam w poprzednim roku w sanatorium, mieszkałam z fajną kobietką w moim wieku, poznałyśmy fajnych Panów no i pieprzyłyśmy się z nimi co noc, rano wracałyśmy do pokoju, prysznic i zaczynałyśmy dzień sanatoryjny, ale pewnej soboty nie było zabiegów i po prysznicu położyłyśmy się do łóżek odpocząć po aktywnej seksualnie nocy, w pewnym momencie koleżanka spytała się czy może do mnie wejść, ok pozwoliłam, ona zaczęła się do mnie dobierać, no i zrobiła mi świetną minetkę a ja w rewanżu zrobiłam jej to samo, od tej pory zabawiałyśmy się często po każdym ******iu z facetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deluca
Mnie też to kręci tym bardziej że raz mi się przytrafiło z najlepszą koleżanką po pijaku ale nigdy do tego nie wrocilysmy, ciągle szukam takiej jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deluca
Wogole chciałabym się kochać w trójkącie 2k+m,kręcą mnie takie akcje kobiece ciało mnie podnieca bez przerwy oglądam się za babami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deluca
Może też pojadę do sanatorium ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie lesby niech włoza sobie palce do c**y a potem zliza sluzik. Smakuje? Liz innej ohydo. Co to jest jestem zbulwersowana jak mozna lizac to co ma sie miedzy nogami c**a to najohydniejszy narzad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deluca
Chyba Twoja ;-) moja jest slodziutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deluca
Chyba Twoja ;-) moja jest slodziutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×