Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dorothea24

NIE SAMĄ DIETĄ CZŁOWIEK ŻYJE!!!

Polecane posty

Ojoj, jeszcze tylko 2 miesiace i bedziecie ze soba wszytkie noce, dasz rade, zacznij skreslac w kalendarzu :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo sobie zrobie taki pasek jak w wojsku i bede odcinac dni:) a potem uszyje sobie wielka chuste z pomponami, nawale w sztok i bede spiewac zachryplym glosem sprosne piosenki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładniuskie:) tylko na tym ostatnim wygladacie jak wycieci z innego i nałożeni;) ach, zakopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mowil ci ktos ze masz hollywodzki usmiech? M in przez te zabki biale (mam ostatnio manie na ladne zeby hehe). No i wogole sliczna z was parka, w koncu twojego chlopa zobaczylam, eh no zycze wam duuuzo szczescia golabki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziękuje Kobitki :):):) bo co jak co ale wasza opinia się liczy , no .. i tu macie mnie w stanie obecnym i w barwach narodowych hhihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 już??jej nawet nie wiedziałam kiedy zleciało - ale najbardziej to cieszy mnie to ze nie robiłam z siebie jakiejś sieroty i jadałam normalnie w tym Zakopanem i choć był i boczus i karczek i kiełbaski to powiedziałam sobie "Dorotko -kochasz mięsko więc korzystaj z mięska w Zakopanem "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a myslisz dlaczego sie zapatrzyłam:) hihi, myslałam ze juz jestem za stara na mysli typu, bozesz, dlaczego nie wygladam jak... dorota, jak ty te zdjecia wyslalas jak mi nic nie przychodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A .. no i dzięki Monia za te ząbki - w sumie pamiętam jak kiedyś tu rozmawiałyśmy o tym specyfiku wybielającym - bo wiesz co ???ja nie mam śnieżnobiałych , ja mam takie żółtawe szkliwo;/ ale za co w wieku 24 nie mam ani jednego ząbka leczonego - to jedynie na plus , bo wyssałam jak pijawka cały wapń z mamusi , która mnie w brzusiu nosiła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam sztaudyngera:) Najgorsze z upokorzeń kiedy nawala korzeń;) albo Rzekła lilia do motyla: Nikt nie patrzy, niech pan zapyla. dobra lece pod prysznic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAIL- DOBRY IMIE MAGDY- MAGDA Lekkosmy sie zamotały I wypraszam sobie sierotę, sieroto;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moj luby to nigdy w zyciu w gorach nie byl, szok co! Ale odrobimy, moze za rok tez w gory wypadniemy, tez chce miec takie zdjecia heeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×