Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dorothea24

NIE SAMĄ DIETĄ CZŁOWIEK ŻYJE!!!

Polecane posty

Moniu, mam wiecej brzydkich mysli, najgorzej to bylo jakis tydzien po, no ale nie moge zbyt o tym pisac bo chlop tu zajrzy no ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiitajcie;] Tak chciałam napisać żeby nie było,że o was zapomniałam! Pozdrawiam wszyystkie dziewczyny, Patrycja-z ex topicu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) magdzior, widzisz a ja ze tak powiem mam ostatnio\"spadek formy\"... biedny chłop:/ nie mam pojecia dlaczego- moze przez te stresy w pracy? kurcze, gadam jak stary impotent monia, zebys z niedoboru słonca nie uwiędła! Adorinka:) z tego co mówisz, na smuty najlepsze tropiki, co? Pati, ja też pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze to załosne pisac sama do siebie, ale co poczac! wlasnie jestem po połgodzinnej lekcji samby z...you tube:)) alem sie umęczyła! gdzie wy jestescie, cuuuu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Girls juz w grudniowy poranek. jak ten czas leci... ulalalla wyspane ?jak z dietą plany na nowy tydzien?ja planuje tak jak Wy 9 sie zwazyc -tak orintacyjnie. Widze,ze jedząc wiecej węgli zmienia mi sie ciało a to mi sie nie podoaba.To pewnie nie kwestia wagi ,ale ilości pokarmu ,jak kiedys tluuamczyl mi Omnibus tu na forum,ale wage sprawdzic tez mozna. Dlatego na ten tydzien planuje mniej wegli. Mimi,ze chleba i makaronow czy kasz nie jem juz hohooho to jednak sie nazbiera- bo to w pracy herbatnik maślany, to owsianka na sniadanie i jakos sie taka zbyt pełna czuje . A Wy moje Drogie jak przedswiateczne plany dietowe? Dorotkaaaaa wskakuj i opowiadaj jak było?????:):):):):)ach pewnie cudnie, romantycznie i naj naj naj. Czekam na relacje i najlepiej foteczki na mailika:* muaaa Teraz lece sie pozbierac, wypic jakas herbate i nie mam pomyslu na sniadanie..-pomidory z danio warzywnym chyba zjem-jakies 200kcal by było . paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia serce coz to za zanidbanie z naszej strony,ze Ty tu wczoraj taka osamotniona bylas:( Przeciez Ty nam sie zamkniesz w sobie ,jak takie sytuacje sie beda działy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Adorinka, ja tak szybcikiem bo zrobilam mojemu kanapeczki do pracy i teraz dalej smigam spac ;) Klaudusiu, ja staram sie mojemu nie pokazywac ze tak ciagle z wami pisze i juz mniej pyta co wam napisalam wiec jak tylko jest w domku pisac nie moge, ale mysle o was zawsze co tu skrobiecie sobie :* Adorinka ograniczenie wegli tak samo na mnie dziala, lepiej sie czuje, nie jestem ociezala i brzuch mam bardziej plaski tak wiec mysle ze to dobry pomysl aczkolwiek patrzac na twoja stopke polecila bym ci zjesc wielka slodka bulke na sniadanko ;) Buziaczki na dziendoberek i milego dnia ewrybady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, a co tu sie dzieje?? Noooo ja niedawno z pracy wrocilam i leze sobie na kanapie i grzeje dupke pod kocem bo zimno u Nas niesamowicie. Normalnie uwierzcie czy nie albo pod jeansy zalozylam... rajstopy:) A tak robilam majac 10 lat:) ale naprawde, ze tak nieladnie powiem pizdzi ogromnie. Jutro wybieram sie na aerobik wieczorem wiec troszke sobie poskacze:) A co u Was dziewczynki? Madziulka-Ty w pracy bidulko siedzisz i nie masz sie jak odezwac... 3 maj sie tam... klaudus-Ty tez w pracy jestes?? Adorusia - nooo Ty z takim optymizmem napisalas rano, ze az usmiech na buzce mi sie pojawil, jak Cie przeczytalam:) Milego tygodnia Kochanienka:) Aaaa a jak to Ci sie cialko zmienia?? Gdzies rosnie czy maleje?? Dorotko - nooo jak tam weekendzik?? Czekamy na relacje na zywca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewuszki bede ok północy:) teraz czas z chłopem spędzam, a on marudzi jak tu zagladam np w trakcie ogladania filmu;) buziorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki wróciłam- jeszcze bardziej rozkochana w owym panie K. i w końcu wypoczęta jak należy:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja zem wlasnie wrocila, boiler sie popsul, zero ogrzewania i cieplej wody 😭 No wlasnie Dorotka, daj jakis przykladowy jadlospis no i opowiadaj jak bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu dziewczyny !!! żarłam jak wieprzek tyle ze przedtem to pewnie przez zbliżający sie okres miałam te 63 kilo bo w Zakopanem to już była rozpusta - piwko , boczusie , karczki a stwierdziłam ze jak już jedziemy to nie będę przeliczać jak chora umysłowo tych wszystkich kalorii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wogole to sniegu nie było zbyt wiele , jak było możecie luknąć na NK tak wlepilam siebie calutka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reszta podeśle wam juz na meile tylko dodajcie raz jeszcze dziewuszki moje kochane bo Klaudusi mam ale Twoj Madziu to chyba nie bardzo ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez juz zerknelam na NK, nasza ty patriotko :P Pycha zarcie, ja mysle ze to nie od diety schudlas w ten wikend tylko od "cwiczen" nocnych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiecie o jest najlepsze - nawet w tym Zakopanem o was myślałam ale to takie dobre uzależnienie :) bo pogaduchy z Wami zawsze poprawiają humorek więc nawet tak ... momentami łysawo było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty to musiałas miec niezła gimnastyke że pomimo tych golonek krolową wiotkosci sie robisz słonko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, skoro obie o tym samym pomyslalysmy to na bank jest to prawda hehe. Dorotka pewnie buraka lapie, ale nie ma co sie wstydzis :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×