Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość drzewkooo

Moj facet jest ciagle zazdrosny o byłego!!!!

Polecane posty

Gość drzewkooo

Moj facet ciagle jest zazdrosny o bylego. Teraz dosatlam od niego esa i sie obrazil, bo powiedizlam, ze nia dam mu przeczytac, bo chce by mmial troche do mnie zaufania. On nie rozumie tego, ze z tamtym bylam rok temu i juz nie jestem z nim a to co bylo to sie skonczylo. Jestem z nim i chce byc z nim nadal a on mi robi sceny zazdrosci... Co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drzewkooo
Jak on mnie wkurwia!! ja pierodle nie zamierzam byc z czubkiem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drzewkooo
dałam mu przeczytac i co?? jeszcze gorzej i nie bylo w tym esie nic nadzwyczajnego!! nie moge czemu faceci sa jebnieci!?????????????!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też jestem zazdrosna o ex
ale to przez tego mojego faceta dupka ,wiecznie musi wyjechać z jakimś tekstem na jej temat ,niby z niej kpi ,niby chce miec z niej polewke a mnie to tak wkurwia ze mam ochote go zostawić i powiedziec zeby sobie do niej wrocil..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drzewkooo
no i dokladnie ten down mi to napisal, ze ma to w dupie i bym sobie wraclaa do bylego to musnapisalam ,ze zajebiscie i ze zegnam! Tylko ze ja nie gdama o tym bylym a ze on napisla do mnie esa to nie moja wina!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drzewkooo
ożesz kurwa!! niech sobie idzie w pizdu do swojej bezzębej blondyny jebie mnie to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×