Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mnemmonic

Po jakim czasie proponować kolejne spotkanie?

Polecane posty

Po jakim czasie po udanym pierwszym spotkaniu odezwać się do kobiety i zaproponować kolejne? Najchętniej zrobiłbym to następnego dnia, ale nie chcę wyjść na desperata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zafoliowany kalkulator
Poczekaj az sama wyjdzie z propozycja ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatkagagatka
wiesz ja po udanym pierszym spotkaniu w ten sam dzien miłam drugie udane spotkanie:)mija 4 miechy a my razem:)wiec do dziela!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z doświadczenia wiem, że kobiety rzadko same wychodzą z propozycją, tak więc nie polecam :) Ja zawsze odczekuję 1-2 dni i dzwonię do dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietaj o zasadzie \"3 dni\". Jesli w tym czasie sie nie odezwiesz dziewczyny najczesciej spisuja na straty takiego faceta. Ja bym odczekala jeden dzien...wiesz, taki dreszczyk emocjii: \"Napisze czy nie?\";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatkagagatka
wyszło ze moj zdesperowany byl heheh watpie... spodobałam sie i tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no odezwać się dzień po. zaprosić - zależy od sytuacji można od razu powiedzieć, że masz nadzieje to powtórzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sa jakieś specjalne zasady? ;) Spotkanie było wczoraj, to myślę sobie że jednak do jutra zaczekam, żeby nie było, że za mocno nagrzany jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żadnych sms-ów, to dobre dla dzieci. No chyba , że jesteście nastolatkami. Czekasz do jutra, dzwonisz, proponujesz spotkanie. Ja tak robię zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam bym się wkurzyła, gdyby facet nie dał znaku życia, żeby napisać chociaż "miło było, świetnie mi się z tobą rozmawiało :)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli było świetnie to nie trzeba tego potwierdzać, to się czuje. Jakbyś się nawet wkurzyła to co z tego? I tak byś nie odmówiła kolejnego spotkania (no bo było świetne) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet__ Jeśli było świetnie to nie trzeba tego potwierdzać, to się czuje. Facet ale kobiety inaczej działaj niz my i esemes z podziekowaniem za miły wieczór jest czyms jak najbardziej na miejscu i miłym gestem wobec dziewczyny z ktora spedziło sie wieczór..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja podziękowałem jej za miło spędzony czas gdy ją odprowadzałem pod dom, tak więc smsów nie musiałem puszczać. Dobra, zadzwonię jutro i zaproponuje kolejne wyjście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×