Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gabbinia

Pociażowe kilogramy...

Polecane posty

olenka mnie tez ciagneło na słodkie dzis masakra, a tu czekoladka lezy w barku a ja nic :P obojętna:D ale zjadłam troszke owocków za to:) zaraz poćwiczę troszkę tylko malutka pójdzie spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jutro mam zamiar troszke pogłodowac, mam zamiar w koncu wytrzymac o samej wodzie i herbatkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olenka ja jestem \'za\' :) teraz idę poćwiczyć bo malutka zasnęła, tylko jutro to muszę naprawde wytrzymać, wtedy pokonam swoje słabości, bo ostatnio jakis kefir i bulion mi się w głodóweczkę wkradł:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść dziewczyny! Ja też położyłam swojego bąka spać i zaraz wsiadam na rower :D mam pytanie czy została wam skóra na brzuchu po ciąży czy coś z tym można zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosmopola skora na brzuchu została mi paskudna:O niestety:( a czy coś mozna z tym zrobic nie wiem, mi jak na razie nie udało sie nioc, kiedys miałam taki fajny balsam z apteki, co redukował rozstępy, i widziałam ze skora zaczela sie ładnie po nim napinac i taka fajna była, stosowało się go codziennie, tylko nie miałam kasy zeby go kupować, i na jednej tubce poprzestałam, a starczyła ona na ok tydzien:( Dziewczyny a moze wy polecicie jakis tanszy balsam? ujędrniający, słyszłam że z firmy Bielendy jest dobry, tylko nie mogę takiego u nas znależc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi przypasowala oliwka do masażu z ziaji antycelulitowa taka pomarańczowa z pompką napina skórę i ładnie pachnie a jak zrobię peeling z kawy i do tego oliwka i folia na brzuch i uda tak z godzinkę w szlafroczku i pod kocykiem to efekt jest super także polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olenka za oliwkami nie przepadam:O niestety ale moze się skuszę:) a piling kawowy robiłam czesto jeszcze jakis miesiac temu, a potem mialam troche na głowie i jakos tak zapomniałam, teraz robie czaesem jak mi sie przypomni. musze zacząc znowu bo w szafce lezy mi pól kilo Jakobsa i się marnuje a ja za fusiasta kawą nieprzepadam :P :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pięknie Jakobs na brzuch :D spróbuję może za chwilę właśnie skończyłam ćwiczenia na rowerku. Owocek a pamiętasz jak się ten balsam z apteki nazywał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie,ja tez ostra dieta i nie jem od 17 wczoraj mi sie udało:) dzis tez tylko zjem pozniej sniadanko i dopiero obiadek i tyle się postaram do świat musze wazyc tyle co przed ciaza czyli 60 kg:) a co to za balsam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten balsam o ile pamietam to sie nazywa \" Tocoreduct \" z firmy Pharmaceric M chyba taka nazwa, u nas kosztował ok 35 zł za tubkę 50 ml Ja wczoraj tez po 17 juz nic nie jadłam wypiłam tylko herbatkę zieloną z miętą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! zawziełam się w sobie i dziś 2 dzień kopenhaskiej, nie powiem nie jest mi łatwo... muszę gotować, w domu leżą słodycze dzieci najgorsze jest to że jak daję jeść Kubusiowi to musze spróbować czy nie gorące i takie tam... w głowie kręci mi się niemiłosiernie ale jak czytam takie sa objawy...wiem że to przejściowe i to mi dodaje siły! Peggy 🌻 jesli moge spytać... twoja waga to? jesli nie na forum to proszę napisz na maila...ja urodziłam w kwietniu ...i właśnie do kwietnia chciałabym wejść w sukienkę i nie wyglądać jak baleron a może jakaś parówka ;) Gabbinia 🌻 owocek32 🌻 z ta silną wolą właśnie najgorzej ;) odnosnie twoich dziennych kalorii to już liczę: jajko 55,grahamka 152,szynka nie piszesz jaka czy wieprzowa czy drobiowa zatem ok.50,kefir 77,kawa czy gorzka z mlekiem czy bez? ja piję z łyżeczk cukru i mlekiem to ok45,ananas86,jabłko 35, pomarańcz35,filet z kurczaka ok.150gram to 150 a surowka jaka? czyli razem to około 685kcal o-olenka 🌻 ja bym mogła nic innego nie jeśc jak tylko słodycze pod każdą postacią... a co do oliwki to dziś ją kupuję! prócz cellulitu i kilogramów mam bardzo sucha skóre i wszystkie balsamy plus Garniera czerownego u mnie nie zdają egzaminu... Cosmopola 🌻 witaj... ze skórą na brzuchu u mnie zwis totalny i aż mnie przeraża widok w lustrze...niestety po 30tce tak ponoc jest...a ja 10miesięcy temu urodziłam syna ... wszystkim kochane bez wyjątku życzę miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogóle to DZIEN DOBRY :D Mam nadzieje ze uda mi sie nic nie jesc dzisiaj tylko duzo pic, na razie pije kawe rozpuszczalna z łyzką mleka. Olenka 🌼 Gabinka🌼 Maga maga🌼 Peggy🌼 asia-k🌼 Ania śl🌼 tija🌼 Myszka🌼 i wszystkie pozostale kobietki :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu dziękuję ci bardzo 👄 jestes nie zawodna :) Kawa oczywiscie BEZ cukru ale z łyzką mleka, a surówka z kapusty kiszonej i marchewki, porcjie mięska tez mniej więcej w takich ilosciach, a szynka hmm niby drobiowa ale kto to wie co oni tam pchają:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania_sl teraz waze 69 to nei tajemnica:) JA dzi wypilam jak narazie tylko kawe, na sniadanei mam wase z wedlinką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEŃ DOBRY:) ja teraz piję pokrzywę ze skrzypem, to co owocek działamy nie:D dziewczyny czy ktoraś z was chodzi na stepperku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olenka jasne ze dzialmy :D za mna juz kawa i herbata mietowa ;) Teraz ide troche ogarnac mieszkanko i jakis obiad dla reszty rodzinki zrobie, hmm może ogórkowa, będzie mnie mniej kusiło :D A za godzinke herbata malinowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam ogórkową w lodówce i pierogi ruskie od mamy dla chłopaków:( jakoś przeżyję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭 zawaliłam na całej lini 😭 ale jestem zła na siebie 😡 cały dzien było super potem wyszłam z małą na dwór na godzinke a okolo16.30 zjadłam talez ogorkowej z małą razową bułka , pocieszm sie tym ze zupa była bez podbitki:( No cóz chyba nie umiem być twarda, teraz jestem bardzo syta , popijam herbate zieloną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się złamałam zjadłam ogórkową i dwie kinder czekoladki,:( muszę zmienić strategię na czczo zielona herbata potem płatki owsiane miseczka na mleku lub z jogurtem potem jakis owoc i lekki obiad i po 17 już nic chyba tak będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to olenka miałyśmy dzisiej ładną diete :P ... ogórkową :P Ale po 17 juz nic nie jadlam, tylko były dwie herbaty, zielona i teraz owocową popijam i czekam na męza zanim wroci z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry dziewczyny! ja dziś 3 dzień kopenhaskiej, ustapiły zawroty głowy i mam cichą nadzieję, że uda mi się przetrwać jeszcze 10dni... na pokuszenie upiekłam wczoraj szarlotkę ale ani jej nie dotknełam... ściśle przestrzegam warunków diety, tylko to co napisane w jadłospisie i nic wiecej... ciężko się pilnować bo wszędzie pokusa... życzę WAM kobitki miłego, pogodnego dnia! nie załamujcie się porazkami... dziś w dzień dobry tvn dieta trzydziestolatki, mam zamiar oglądać! buziaki! odezwę się póżniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, Ania dasz rade, ja dzis tylko 2 posiłki mam nadzieje ze wytrzymam:) dobrze ze juz prawie 11, dzis w nocy miałam 1,5 godziny przerwy mały sie obudził i chciał się bawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamaiijagody
Witam, ja 26 dni temu urodziłam Jagodę. Po ciąży zostało mi dokładnie......20 kg do zrzucenia. Wazę obecnie 76 kg, a chciałabym ważyć tyle co przed czyli 56. Od kilku dni zaczęłam się ruszać, ok. 20-25 minut dziennie i od porodu nie jem słodyczy i ograniczyłam do minimum białe pieczywo i ziemniaki. Mam nadzieje, ze przyjmiecie mnie do grona odchudzających sie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamajagody zapraszamy do nas, jeszcze 3 godziny i do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Mama Jagody!Fajnie ze do nas dolaczysz:) Ania powiem ci ze super ci idzie...juz dwa dni kopenhaskiej i zadnych grzechow na koncie to nie lada wyczyn:)Ja strasznie chcialabym przejsc ta diete od poczatku do konca ale zawsze brak mi silnej woli..Czasem sobie o niej mysle bo wiem ze rezultaty sa swietne ale na tym sie konczy...Moja kolezanka skonczyla ja tydzien temu i spadlo jej 8 kilo....eh kusi mnie znow ta szalona dieta bo poprostu jestem niecierpliwa i denerwuje mnie ze ta cholarna waga stoi jak zakleta:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Witam nową mamę ;) moja córka też Jagoda ;) Ja dzisiaj dietkę trzymam, rano kawa z mlekiem, około 14 obiad i planuję dopiero ok 17 zjesc kolacje, kefir albo cos innego lekkiego. Wczoraj juz nic po 17 nie jadłam, wiec mysle ze dam rade, dodatkowo dostałam dzisiaj mała motywacje, zeby do przyszłego tygodnia byc przynajmniej o 2kg szczuplejsza, niestety nie mam nadal wagi :( ale po ubraniach widzę ze są lużniejsze, co bardzo mnie cieszy. Ania trzymam kciuki, dasz radę, jestes twarda dziewczyna. Peggy moja mała bardzo często robi sobie takie pobudki w nocy tylko one trwają około 3-4 godziny:O olenka gdzie jesteś...🌼 Gabinka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peggy 🌻 mój Kubuś kładzie się spać o 20tej i wstaje przed 5tą niejednokrotnie robiac sobie w nocy przerwę na zabawę w różnych dzikich porach!!! karmię go piersią zatem dla mnie takie wyrywane noce są normą... Gabbinia 🌻 z tą silna wolą u mnie to dość ciężko, zawziełam się i nie tyle utrata kilogramów bo jakoś nie wierzę w taką szybka utrate kilogramów ( w ogóle jakas ateistka jestem) tylko czytałam że dieta przyspiesza metabolizm a o to głównie mi chodzi bo zaraz po skończeniu diety kopnehaskiej przechodzę na 1200-1000kcal... owocek32 🌻 dobrze ze napisałaś że jestem twarda... lżej mi na sercu, ktoś wierzy we mnie ;) nikt prócz was nie wie że jestem na diecie! mamajagody witaj miło!!! GRATULACJE córci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to strasznie wcześnie
mi zostało 6 kg a jestem 7 miesięcy po porodzie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, chyba najtrudniej zrzucić jest te pierwsze kilogramy. U mnie sprawdził się wcześniej sport, eliminacja słodyczy do zero i trochę się ograniczyć w jedzeniu. Cieszę się, że będę mogła z Wami podzielić sie swoimi troskami i radościami. Aha, u mnie kopenhaska skończyła sie efektem jo-jo. Natomiast sport+ rozsądna dieta+zero słodyczy i przez 3 miesiące schudłam tak dwa lata temu 15 kg i nie przytyłam nic przez rok ani grama, potem zaszłam w ciąże i niestety przybyło mi trochę. Ale obecnie wróciłam do starych, dobrych , sprawdzonych nawyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×