Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

🌼 Hejka 🌼 Hejka dziewczyny dopisuję się do listy . To moja druga ciąża . Mam na imię Agnieszka , mam 25 lat (juz niedługo 26) , i mieszkam w gdańsku , choć moedługo będę mieszkać w Kujawsko -Pomorskim. NICK......TC/T.PORODU.....PŁEĆ/IMIĘ..MIEJSCOWOŚĆ...WIEK..IL. DZ Kiki2342.......11..30.07.........................Podkarp acie.....25.......0 Jogi11.........11..30.07..............................Śl ąsk..........23.......0 monika1987..11..30.07......................Śląsk/Małopol ska...21.......0 Kate87........10..01.08.............................śląs kie.........21.......0 natalka2384..10..02.08..........................Podkarpa cie....24.......0 Majka15181..10..04.08.......Olivier/Marika....Glogów.... ...27........0 3XMaMa.......10..04.08.......Amelia/Gabriel......Śląsk.. ......23..1+1(*) Maja136........9..05.08............................Szcze cin.......23.......0 NiLLi ..........10..05.08...........................Ostrów.Wlkp... 21.......0 GaGa_.........10..06.08..p.na.c/Szymon/?.........UK..... ......29.......1 ann81...........9..09.08......Ariel/Gabriela..Irlandia/G dańsk..27......0 lamajra.........9..11.08...............................W -wa.........26......0 Edusia83.......6..12.08..............................Mał opolska....25......0 nadiewa........9..12.08.........Nadia/Erwin.......R adom.......25......0 Iwoneczka.....9..12.08..............................lube lskie......29.......0 pikle............7..12.08..............................W arszawa....28.......0 koteczek19833.9..13.08........Paweł/Maja....świętoszów.. .25.......1 dorocia1198..9...13.08............................Ostrów .Wlkp...23......0 trójca..........7..13.08................................ śląskie.......27......2 Monika.........9..15..08 .Amelia/Aleksander.Inow rocław....22......0 Asiaaa..........9..16.08...........Paweł/Zuza......Śląsk .........22.......0 Agula125.......8..17.08..............................lub elskie......29.......0 d.o.r.o.t.k.a..7..17.08..............................opo lskie.......26.......1 chardonnay....?..17.08...........................Wielkop olska...24.......0 zuzana77......6..17.08..............................kuj. Figlarna........8...17.08.............................Gdańsk........25.......1 pom.......31.......0 majka.84......4..18.08...............................Wro cław.....24.......0 *Olusia*0502..5..18.08................................Łó dź.........28.......0 galaxy.........6..19.08...........................podkar pacie.....21.......0 issima.........9..20.08...............................Po morze......26.......0 Niagara78....3..22.08.............................Trójmi asto.....30.......0 kropelkaaaa.7..23.08................................Fran cja.......26.......0 aniuladoniula.6..24.08..............................Szto kholm.....26.......1 ruda2828.....7..27.08..............................Warsz awa.....26.......0 uwemhe......6..28.08.................................gda nsk.................0 ania69x2.....7..29.08..................................Ł ódź.........26......1 Zelka_86.....6..03.09................................... Lublin.......22......0 Karola1988..7...?.08.................................Gda ńsk........20.......0 Klaudia.P....6...?.08..................................W rocław......21.......? mariolaaaa..6 ...?.09.....................................Ełk.........28.. .....0 malbertka...7....?.08.................................Wr ocław.....27.......0 monika26sz..6....28.08..............................Koło ...........26........0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............PŁEĆ/IMIĘ.......MIEJSCOWOŚĆ....IL. DZ Kiki2342..............................Podkarpacie.........0 Jogi11....................................Śląsk.............0 monika1987.......................Śląsk/Małopol ska.....0 Kate87..................................śląskie..............0 natalka2384....Amelka/Michaś....Podkarpacie.......0 Majka15181....Olivier/Marika.......Glogów...........0 3XMaMa.........Amelia/Gabriel.........Śląsk.. ......1+1(*) Maja136..................................Szczecin.........0 NiLLi............Hubert/Weronika....Ostrów Wlkp....0 Iwoneczka.................................lubelskie........0 GaGa_............p.na.c/Szymon/?.........UK..... ......1 lamajra........................................W-wa.........0 Edusia83.................................Mał opolska.......0 nadiewa...........Nadia/Erwin..........Radom. .........0 pikle.......................................Warszawa........0 koteczek19833...Paweł/Maja.......świętoszów.. .....1 dorocia1198.......Gabrysia???......Ostrów Wlkp.......0 trójca......................................śląskie............2 Monika........Amelia/Aleksander.....Inowrocław.......0 Marzenie1508....Julia,Maja?/...?.....Warszawa........0 Asiaaa..............Paweł/Zuza.............Śląsk ..........0 Agula125....................................lubelskie.........0 d.o.r.o.t.k.a......Małgosia?.............opolskie..........1 chardonnay..............................Wielkopolska......0 zuzana77...................................kuj. pom.........0 majka.84....................................Wrocław........0 *Olusia*0502..................................Łódź...........0 galaxy....................................podkarpacie.......0 issima.......................................Pomorze..........0 małaHPW......................................Śląsk ...........2 Niagara78................................Trójmiasto.........0 aniuladoniula.............................Sztokholm..........1 ruda2828..................................Warszawa........0 palulka.......................................Radom............0 uwemhe.....................................Gdańsk............0 monika26sz....................................Koło ............0 kropelkaaaa................................Francja...........0 ania69x2......................................Łódź.............1 Zelka_86......................................Lublin...........0 Karola1988..................................Gdańsk...........0 Klaudia.P.....................................Wrocław.........? mariolaaaa......................................Ełk.............0 malbertka....................................Wrocław.........? Figlarna .......................................Gdańsk.........0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak było sugerowane, w tabelce zostawiłam tylko nick, imię dziecka i płeć, miejscowoś i ilość dzieci. Pozostałe dane każda dziewczyna pilnuje w swojej stopce. tak chyba będzie najlepiej i najbardziej przejrzyście, bo łatwo jest skopiować złą tabelkę i potem sa problemy :P Proszę o sugestie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika 🌼 tak patrze i masz w stopce 9 tc i mas zpóźniej termin niż ja , ja mam liczoy tydzień pzrez lekarza od poczęcia a ty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, witamy:) A ja dziś biegnę do gina prywatnie, niech mi założy kartę i może w końcu jakieś badania wrr.. Bo nie miałam nawet morfologii robionej.. U mnie sesja nadzwyczaj gładko:) wszystko w pierwszych terminach albo w zerówkach pozaliczane..ale jeszcze trochę zostało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figlarna, liczymy skończone tygodnie od ostatniej @. czy jak np. ja zaczęłam 13tc to mam wpisany 12tc :) Zelka, gratulacje zdanych egzaminów. u mnie tez jakoś tak gładko, ale jeszcze 6 egzaminów przede mną. Jak przeżyje 4 egzaminy w ten weekend to już będę miała prawie po sesji. ten weekend najgorszy się szykuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Nilli:) Ciężko się uczyć gdy co chwila labo chce się jeść, albo wymiotować,albo spać;) Ale dzidziuś czuwa nad mamą:) Widzę, że większość dziewczyn studiuje zaocznie.. Ja dziennie i przynajmniej weekendy mam wolne:) Współczuję Wam,bo sama semestr studiowałam zaocznie i wiem co to za ból

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja dzieciątko mam poczęte 1 grudnia , zaplanowane co do dnia . Badania miałam 12 stycznia i po woelkości dziecka lekarz okreslił ,że to to 7 tydzień 4 doba , więc jakoś wole tak liczyć sobie. Ja już po studiach , choć zostaął obrona i nie wiem jak to będzie w tym roku, chyba się niewyrobie , sił na nic nie mam i śpie nawet na siedząco . Z córka tak nie miałam , do pracy biegałam do 8 miesiąca a teraz juz jestem na L4 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Nie mam czasu, bo mąż w domu :) Dziewczyny ja jestem za tym, żeby jednak w tabelce zostawić termin porodu, a tydzień ciąży niech każda ma w stopce. Bo teraz ta tabelka jakoś tak bez wyrazu i nie ma ogólnego porównania ;) Witam nową sierpnióweczkę :) Uwehme trzymam kciuki za maleństwo 🌻 3xmama gratuluje poznania płci 🌻 Reszte wieczorem skrobnę. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............PŁEĆ/IMIĘ.......MIEJSCOWOŚĆ....IL. DZ Kiki2342..............................Podkarpacie....... ..0 Jogi11....................................Śląsk......... ....0 monika1987.......................Śląsk/Małopol ska.....0 Kate87..................................śląskie......... .....0 natalka2384....Amelka/Michaś....Podkarpacie.......0 Majka15181....Olivier/Marika.......Glogów...........0 3XMaMa.........Amelia/Gabriel.........Śląsk.. ......1+1(*) Maja136..................................Szczecin....... ..0 NiLLi............Hubert/Weronika....Ostrów Wlkp....0 Iwoneczka.................................lubelskie..... ...0 GaGa_............p.na.c/Szymon/?.........UK..... ......1 lamajra........................................W-wa..... ....0 Edusia83.................................Mał opolska.......0 nadiewa...........Nadia/Erwin..........Radom. .........0 pikle.......................................Warszawa.... ....0 koteczek19833...Paweł/Maja.......świętoszów.. .....1 dorocia1198.......Gabrysia???......Ostrów Wlkp.......0 trójca......................................śląskie..... .......2 Monika........Amelia/Aleksander.....Inowrocław.......0 Marzenie1508....Julia,Maja?/...?.....Warszawa........0 Asiaaa..............Paweł/Zuza.............Śląsk ..........0 Agula125....................................lubelskie... ......0 d.o.r.o.t.k.a......Małgosia?.............opolskie....... ...1 chardonnay..............................Wielkopolska.... ..0 zuzana77...................................kuj. pom.........0 majka.84....................................Wrocław..... ...0 *Olusia*0502..................................Łódź...... .....0 galaxy....................................podkarpacie... ....0 issima.......................................Pomorze.... ......0 małaHPW......................................Śląsk ...........2 Niagara78................................Trójmiasto..... ....0 aniuladoniula.............................Sztokholm..... .....1 ruda2828..................................Warszawa...... ..0 palulka.......................................Radom..... .......0 uwemhe.....................................Gdańsk....... .....0 monika26sz....................................Koło ............0 kropelkaaaa.....Natalia/ Mateusz.....Francja...... .....0 ania69x2......................................Łódź...... .......1 Zelka_86......................................Lublin.... .......0 Karola1988..................................Gdańsk...... .....0 Klaudia.P.....................................Wrocław... ......? mariolaaaa......................................Ełk..... ........0 malbertka....................................Wrocław.... .....? Figlarna .......................................Gdańsk.........0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwemhe, tzrymam kciuki! Musi być dobrze! 3 x Mama, Grztuluję chłopca! Super zdjęcie, nie ma zastrzerzeń co do płci. Fajnie, że już wiesz kogo nosisz w brzuszku. Nie wiem co jest wpisałam dane w stopce i tego nie ma Wrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki,chyba rzeczywiscie ta nasza tabelka jest teraz taka bez wyrazu,jednak terminy porodu dodadza jej uroku:):) 3XMaMa super,ze juz wiesz jaka osobke nosisz pod sercem:)Jestes pierwsza,wiec teraz na nas kolej:):) Dziewczyny powiedzcie mi,czy kazda kobieta w ciazy robi ta przeziernosc karkowa,czy to jest jakies dodatakowe badanie? Pozdrawiam rowniez nowe kolezanki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............PŁEĆ/IMIĘ.......MIEJSCOWOŚĆ....IL. DZ Kiki2342..............................Podkarpacie....... ..0 Jogi11....................................Śląsk......... ....0 monika1987.......................Śląsk/Małopol ska.....0 Kate87..................................śląskie......... .....0 natalka2384....Amelka/Michaś....Podkarpacie.......0 Majka15181....Olivier/Marika.......Glogów...........0 3XMaMa.........Jaśl.........Śląsk.. ......1+1(*) Maja136..................................Szczecin....... ..0 NiLLi............Hubert/Weronika....Ostrów Wlkp....0 Iwoneczka.................................lubelskie..... ...0 GaGa_............p.na.c/Szymon/?.........UK..... ......1 lamajra........................................W-wa..... ....0 Edusia83.................................Mał opolska.......0 nadiewa...........Nadia/Erwin..........Radom. .........0 pikle.......................................Warszawa.... ....0 koteczek19833...Paweł/Maja.......świętoszów.. .....1 dorocia1198.......Gabrysia???......Ostrów Wlkp.......0 trójca......................................śląskie..... .......2 Monika........Amelia/Aleksander.....Inowrocław.......0 Marzenie1508....Julia,Maja?/...?.....Warszawa........0 Asiaaa..............Paweł/Zuza.............Śląsk ..........0 Agula125....................................lubelskie... ......0 d.o.r.o.t.k.a......Małgosia?.............opolskie....... ...1 chardonnay..............................Wielkopolska.... ..0 zuzana77...................................kuj. pom.........0 majka.84....................................Wrocław..... ...0 *Olusia*0502..................................Łódź...... .....0 galaxy....................................podkarpacie... ....0 issima.......................................Pomorze.... ......0 małaHPW......................................Śląsk ...........2 Niagara78................................Trójmiasto..... ....0 aniuladoniula.............................Sztokholm..... .....1 ruda2828..................................Warszawa...... ..0 palulka.......................................Radom..... .......0 uwemhe.....................................Gdańsk....... .....0 monika26sz....................................Koło ............0 kropelkaaaa.....Natalia/ Mateusz.....Francja...... .....0 ania69x2......................................Łódź...... .......1 Zelka_86......................................Lublin.... .......0 Karola1988..................................Gdańsk...... .....0 Klaudia.P.....................................Wrocław... ......? mariolaaaa......................................Ełk..... ........0 malbertka....................................Wrocław.... .....? Figlarna .......................................Gdańsk.........0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka co do tej przezierności karkowej to wiem że powinny je mieć kobiety po 35 roku życia i te które miały np. wcześniej poronienia lub choroby genetyczne ale też nie do końca tak jest. Mam kilka koleżanek które ani nie mają powyżej 35 roku życia , są w pierwszej ciąży i miały robione to badanie. Lekarze coraz częściej je wykonują ale najlepiej pogadaj ze swoim lekarzem. Wiem że mój lekarz zaleca je wszystkim pacjentkom ze względu na to że jest ono nie inwazyjne dla dziecka ( bo to badanie usg) a wykrywa wady genetyczne ( np. czy dziecko nie ma downa) . A ja już nie mogę się go doczekać bo przez 45 minut będę mogła oglądać na monitorze jak mój syneczek sobie fika w brzuszku. A o pomyłce mowy raczej być nie może bo sisiorek dobrze widoczny :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×