Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

a po mnie nic nie widać tej ciąży! znowu wczoraj wszyscy tak mówili, znajomi, których nie widziałam z pół roku jak się dowiedzieli, że zaciążyłam to się zdziwili, bo właśnie nie widać. i fakt, że ani kila nie przytyłam. ale mi się wydaje, że brzuszek trochę inny jest -miękkości nabrał:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do coliiiiii to ja ja uwielbbiam przed ciaza 2 litry szly na dzien moze przesadzalam juz czasami teraz po kryjomu tez ja pije ale bardzo rzadko ale jak mam ochote to pije .. wazne ze nie pije ani nie pale ale to indywidualna sprawa .. moj sie wlasnie drze na cole wiem ze gazowanego nie wolno a ja zawsze taka odrazu wygazaowana pilam ;] i co ;p az lepiej sie robi na sercu :D jak sie spelni zachcianke . tesciowa mnie popiera z tesciem i mi dawali to krzych byl zly hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Monika,kup sobie herbatke z lipy,dobra na wypocenie. Herbaty z liści malin nie można pić w ciąży. Ja pije rozpuszczalna z malin z vit.C i nic sie nie dzieje. Dziewczyny,a sposobem na mdłości jest podobno to,że śniadanie powinno zjeść się w łóżku i dopiero po 15 min wstać. Wczoraj gdzieś to wyczytałam. Mi wczoraj głowa pękała,niesamowity ból. Nawet jak sie obudziłam o 3:40 to mi doskwierał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat coli to nie tykam nawet kijem :P nie lubię tego, poza tym to świństwo. moja rodzinka to szaleje. mama i siostry co chwilę sprawdzają, czy brzuszek już rośnie i pytaja, kiedy będzie wiadomo, czy chłopiec, czy dziewczynka, bo juz musza zacząć ubranka kupować :P trudno im się dziwić, bo od dawna żadnego dziecka nie było w rodzinie, a z takiej najbliższej dla nich rodziny to ja pierwsza będę miała maluszka. nie podejrzewałam, że aż tak to będzie ;) z pracą nie mam problemów, bo pracuję z rodzicami i siostrą w biurze. a z tymi butami itp. to przesada. każda nosi to, co jej wygodniej. płaskie butki sa tylko po to, żeby nie obciążać nóg i nie pogarszac krażenia. ale to indywidualny wybór każdej kobietki. ja tam się nikomu wtrącać nie będę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wpadkę jest bardzo krótka odpowiedź: - Wpadłaś? - Tak, z listonoszem. Ale, ciii, nie mów mojemu mężowi. Mina rozmówcy bezcenna. No dobrze, nie twierdzę, że jestem najlepiej wychowaną ciężarną na świecie. Uwehme, trzymam kciuki. Ann, za Ciebie również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mówię, że w małżeństwie wszystkie dzieci są planowane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze, że nie tylko ja tak wyluzowana. uważam, że jak nie piję alkoholu, nie palę, generalnie rzadko jem i piję świństwa to bez przesady! a z tym jedzeniem w łóżku to ściema dla mojego organizmu - nie działa, torsje miałam zaraz po spożyciu kanapeczki w łóżku, jeszcze się nawet na drugi bok nie zdążyłam przekręcić😠 więc mąż nie musi wstawać przede mną;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z kolei ja przytyłam kilo, jak się okazało wczoraj na wizycie u lekarza. Trochę się martwię, bo brzuch mam mniejszy :( Raz mniej, raz bardziej twardy. Ale podczas badania wszystko było OK, powiedziałam o tym lekarzowi i stwierdził, że tak czasem jest. Mam nadzieję, że swoim kaszlem nie zaszkodzę dzidzi :( Mój chłop ma zapalenie oskrzeli, wysłałam go do jego rodziców wczoraj i w nocy musiał jechać na pogotowie, na szczęście już jest OK, masa leków i leżenie... Na mnie już krzywo patrzą na uczelni, najgorsze jest to, że to moi znajomi z grupy komentują, że wpadka, ze głupia baba itd.I cieszą się każdy niepowodzeniem, bo jak dotąd szło mi dobrze... A prowadzący zajęcia się nie przejmują i czasem idą na rękę, jedna babka stwierdziła, że bobo na pewno będzie inteligentne jak się tylu wykładów nasłucha :) Czasem jest mi przykro, bo patrzyć się mogą, ale komentarze mogliby zostawić na później, zwłaszcza takie, ze teraz to pewnie wyciągnę oceny \"na brzuch\". Mój luby stwierdził, że po prostu niektórzy zatrzymali się na poziomie ostatniej klasy podstawówki... Już nie narzekam, wracam do łóżka i biorę notatki w łapę, jutro egzamin, a ja zielona i głęboko w lesie..... Miłego dnia, trzymajcie się cieplutko, uważajcie na wstrętne choróbska!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniko, ale czym się przejmujesz? OK, starsza jestem i ogólnie ludzka opinia mi zwisa. Do tego chyba trzeba - zabrzmi jak ględzenie starszej ciotki - dojrzeć. Uwierz po prostu na słowo, ludzie ZAWSZE będą gadać, na każdy temat. Im wcześniej przestaniesz się przejmować tym, co ludzie powiedzą, tym lepiej dla ciebie. A jakie życie staje się proste i piękne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) chciałam się dołączyc... termin mam na 6.08.2009 zaczął się 13 tydz... wpisuję się do tabelki :) Koteczek witaj :) NICK.............PŁEĆ/IMIĘ.......MIEJSCOWOŚĆ....IL. DZ Kiki2342..............................Podkarpacie....... ..0 Jogi11....................................Śląsk......... ....0 monika1987.......................Śląsk/Małopol ska.....0 Kate87..................................śląskie......... .....0 natalka2384....Amelka/Michaś....Podkarpacie.......0 Majka15181....Olivier/Marika.......Glogów...........0 3XMaMa.........Jaśl.........Śląsk.. ......1+1(*) Maja136..................................Szczecin....... ..0 NiLLi............Hubert/Weronika....Ostrów Wlkp....0 Iwoneczka.................................lubelskie..... ...0 GaGa_............p.na.c/Szymon/?.........UK..... ......1 lamajra........................................W-wa..... ....0 Edusia83.................................Mał opolska.......0 nadiewa...........Nadia/Erwin..........Radom. .........0 pikle.......................................Warszawa.... ....0 koteczek19833...Paweł/Maja.......świętoszów.. .....1 dorocia1198.......Gabrysia???......Ostrów Wlkp.......0 trójca......................................śląskie..... .......2 Monika........Amelia/Aleksander.....Inowrocław.......0 Marzenie1508....Julia,Maja?/...?.....Warszawa........0 Asiaaa..............Paweł/Zuza.............Śląsk ..........0 Agula125....................................lubelskie... ......0 d.o.r.o.t.k.a......Małgosia?.............opolskie....... ...1 chardonnay..............................Wielkopolska.... ..0 zuzana77...................................kuj. pom.........0 majka.84....................................Wrocław..... ...0 *Olusia*0502..................................Łódź...... .....0 galaxy....................................podkarpacie... ....0 issima.......................................Pomorze.... ......0 małaHPW......................................Śląsk ...........2 Niagara78................................Trójmiasto..... ....0 aniuladoniula.............................Sztokholm..... .....1 ruda2828..................................Warszawa...... ..0 palulka.......................................Radom..... .......0 uwemhe.....................................Gdańsk....... .....0 monika26sz....................................Koło ............0 kropelkaaaa.....Natalia/ Mateusz.....Francja...... .....0 ania69x2......................................Łódź...... .......1 Zelka_86......................................Lublin.... .......0 Karola1988..................................Gdańsk...... .....0 Klaudia.P.....................................Wrocław... ......? mariolaaaa......................................Ełk..... ........0 malbertka....................................Wrocław.... .....? Figlarna .......................................Gdańsk.........0 lolcia26........Antoś/Emilka...............UK/Szczecin...0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na wadzę 2kg więcej, ale to chyba raczej zmiana trybu życia, wcześniej mordowałam się na aerobiku, a teraz w sumie jem tyle samo, co wcześniej, ale tylko trochę na rowerku pojeżdżę, także bez rewelacji ;) zresztą waga zależy tez od tego, ile zjadłam, czy wypiłam wieczorem... na to nie ma reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre z listonoszem hi hi :) My malzenstwem nie jestesmy i drugie dzieco tez nie planowane. Ale mam gdzies co inni mysla czy mowia. Nasza sprawa, nasze zycie. A slub robic tylko dlatego ze dzieci na swiecie to nie ma sensu dla mnie. Kasy poszlo by kupa, stresu by wszystcy sie wybawili, a to powinien byc dzien dla nas. Wtedy kiedy my bedziemy chcieli a nie wtedy kiedy wypada! Pododbno napar z lisci malin pobudza skurcze. Sok z owocow mozna bez obaw :) Ja tez jestem sceptyczna do tego co wolno a co nie, wiec jak mam ochote na cos slodkiego (to najczesciej :p) to to jem, ale najgorzej u mnie z gazowanymi napojami i ostrymi daniami. Lubie bardzo i w poprzedniej ciazy nie zalowalam sobie, a potem miesiac kolek :O To byl koszmar!!! Wiec teraz tylko jak mnie baaaardzoooo przycisnie to lykne coli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my też planowaliśmy, ale przez to, że nic nie gadalismy za bardzo o tych planach to nie wszyscy chyba wierzą. hmmmmmmm, napradwę sądzą, ze po 8 latach brania tabletek nagle wpadłam?! hej - lolcia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm....tak czytam o tych opiniach i uśmiecham się pod nosem bo trochę przeszłąm tych opinii . Mam 23 lata i 4-letniego syna z prostej matematyki wynika ze jak rodziłam to miałam 19 lat , jak zaszłam w ciąże 18. Maturę pisałam z 3- miesięc znym bobo w brzuchu ( i napisałam na same 5 :) ) . No i co tu pisać po półtorarocznym byciu z moim obecnym męzulkiem. No nie będę pisać że planowałam dziecko w wieku 18 lat - wpadliśmy. Ślub wzieliśmy jak Szymon miał dwa latka a ja byłam pewna ze z tym facetem chce być :) Jeszcze przed ślubem zdecydowaliśmy się na kolejne dziecko i tak powstała Karolinka. To co przeżyłam w szpitalu to historia na inną chwilę bo jest pełna bólu i smutku ale wypowiedzi że jestem młoda że będę mieć dzieci , że może tak lepiej , że dostaniemy zasiłek z Zus-u i miliony innych mnie niszczyły. Ale przeszłam przez to z mężem silniejsza , mądrzejsza i raną w sercu. Teraz o dziecko staraliśmy się 8 miesięcy i udało się a dawny znajomy jak się dowiedział stwierdził \" znowu wpadli ?? \" No cóż nie każdy ma taki sam system wartości . Mam naprawdę gdzieś to co mówią o mnie inni i naprawdę mnie to nie rusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam, my chcieliśmy dzidziusia za rok, ale teraz nam się zdarzyło :P może i dobrze, bo jak człowiek chce, to potem nie wychodzi. Ja już od dawna marzyłam o dziecku, ale mąż chciał jeszcze poczekać. Na szczęście los nie dał mu wyboru :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3x mama to szybciutko wam poszlo powiekszanie rodziny :) ale najwazniejsze ze szczescliwie i w milosci!!! A to co gadaja inni...phi!!! Przed urodzniem Erika mialam operacje jajnikow i stwerdzony zespol policystycznych jajnikow. Lekarz krotko i zimno stwierdzil ze szansa na dzieci to mniej niz 1 na 1000. Ryczalam jak bobr. Mowil ze leczenie potrwa ok2lata wiec zaczelam odrazu bo dziecko za 2lata byloby ok. Po miesiacu brania nie dostalam okresu i wpadlam w panike ze cos sie znowu ze mna dzieje, a tu okazalo sie ze ciaza :) Teraz druga :) Wiec zamiast 2lat leczenia mam w 2lata drugiego bobska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry! NICK........T.PORODU.....PŁEĆ/IMIĘ..........MIEJSCOWOŚĆ...I L. DZ Kiki2342......30.07...............................Podkarp acie..........0 Jogi11.........30.07...................................Śl ąsk...............0 monika1987..30.07..............................Śląsk/Małopol ska.....0 Kate87........01.08...................................śląs kie.............0 natalka2384..02.08.................................Podkarpa cie.......0 Majka15181..04.08.......Olivier/Marika..........Glogów............0 3XMaMa.......04.08.......syn..JAŚ...................Śląsk.. ......1+1(*) Maja136.......05.08.................................Szcze cin..........0 NiLLi ..........05.08...............................Ostrów.Wlkp........0 GaGa_.........06.08.......p.na.c/Szymon/?.........UK................1 lolcia26........06.08......Antoś/Emilka.........UK/Szczecin.........0 lamajra........11.08....................................W -wa............0 Edusia83......12.08..............................Mał opolska............0 nadiewa.......12.08.........Nadia/Erwin.......R adom................0 Iwoneczka....12.08..............................lube lskie...............0 pikle............12.08..............................W arszawa............0 koteczek19833.13.08........Paweł/Maja....świętoszów............1 dorocia1198..13.08............................Ostrów .Wlkp...........0 trójca.........13.08................................ śląskie................2 Monika........15..08 .Amelia/Aleksander.....Inow rocław............0 Asiaaa.........16.08.........Paweł/Zuza..........Śląsk .................0 Agula125......17.08..................................lub elskie............0 d.o.r.o.t.k.a.17.08..................................opo lskie.............1 chardonnay..17.08.................................Wielkop olska........0 zuzana77.....17.08...................................kuj.pom.............0 Figlarna.......17.08...................................Gd ańsk.............1 majka.84......18.08.................................Wro cław.............0 *Olusia*0502..18.08....................................Łódź................0 galaxy.........19.08...............................podkar pacie...........0 issima..........20.08..................................Pomorze.............0 Niagara78.....22.08.................................Trójmiasto...........0 kropelkaaaa..23.08...................................Francja.............0 aniuladoniula.24.08...................................Sztokholm...........1 ruda2828.....27.08...................................Warszawa...........0 uwemhe.......28.08......................................gdansk............0 monika26s...28.08..........................................Koło ............0 ania69x2......29.08.......................................Łódź.............1 Zelka_86......03.09.......................................Lublin............0 Karola1988....?.08.....................................Gda ńsk.............0 Klaudia.P......?.08......................................Wrocław............? mariolaaaa....?.09..........................................Ełk..............0 malbertka.....?.08.......................................Wrocław..........0 Już się tłumaczę z tą tabelką. Odrazu z góry pszepraszam jak kogoś pominełam, ale skopiowałam ostatnia tabelkę z datami porodu. Dziewczyny uważam, że tabelka z terminami jest lepsza. Uwierzcie mi, teraz może nie, ale kiedy przyjdzie II polowa lipca i sierpień bedziemy na nią kukać non stop i patrzyć, która kiedy ma termin i dlaczego milczy, a może urodziła ? Wiem co mówie, znam to z autopsii ;) A patrzenie na daty porodu i szukanie postu danej osoby może być trudne, zwłaszcza jak się dana osoba nie będzie dłużej odzywała. Poprawcie mnie jeśli się mylę. Także jeśli kogoś pominełam to jeszcze raz przepraszam i bez urazy :) Wpiszcie sie poraz kolejny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz na bierząco ;) Witam nowe sierpnióweczki ;) Lolcia witaj 🌻 wkońcu się przykulałaś ze staraczek ;) Co do soku z malin nie ma przeciwskazań. Natomiast picie herbaty z lisci z malin jest nie wskazane, bo może spowodowac skórcze, a tym samym poród. Herbatka taka zalecana jest na miesiąc przed terminem produ, jako naturalna metoda przyspieszenia porodu ;) My z Martynią też wpadliśmy :) Zupełnie nie moment na dziecko. Mąż dostał wezwanie do wojska na poczatku grudnia, a ja bez pracy. Otoczenie- jakoś ich zdanie mnie nie interesowało. Zależało mi na zdaniu tylko rodziców i ewentualnie przyszłych teściów ;) Jak wpadłam miałam już 26 lat i moi rodzice skwitowali tylko tak " No wkońcu!" Oj jakie moje było zdziwienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........T.PORODU.....PŁEĆ/IMIĘ..........MIEJSCOWOŚĆ. ..I L. DZ Kiki2342......30.07...............................Podkar p acie..........0 Jogi11.........30.07...................................Ś l ąsk...............0 monika1987..30.07..............................Śląsk/Mał opol ska.....0 Kate87........01.08...................................śl ąs kie.............0 natalka2384..02.08.................................Podka rpa cie.......0 Majka15181..04.08.......Olivier/Marika..........Glogów.. ..........0 3XMaMa.......04.08.......syn..JAŚ...................Śląs k.. ......1+1(*) Maja136.......05.08.................................Szcz e cin..........0 NiLLi ..........05.08...............................Ostrów.Wlkp... .....0 Iwoneczka....05.08..............................lube lskie...............0 GaGa_.........06.08.......p.na.c/Szymon/?.........UK.... ............1 lolcia26........06.08......Antoś/Emilka.........UK/Szcze cin.........0 lamajra........11.08.................................... W -wa............0 Edusia83......12.08..............................Mał opolska............0 nadiewa.......12.08.........Nadia/Erwin.......R adom................0 pikle............12.08..............................W arszawa............0 koteczek19833.13.08........Paweł/Maja....świętoszów..... .......1 dorocia1198..13.08............................Ostrów .Wlkp...........0 trójca.........13.08................................ śląskie................2 Monika........15..08 .Amelia/Aleksander.....Inow rocław............0 Asiaaa.........16.08.........Paweł/Zuza..........Śląsk .................0 Agula125......17.08..................................lub elskie............0 d.o.r.o.t.k.a.17.08..................................opo lskie.............1 chardonnay..17.08.................................Wielko p olska........0 zuzana77.....17.08...................................kuj .pom.............0 Figlarna.......17.08...................................G d ańsk.............1 majka.84......18.08.................................Wro cław.............0 *Olusia*0502..18.08....................................Ł ódź................0 galaxy.........19.08...............................podka r pacie...........0 issima..........20.08..................................P omorze.............0 Niagara78.....22.08.................................Trój miasto...........0 kropelkaaaa..23.08...................................Fra ncja.............0 aniuladoniula.24.08...................................Sz tokholm...........1 ruda2828.....27.08...................................War szawa...........0 uwemhe.......28.08...................................... gdansk............0 monika26s...28.08....................................... ...Koło ............0 ania69x2......29.08..................................... ..Łódź.............1 Zelka_86......03.09..................................... ..Lublin............0 Karola1988....?.08.....................................G da ńsk.............0 Klaudia.P......?.08..................................... .Wrocław............? mariolaaaa....?.09...................................... ....Ełk..............0 malbertka.....?.08...................................... .Wrocław..........0 ja zmieniam datę porodu, tak jak wcześniej pisałam. jak mi się spać chce😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........T.PORODU.....PŁEĆ/IMIĘ..........MIEJSCOWOŚĆ. ..I L. DZ Kiki2342......30.07...............................Podkar p acie..........0 Jogi11.........30.07...................................Ś l ąsk...............0 monika1987..30.07..............................Śląsk/Mał opol ska.....0 Kate87........01.08...................................śl ąs kie.............0 natalka2384..02.08.................................Podka rpa cie.......0 Majka15181..04.08.......Olivier/Marika..........Glogów.. ..........0 3XMaMa.......04.08.......syn..JAŚ...................Śląs k.. ......1+1(*) Maja136.......05.08.................................Szcz e cin..........0 NiLLi ..........05.08......Weronika/Hubert.....Ostrów.Wlkp.......0 Iwoneczka....05.08..............................lube lskie...............0 GaGa_.........06.08.......p.na.c/Szymon/?.........UK.... ............1 lolcia26........06.08......Antoś/Emilka.........UK/Szcze cin.........0 lamajra........11.08.................................... W -wa............0 Edusia83......12.08..............................Mał opolska............0 nadiewa.......12.08.........Nadia/Erwin.......R adom................0 pikle............12.08..............................W arszawa............0 koteczek19833.13.08........Paweł/Maja....świętoszów..... .......1 dorocia1198..13.08............................Ostrów .Wlkp...........0 trójca.........13.08................................ śląskie................2 Monika........15..08 .Amelia/Aleksander.....Inow rocław............0 Asiaaa.........16.08.........Paweł/Zuza..........Śląsk .................0 Agula125......17.08..................................lub elskie............0 d.o.r.o.t.k.a.17.08..................................opo lskie.............1 chardonnay..17.08.................................Wielko p olska........0 zuzana77.....17.08...................................kuj .pom.............0 Figlarna.......17.08...................................G d ańsk.............1 majka.84......18.08.................................Wro cław.............0 *Olusia*0502..18.08....................................Ł ódź................0 galaxy.........19.08...............................podka r pacie...........0 issima..........20.08..................................P omorze.............0 Niagara78.....22.08.................................Trój miasto...........0 kropelkaaaa..23.08...................................Fra ncja.............0 aniuladoniula.24.08...................................Sz tokholm...........1 ruda2828.....27.08...................................War szawa...........0 uwemhe.......28.08...................................... gdansk............0 monika26s...28.08....................................... ...Koło ............0 ania69x2......29.08..................................... ..Łódź.............1 Zelka_86......03.09..................................... ..Lublin............0 Karola1988....?.08.....................................G da ńsk.............0 Klaudia.P......?.08..................................... .Wrocław............? mariolaaaa....?.09...................................... ....Ełk..............0 malbertka.....?.08...................................... .Wrocław..........0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki a jak tam Wasze brzusie???? ;) mi rośnie :) co do dzidzi to moja pierwsza ciąża nie była do końca planowana ale też nie można jej nazwać wpadką... wiecie o co chodzi a druga planowana i od razu się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie warto się przejmować gadaniem ludzi, ja też już do tego tak podchodzę, kiedyś byłam nadwrażliwa. W kwietniu będzie dwa lata jak jesteśmy po ślubie i moja teściowa zaczęła ludziom opowiadać, że jestem bezpłodna. A tu będziemy mieć dzidziusia:) Najpierw chcieliśmy zaraz po ślubie, ale się okazało, że mam anemię, miałam prawie całkowicie wypukane żelazo z organizmu, mdlałam w różnych miejscach, nawet na uczelni. Potem łażenie po lekarzach, hematolog dał mi skierowanie do gastrologa i się okazało, że mam dwunastnice usianą nadżerkami i że krwawi więc stąd to żelazo ucieka. W końcu we wrześniu 2008 roku wyszłam na prostą okazało się że ok , tylko wtedy mieszkał z nami kot Teodor i po zrobieniu badań na toksoplazmozę okazało się, że Teoś musi się z nami rozstać, tak będzie bezpieczniej, nie mam przeciwciał. No i znalezlismy mu dom, i w grudniu pierwszy raz wreszcie zaczęliśmy się starać o dzidziusia i od razu zaszłam w ciążę:) A koleżanka mi się zapytała czy wpadlismy bo skoro przez ten czas nie mieliśmy dzieci , żenada. Dodam jeszcze, że jedna ciocia, którą zresztą bardzo lubię, strasznie się zdziwiła że jestem w ciązy i powiedziała, że myślała, że nie będziemy mieć dzieci bo po pierwsze mamy wygodne życie, wyjazdy, rozrywka itp a poza tym jesteśmy leciwi na dziecko, ja mam 30 lat a mój mąż 41:) Ależ się rozpisałam, mam nadzieję, że ktoś to przeczyta!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak widać, nigdy nie jest za późno na decyzję o dziecku. Lenka, super, że będziecie mieli maluszka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja za dalszą rodzinkę podziekuję. Mam takie wujostwo i kuzynostwo do bani, ze napewno nie raz dupe mi smarowali. Kiedys tez się przejmowałam zdaniem innych, a teraz... Mysle, że z czasem się z tego wyrasta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to się mówi: z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu. i niestety w wielu przypadkach jest to prawda. ostatnio też miałam niemiłą sytuację z wujkiem i mieszkaniem, ale nie ma się co przejmować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×