Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

MoniaP.M. ja tak samo mam od poczatku \';] a na dodatek na poczatku mialam tak ze swedzialo mnie jak nie wiem co .. lekarka kazala mi sie podmywac zelem ale ktorty zawiera kwas mlekowy i pomoglo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w Tarnowie juz czekam na telefon juz 2 i pol roku! :( i napewno zaczelabym starania w innym osrodku jakby nie to ze po 6 latach urodzila sie nam coreczka :) co nie zmienia faktu ze nikomu tego osrodka nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześ dziewczyny :) widzę że rozmawiacie o wózkach i niektorym podobają się "starodawne" jakby ktoraś była zainteresowana to mam do sprzedania taki wózek http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/492d37a82d77c740.html jest do niego jeszcze spacerówka wszytko w bardzo dobrym stanie, za cene polowy nowego czyli ok 1500 zł a tu wiecej informacji o wózku http://www.baby.com.pl/szczegoly.php?Wozek_gleboko-spacerowy_Inglesina_Classica_kolor_2009_Azzurro&przedm=8509160&grupa_p=1&pwd=%2F1%2F100792%2F100817&sortuj=kod jakby któraś była zainteresowana piszcie na ams2000@o2.pl pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory za ten pierwszy post ale zupelnie nie wiem jak on sie tu znalazl bo byl wysylany jakiś miesiac temy na temacie adopcyjnym i w jakis dziwny sposób dzisiaj tu wskoczyl :( jeszcze raz sory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis ja jako pierwsza :D:D hey dziewczyny ;] co do tego wozka to ;/ kazdy ma inny gust i o gustach sie nie dyskutuje .. jak dla mnie nie dosc ze drogii to wcale mi sie nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! Widze, że dzisiaj to ja jestem najbardziej poranny ptaszek :) Wcale nie mogłam w nocy spać :( Przez ostatni tydzien tak mi brzuszek urósł, że nie moge już spać na brzuchu :( a to była jedyna pozycja, w której udawało mi się zasnąć. Cóż, powoli trzeba zmianiać swoje przyzwyczajenia ;) Skoro temat wózków jest nadal aktualny, mam do Was pytanie: czy któraś z Was miała styczność z wózkiem Baby Ace? Wózek ten ma składaną przednią oś i jest łatwiejszy do wciągnięcia po schodach, co mnie niestety będzie czekało :( Ciekawa jestem, czy to faktycznie jest uławtieniem? Będe wdzięczna za Wasze opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda a nie macie jakies piwnicy na dole, albo czegos? Bo wciaganie wozka pare razy dziennie to bedzie klopot.... Choc moja mama na 4pietro wciagla mojego brata, a wozki wtedy byly ciezkie jak cholera.... Planowalam isc do przedszkola na 8 a maly jeszcze spi :O Ladnie... zaspac w pierwszy dzien :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey ruda!! ja tez nie moge spac juz na brzuchu :) ciesz sie ze brzusio rosnie :) ja jutro ide na usg :) bo jednak nie wytrzymam zeby isc za tydzien ::) no i musze sie poradzic co robic gdy znow mnie zlapie taki bol nerki oby juz wcale ,, ja mam ten plus ze mam dwie windy a jak sie wyprowadze to dom jednorodzinny :) juz wybralam wozek ma byc Tako a ten wozek beby ace tez fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniuladoniula Niestety piwnica odpada :( Wprawdzie jest, ale wózka lepiej tam nie zostawiać. Mieszka w bloku z lat 70-tych. Wprawdzie ostatnio podjazd pod klatkę zrobili ale i tak pozostaje mi do pokonani ok. 12 schodów, aby przedostać się do windy. Będzie niezła siłownia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiaaaaa Pewnie, że się cieszę, że brzusio rośnie. Moje jeansy już są na styk :) W sobotę kupiłam sobie dwie pary jeansów ciążowych. Fajnie, że idziesz na usg. Czekamy jutro na wieści :) Ja usg mam dopiero 13 lutego na przezierność karku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nawet nie wiem czy bedzie mi takie badanie robila bo nic mi o tym nie mowila .. nie mam pojecia .. hehe nio widzisz ja to od 6 tygodnia musialam juz kupic spodnie bo w zadne nie weszlam ;] a dziwnie sie czuje terz jak siedze mam taka pilke hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiaaaaa Mój gin też narazie nie wspominał nic o tym badaniu, ale postanowiłam, ze pójdę sama. Jak już wspominałam mam jeszcze jedną ciężarną w rodzinie :) i ona właśnie robiła to badanie. Wyszło, że dziecko ma strasznie wygięty kręgosłup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ucięło mi kawałek wypowiedzi :( Teraz lekarz stara się temu zaradzić i byc może uda się jeszcze do porodu, aby maluszek był zdrowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po weekendzie wszystkie brzuszki :-) ruda2828 nie przejmuj się schodami, ja musiałam codziennie pokonywać 4 piętro, dasz rade, a nie macie w piwnicy takiej wozkarni na klucz? a tak swoją drogą, ja też 13 (w piątek) idę do lekarza ale nie licze na usg, zmieniłam prywatnego na państwowego, to moja pierwsza wizyta u nowego, za to do lekarza mam teraz dwa kroki bo przychodnia jest przy moim bloku a tamten prywatny był na końcu miasta, z tego co tu wcześniej wyczytałam to badanie na przeziernosc karkową robi się do 13tc i zazwyczaj prywatnie bo to nie jest obowiązkowe usg a 13 akurat będe w 13tc i troche załuje ze mnie ono ominie :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kobietki :) ja już w pracy. Poszłam wczoraj spać o 10 a dzisiaj przed 7 ledwo wstałam... i tak źle mi się spało i nie miałam się do kogo przytulić :( co do przezierności, to też nie miałam. ale jakoś mnie to nie martwi. wczoraj oglądałam Mamma Mia, ale średnio mi się podobał :/ leniuchowałam na maksa. Szukałam też sprzętu do nowej kuchni. I jakoś ten wieczór minął. Oglądałam też piżamki do szpitala, takie do karmienia. A mój brzuszek ani rusz. Wieczorem trochę większy, ale rano płaski jak zwykle ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mieszkam na pierwszym piętrze. To znaczy jest wysoki parter i potem moje piętro, także nie jest tak źle. Nie mam piwnicy, mam tylko garaż, ale jest wspólny ze sąsiadem, poza tym nie ma mowy o zostawianiu tam wózka. A w mieszkaniu będę musiała składać, bo i tak nie wiem, gdzie go zmieszczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NiLLi i co , znalazłaś jakieś fajne piżamki? też miałam poszukać ale jakoś zabrakło czasu, może za chwile coś pogrzebie w necie, jak masz jakąs ciekawą strone to prześlij link :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny:) moja znajoma rodziła jakoś rok temu i tez musiała chodzić w szpitalnych koszulach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się podoba coś w tym stylu, tylko chyba jasny kolor na okres po porodzie nie jest zbyt szczęśliwy... http://www.allegro.pl/item542255724_luksusowa_pizama_dla_karmiacej_kremowa_l_42.html wiem, że u nas na czas porodu trzeba się przebrać w koszulę szpitalną, a potem to chyba jak kto chce. Zresztą za jakiś czas pójdę się wszystkiego do szpitala dowiedzieć. Ale do domu muszę sobie kupić, bo aż wstyd się przyznać, ale nie mam porządnej piżamy. Zresztą nie jest mi potrzebna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam brzuszki po weekendzie :) oczywiście zmieniam stopkę bo już 14 tydzień skończony :) ja też nie mogę spać, budzę się około 4 nad ranem i męczę sie do rana, przewracam się z boku na bok ;/ miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki:):) Ja dzis z dzidzia mamy wielki dzien bo idziemy na usg wiec sie zobaczymy:):) W sumie wstalam dzis o 9 ,gdzie ponad tydzien wstawalam o 14 minimum,i nie wiem czy to przez tak wczesna godzine,czy przez dzisiejsze usg dziwnie sie czuje.Zjadlam sniadanie,ale nonstop czuje glod,a do tego tak dziwnie mnie mdli:( Trzymajcie kciuki by wszystko bylo dobrze z dzidzia,bo przed kazda wizyta strasznie sie boje,zeby bylo w porzadku. NiLLi ja tak samo jak Ty nie mam w sumie zadnej porzadnej pizamy,bo raczej w nich nie sypiam ,gdyz wygodniej jest mi bez nich:):) A co do koszul ,to te tez sa ładne:)http://www.allegro.pl/item539035783_muzzy_koszula_kopertowa_w_ciazy_i_do_karmienia_l.html http://www.allegro.pl/item545390632_muzzy_koszula_kopertowa_w_ciazy_i_do_karmienia_s.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo po co piżamka :P my też śpimy bez. na USG wszystko będzie dobrze :) dzidzia pewnie już spora będzie :) jejku jak Ci zazdroszczę, ja mam kolejne 18 lutego :) Ale to nie tak dużo czekania :P koniecznie poproś o zdjęcie maleństwa !!! :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja tak samo zadnej porzadnej nie mam wszystkie grube jak juz i byly dopasowane teraz bede musiala sobie cosik kupic ,, ale z allegro raczej nie bede bo ja musze przymierzyc i wogole taka maruda ze mnie ;] wole isc do sklepu i widziec co biore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NiLLi powiem Ci,ze jestem ciekawa czy w ogole zrobi mi moja lekarka usg,bo moja kolezanka z pracy tez chodzi do niej prywatnie jak ja,fakt,ze ona nie ma zagrozonej ciazy i ma o 2tyg mlodsza kruszynke,no ale ostatnio jak byla to lekarka nie zrobila jej usg,bo stwierdzila,ze za duzo tez ich nie moze robic,i ze od nastepnej wizyty bedzie tylko wysluchiwac bicia serduszka dzidzi. W sumie nie mialam jak do tej pory usg robionego przez brzuch,i mialam nadzieje,ze dzis mnie to spotka,oby tak bylo. A wiec musisz czekac jeszcze cale 2tyg zanim zobaczysz swa kruszynke,ale zleci szybciutko ten czas,zobaczysz:):Nie powiem fajnie by bylo gdyby juz plec dzidzi byla widoczna,bo w sumie jutro zaczynam juz 15 tydzien:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×