Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

kropelkaaaa Ładny i duży masz już brzusio :) Mój też jest duży, ale jeszcze nie aż tak. Postaram się zrobic niedługo zdjęcie. Asiaaa Zdjęcie jest w drugiej wiadomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otwieram i kapa no sa tam 2 zalaczniki a nie moge ich zobaczyc ;/ kurde ;/ ja zaraz zgram foty od siebie moze cos wrzuce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo kropelka ale masz brzucholek :D:D sliczny mi duzo do Twojego nie brakuje D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropelka duży masz brzuszek, ja też już mam taki :) hehe nic dziwnego bo mój dzidziuś jest starszy tylko dwa dni od Twojego :) co do usg to mi na ostatniej wizycie nie zrobiła :( powiedziala, że nie ma co robić zbyt często i że zrobi na następnej wizycie czyli 20 lutego, to będzie już 17 tydzień :D :D a tak samo jak Ty też pierwszą ciążę poroniłam... pozostaje tylko czekać do 20 lutego :) kropelka jak będziesz miała usg to bardzo jestem ciekawa wymiarów dzidziusia, bo mój będzie miał podobnie a jak go widziałam ostatnio w 10 tyg to miał 32 mm, hmmm ciekawe ile ma teraz :) mam jeszcze pytanko do Ciebie co do leków podtrzymujących czy nadal je bierzesz, bo mi lekarka kazała powoli odstawiać, więc biorę luteinę tylko raz dziennie i będę tak brać do 18 tygodnia, do tego biorę jeszcze magnez no i no-spe jak mnie coś zaboli albo zakłuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale strzeliłam gafe ;) do kropelki było to dotyczące brzusia :) a cała reszta była do MAJKI :) przepraszam za nieuwagę, ale gapa ze mnie wrrrrrr!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! U nas biało!!! ŁAŁ mamy 5 cm śniegu :P Juz bałwana mamy ulepionego hehe. Dalej sypie i boję się, że mąż będzie musiał z pracy na piechote wracać... Jak nasypie za dużo to komunikacja pada :/ W Londynie ponoć już cała komunikacja staneła. Witamy w UK Ja pewnie będę miała 19stego albo 23ciego USG. To zależy jak się umówie z lekarzem w PL. I w końcu się wyjaśni moja tajemnica porodu :P A tu mam linka do filmików. Pewnie nie jedna oglądała z Was na National Geographic \" W łonie matki\", warto :) http://www.clipser.com/watch_video/256343&mvpageno=1 http://www.clipser.com/watch_video/256420&mvpageno=1 Miłego ogladania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładny brzusio Kropelka. Ja też cos z tych rozmiarów, tylko, że ja z poczatku sierpnia, a może i wcześniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalka2384,rzeczywiscie troszeczke sie zamotałas:):) Powiem Ci,ze nie pamietam ile ostatnio dzidzia miała,a teraz to jest tak jak wczesniej pisalam,nie wiem czy bede miala zrobione usg z tego powodu co piszesz,moze lekarka uznac ,ze za czesto nie moze robic. A szkoda bo wydaje mi sie,i zreszta pewnie cala reszta dziewczyn tez,ze to jest najlepsze w ciazy bo mozna popatrzec na dzidzie i ma sie jakis wiekszy kontakt z nim:):) Nadal biore duphaston 2 razy dziennie i poki co nie wspominala o tym,ze bede minimalizowac jego dawkowanie,czy szykowac sie do odstawienia.I powiem Ci natalka2384,ze boje sie tego momentu,bo teraz wiem,ze on pomaga mi i dzidzi.A oprocz tego biore feminatal 400

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropelkaaa śliczny masz brzusio :) ja z początku sierpnia, a nawet w połowie nie mam takiego... w sumie to wcale prawie nie mam brzuszka. Lekarz powiedzial, że pod koniec lutego moooże już coś będzie widać :P ale się tym nie przejmuję, bo każdy brzuszek rośnie w swoim tempie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam foty :d ja tez bralam na podtrzymanie ale kazala mi juz odstawic bralam ze wzgledu na kolke teraz juz jest ok nie ma zagrozenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki moje kochana niby mdłości mi minęły itd ale przypałętał się refluks KOSZMAR!!!!! Co zjem to zaraz podchodzi mi pod gardło :( chyba już wole mdłości. Jak sobie z tym paskudnym refluksem radzić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Issimo, dziecku włoski rosną :D. Pij mleko, podobno pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matyldaaa
Co włosy mają do refluksa??Przeciez dziecko jest w łożysku, otoczone błonami , które je chroni wiec jak niby te włosy mają dawać refluks???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a dostane namiary na skrzynke sierpniowek ? :) kedzierskaania@gmail.com :) Ploooosie slicznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matyldo, tam na końcu wypowiedzi była emota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Kobietki. Mi się wydaje, że mój brzuch jest jakiś duży, ale mnie to nie martwi, bo jak NILLI napisała - każdy brzusio rośnie inaczej. Poza tym moja siostra miała też taki. Ostatnio śniło mi się, że miałam bliźnięta w brzuszku, dziewczynkę i chłopca. Dziewczynka była znacznie mniejsza, co mnie niecierpliwiło, a lekarz na to (we śnie): \"przecież to dziewczynka, a one są o wiele mniejsze...\". Ja to mam sny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apropo pizam - mam dwie koszule do karmienia jak ja to mowie z wywietrznikami ;) i jedna pizame. No i na porodowke wparowalam w takie pizamie w miekkich kapciochach i szlafroku a tam... babki w zwyklych bluzach, dresach, nawet jedna w dzinsach byla! A ja w szkolu. Oczy jak 5zl bo tyle sie nasluchalam w Pl ze musi byc pizama, ba nawet koszula! Widac co kraj to obyczaj.... Polecam te gacie poporodowe z siatki -nic nie uciskaja a to co maja to dobrze na miejscu trzymaja. No i sa SEXY ;) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GaGa, coś pięknego. Oglądałam i się bardzo wzruszyłam! Jak coś jeszcze znajdziesz to śmiało dawaj znać, a może inne dziewczyny coś też wyszukają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majorze KUPRICZ, nikt nie potrzebuje tutaj takich głupich uwag jak Twoja. To tylko świadczy o twoim ilorazie inteligencji. Zresztą szkoda pisać do takiej popierd...... jak ty! Pisz sobie ile chcesz, a my cię i tak olejemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu, też masz bardzo ładny brzuszek :) Wam to tak jakoś cały rośnie, a mi jak już wieczorem jest trochę większy, to tylko na samym dole pod pępkiem hihi myślę, że taki jak Wy to będę miała za miesiąc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nilli ja mam brzuszek ale to nie dzidzia ;) tylko pozostalosci po Eriko :o wiec ciesz sie ze narazie ci nie przybiera i ze wysporowana jestes :) Latwiej bedzie ci wrocic do figury sprzad ciazy no i porod latwiejszy bedzie. Choc reguly oczywiscie nie ma. Koelzanka z grudniowek cala ciaze "odbiegala" od reszty z rozmiarem. wygladala jak na drugi trymestr jadac rodzic :) ale odeszly jej bole plecow, puchniecie nog i inne dolegliwosci. A coreczka urodzila sie cudna zdrowa i wcale nie malutka :) Kropelka napisalam ci maila bo albo mam ciazowe zacmienie mozgu albo podany adres cos nie taki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nili dzieki :* no ja przed nie mialam wcale brzucha jedynie co bioderka i piersi .. piersi sie troche powiekszyly ale ju znie bola jak na poczatku praktycznie wcale nie bola mdlosci jak narazie nie mam uff jedynie co spiaca chodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest moja pierwsza ciąża, a co do operacji - miałam tylko na wyrostek 16 lat temu. Ja nigdy nie byłam bardzo szczupła, ale brzuszek miałam płaski. Z tego co wiem, to w następnych ciążach brzuszek jest większy, niż w pierwszej. Ja sobie jem kanapeczkę i co mnie dziwi bardzo mi smakuje i nie mdli mnie wcale. Pełnoziarnisty chlebek z białym serkiem (Madame Loik). Chciałam kupić tartar, ale znalazłam tylko z czosnkiem, bleeeee. Wolę polskie jedzonko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Mam przykre wieści! Rudzia straciła swoją kruszynkę w sobotę 😭 . Stało się nagle i bez powodu. Poprostu zaczeła krwawić. Strasznie mi smutno.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GaGa pozdrów ja od nas i przekaz,ze jestesmy z nia. Boże kochany,tak mi jej zal,bo wiem co czuje bidulka":(:( Ja na 18 mam usg i teraz jak o tym napisalas to plakać mi sie chce,bo jak widac niezbadane sa wyroki boskie,i kazda z nas moze to spotkac:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek tak Rudzia nie dawno przyleciała do UK... Za tydzień zaczełaby II trymestr :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×