Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Bebe B. więc termin wypada Ci na 8 sierpnia, w ta sobote skończysz 15 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi wyszlo ze minelo Ci 14 tyg i 3 dni ;) o ile Twoj cykl jest 28 tak wpisalam bo tak zazwyczaj jest hehe :P ale nie wiem moge sie mylic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam laski! Ja dopiero wróciłam od rodziców po kilku dniach pobytu u nich i9 nie wierzę własnym oczom: ale miałyście wenę! kiedy ja to przeczytam? Witam nowe sierpniówki i na razie tyle, lecę na kolację. Może skrobnę coś jutro jak już przeczytam wszystko! hejka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilka.... pewnie,że możesz. Zaraz podeślę Ci dane naszego maila na Twojego maila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam super kalendarz i już wszystko wiem (chyba). www.haczewski.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam cykl 30dniowy a lekarz mi wyliczył z ost @ tak jakbym miała 28 dniowy i powiedział ze to samo wychodzi z USG, no i licząc normalnie tydzien po tyg od 10 listopada to tak wychodzi na 17 sierpnia, zobaczymy co wyjdzie pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle, co planujecie w walentynki?? Mój ma mecz charytatywny, jakby nie to, to pewnie musiałby iść do pracy więc lepszy ten mecz, a poza tym Paula dzisiaj została zaproszona na imieniny do takiego centrum zabaw dla dzieci i zapominając o wszystkim ja się zgodziłam także póki co bigos w planach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te obliczenia i ten wiek ciąży też jest z lekka porąbany, ciężko to pojąć. Jak byłam na USG w zeszłym tyg w Środę to wyszło mi,że to 13t1d, a wg tego kalendarza teraz mam 13t3d. Trochę chwiejne są te obliczenia. A która z Was miała ostatnią @ 8.11? Chciałabym sprawdzić jak u innej sprawy się mają;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey :D ja juz po wizycie tak jak mowilam zmienila mi leki dala masci i inne leki po dwoch dniach jak nie przejdzie mam isc do niej zbadala mnie ale musiala tez zrobic usg a usg mialam tydzien temu nawet nie podejrzewalam :D ze mi zrobi dzidzius tak szybko sie poruszal i urosl ! tydzien temu jak bylam mierzyl 55 mm a dzis 7 cm :) zrobila mi zdjatko :D Sympatyczna moj dokladnie jest Żlołnierzem zawodowym i pracuje w marynarce .. mieszkanie to my mamy dom jednorodzinny wiec o to to sie nie martwie ;] Aniadonula to nie wysypka ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika, wpisujesz to haslo, co Ci podalam w mailu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nilli u Ciebie fajnie widać dokładnie gdzie się dzidzia usadowiła:) Super, no i możesz normalnie się ubierać, a ja już się w żadne spodnie nie mieszczę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku jkie cudne brzósie :) piękne :) ale chyba Gaga ma najwiekszy :)ale jeszcze wszystkich nie obejrzałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zelka, no u mnie brzuch wyraźnie do przodu i od dołu rośnie jak narazie :P ale z tymi rzeczami to nie tak do końca. Te spodnie, co miałam luźniejsze w pasie też się ledwo dopinam i marzę, aby wrócić do domy i je ściągnąć, albo chociaż rozpiąć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I bardzo dobrze ze juz z Twoja siostra lepiej :) i pewnie Tobie triche nerwy puscily takze to najwazniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×