Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Zelka no właśnie ;) Pasowałoby jakieś zasady i kryteria ustalić. I fajnie jakby zabrały w tej sprawie głos wszystkie, a nie kilka osób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokulek
czesc dziewczyny... Dowiedzialam sie o Was "Sierpnioweczkach" od innej sierpnioweczki,z ktora pisalam wczesniej na innym topiku dla starajacych sie a teraz mozemy odnalezc sie tutaj :)) Ja obecnie 14 tygodni i 6 dni.Jestem przeszczesliwa,brzuszek wlasnie zaczal byc widoczny.Termin mam na 7.08.2009 a nastepne USG polowkowe 20 marca wiecjuz nie moge sie doczekac :))Niesety jakbym mieszkala w Polsce to poszlabym pewnie szybciej,ale tutaj w Walii mozna isc tylko panstwowo wiec musze czekac.Wypozyczylam sobie taki sprzecik maly do sluchania serduszka dzidzi i codziennie "podsluchujemy" co u Malenstwa slychac.Wczoraj zaobserwowalam,ze przesunelo sie z lewej na prawa strone:))Czy ktorakolwiek z Was czula juz jakie bulgotnie w brzuszku,bo ponoc to wlasnie na poczatku sa ruchy.Pozdrawiam Was serdecznie i mam nadzieje,ze przyjmiecie mnie do Waszego forum. justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sympatyczna nie chodziło mi o Ciebie. Nie tylko ztąd się znamy :) Mowiłam ogólnie i to nie tylko do dzisiejszych obdarowanych :) A za komplement dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj lokulek :-) Mam pYtanie z innej beczki, która z was załozyla ten temat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lokulek witam i gratuluję. Ja już ruchy czuję od dłuższej chwili i to są kopniaczki delikatne, oraz przesuwająca się "kuleczka". Powiadasz, ze w Walii można sobie taki sprzecik wyporzyczyć? Może w UK tez :) Jeśli mogę zapytać to zkąd go miałaś. Czy wyporzuczyłaś to u GP czy może w szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GaGa_ ma troche racji, ja sama czułam sie nieswojo wchodząc na skrzynke i nie wiedząc czy wszystkie sie na to zgadzacie bo może ktoś sobie nie życzy, osobiście nie mam nic przeciwko żeby nowe osoby wchodziły ale co prawda to prawda że wiele z nas ma tam swoje prywatne dane albo jakieś osobiste szczegóły naszego życia i czasem sobie myśle, jak tu wchodził jakiś bufon co przyczepił się do fotki KOTECZKA, to on mógł podszyć się pod cięzarną i też zyskać dostęp do konta.. może przesadziłam... dobra, ide po małą, na razie wam wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie pomyliłam, bo jak byk na pierwszej stronie jest napisane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny ;) ...a już przez chwilę czułam się nie chciana .NIe zawsze jest czas na to i miejsce i okazja żeby pisać. Postaram się częściej.Wieczorami często mój M. a rano nie zawsze jest czas.... Wszystkie jesteście śliczne :) :) :) chyba nie chcecie popsuć sobie skrzynki takim 'kimś' jak Ja ? Wczoraj byłam ugina na badaniu i okazało się że ze mnie jest niezły "zakręt" :) Miałam przyjść już do badania z wynikami a ja zrozumiałam ze idę wyniki robic i potem badanie ;) hihih mój poważny jak zawsze gin pierwszy raz się zaśmiał :) że taka zakręcona jestem .Mowił że nie ja pierwsza i nie ostatnia tak zrobiłam :) NIe miałam usg tylko zbadał mnie i naciskał na brzuch ...potem w domu bolało mnie podbrzusze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anytram :) może przesadziłaś, a może i nie. Różnie to bywa... W sumie my też się mało znamy. Chodzi mi o wszystkie dziewczyny, ale mam nadzieję, ze te które tu siedzą często (i mają dostęp do skrzynki) nie posunełyby się do takich rzeczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sympatyczna ja też nie lubie uciskania podbrzusza, bo zawsze potem boli :( A Ty się nie wygłupiaj i nie mów, ze nam skrzynkę swoimi focimi popsujesz!!! Jest 50 naleśnik!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lokulek sobie poszła i mi na pytanie nie odpowiedziała 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm znikam, bo coś dzisiaj mnie w tym temacie zdecydowanie za dużo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokulek
Gaga musialam nakarmin MAluszka pierniczkiem :)) juz Ci mowie,w calej wielkiej brytanii na e-bay mozesz wypozyczyc,wpisuje doppler i ci wyskakuje.Na miesiac placi sie 10 funciakow,ale suuuper sprawa.JEsli chcesz zeby Ci podeslala link to poczekaj chwilke i zaraz poszukam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam tak jak GaGa, że powinnyśmy się lepiej poznać, zanim przekażemy hasło na naszą skrzynkę. Gdyby to były tylko zdjęcia to nic takiego, ale podawałyśmy linki na nk, więc rzeczywiście troszeczkę strach. to fakt, ja założyłam ten temacik:) kiteczek ostatnią @ miałyśmy tak samo:) Mi termin wychodzi na 30 lipca a z USG 4d na 26 lipca:) Więc Tobie pewnie tak samo. Byłam dziś w przychodni, żeby zorientować się jak sprawy ze szkołą rodzenia wyglądają u nas. Ale pocałowałam klamkę, panie były na oddziale więc niczego się nie dowiedziałam. Zastanawiam się czy będę chodzić na te spotkania. Muszę zapytać mamusiek z mojego miasta jak te zajęcia wyglądają u nas i czy warto, wtedy się zdecydujemy. No i ważna będzie jeszcze cena, bo np. 500 zł nie uśmiecha mi się płacić. Właśnie słucham piosenek z płyty Grzegorza Turnaua i Magdy Umer - \"Kołysanki - Utulanki\" polecam, piękne pioseneczki:) W ogole to przygotowujemy już taką muzyczną wyprawkę dla dzidziusia. Pioseneczki Jedyneczki i te sprawy;) Super:) Ale te kołysanki to naprawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lokulek dziękuję Ci bardzo :) Jeśli możesz to podeslij... A swoją drogą w jakim wieku dzieciaczek jest? Zelka laptopa mam w kuchni, takze oko zawieszam od czasu do czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lokulek tak byłam, dokladnie 5 lutego na wizycie i wtedy po raz pierwszy usłyszałam bicie serduszka :) Bez problemu midweif znalazła... Dobra ciasto na nalesniki się skonczyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jogi puszczaj te pioseneczki z 2-3 mc przed urodzeniem. Dzieciaczki w łonie zapamiętują takie rzeczy. Potem może akurat dzidziuś będzie chciał do tego usypiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokulek
ten przyrzad wykrywa od 12 tygodnia wiec jak ona znalazla to juz wiesz jak to robic:))wlasnie ten dopler jest bardzo podobny do tego co polozne maja.Moj dzieciaczek ma 14 tyg i 6 dni:)))a sreduszko z dnia na dzien coraz bardziej jest slyszalne,nawet nie musze sie gniesc po brzuszku tylko przkladam i juz slysze wiec wiem ze rosnie :)))jaki to cudowny czas dla nas!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lokulek dziękuję za linka. Powiedz mi jeszcze jak to jest po tym mc? Wysyłasz na to samo konto te 10 F czy inaczej to się odbywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anytram - własnie o to mi chodzi, zeby wiedzieć co i jak! a nie się męczyć. a chodzić chciałam w maju, tylko właśnie juz na maj miejsc nie ma. na wcześniej też nie ma i na później też nie:( widzę, że kwestia szkoły rodzenia nie ejst popularna. więc może jednak przesadzam... ale zdania nie zmienię, gdzies się zapiszę. w dzień dobry tvn mówili nawet o kursie internetowym, dla mam, które np. z powodów zdrowotnych nie mogą uczęszczać. zobaczymy ale już mi histeria przeszła, och te hormony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokulek
to jest tak:musisz miec najpierw konto na ebay zeby moc zamowic i tam wpisujesz dane karty swojej.Dane sa bardzo strzezone wiec spoko.Zamawiasz to i placisz za miesieczne wypozyczenie plus wysylka,jesli chcesz to po miesiacu mozesz im odeslac(tam dolacza taki lst do ktorego dnia masz ten miesiac) a jesli chcesz zostawic na dluzej to musisz do nich maila napisac i wtedy oni automatycznie sciagaje pieniazki z konta:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwoneczka Ty chciałaś chodzić w LBNie? Bo ja znalazłam szkołę rodzenia na Leonarda (osiedle LSM). Cena to z tego co się doczytałam 250 zł. Ja też będę czegoś szukać, ale na pewno nie teraz, bo mam wystarczająco dużo rzeczy na głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwoneczka strona poprzednia :) Pisałam o tym i podała linka do niej. Nie tylko ze względów zdrowotnych, ale czasami i godzin pracy, czy nie możliwości uczestniczenia małżonka w zwykłej szkole rodzenia. Ja nie wiem czy popularne czy nie. Sama jeszcze nie podjełam decyzji. A czy cc będę mieć dowiem się dopiero 27 kwietnia. Nie chce niepotrzebnie kasy wywalać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lokulek bardzo Ci dziękuje za informacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×