Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Zapomniałam Wam napisać... Dzidziuś waży koło 350 gram!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gaga nie martw się, wszystko będzie dobrze. Kobiety piją w ciąży alkohol, palą papierosy i też rodzą zdrowe dzieci, a my ciągle się przejmujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gaga_ SUPER !! :D:D jestes juz znami to nigdzie nie odchodz no co Ty :P jogi to co ja przeszlam to teraz mysle ze porod to pikus .. nawet cc to wiem jak wygladaja znieczulenia mialam do czynienia z tymi dwoma wiec o to sie bac nie musze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) ASiunia nic się nie martw tym kamieniem jak bęsdziesz odpoczywac to będzie ok ale w tej szke tyle godzin to niewiem jaj=k Ty wytrzymasz ,przecież w szkole się nie położysz Ach ... jakos dacie rade :) A co do badania 4D to ja też tego nie będe robic szkoda kasy a poza tym moja lekarka nie ma tego urządzenia do 4D ani do 3D i tylko jeden gin u mnie w miescie robi to badanie ale nawet nie wiem po ile ale na pewno dużo kurde nie moge przeczytac postu bo mi reklama lotto się wcina ale już ją wyłączyłam Gaga :) nie martw się pisz ile wlezie i rozsiądz sie wygodnie a my na pewno Cię nie wyrzucimy . Ale ta Twoja dzidzia psotna że sie wypieło pupą do mamy . A tym antybiotykiem się nie przejmuj . Bebe ma racje że kobiety w ciąży piją palą i rodza zdrowe dzieci Natalka trzymamy kciuki u lekarza tylko poyem melduj się szybko co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja dziś na fali roboty, więc tylko na chwilkę zaglądam. widzę, że macie ciekawy temcik o usg 3d i 4d. mój mąż by chciał jak mu powiedziałam co i jak. więc pewnie zrobimy, choć nie u mojego lekarza. tak dodatkowo, musze obczaić ceny u nas w mieście. dzis idziemy zabalować - ciekawe ile wytrzymam:) mąż uprzedzony, że na pierwsze wezwanie wstaje i idzie albo wraca taksówką, bo ja bryką jeżdżę. nawet mam ochotę, bo tak ostatnio się porobiło, że rzadko jest czas ze znajomymi się spotkać - wszyscy gonią tak jak my. to mamy już chyba wyznaczone przodowniczki topiku, które pierwsze urodzą -> Asia i GaGa - obiecajcie, że się podzielicie świeżymi doświadczeniami 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika staram sie nie martwic musi byc dobrze . mama ciagle sie biedna martwi o mnie zaglada co rusz do pokoju i pyta sie czy plamie ;[ ale na szcescie plamienia ustaly bo z ciaza jest wszystko okey . Iwoneczka no napewno ;] 100 % to nie wiadomo aleee 99 tak .. nie zapomne o was a nawet jakbym sie na kafe nie zjawila to zawsze na nkl jestem :) zanim ze szpitala wyjde to Krzych pewnie wstawi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) wczoraj spacerowalam godzinke :) bylo naprawde przyjemnie i troche odpoczelam psychicnie nawet wyciszylam sie troche :) Dzisiaj ledwo zyje cala noc prawie wymiotowalam ;/ myslalam ze zejde a dzisiaj ledwo zyje a mam szkole ;/ no coz jakos dam rade :) Napisalyscie tyle ze myslalam ze juz nie zdaze przeczytac :P ja bym chciala zrobic to usg 4D ale chcialabym popatrzec na to dzieciatko z ojcem jego ... ale on go sie wyparl ... powiedzial ze to nie jego ;( i sie bedziemy ciagac na badania DNA z dzieckiem jak juz bedzie. Tak mi przykro ale takie zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago, dobrze, że doleciałaś. Nikt cię wyganiać nie będzie, sama wstaniesz w odpowiednim momencie :D Anytram, dziękuję:). Rzeczywiście zanosi się co najmniej na męską drużynę piłkarską, ale mam nadzieję, że i frakcja żeńska w końcu się uaktywni. Co do USG 4D, jeśli chodzi o badania nie wykazuje nic więcej niż zwykłe, to właśnie raczej przyjemność podglądania dla rodziców i pamiątka. Sama nie zamierzam robić, to nie ten rodzaj pamiątek, który zbieram. Miłego dnia i mam nadzieję, że odpoczywacie, ja mam nadal urwanie głowy. Trzymajcie za mnie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pikle, to trzymam kciuki, żeby urwanie głowy szybko się skończyło :) ja bym się dzisiaj do kina przeszła. Chcę zobaczyc film \"Walkiria\" :D tylko nie wiem, jak mąż się na to zapatruje, bo od rana nie mogę się z nim skontaktować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uffffff, koniec tyrania. idę na dom, wieczorem imprezka, a w wikend nauka. czyli dalej będzie się działo:) dobrze, że już w formie jestem:D 17 tc rules!!! czego i Wam życzę - buziaczki👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak obiecałam pisze :) u lekarza wszystko dobrze, nie mialam robionego usg ;) jestem troszkę zawiedziona, no ale mialam już robione 2x a w ciąży powinno się mieć 3x, także pani dr powiedziała ze jeszcze jedno usg przede mną co do mojej nieobecności, to bylam caly tydzień z Mężusiem u rodziców, a tam niestety nie mamy neta :) zaraz uciekam do znajomych ale jak tylko wrócę to biorę się za nadrabianie zaleglości w czytaniu, pooglądam też wasze brzuszki ;) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalka a Ty chodzisz do gina na NFZ czy prywatnie ?pewnie NFZ skoro tylko 3 USG przewidziane na ciąze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny , czytam i czytam ale już przeczytane. U mnie córka chora więc marudkę małą musze ciągle przytulać , więc wczorajszy dzień praktycznie w łóżku spędzony. U mnie usg jest na każdej wizycie , i chodzę na NFZ , to raczej chodzi o podejście lekarza niż formę \"płatności\".Ja dojeżdzam do lekarza 60 km , jakby w Gdańsku dobrych niebyło , ale jak mam się tłuc przez zatłoczone miasto , wolę wskoczyć na obwodnicę a potem autostradę i 30 min i jestem na miejscu ( to do centrum jadę dłużej a mam 10 km ). U mnie z każdym dniem coraz gorzej , senna jestem strasznie i wymiotuję śliną . Jeśli chodzi o USG 4D chciałam robić , ale zrezygnowałam , wolę za tą kasę kupić monitor oddechu czy lepszy laktator . Moja przyjaciółka zrezygnowała również bo zainwestuje w znieczulenie. Ja myślałam o znieczuleniu , ale z pierwszym dzieckiem poradziłam sobie doskonale bez to i teraz dam radę , mam nadzieję , a jeśli chodz o położną to nie biorę takiej możliwości pod uwagę , w końcu powinnam mieć już w prawę , ale tak naprawdę każda z nas doskonale da sobie radę , taka natura . Wy dziewczyny , które po raz pierwszy zostaniecie matkami -boicie się pewnie jak to będzie , ale powiem wam ,że ja mimo posiadania już dziecka mam większe obawy niż za pierwszym razem , o różności . Moje typy na imiona to: dziewczynka:Kornelia , Lilianna, Gabriela chłopak :Maciej , Gabriel , KRZysztof witam nowe sierpnióweczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam dopiero dwa usg 7 marca b ede miała trzecia Figlarna to uważaj na siebie i dzidziusia abus sie od córy nie zaraziła grypą Zmieniam stopke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figlarna, jeśli o poród chodzi to w moim przypadku niezbyt się obawiam, chyba z tego względu, że nie wiem co mnie czeka:) ładne imiona wybrałaś, najbardziej podobają mi się Gabryś, Gabriela, Kornelia. my tez mieliśmy już 5 razy Usg, ale w tym jedno baaaardzo krótkie, minutowe. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja chyba najbardziej się obawiam się , że z jakis powodów np . położenia maleństwa będzie mnie czekać cc , a chciałabym naturalnie chyba jak większość kobiet , no i boję się czy pokarm będe miała , bo z córką to było badziewie a nie wartościowy pokarm , dosłownie woda i karmiłąm butelką , ale boję się też śmiesznej rzeczy - mianowicie pięlegnacji syna w razie czego:):) w tym temacie chyba będzie tzreba potrenować na większym dziecku ( mąż) :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalka, następnym razem zobaczysz maleństwo :) ja już miałam 4 USG i mam na każdej wizycie co 3 tygodnie. Ale są krótkie 2-3 minutowe. a co do porodu, to nie wiem, czego się bać ;) bardziej boję się, że sobie z maluszkiem nie dam rady... :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nilli 🌼 spokojnie każda tak myślała pewnie , ja też , na początku byłam taka nie poradna ,a le z czasem nauczyłam się rozumieć swoją córkę i nabrałam w prawy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOTECZEK19833 nie pamietam nazwy bo w sklepie go upatrzylam jak bede nast razem zapytam o nazwe potem znajde w googlach ja na 4d bede szla nie ma bata zeby nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny;-) Ja chodzę na usg prywatnie do dr Makowskiego na Łucką w Warszawie. Ten jego sprzęt robi tradycyjnie 2D i w pewnym momencie istnieje opcja przełączenia na 3D gdzie widać super dzidziusia jak wygląda... Nagrywa też płytę CD a do tego najważniejsze - jest fachowcem. Postanowiłam trzy najważniejsze usg wykonać u niego, każde kosztuje 200 PLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokulek
czesc Dziewczyny kolejny dzionek za nami.Juto zaczyna sie dla mnie 17 tydz!!czas leci szybko!!nie wiem czyjuz spicie,ale dla tych ktore nie moga spac badz dla pozostalch mamusiek na jutro cos do poczytania....Szczerze polecam,bo naprawde sie wzruszylam!! OPOWIESC NIENARODZONEGO DZIECKA http://babyonline.pl/pampers_ciaza_rozwoj_ruchu_artykul,5847,0.html pozdrawiam serdecznie i milego weekendu zycze wszytskim!!papapa justys i Julka/Julek :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem pierwsza w ten mroźny poranek. Witam wszystkie mamusie. Ja walczę jak zwykle z porannymi nudnościami i wymiotami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey bebe ja nie moge i tak juz spac wysypiam sie a jest 8 dziwne .. w ktorym jestes tygodniu ? Bebe ? proponuje zrobic stopke .. mi wymioty przeszly w 12 tc .. jedz czesto i przed spaniem tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wstałam po 8, ale się przespałam, bo normalnie wstaję dużo wcześniej. Ale cudownie jest nie musieć wstawać do pracy :] Mąż znowu ma katar, więc mnie to pewnie też czeka :( Wczoraj oglądaliśmy \"Źródło\". Polecam. Ale dość smutno mnie nastroił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy pomału wstaja ;] a ja na 13 do szxkoly ;/ mam na 10 ale sobie 1 wyklady odpuszczam nie chce za dlugo siedziec a to sa nie obowiazkowe wiec nie ide :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry dziewczynki! U nas -14 za oknem. No cóż już ciało zapomniało jak to jest przy takich mrozach :D. Nie to co nasze angielskie mrozy, które w porywach dochodzą do -8 stopni i to tylko nocą :) Zapomniałam napisać wcześniej, że mam jednak anemie. Lekką ale mam i łykam żelazo +magnez, bo ostatnio cos mi się macica zaczeła stawiać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w ten mroźny poranek no i skończył sie 14 tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×