Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Zmieniam jeszcze stopkę. 19 tydzien mi stuknoł :) Nilli gratuluję kopniaczków 🌻 Cudowne uczucie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to faktycznie rzut kamieniem :) Była jeszcze jedna dziewczyna z Ostrowa, ale chyba zrezygnowała z pisania na forum :) Wreszcie ktoś, kto mieszka w promieniu 100km ode mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GaGa, Ty pierwsze kopniaczki masz dawno za sobą :) a ja od jakiegoś czasu czułam, ale nie wiedziałam, co o tym myśleć. Mama mi o jakimś robaczku w brzuchu gadała, a ja tylko czułam te stuknięcia-puknięcia :P hihi A macie takie albumiki dzidziusia? Bo ja dostałam na urodzinki i wypełniam systematycznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila, a ja życzę wszystkiego naj z okazji urodzinek :) niech dzidzia rośnie zdrowo i niech życie ułoży Ci się tak, jak byś chciała! moja mama rodziła pierwszą córcię (czyli mnie) jak miała 19 lat :) teraz jest zadowoloną 42-letnią kobietą, która ma odchowane dzieci i może zająć się sobą (moja najmłodsza siostra ma już 17 lat). Też bym tak chciała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje NiLLi :) wlasnie teraz to tylko zyczenia mam zwiazane z moja dzidzia :) zeby byla zdrowa i rozwijala sie prawidlowo :) i tego i Wam zycze bez okazyjnie bo to dla nas matek najwazniejsze:) Kurcze to ja tez bede taka mloda mama hehe :D jeszcze laska bedzie ze mnie :) moja mama miala 34 lata jak mnie urodzila takze ja mam starsza mame :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila, ja patrząc na moją mamę zawsze chciałam mieć wcześnie dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila Wszystkiego Najlepszego z okazji urodzinek :) Bezstresowej ciąży, lekkiego porodu, dużo miłości i jeszcze lepszego jutra! A co do wczesnego macierzyństwa to są i plusy i minusy. Tak samo jak i z "dojarzałym" macierzyństwem :) Nilli ja bym tych ruchów do robaczka nie porównywała :) Może w późniejszym okresie jak dzidzius będzie większy i będziesz odczuwać jak się cały przemieszcza. Fajne uczucie. Mam nawet krótki filmik nagrany jak Martynia chciała wystawić nóżkę przez mój brzuch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe ja tez ale to dlatego ze moja mam byla najstarsza mama w mojej klasie jak bylam w podstawowce :) ale nie sadzilam ze ja tak wczesnie zostane i to jeszcze z takimi nieprzyjemnymi niespodziankami ale najcudowniejsza i najprzyjemniejsza jest dziecko :) juz bym chciala je przytulic pocalowac :) a Ty NiLLi kiedy mialas urodzinki chyba niedawno bo pisalas ze dostalas jakis album.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki GaGa :) no tak masz racje duzo plusow i minusow ktore sa juz teraz odczuwalne... ale ja zapamietuje tylko te plusy :) ostatnio czytam z dzidzia basnie i bajki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila no u mnie akurat dziecko nasłucha się różnych bajek, piosenek i modlitwe "Aniele Boży" w wykonaniu starszej siostry. Zresztą i ono będzie miało czytane te same bajki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was niedzielnie :-) ja tylko na chwile bo zaraz wybywamy familijnie na spacer chociaż ciepło nie jest i słoneczka też nie widać :| Kamila wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Zdrówka dla Ciebie i Żuczka :-) i spełnienia tego wszystkiego czego sama najbardziej pragniesz! Co do malowania i farby to właśnie tak się zastanawiałam czy to może mi i maluchowi szkodzić bo właśnie mamy remont tylko na razie na etapie gipsowania itp a później będzie malowanie farbami disneya, tymi przeznaczonymi specjalnie do pokoju dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe no tak :) a to prawda ze dziecko w brzuszku slyszy nasze glosy ? :) bo ja czytam mu bajki i tez slucham piosenek hehe :) szczerze powiem ze i one mi pomagaja wtedy jestem rozluzniona usmiecham sie czesciej i zapominam o klopotach chociaz na chwile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Anytram :) ja przygotowuje sie do remontu ale malowanie mialam w sierpniu takze koloru nie zmieniam a pokoju tylko meble i przedzielam go na pol w jednej czesci sypialnia moja i dzidzi a w drugiej stoliczek foteiki pufy :) zobaczymy jak to wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nie mogę czytać
tej NILLY. Takie bzdury wypisuje., jakby miała 30 lat i była w ciąży to by pewnie napisała że to najlepszy czas na dziecko, bo studia skończone, fajna praca, wyszalała się i teraz moze sie poświecić dzidziusuiowi. A tak to bzdury wypisuje że jej matka 40 latka bedzie babcią i może sie etraz realizować, ciekawe jak, chyba czekając na emeryturę. Ja na pewno nie chciałabym być babcią w wieku 40 lat, wnuki jednak postarzają. mój wujek ma 40 lat i ma roczne dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anytram farby disneya są bezpieczne. Zresztą na stronie producenta znajdziesz informację o nich. Kamila prawda, że dziecko słyszy nasze głosy i czasem głosy otoczenia. Ale na tym etapie jeszcze za wcześnie, żeby dzidzia coś słyszała. Koło 7 mc napewno usłyszy Ciebie. Nie przestawaj czytac jak Cie to uspokaja, bo dobrze to wpływa na maleństwo :) Wy wszystkie tak z tymi remontami! Ja tez chce, ale wynajmujemy dom i nie wiadomo ile tam jeszcze zostaniemy. Pewnie dopiero weźmiemy się za malowanie pokoju dla dzidzi jak zdecydujemy sie na jego wyprowadzkę z naszej sypialni :) Martynka spała długo z nami, bo do 1,5 roku, ale warunków nie mieliśmy. Pomalowalismy mały pokój, pokupowali obrazki i firankę. Martynia oczywiście wybierała sobie rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Mala :) pomaranczko Ty chyba troche przesadzasz ... kazdy jest inny i nie Tobie to oceniac lepiej zajmij sie swoimi sprawami bo najlatwiej sie ocenia i wypisuje na przykladach z rodziny a nie wiadomo co Ciebie czeka! pokorne ciele dwie matki ssie i tego sie w zyciu trzymaj a nie ocenianiem ludzi ... moglabys sie burzyc jak bysmy tu pisaly o usuwaniu i oddawaniu do adopcji a my kochamy nasze dzieci i nie wazne ile mamy lat ! zdecydowoac sie urodzic i wychowac to duza odpowiedzialnosc a jednak nikt nie birtze tego pod uwage tylko ocenia. KAZDY z nas jest inny ktos planuje miec dziecko w wieku 20 lat a ktos inny w wieku 40 i czego Ty nie mozesz juz sluchac to nie wiem ?! to nie czytaj i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Sylwinka :) Ja planuje wyprowadzke na swoje za jakies 5 lat ale jak to bedzie zobaczymy na razie z mama :) Czytalam ze Wy juz macie tyle rzeczy dla dziecka a ja jeszcze nic ;/ kurde chyba zaczne sie rozgladac juz. Babcia mi na drutach zrobila sweterek i czapeczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny naprawdę nie warto się szarpac z pomaranczkami. Potrafią być bardzo nie miłe, a my przez to tylko się denerwujemy. Jak nie będziemy zwracać uwagi to może jedna z drugą pójdą gdzie indziej śmiecić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Kamila :( Ostatnio boli mnie brzuszek. Czuję go cały czas. Trochę to męczy, ale jak się położę w odpowiedniej pozycji to przechodzi. Niby jest wszystko wporządku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila, ja miałam urodzinki w styczniu :) GaGa, ja też bym tego do robaczka nie porównała :P a co pomarańczaków, to kto by się nimi przejmował :) każdy ma swoje zdanie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj GaGa napewno wszystko jest dorze a brzuszek musi troszke pobolec bo jak to by w zyciu bylo jak by wszytsko kolorowo sie przechodzilo 🌼 lapaj ze tak powiem :) ode mnie :) NiLLLi ok zdanie tak mozna miec swoje ale to raczej powinno sie zaczac "wiecie dziewczyny moim zdaniem to 19 lat to za mlody wiek..." a nie 'juz nie moge sluchac tej NiLLi..." a zreszta ludzie sa jacy sa i czasem nie pomysla albo specjalnie zrania. no wiesz i nic nie mowilas ze masz urodziny ?!!!! klapsa dostaniesz :P WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO :) spoznione ale szczere :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też Kamilko dołączam się do życzeń urodzinowych- spełnienia wszystkich marzeń!!!!!!!!!!!!!!! Ale macie fajnie z tymi remontami- mój dzidziuś niestety nie będzie miał narazie swojego pokoiku :( ale może za parę lat :) A co do \"Pomarańczek\" to łatwo się wypowiadać negatywnie jak się człowiek ukrywa.... no cóż są tacy którzy wszystko wiedzą lepiej od innych. Ja właśnie jestem po obiadku i muszę troszkę pozmywać w kuchni a potem do mamy w odwiedzinki się wybieram. Za tydzień we wtorek idę zobaczyć mojego maluszka i może zdecyduję sie na to slawetne 4D, ale nie wiem właśnie ile u mnie to kosztuje - powiem wam 3 marca :))) milej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje dziewczyny za zyczenia :) Ja tez nie widze nic zlego zostac babcia w wieku 40 lat :) moj maluszek tez bedzie mial ze mna pokoj :) moze kidys doczeka sie swojego pokoiku :) na razie chce zmienic w moim mebelki ale zobaczymy jak to bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila ja nic nie chce mówić, ale tu większość to KOZY, oczywiście zodiakalne :) Także albo obchodzily w grudniu albo w styczniu urodziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde i nic nie pisalyscie ze sie juz o rok starsze robicie hehe :p rozumiem odmladzacie sie :P a mi te urodziny daja usmiechu i radosci bo dzidzia jest w brzuszku bo tak to nawet nikt nie pamietal i ja tez :P a te sa wyjatkowe :) Od brata i bratowej dostalam ksiazke o masazu dziecka :) sa tam wierszyki piosenki dla dzieci bardzo fajna ksiazka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×