Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Wszystkie wnuczki mojej babci mają na drugie Zofia, mężowi się podoba a co do Leona ja lubię takie imiona Leoś fajnie, znajomej ojciec ma Leon ale mówią Leoni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie, z ciuszkami dla maluchów - to lepiej zawsze być ubezpieczonym i mieć swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alidżi, fajny zwyczaj masz w rodzinie. Kontynuuj koniecznie, jeśli będzie córka. U mnie nie było takiego, może zaczniemy;) Nilli, wzięłabym swoje ubrania dla dziecka. Nawet jeśli w szpitalu oferują, może różnie być. A nuż będzie jakiś baby boom i zwyczajnie nie starczy dla wszystkich? Nie ryzykowałabym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wezmę swoje ciuszki :) przezorny zawsze ubezpieczony :) jeszcze popytam o szpitalu. zresztą i tak nie mam wielkiego wyboru :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pikle ten zwyczaj narodził się z tego, że moja babcia jest bardzo, badzo kochana, nieźle się też złożyło bo nasza córcia ma być 6 wnuczką mojej babci i zero wnuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to jest, ze jak już "lecą" chłopcy albo dziewczynki,to po kolei..u mojego męża w rodzinie jest dziewięciu chłopców i ani jednej dziewczynki! chyba więc jesteśmy skazani na męski ród;) niczemu się nie dziwie alidżi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle alicja - alidżi - to piękne imię, też o nim myślałam w razie córeczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki:) Przepraszam,ze tyle nie odzywalam sie ale mialam problemy z netem,gdyz bylam jakis czas bez niego.Staram sie was poczytac by uzupelnic braki,ale ciezko mi idzie bo strasznie duzo napisalyscie przez ten czas:):) Chcialam sie pochwalic ,ze teraz w poniedzialek bylam u lekarki i uprosilam ja by mi zrobila usg.Z poczatku nie chciala bo powiedziala,ze ona usg stwierdzajace plec dziecka robiw 23tyg,i wtedy tez robi dokladne pomiary dzidzi. No ale udalo sie i nasz dzidzia,to..............chlopiec:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja go całe dzieciństwo nienawidziłam ale teraz wraca do łask i też mi się podoba, chociaż nie lubie jak ktoś mówi Ala ale mnie się to naszczęście bardzo rzadko zdarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpisuje mojego synusia do tabelki Nick...........................?? GaGa_........................?? kiteczek999999999.......dziewczynka Jogi11.......................?? Majka15181................chlopiec Alidżi.........................dziewczynka NiLLi.........................chłopiec Iwoneczka..................?? kapucha171................?? lolcia26.......................chłopiec Pikle.........................?? Koteczek19833...........dziewczynka Bebe B...................... dziewczynka Marzenie1508.............?? Asiaaaaa....................?? anytram.....................?? Agula125....................?? Figlarna.....................?? Sympatyczna79...........?? issima.......................?? małaHPW...................?? RedHairMama..............?? ruda2828...................chłopiec Monika26sz...............?? kropelkaaaa...............chłopiec Kamila19_2908............chłopiec zelka_86....................?? Sylwinka25.................?? monika1987................chłopiec nici1980,10..................?? Tupa80........................?? Spajk.........................chłopiec Witam rowniez nowe kolezanki na naszym forum ,poprawilam tez stopke bo zaczelismy juz 21 tydz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teraz prawem serii posypią się chłopcy. Która ma w najbliższym czasie USG? ;) Majko, gratuluję syna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laseczki, Miałam dzisiaj paskudny nastrój, i jeszcze taka jestem rochandrzona, musiałam sobie troche poryczeć dla rozładowania emocji.... Poczytałam sobie Was troszkę i sie rozluxniłam, ufff. A co myslicie o moich wyborach imiennych: Aniela (po prababci, niejakoa, a poza tym bardzo mi sie podoba) i Julian (ot tak) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pikle dziekuje,mam nadzieje,ze synus nie zmieni sie nagle w dziewczynke na ktoryms usg:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Któraś jeszcze dzisiaj wraca z USG, ciekawe jakie bedą wieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniela tak - z Musierowiczowską "Kłamczuchą" mi się kojarzy, jak najbardziej pozytywnie; Anielka - nigdy w życiu, za Prusem nie przepadam. A Julian Tuwim fajny facet był. No i Ławeczka Tuwima jest w Łodzi - moim ukochanym mieście. Red, wybrałaś imiona, które kojarzą mi się literacko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję! Bebe - dziewczynki, spajk - chłopca Majka - chłopca! Jednak chłopaki na razie górą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pikle - Tuwima pasjami uwielbiam, że tak rzekę. A gdy przechodzę obok Ławeczki - prawie co dzień, mieszkam blisko, to marzy mi się by On tam siedział, ale żywy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki, uciekam pod prysznic a potem do łóżeczka i będę oglądać całą serię CSI na AXN. Jutro siedzę cały dzień w domu (chyba że ładna pogoda będzie i pojdę gdzies na spacer) i będę sie bardziej uaktywniać :) Dobrej nocki Wam życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ale żescie się rozpisały ...szok ale w koncu doczytałam dzisiaj jak przyszłam z pracy to usnełam spałam od 18 do 20 aaaaaaaa i kupiłam sobie dzisiaj fajne spodenki ciazowe Bebe :) gratuluje synka majka :) gratuluje córeczki a co do imion to mni się podobają Mateusz Dominik Zosia Martyna jeszcze jakies miałam ale teraz zapomniałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alidżi jutro przyjeżdżają z meblami do kuchni i mają je montować, mam nadzieję, że teść dopilnuje, bo ja dopiero po uczelni tam wpadnę. Został nam do pomalowania jeszcze salon i przedpokój - z tym, że przedpokój koniecznie, a salon może sobie na razie darujemy, bo i tak nie mamy do niego mebli i musiałabym malować na biało. Oskar, Hubert, Robert, Wiktor mi się bardzo podoba dla chłopca. Dziewczyny jeszcze zależy jak to brzmi z nazwiskiem. Żeby jakaś Blanka Kapusta, albo Dejwid Kogut nie wyszedł:P Mar-Jan dobry:D Majka gratuluję synka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My pomalowaliśmy narazie jeden pokój na ciemny zieleń niebardzo to wyglada ale trudno tzn. kolor ładny ale do ciemnobrązowych mebli a my tam mamy jasny klon no ale nic za 3 lata się przemaluje. Niedługo czeka nas reszta ale aż się boje po tych wojnach i wylanych łzach. Małżon teraz się ze mnie śmieje, żebym sobie jeszcze popłakała ale głupia jestem ale cóż hormony + temperament = mieszanka wybuchowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jestem:) Nasza Hania ( bo usg w 14 tyg. stwierdzało, że dziewczynka) okazała się osobnikiem męskiej płci!:) baardzo się cieszę!:) mąż jeszcze trawi tą wieść, stwierdził że boi się wychowywać syna. Musimy teraz wybrać imię. Podobają mi się Brunon, Eryk, Tymek, Hubert, ale pewnie skończy się na jeszcze innym. Z dzidzią wszystko dobrze, zdrowiutki jest, serduszko mocno bije, rozszczepu podniebienia nie stwierdzono, pęcherz, żołądek na swoim miejscu no i jak na razie siedzi pupą w dół i mam nadzieję, że zmieni tą pozycję. Wiercił się na usg strasznie a w pewnym momencie to się tak poskręcał, że tylko pół macicy zajmował:) Drapał się po główce, ssał kciuk, piękne widoki!:) Po tym, jak widziałam jak dzidziuś na 4d został przebadany i pooglądany, to chyba każdemu będę polecać to usg. Wydaje mi się, że warto. Gratuluję bebe córci. spajk syna i majce też syna!:) Wklejam się do tabelki Nick...........................?? GaGa_........................?? kiteczek999999999.......dziewczynka Jogi11.......................chłopiec Majka15181................chłopiec Alidżi.........................dziewczynka NiLLi.........................chłopiec Iwoneczka..................?? kapucha171................?? lolcia26.......................chłopiec Pikle.........................?? Koteczek19833...........dziewczynka Bebe B...................... dziewczynka Marzenie1508.............?? Asiaaaaa....................?? anytram.....................?? Agula125....................?? Figlarna.....................?? Sympatyczna79...........?? issima.......................?? małaHPW...................?? RedHairMama..............?? ruda2828...................chłopiec Monika26sz...............?? kropelkaaaa...............chłopiec Kamila19_2908............chłopiec zelka_86....................?? Sylwinka25.................?? monika1987................chłopiec nici1980,10..................?? Tupa80........................?? Spajk.........................chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jogi Super że wszystko dobrze i kolejna pomyłka płci z dziewczynki zrobił się chłopiec Gratuluje a kiedy Ja się dowiem ???hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jogi, ale niespodzianka :) gratuluję :D Zelka, co do nazwiska masz rację. Nam się dużo imion podoba, ale odpada, bo się będzie źle wypowiadać z nazwiskiem. Przecież nikt nie ma sobie na wymowie języka połamać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×