Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

a z dzidzią nie martw się przecież nie ma o co...wszystko na bank jest dobrze!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała, ja też to słyszałam :) ale nie wiem, czy to obserwacje położnych czy jakiś kolejny mit :P U mnie na przedostatnim USG było 136 a teraz 140 uderzeń / minutę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alidżi, rzeczywiście jazdy sobie robisz! ;p Jam młodsza o rok (a kto wie, czy w miesiącach nie mniej), a nie panikuję, żem za stara. Ba, planuję dla pasożyta rodzeństwo, coraz częściej nie jedno. Apetyt rośnie mi widać w miarę ciąży, bo do tej pory byłam antyciążowo-dzieciata. To, co dalej napiszę, proszę nie brać do siebie, młodsze koleżanki, o sobie piszę! W wieku 20 lat to ja byłam za smarkata na dziecko, a i teraz gdyby nie namowy Piklowego, kto wie, kiedy pasożyt by się pojawił. Tyle że u mnie to rodzinne, moja mama urodziła mnie w wieku 33 lat, siostrę dwa lata później. Przyjaciółka pojawiła się na świecie, kiedy jej mama miała 36 lat. Ba, sąsiadka ostatniego syna rodziła w wieku 42 (świadomie, nie z wpadki). Tak więc, Alidżi, idź na spacer, zadzwoń do przyjaciółki, poczytaj książkę, ale nie nakręcaj się bez powodu. A jeśli będziesz miała spadek humoru, daj znać - zawsze chętnie opierdzielę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freckled u mnie lepiej bo my juz prawie 7 po slubie wczesniej 3 nażeczeństwa, ale człowiek głupi był że wczesniej się nie zdecydował. U mnie w rodzin ie nikt się już nie pytał kiedy my będziemy mieć dziecko bo wszyscy myśleli że to drażliwy temat. Mała czyli co faceci bardziej anemiczni u mnie w 13+5 tetno 167 ciekawe czy się sprawdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu, wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia. Dziecię kopnęło w intencji zastanowienia się, czy na pewno dobrze robisz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alidżi, nie denerwuj się na zapas :) ja ledwo 22 skończyłam a też cały czas myślę, czy maleństwo jest zdrowie i czy lekarz czegos nie ukrywa, bo jakoś za dobrze to wszystko idzie :P ale nie ma co się nakręcać bez potrzeby :) wszystko jest jak najlepiej, Twoja córcia rośnie jak na drożdżach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my pobraliśmy się po dwóch latach znajomości i uważam, że to była dobra decyzja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alidżi, nie panikuj, z dzieckiem na pewno wszystklo OK. Co do wieku, ja tez mam 29 a chciałam 5 lat temy ale mój był \"niegotowy\". W końcu po 2 latach staranek będziemy mieli dziecko i uważam że wszystko się układa w najlepszym dla nas czasie. Po prostu tak miało byc i koniec. My jesteśmy rok po ślubie a od 12 lat razem!! Chyba rekordziści wśrod was, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz, Pikle nie za stara to nie, tylko że młodszy organizm lepiej wszystko znosi, szybciej dochodzi do siebie, więcej ma energii...chyba rzeczywiście pójdę na spacer, bo jakiś chyba mam zły dzień; Ja też myslę, że u mnie na jednym sie nie skończy tylko seria poleci, jak szaleć to szaleć, uważam że na dzidzi zawsze jest dobry czas; U mnie w rodzinie też późno dzieci przychodzą na świat czy to jakaś przypadłość cywizlizacyjna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alidżi, faktycznie idź na spacer, ja też idę, bo mnie chandra i złość zabiją w tym domu. Jesteś silna i dasz radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nici 198010
Czesc dziewczyny,u mnie juz od kilku dni pogoda sliczna, gratuluje tym z was ,ktore juz znaja plec dzieciaczkow,Alidzi ja z moim mezem jestem niezmiennie od 1999r.i jestesmy juz prawie 5 lat malzenstwem,ale ciesze sie ze pomimo moich wieloletnich naciskow zeby wreszcie splodzic dzidzie,obydwoje zdecydowalismy,ze to wlasnie teraz.Wiem,ze to teraz jest dobry dla nas czas a ja czuje sie ,jak nigdy wczesniej dojrzala przyszla mamusia:)))Dziewczyny z okolic Janowa,to moze spikniemy sie w jakims punkcie pomiedzy Janowem,Zaklikowem i Stalowa i na zywo powymieniamy sie doswiadczeniami,fajnie by bylo:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nilli a strach chyba zawsze będzie niezależnie od wieku ja np. jak mój małżon wraca z pracy po 22 to zawsze się boję i jak się spóźnia to chodzę od okna do okna, kiedyś dzwoniłam teraz już się wstydzę bo małżon się ze mnie smieje. Wiem, że nie zdążył na przejeździe kolejowym a jednak już od tylu lat to robię chyba strach o kochaną osobę jest silniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nici 198010
ups,zapomnialam o przecinku w niku i zrobilo mnie na pomaranczowo :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny ja wlasnie wrocilam z badan mialam pobierana krew. I dopiero zjadlam saniadnie ach :D jestem pelna :) Ja mama tak samo jak Alidzi nakrecam sie nie potzrebnie juz pisalam o tym kilka dni temu ech nie moge sie uspokoic ale trzeba. A co do bicia serduszka mojemu skrzatowi bilo 167 i stwierdzono mi chlopczyka ale nie wiem moze teraz 24 okaze sie inaczej hihi mi tam wszytsko jedno ;) BYLE ZDROWIUTKIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe tydzien miodowy mmmmmmm :D miodzio :D:D Koteczek nie jeszzce sie nie wyprowadzam na stale bo tu mam studia bede tam jezdzic jak narazie zaraz foty wysle :D nie mam jeszcze wszystkich bo 28 ze studia bede miala , najgorsza to opryszczka byla heheh ale spoko od czego sa retusze a na plycie tak mnie krecil ze wcale nie bylo widac Monia nie moge sie przyzwyczaic tak mi jakos dziwnie ale jestem bardzo szzcesliwa Moj krzych pwoiedzial ze jedzie hehe zeby odpoczac ode mnie hehe bo cały czas mi sie chce :P hehe to jest jakas masakra a ja jak jestem nie zaspokojona to łojejeje nerwy ponosza , tak serio to pojechal by nie odpoczac a pomoc ojcu ja nie moglam bo jutro do szkoly niestety w niedziele koncze 19 tydzien i wkraczamy w połmetek Pikle własnie nie kopnelo wiec to dobry znak :D najlepsze to to ze moj tak zmniejszył obraczke ze dzien przed wcale na palec nie chciala wejsc tak mi palce spuchly nerwowka byla ale w dzien slubu jak ulal . aa najlepsze po slubie byla pierwsza awantura moj wpadł w szał heeh a ja sie smialam boo zaginol akt małżenstwa hehe ktos wziol i nie bylo wiadomo gdzie jest jak sie okazalo byl w aucie u siostry krzycha a oni w krakowie byli ale sie odnalazlo .. wcale mi farba nie zlapala wlosow a mialam dwie paznokietki to mi mężuś kleil hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UPS Idę na zakupy i przy okazji sobie spacer zrobię muszę odetchnąć pełna piersią bo u mnie smierdzi farbą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie,pomyślałam że i ja się do was przyłaczę gdyż mam termin na 30 SIERPNIA to w waszym towarzystwie poczekam na maleństwo :)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alidżi, to ja mam gorzej. Nie dość, że mój mąż się wiecznie spóźnia (i to nie 5 minut...) to często jeździ do Wrocławia i zawsze jakoś mu się telefon rozładuje. Mało tego zawsze akurat w drodze ktoś dzwoni i mnie denerwowało jak jedną ręką trzymał kierownicę... ale te problemy rozwiązałam - kupiłam zestaw głośnomówiący i ładowarkę samochodową :P hihi milamila - witaj w gronie :) jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nici 198010
fajnie,ze jest nas coraz wiecej,witam milamila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziękuję , samopoczucie w porzadku :)ja jeszcze nie znam płci dzidziusia ale mam nadziejęze to się niebawem zmieni :)stasznie jestem ciekawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj zmieniam stopkę Asiula to fajnie że wszystko dobrze Alidzi :) miłego spacerku ja tez bym poszła ale musze posprzatac i poza tym pranie właczyłam Milamila :) zapraszamy Nilly :) mój mąz też się zawsze spóznia mówi że b ędzie o 17 a jest o 18 normalka jż się przyzwyczaiłam Dobra biore się za robote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...co do dzisiajszego dnia to ja też jakaś taka nie w sosie :( a taka ze mnie optymistka...rzadko kiedy wpadam w podły nastrój :) ...Alidżi mnie też się często gęsto wydaje że Ginka przede mną coś ukrywa, mimo iż zapewnia mnie że wszystko jest dobrze i że wyszłam na prostą po tych plamieniach do 12 tygodnia ciąży :(...wczytuję się w tą karte ciąży, wpatruję się w zdjecia Maleństwa 100xdziennie i sama nie wiem czego szukam... ...Bardzo się zachmurzyło nad "moją" częścią Katowic...naprawdę ta pogoda jest dołująca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o spoznianie to u mnie tego nie ma . ja pilnuje h tak samo mężulek to on mnie nauczyl byc punktualna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Monika masz fajny termin porodu mój mąż się począł w tą datę, jak zacisne nogi to i może mój Maluszek później wyjdzie ;) hehe...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika, jakbym się nie przyzwyczaiła to bym już chyba dawno osiwiała :P wystarczy do godziny podanej przez małża że będzie dodać jakieś 1,5h... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RHM ja też jestem w związku z moim Luby prawie 12 lat teraz nam leci 12-ty ;)...a po Ślubie 6l. będzie w lipcu :) A o Maleństwo staraliśmy się 1,5roku, chyba psychę miałam zablokowaną na ciąże, obeszło się bez lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milamila witaj w naszym gronie! Tupa - fajniie:) u nas nie obeszło się bez wizyt lekarskich niestety, a ja już bliska załamania gdy szykowaliśmy się do interwencji postawiłam wszystko na 1 kartę i odstawiłam leki. I dobrze się stało, bo oto Dzidziuś kończy 4 miesiąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×