Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

A co do imion , to jak byłam w pierwszej ciąży to często słyszałam pytanie : "co będziecie mieli i jak dacie na imię" Wiec padała odpowiedz że będziemy mieli dziecko :) Kiedys usiadłam do kalendarza i wyszukałam najbardziej dziwne imiona jakie kiedykolwiek słyszałam i właśnie na pytanie jak damy na imię odpowiadalismy : chłopcu- Innocenty a dziewczynce - Kaliksta :D wyraz twarzy pytających -BEZCENNY :D ;) miałam spokoj nikt poraz kolejny nie zadawał pytań :) Moje córcie maja na imię Wiktoria i Natalia :) wiec teraz muszę znaleźć takie ktore będzie pasowało ;) ale zostawie to sobie do USG gdzie mam nadzieje dowiem sie kogo mam w brzuszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebe, moja koleżanka urodziła 7 miesięcy temu córcię i przytyła w ciąży 25kg. Mówiła, że pod koniec to mąż ją z wanny podnosił, bo sama nie mogła. Teraz wygląda normalnie - szczuplutka jak wcześniej :) także ogranicz słodycze i się aż tak bardzo nieprzejmuj wagą. Czasem się tyje więcej, a czasem mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny!!! Podczytuję Was już od jakiegoś czasu i w końcu postanowiłam się dołączyć, jeśli oczywiście pozwolicie :) Ja według OM wczoraj zakończyłam 20 tc, ale mam dłuższe cykle i wg USG ciąża jest o jakiś tydzień młodsza. Tak więc termin waha się między 8 - 13 sierpnia. To moja pierwsza ciąża (mam 29 lat) i znoszę ją zupełnie bezobjawowo, gdyby nie brak miesiączki i rosnący brzuszek nie wiedziałabym, że jestem w stanie błogosławionym :) Martwi mnie tylko jedna rzecz trochę, ostatnio miałam robione USG i wg pomiarów główka maleństwa jest o tydzień młodsza niż pozostałe wymiary. Lekarz nic nie powiedział, a ja zreflektowałam się w domu. I trochę się martwię. Czy wymiary waszych dzieciaczków są ze sobą znieżne??? Tzn czy wskazują ten sam tydzień ciązy? U mnie w 12 tc było wszystko ok, tylko teraz główka jest na 18 tc, a reszta 19. Ja ruchy odczuwam dopiero od kilku dni, a w zasadzie to wczoraj się utwierdziłam, że to to, a nie jelita. Poza tym są one jeszcze rzadkie i delikatne. Ufff ale się rozpisałam, mam nadzieję ,że Was za bardzo nie przykatowałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nilli dziękuję za pocieszenie. Miło usłyszeć coś uspakającego skołatane nerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! Dziewczyny nie idzie za wami nadążyć! Ja jeszcze w piżamce;p Żelka-->>> nie odzywałam się ale śledzę was często, tylko właśnie za szybkie jesteście, nie jestem w stanie monitorować;) I faktycznie jestem prawie od początku, tylko mniej aktywnie Miałam dziś pójść na badania, ale nie dałam rady- jutro mnie mężuś przed pracą zawiezie. A teraz sprzątanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korulka witaj. czasem różni się tydzień na jaki wskazuje rozmiar główki lub brzuszka itp. Na następnej wizycie pewnie wszystko będzie już równo. czasem tak bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korulka mi wedlug usg 19.03-koniec 20 tygodnia wyszlo ze BDP 48-19W4D AC 159-21W4D FL 32-20W1D. a waga dziecka 400 gram. wydaje mi sie zejest wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witak korulka i dzięki za przypomnienie , bo ja dzisiaj rozpoczynam 21 tydzień uff teraz już bliżej niż dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Kapucha !!! W sumie tez mi sie wydaje, ze jakby coś miało być nie tak, to lekarz by pewnie napomknął, ale wiecie jak to jest, pierwsza ciąża, to się chucha i dmucha na wszystko...Ja jestem od niedawna na L4, więc chyba z nadmiaru czasu sobie wkręcam różne dziwne rzeczy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie skończyłam sprzatac!Posiedzę poczytam was jeszcze chwilkę i spadam na zakupy bo chce wrócić do domciu jeszcze przed mężusiem.U mnie tak wieje że z domu się nie chcę wyjść!masakra jakaś!!!ostatnie 3 l;ata spędziliśmy we Włoszech to o tej porze chodziłam już na krótki rękaw! ***Witaj korulka!!! ***Bebe nie martw się tyciem chyba każda z nas ma inaczej ja już na plusie 7 kg duzo poszło w uda i zadek.Jeszcze trochę i będzie spadac Moje maleństwo najbardziej daje o sobie znać koło wieczora!A w dzień to tylko jak spodnie mi sie w brzuchal wbijają ale się rozpisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joł! ciesze się, że Wam sie mój domek podoba. projekt z typowych(czyli wersja tańsza), ale ma wszystko co chcieliśmy. tez mieliśmy plana, że ok 120 m, ale to się nie da i ciągów komunikacyjnych, łazienek, garderób, kotłowni, pralni, spiżarni w tym zmieścić. więc ma 140 m +garaż, a że z poddaszem użytkowym to po podłodze wyszło z garażem prawie 200... a wcale nie wygląda:P spajk - jakby co służę radą, czuję sie kompetentna, a co! u nas stoi i wykańczanie zostało. póki co aktualnych fotek ze środka nie mam - ale pewnie wrzucę takie \"przed\" (gołe ściany) i \"po\" (już urządzone). i znów się nie doprosiłam mężą, żeby mi fotkę strzelił cobym się bębolkiem pochwaliła:( cycki z B na C poszły, bolały z 2 miesiące przy wymiotach. teraz luzik. pasi mi to:) wczoraj jadłam ogórki kiszone z czekoladą - cha wróżcie z tego jaka płeć będzie;) a zgagę miał mój mąż:P hihi, wreszcie jakaś sprawiedliwość! ja zgagi nie miewam bez względu na mixy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapucha mi wyszło tak: BPD 42 mm = 18,4 tc HC 149 mm = 18 tc AC 142 mm = 19,2 tc FL 29mm =19 tc To był 19 + 5 tydzień wg OM, a że mam 32 dniowe cykle, więc pewnie jakiś 19, co by sie w sumie zgadzało oprócz tego HC Widze, ze nasze maluchy mają duży obwód brzuszka, chyba niezłe z nich żarłoki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie tak:) Moj M mowi ze to po tatusiu taki duzy jest:P a ile wazy Twoje malenstwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwoneczka, czytam was już jakis czas i wiem, że jestes z Lublina :) tak jaka ja. My z mężem tez w tamtym roku kupiliśmy działkę ( tuż za Świdnikiem), ale rolną i teraz czekamy na jakieś wieści o odrolnieniu, bo od tego roku weszła ta ustawa o automatycznym odralnianiu działek w granicach miast. Więc z rozpoczęciem budowy to jeszcze nie tak prędko, trochę wody upłynie zanim zamieszkamy we własnym domku. Już się nie mogę doczekać, bo mamy nieduże mieszkanie i jak dzidziuś przyjdzie to za jakieś 2 lata byłoby ciasno i zero intymności, bo mamy przechodni pokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie tak najadłam z rana cukierasów (wczoraj mi małżon od teściowej przywiózł) i tak mi niedobrze, że chyba se zaraz żygne, czyżby ich pochodzenie miałało tutaj wpływ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kolejną nową sierpnióweczke Korulkę :) pisałyscie o biuscie otóż ja wskoczyłam z B na C ale akurat z tego i Ja i mężus sie cieszymy Bebe :) dobrze Ci dziewczyny radzą ogranicz słodycze a ja na razie nic nie przytyłam .przed ciąza wazyłam 66 ale to było po swietach to było troche wiecej a tak ogólnie to wazyłam 63-64 a teraz się waazyłam i waze 64 kg przy wzroscie 172cm i tez nie odczuwam jakiejs wiekszej ochoty na jedzenie no moze prócz truskawek z bita smietaną hihi a co do pogody to u mnie tez wiatrzysko ale do tego swieci słoneeczko tak z przerwami wschodzi i zachodzi Koteczek daj znac jak po lekarzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alidżi nie sadze że pochodzenie tych cukierków ma jakis wpływ raczej ilośc :-) tez tak mam ze jak sie za duzo słodyczami naopycham to chodze i jecze ze mi niedobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapucha mi lekarz wagi nie wpisał, bo to USG było robione tak trochę w biegu na izbie przyjęć w szpitalu, jak wpadłam po zwolnienie do swojego lekarza. Wtedy jeszcze nie czułam żadnych ruchów i on powiedział, że jak chce to możemy szybciutko maluszka podejrzec, czy jest wszystko ok. No i przy okazji spisał te wymiary. Ale samo USG trwało może ze 4 minuty. Na takie połówkowe z prawdziwego zdarzenia to wybieram się za 2 tygodnie prywatnie. Mam nadzieję, że uda mi się poznac płeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malą HPV swietny ten taniec Ciekawe jak tam Anytram po swoim slubie ? i Gaga się nie odzywa ? hmm \Dziewczyny a gdzie macie napisane te wszystkie wyniki bo ja nigdzie nie mam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a\zwykłe miałas usg? u mnie nic nie pisze kurde w\przyszłym tygodniu pujde po zwolnienie to ją zagadne a teraz\zmykam na zakupy bo musze cos na obiad kupic tylko jeszcze niewiem co hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korulka - witamy kolejną forumowiczkę z lubelskiego. ja do jesieni mieszkałam w Świdniku - boskie miasto do mieszkania:) niestety nie udało nam sie w okolicach tego miasta kupić działki, choć bardzo chciałam - ceny były zbyt szalone. więc mamy w kierunku na Świdnik. zazdroszczę miejscówki:) fajna rzecz taki domek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×