Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Jeśli wyjdzie tak samo, trzeba zmienić laboratorium;) A przy dodatnim czeka Cię leczenie, ale spokojnie, masz za wysokie IgG (czyli tak, jak trzeba!!!), żeby coś złego się działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde chyba mnie grypa bierze!!!Idę do łóżka a jeszcze jutro muszę jechać do ostrołęki bo mam jazdę na prawo jazdy jeszcze nie egzamin ale juz przed.Dobranoc brzucholki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Pikle :) juz nie bede Ci glowy zawracac zaraz wyszukam w necie o tym leczeniu ja musze wszystko wiedziec wczesniej bo sie ze****ram przeciez juz taka jestem :P kurde ech dobrze ze jutro wizyta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wrażenie ,że to mąż jest w ciąży.... wcina słodkie za pięciu....właśnie zeżarł mi to,co zostało po wizycie psiapsióły....:P...głupek..... ja się cieszę,że ślub kościelny już mam za sobą...uffff.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na leczenie za wcześnie, szkoda twojego czasu. Hm, może o chustach do noszenia dziecka poczytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zelka, sukienka prześliczna, tez nie zawahałabym się w takiej wystąpić. Kamila, na pewno z tą różyczką to był fałszywy alarm, musiałaś być szczepiona jako 13, 14 latka. Ja nie pamiętam, ale chyba tez musiałam być szczepiona, bo obowiązkowe szczepienia wprowadzili już w 1987r. U mnie z kolei brak przeciwciał na toxoplazmozę, więc muszę uważać, żeby się nie zarazić. Za miesiąc zrobię sobie powtórkowe badanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja tez mam tylko cywilny i raczej tak zostanie , mąż to by chciał , ale ja się raczej niezdecyduję i nie dlatego ,że niechce się wiązać przed Bogiem do końca zycia czy coś , po prostu kiedys katoliczk ai jeszce pare lixnieć czegoś nowego i i jestem na etapie bycia wierzącym w Boga \"ateistką\". Pisze ateistką , bo trudno określić mój stan duchowy ,jestem wolna od wszelkich dogmatów , herezji czy świętości. Ochrzczona i przyjęta jestem , ale już nie bierzmowana . Mąż to katolik choć nie praktykujący raczej tak bym to określiła. Moje starsze dziecko śpi , a ja zajadam chlebka z miodkiem , miałam dziś jechać na mocz , krew i glukozę , ale rano wsiadam do samochodu i lipa , odmówił posłuszeństwa , sprzęgło do drogiej wymiany . Ratuję mnie to ,że mąż tylko części kupi i sam zrobi wkońcu mechanik-blachrz , laweta podjędzie i wio na warsztat , no i że drugi mamy to będzie miał czym jeżdzić do pracy. Ja to mam fuksa z tym naszym samochodem , niby to 3 letni samochód a ja psuja jestem i go nieźle katuję , a to mi zabrakło paliwa pzry wysokiej skasce poziomu paliwa , a to gumę złapałam no i teraz sprzęgło , a już nie wspomnę ,że mając 8 dni prawko kolizje zaliczyłam . O taka szczęściara samochodowa ze mnie. Ale jak my to mówimy z R nic nam się nie udało jak Amelka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilko, ale czego? Bo obiektywnych - wyniki OK - powodów brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze ja o cywilnym: my poszliśmy w połowie stycznia z decyzją że chcemy na 21 luty, pani nie chciała się zgodzić na ten dzień, bo w ten dzień słubów nie ma - a na to mój nie mąż wtedy zapytał panią kierownik czy urząd w ten dzień pracuje? tak, no to proszę nas zapisać. Potem się okazało że przed nami był ślub i po nas.... Generlanie problemów z czekaniem nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej dziewczyny nie wiecie czy mozna brac rutinoskorbin bo juz nie wytrzymam z nosa mi leci jak z kranu woda. jakie leki mozna brac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my w Gdańsku czekalismy miesiąć , tak więć 21 października już nam stuknie 4 latka . Powiem wam ,że ja na własny ślub spóźniłam się 15 min , i było zabawnie .Pani w urzędzie na dole sobie pzry biureczku siedziała i pyta czy życzy sobie Pani to i to.... a ja "Proszę Pani ja chcę wziąść ślub i stąd wyjść". Wszyscy w szoku , ale stres okropny był , R to zapomnial jak mam na imię , głosno się pytał na który palec obrączka, śmiechu co nie miara. R szef określił mnie jako BABA Z JAJAMI -KRÓTKO I ZWIĘŹLE. I mamy takie ładne obrączki , ale co z tego jak nie wchodzi na moje grube paluchy a rozciągnąć nikt nie chce bo grawer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maartusiu możesz brać rubinoskorbin , wit c , dobry jest syrop specjalny dla nas Prenalen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ponownie ale miałam czytania coraz nas więcej i takie efekty ale to dobrze przy okazji witam nowe sierpniowki. Co do ślubu cywilnego jeżeli komuś zależy na szybszym terminie, dobra kawa, czekolada + wzmianka o ciąży, u mnie w urzędzie działa. Co do ubrania ja też byłam w fiolecie tyle że w długiej kiecy. RHM napisz co z tymi wynikami. Ja miałam gości (koleżanki z pracy) i oczywiscie moje porządki szlag trafił ale nie żałuje bo fajnie posłuchać jaka beznadzieja w robocie siedząc sobie w domku. I najwazniejsze bo zapomniałam wczesniej napisać mój maż wczoraj poczuł kopnięcie ale fajnie, myślę, że teraz coraz cześciej tak bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maartusiu podam ci co ci się pzryda , mie ostawiło an nogach , trochę to trwało ale cóż... na katarek : woda morska obowiązkowo syropek 2-3 ząbki czosnku zalej wrzącym mlekiem i posłudź miodkiem, pij ciepły kolejny to: szklankę wody ciepłej , nie gorącej , sok z pół cytrynki i miodek , zostaw na noc i rano wypij , ja podgrzewałam bo zimne mi nie smakowało a na kszel : syropek z cebulki z cukrem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze temat sluby , ja miałam slub konkordatowy czyli koscielny + cywilny w jednym Nilly :) ja tez miałam na obiadek gziczke i ziemniaczki w mundurkach Kamila :) będzie dobrze nie denereuj się Figlarna :) a to nieposłuszny samochód niu niu ale dobrze masz że mąż mechanik Martusia :) zdrowiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki za błedy , ale bez okularów to ślepa jak kret jestem i byków nie widzę , może ktoś mi je z kuchni podrzuci?? Bo lenia mam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alidżi, nie ty miałaś czytać;) Właśnie robię sobie pranie mózgu książką na ten temat, choć i tak na chustę jestem zdecydowana, jak skończę, nie omieszkam wam też zrobić małego prania. A teraz zmykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pikle ja ten temat dawno mam obcykany...:-) tylko ja sobie chyba sama kupie materiał i uszyje no chyba że spotkam jakąś używkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monisiu samochód jak samochód ale ze mnie PSUJAAAA JEST STRAASZNA:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż mnie powalił - przytargał mi bukiet kwiatów - tulipany z frezjami - kocham frezje, z okazji początku nowego tygodnia niby! Ale ja już wiem swoje ;p Dobrze mu w piecu napaliłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki zmykam się położyć, bo po całym dniu mam kręgosłup do wymiany i Maleństwu to tez sie chyba nie podoba.... Życzę Wam dobrych nocek, przespanych, a chorowitkom poprawy przez noc! Do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż podchody do czułości robi . Adoacje taką jak najbardzie popieram i brawo dla męża za pomysłowość za wstęp do gry wstępnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) witam korulkę - krępiec - hmm jeszcze parę mioesięcy temu mój brat tam mieszkał, ale przenieśłi się znów do lublina RHM - życzę udanej wizyty, będzie dobrze, na pewno:) iwoneczka - domek z bali - tak ,tak - marzy się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej palulka:) maartusia - gorące mleczko i swojski miodek - mmm pycha i bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze raz do tabelki Nick.........Miejscowość......Wi ek.....T.porodu....Płeć .dziecka/imię GaGa_..........UK................29l......19.07.09.....? ./Natalia?Szymon! kiteczek999999999..wlkp.....27l.......30.07.09........ .?............? Jogi11.........śląsk..............23.........30.07.09... ...Tymon/Hanna....? monika1987..śląsk/małopolska..21......31.07.09.......... synek Franio Alidżi..........śląsk..............29l........02-05.08.0 9.....?..?..?........ spajk....podkarpacie.......30l..........03.08.09.....syn?Jeremiasz? Majka15181...Glogów...........27l.......04.08.09........ ..?...........? NiLLi.......Ostrów Wlkp.........22l.......05.08.09..........synek Rafał Iwoneczka...lubelskie...........30l.......05.08.09...... ?.............? kapucha171...Pomorskie......19l.......05.08.09......... ?Zuzia lub Eryk lolcia26.........UK...........................06.08.09.. .......syn/antoś? Korulka.....Lublin........29lat.............08-13.08.09. ...syn.../Natasza Pikle.....Warszawa..............28l.......12-14.08...... ..?/Maria lub Jan Koteczek19833..świętoszów..25l......13.08.09.........cór cia Maja PyZa1986...małopolska...23l.................14.08.09........ ..? Bebe B.............................27l........14.08.09.........?. ...........? Marzenie1508..warszawa..31l..15.08.09.syn Mikołaj/Wojtek/Bartek Asiaaaaa......Sosnowiec_Gwda.....22l...16.08.09... ....?...Paweł-Zuza anytram........Kołobrzeg......26l.......17.08.09.....?. ...Zuzia/Szymon Agula125....Janów Lubelski....29l......17.08.09.... ......?.... .........?.. Figlarna.....Gdańsk........................17.08.09..... .....?.............? Sympatyczna79...Wrocław....29........19.08.09...Julianna /Mateusz issima.............Pomorze......26l.........20.08.09.... . ....?.............? Tupa80.........Katowice........29l........21.08.09...... ....?.............? małaHPW........Bytom..........24l.......21.08.09..... ....?............?.... RedHairMama....Łódź..........29........24.08.09......Ani ela / Julian.... nici1980...Janów Lubelski...29l....24-31.08.09...?...Nicola/Olivier freckled11....Chorzów.......27l.........26.08.09........ .?........?........ Monika26sz..Koło ...............26.......28.8.09...........?............?.... kropelkaaaa........Paryż.......27.......28.08.09....?..N atalia/Mateusz Kamila19_2908...Wwa....19....29.08.09.......syn...Maksym ilian/Jakub zelka_86.....Lublin........................03.09.09..... .....?..........?.. Sylwinka25....Jarocin...........25.......18.09.09....... ..?............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×